0

Bez makijażu jak i z makijażem przy złym zdjęciu każda dziewczyna wypada źle, za dużo oczekujecie. Każda jest piękna na swój sposób chyba, że o siebie celowo nie dba.

0

Holandia będzie miała problemy na Euro jeśli chodzi o obronę. Zawodnicy ciekawi, ale nie wiem kto będzie podporą tego wszystkiego.

0

Znaczy Bale > Alba jak dla mnie na chwilę obecną, ale rozumiem, że klub nie ma tyle pieniędzy. Zresztą nie wiadomo czy Gareth dałby radę od razu w obronę wejść z marszu. Chyba, że chcemy go na inną pozycję, choć wątpię.

0

Lepiej ukrywać niedoskonałości niż być zakochanym w siebie nadętym bufonem.

0

Utalentowany szkoleniowiec? Przecież to już praktycznie legenda trenerska.

0

Szczerze oglądając Valencię ostatnimi czasy to Alba mnie niespecjalnie zachwycał, daleko mu do formy sprzed pół roku chociażby. Co innego Alaba, ale ciężko będzie wyciągnąć taką perełkę.

0

o nie boją się, czyli możemy spodziewać się frontalnych ataków Chelsea...

0

czemu 'wyjątkowo'?

0

Kapitalnie napisany artykuł.

0

A kopania po łydkach nauczył się od Mourinho w Interze. Nie trawię jego chamstwa boiskowego, a przecież talent do grania i to kombinacyjnego to on posiada przecież.

0

Gdy Puyol skończy karierę będę chyba płakał tydzień.

0

ojej, Sciah został oceniającym, trochę się tu pozmieniało :) Pozdrawiam starą gwardię komentujących gdy jeszcze było nas mało i każdy każdego znał ;)

Cieszy zwyżka formy zawodników dość niepewnych ostatnio - VV i Pique, tyle dobrego o tym meczu chyba.

0

ciekawe co Mourinho powiedziałby na miejscu Guardioli na temat tej ręki... Tu właśnie wychodzi kultura wypowiedzi.

0

Cuenca i wszystko jasne.

0

Xavi > Zidane [2]

0

co do Ramosa - miało iść jeden akapit niżej na koniec :)

0


Kto jeszcze? Carles Puyol. Najlepszy obrońca na świecie i nawet się nie ma co sprzeczać. Gdy Benzema strzelił bramkę widziałem szalejącego Puyola podczas gdy inni mieli spuszczone głowy. O tym już pisał Fenderek. To jest legenda, która ma nas opuścić gdy już nie będzie umiała chodzić. Najlepszy kapitan, największy wojownik z którym jesteśmy niepokonani. I to dosłownie - ostatnie podobno 19 miesięcy temu. Ta drużyna jest najkompletniejsza z nim właśnie - mimo, że ani rozegrać jak Pique nie umie, ani szybkości Alvesa nie ma. Ale dodaje tej drużynie charakteru i woli walki. Bez niego to nie to samo. I jak trzeba wybić to wybija, czasem też trzeba - bo zabawy Pique czy Sergio to czasami serio nie jest wyjście moim zdaniem.

Messi? Znowu pokazał, że jest krok przed Ronaldo. Umie w najważniejszym momencie podciągnąć zespół mijając trzech zawodników w środku i wystawiając piłkę Alexisowi. Ronaldo w 99 na 100 meczach zdobyłby gola w podanych sytuacjach, niestety trafił mu się setny mecz - ważny mecz, w którym gra gorzej i noga zaczyna mu drżeć. W sumie potwierdziło się to co było wiadome. ale kibic Realu nie chciał tego przyznać.

Valdesowi oczywiście wybaczamy, to jego słabszy mecz od dawna, zresztą jakby nie on to superpucharu Hiszpanii z Realem to byśmy nie wygrali. Genialny Alves, który stworzył różnicę, którą wymyślił Pep i potwierdził, że my możemy sobie gadać, ale tu wyszło dlaczego on jest trenerem Barcy, a nie my. Iniesta, Xavi, - niesamowita swoboda w rozegraniu, ale czego się spodziewać po najlepszych pomocnikach świata? Bardzo poprawni Abidal, Pique i Sergio, mimo, że czasami grali bardzo ryzykownie. Dobre wejście Keity.

Wspaniały wieczór - znowu uwierzyłem w pełną pulę 6 trofeów. Bo Real się będzie nas teraz piekielnie bał w LM, bo jak zagramy taki mecz na Bernabeu jak dzisiaj - przechodzimy dalej.

