xavi1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fuj Figo nam kibicuje ;/
0
jakby Messi grał w tamtych czasach to pewnie strzelałby po 60 goli na sezon. Jest szybszy, zwrotniejszy i jest dokładniejszy od każdego wymienionego tu zawodnika. No może jedynie Platini bił lepiej wolne, ale bramkarze też nie byli tak wytrenowani jak kiedyś. Zmieniły się standardy jeśli chodzi o taktykę czy przygotowanie fizyczne. Teraz już nie ma tak łatwo minąć pół boiska jak kiedyś. Teraz mamy nawet potrajanie krycia na najlepszych zawodników, wtedy to było tylko teoretycznie.
0
choćby był bardziej kompletny (a nie jest jest, zresztą w niektórych aspektach po prostu bardzo odstaje od Messiego - choćby gra na krótkiej przestrzeni czy gra w obronie) to co z tego jak gra gorzej?
0
Pedro za nisko.
0
Sergio pokazuje w tym sezonie, że gra na poziomie co najmniej takim jak Mascherano, który to był uznawany za najlepszego rozbijacza akcji na świecie. W sumie to nie pozwolił temu najlepszemu na pogranie sobie zbytnio.
0
'Potrzebujemy czasu' to chyba nowy hymn Realu.
0
nie wiem czy się mogę spokojnie śmiać bo nie wiadomo czy to prawda. Mistrz Xavi.
Tylko niech Madryt niech nie wydziera, że chamstwo bo nawet tego nie da się przyrównać do Ronaldo czy Ramosa.
0
ja nie umie dobrze wyprowadzać piłki to już odpada.
0
w sensie finansowym to strzał w dziesiątkę, szkoda, że są pomijane inne kwestie, szczególnie tradycje poniżej bezpieczeństwa. Jeszcze kilka lat i tak dług byłby zredukowany. Ehh...
0
masq - dla mnie Silva to jeden z lepszych zawodników City w tym sezonie, ale jak tak sobie uważasz ;]
0
'Casillas mial wiecej puszczonych szmat od VV' - czekamy na konkrety. Ja na przykład podam 2 szmaty z Milanem, teraz ty coś od Valdesa.
0
35 przykładów słabości i kompromitacji Realu w dzisiejszym meczu, wiele odnosi się do wypowiedzi kibiców Realu przed meczem :
1. Wypowiedź Ronaldo po meczu Barcy z Almerią w stylu: 'ciekawe ile to nam bramek strzelą?'
2. Gierki słowne Mourinho i olewający je Guardiola + zawodnicy.
3. Real uznawany za najlepszy Real od kilku lat.
4. Piąta przegrana z rzędu za kadencji Guardioli.
5. 4 z tych 5 meczy bez gola oprócz 2 goli na Bernabeu w przegranym meczu 2-6.
6. Bramka na 2:0 poprzedzona 30 podaniami w czasie 1:19 minuty.
7. Około 5 sytuacji w czasie których zostaje wymienionych 30 podań w większości z pierwszej i w środku i zostaje stworzona sytuacja niemal 100-centowa.
8. Gorsza gra w powietrzu przy dużo gorszym wzroście.
9. ciągle stawienie Realu na Marcelo, który udowadnia któryś sezon, że gra dobrze ze słabymi, a w ważnych meczach należy do najsłabszych na boisku i zawala bramki.
10. uznawany za niby najlepszego obrońcę prawego na świecie Ramos ośmieszany na każdym kroku, szczególnie przez Villę i porównanie go do Alvesa. Gra Ramosa w każdym kolejnym Gran Derbi.
11. Klasa Pique i Puyola w porównaniu z klasą Carvalho i z nieco lepszym Pepe.
12. Gra Realu polegająca jedynie na krótkim graniu z Ozilem i Ronaldo i graniu długich piłek do przodu.
13. wzgląd na to ile jeszcze brakuje Ozilowi do Xaviego i Iniesty.
14. Liczba celnych podań grającego niby ofensywnie Realu.
15. Iker Casillas puszczający bramki po lobach, między nogami, przepuszczający piłki.
16. Najlepsza obrona w Europie traci 5 goli, a powinna więcej.
17. Najlepsza ofensywa w Europie tworzy jedną niby sytuację strzelając raz z dystansu.
18. Technika Sergio, a technika Khediry i ich przystosowanie do grania szybkiej gry.
19. Gol na 5:0 stworzony przez zawodników ledwie grających w tym sezonie.
20. Celność i ilość zagrań 'najlepszego podającego świata' Alonso.
21. około 10 sytuacji mogących skończyć się bramką i podwyższeniem wyniku.
22. polityka transferowa Realu nie stawiająca na wychowanków i Hiszpanów, którzy znowu ich pogrążają.
23. wprowadzenie defensywnego Diarrę za Ozila przy stanie 2:0 (!)
24. łokieć w twarz Messiego sfrustrowanego Carvalho, który nie wytrzymywał jego zabaw z piłką.
25. wejście Arbeloi, który 3 razy umyślnie faulował ostro piłkarzy Barcy.
26. zachowanie Ronaldo, który wyrażając całkowity brak szacunku dla trenera przeciwnika (!) odepchnął go.
27. marsz Ronaldo po odepchnięciu, dumnie kroczącego i zadowolonego z tego co zrobił.
28. Popis Ronaldo zagrywającego między swoimi nogami przy stanie 4:0, gubiącego się i wyśmianego przez cały stadion.
29. Mourinho, który ironicznie wskazuje, że to przez sędziego jego podopiecznym ewidentnie nie idzie.
30. Porównanie gry mniej medialnego Pedro z Di Marią i ich poziom inteligencji zagrań na boisku.
31. Ramos brutalnie faulujący Leo Messiego w ostatniej minucie na czerwoną kartkę.
32. Ramos komrpomitujący się odepchnięciem Puyola na czerwoną kartkę, swojego kolegi z kadry oraz Xaviego, którego uważa za jednego ze swoich idoli.
33. Iker Casillas obrażający się na swoich obrońców przy stanie 4:0.
34. Ilość udanych zwodów, wypracowanych sytuacji, asyst i podań Messiego w porównaniu z niby konkurującym z nim Ronaldo.
35. Ronaldo symulujący w polu karnym przy stanie 2:0.
Coś jeszcze? Dopisywać.
0
dobek007 - szacunek.
Mecz życia bez wątpienia. Tyle chyba wystarczy. Kosmos z naszej strony, kompromitacja Realu.
0
Puyol ma mniej odbiorów bo często nie na nawet kontaktu z napastnikami tak przy okazji :)
0
ale te wasze porównania są bezsensowne... i tak wszystko zweryfikuje boisko.
0
'Ja mam pytanie dlaczego wszyscy piszą że Pedro jest bez formy itp a Di maria niby ma forme skoro statystyki pokazują nam że obydwaj prezentują podobny poziom poziom' i to zdanie mi się bardzo podoba, Pedro w słabszej formie ma takie statystyki jak Di Maria, tu wychodzi efektywność zawodnika bo efektowność jest mało ważna.
0
Catalunya2011 - a niby Sergio nie jest zawodnikiem grającym twardo w defensywie? Ogólnie martwię się kto zagra, o nikogo się nie obrażę, Pep wie najlepiej ;)
0
Widać Mourinho dociera do zawodników swoim spojrzeniem na futbol.
0
Snejder ostatnio gra dośc słabo i to może iśc na korzyść naszych zawodników. Choć i tak to on w przekroju wszystkiego najbardziej zasłużył.
0
czarna wołga - co do Dos Santosa, Sergio B. też siedział na ławie w Barcie B.
I czy Guardiola także sobie łatwo nie radził w Barcie B? Może jest jednak różnica poziomów?
0
'Caroline sprawe skomplikowala jeszcze bardziej i zalatwila sobie rezydenture Monako. No, to maly quiz, skoro w kwestiach narodowych padly juz wypowiedzi zerojedynkowe: kim jest teraz?' - no to wychodzi dalej, że najbliżej jej do Polki. Gdyby rodzice mieszkali w Polsce to grałaby dla Polski, tak to tylko miejsce przesiadywania i miejsce urodzenia. Gdyby rodzice mieszkali w Niemczech byłaby Niemką i takie tam. Dla mnie np. Podolski czy Klose to bardziej Polacy, ale wskutek jakichś tam czynników papierkowych różnego typu są Niemcami.
Nie mam jakiejś tam odrazy, jej decyzja, ale moim zdaniem powinna grać dla Polski. Niestety tak nie ma, trudno. Szkoda bo pewnie przebiłaby Kubicę jeśli chodzi o najpopularniejszego polskiego sportowca ;)
0
czysta Polka, która gra dla Danii.
Widać po urodzie skąd pochodzi, choć gusta są różne ;)
0
wielkiej straty nie ma bez przesady, ale sytuacja komiczna ;]
0
Tak patrząc z innej strony to Iniesta będzie najbardziej pamiętany przez lata tylko z uwagi za jedną bramkę z tego roku ;]
choć obiektywnie Sneijder i należy mu się.
0
Sammu wróć!
co do Villi - jak można wątpić, że on umie bramki strzelać? To oczywistość. Z czasem będzie bił aż miło.
0
Na pewno ma talent na 1 drużynę, zobaczymy co dalej.
0
'Silva ma problemy z adaptacją i nie potrafi odnaleźć się na angielskich boiskach, gdzie dominuje siła fizyczna. ' - redaktorzy chyba meczów Premiership nie oglądają bo jak ja oglądałem mecze Davida to on kosił rywali, a nie oni jego. To jakiś stereotyp, że niscy się nigdy nie sprawdzają na Wyspach. Lennon, Tevez czy Owen byli tej ligi gwiazdami, a mógłbym wymienić mnóstwo przykładów jeszcze.
Alcantara81 - a Silva nie umie się szybko pozbyć piłki? Dla mnie to jeden z graczy numer 1 w tym. A gra Hiszpanów jest zawsze narażona na kontrataki więc wcale tam dużo czasu nie ma.
'Tam nie liczy się technika, drybling' - jaki gracz Premiership, który jest tam gwiazdą tego nie ma?
0
Kamilos84 - czy ja wiem czy cały sezon ma beznadziejny. Kilka świetnych występów (Pentahinakos czy Atletico np.) już miał.
0
marco9512 - jest obecnie najbardziej regularnym bramkarzem świata, mi to wystarczy w 100%, gdyby nie on mistrzostwa w poprzednim roku by NIE BYŁO.
0
realgol - nie było jeszcze takiego zawodnika który zawsze grałby dobrze.