0

Wreszcie w tym sezonie odczuliśmy TĄ wielkość, tą wielkość gdy jesteśmy kilka metrów nad innymi i wszyscy próbują doskoczyć, ale mają za krótkie nóżki. Czy miałem minuty zwątpienia? Pierwsze 15 minut zwiastowało nijakość tego sezonu, jakąś bezradność wobec wielkiego drugiego sezonu Jose Mourinho. Czy wysoki pressing i poskładanie drużyny gwiazd wystarczy na tą wspaniałą drużynę, najlepszą jaką widziałem w życiu? Czy to koniec tego pięknego romantyzmu i faza jakiejś takiego średniactwa? Bo choć sezon dobry zwiastował, że coś jednak idzie do tyłu w stosunku do poprzedniego. A miała przecież iść ku jeszcze większej perfekcyjności w taktyce, stylu gry i wszechstronności boiskowej. Jak mogłem zwątpić w wielkiego już Pepa Guardiolę? Tego niby trenera, który na już gotową drużynę i nie musi nic robić? Dzisiaj rozegrał w głowie coś szalonego, coś co w ogóle nie przynosiło skutków wcześniej, a on od samego początku sezonu wiedział. Setki kibiców w tym my biło się w łeb. Alves na prawym ataku? On to zrobił jeszcze w momencie takim, że przegrywaliśmy 1:0 i Real był zdecydowanie lepszy. Szaleniec, który pokazał, że lepszego gościa w roli trenera Barcelony nie dostaniemy. Znowu wykiwał genialnego stratega Mourinho - zaskoczył niczym innym jak zmianą taktyki. Nie zawiódł też ustawieniem wyjściowego składu - wszyscy najlepsi zawodnicy jakich mamy po prostu grali. Żadnych Ozilów dla równowagi. Zagrał chociażby wyróżniający się ostatnio Alexis, zagrał Fabregas. Transfery to nam bez wątpienia siadły, bez tych ludzi nie wygralibyśmy dzisiaj. Musimy przyznać rację Leniowi - Fabregas jest niesamowitym uzupełnieniem tego składu, który dodaje jej dodatkowych atutów. Sergio Ramos udowodnił, że nigdy tego poziomu nie osiągnie.

0

Lepszego składy wybrać się nie dało. Ewentualnie zmiana Pique na Mashe, ale i tak jest baaaardzo dobrze.

0

Jakby nie ta czerwona kartka to Real miałby niesamowicie ciężko wygrać. Bardzo bardzo szkoda bo Atletico grało 2 klasy lepiej przed tą sytuacją.

0

KojotFCB - czy profesjonalista oskarża inny klub po porażce swojej drużyny za udziały w UEFA'ie? No to na pewno już profesjonalne nie jest i Żoze niestety bucem jest i czasami przesadza, choć wierzę, że złym człowiekiem na co dzień nie jest. Ale czasami nie postępuje profesjonalnie i przesadza zdecydowanie.

0

Javier na skrzydle to byłoby ciekawe doświadczenie ;)

0

Dla mnie właśnie wczoraj drużyna pokazała większy charakter niż we wszystkich tych wygranych 5:0 meczach razem wziętych. Gdyby nie Varas to pokonalibyśmy najlepszą drużynę z jaką graliśmy w tym sezonie, bo Sevilla w obronie była w naprawdę genialnej dyspozycji a i tak zagrozliśmy im kilka razy po niesamowitych akcjach. Ci co widzieli tylko na livescorze wynik to pogratulować.

0

stylu to my nie zmienimy i 2 mecze też tego nie zmienią, bo mamy najlepszy styl na świecie i jest to udowodnione przez ostatnie 3 sezony. I też wcale nie wygrywaliśmy wszystkich meczów. KROPKA

0

Guardiola to najlepsze co mogliśmy dostać od Laporty na koniec kadencji. Mistrzostwo wyczucia najlepszego prezesa w historii Barcelony.

0

Fantastyczny artykuł. Jeśli plan Pepa (myślicie, że od samego początku miał taki zamiar?) się sprawdzi to będzie jedna z największych rewolucji w historii futbolu.

0

Najlepszy bramkarz sezonu to dla mnie De Gea i tu was pogodzę. Nie wiem za co Aguero dostał nominację - beznadziejny sezon. Marcelo przegrywa na korzyść z Alvesem patrząc na Gran Derbi. Ozil przy Inieście nie istniał w Gran Derbi więc tu też na luzie. Pozostałe nagrody to Xavi i Messi, ale to jedyne pewniaki. Może być ciekawie.

0

w 'martwym punkcie' to trochę złe określenie przypominając sobie co on przeżył.

0

Jak zwykle klasa nene :)

0

Marsallah - no teraz traci aż co 110 piłkę, a nie 120.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?