0

Alves zza młodu się przypomina tak oglądając mecze z nim. Zdecydowanie jestem za.

0

Gdyby nie Webb, który uznał gola Rogera ze spalonego to byśmy z Austrią przegrali jakieś 3:0 bo byliśmy w tamtym meczu gorsi.

Ogólnie to tak średnio z Webbem bo pozwoli na ostrą grę, a z Atletico to nigdy nie jest atut.

0

Ciężko było wybrać zawodnika meczu u nas. Mały wybór strasznie.

0

To przez Sergiego Roberto prawie Pinto rozwalił sobie kolano na słupku przez niechlujne podanie. Chociaż pół stopnia w dół przez to ocena.

0

Halilović + Modrić + Rakitić - trzech killerów w Chorwacji w przyszłości?

0

W sumie właśnie to jest osoba, której najbardziej brakuje Barcelonie jeśli tak analizować przyczyny osłabienia poziomu drużyny w poprzednich latach.

0

Dokładnie. Bale strzelać to czasem coś strzeli, ale pasować do Realu to tak średnio co widać szczególnie w ciężkich meczach. Neymar choćby z Realem zagrał dobrze.

0

Czemu Mascherano ma tak mało głosów? I Sorry, ale Fabs w ofensywie marnie raczej, dużo strat. Choć swoje w środku robił.

Valdes i Iniesta najlepsi.

Generalnie Barcelony w końcu gra pressingiem, coś tam w obronie się poprawiło. Tata znacznie bardziej ogarnia niż Tito.

0

Alves niech przejdzie na taniec nowoczesny lepiej.

0

Jako defensywny pomocnik to lepszy jest dla nas Busi (szybkość wyprowadzenia piłki, Toure dłużej się zawsze zastanawiał co robić i to się nie podobało Pepowi), ale Toure teraz spokojnie pograłby u nas w środku na zmianę z Iniestą i Cześkiem.

0

Antykibice. Wspaniała grupa ludzi.

0

w ktorych to niby meczach?

0

Barty - renesans w obronie w tym sezonie jest widoczny. Poza tym - zagra 4 innych zawodników. Alves forma średnia, ale reszta daję rady ostatnio

0

Wszystko pięknie, ale jak Messi wchodzi do gry to cała reszta obniża loty o jedną ocenę ;)

0

chodzi o to, że pozwala na ostrą grę jak nikt w PD i to niekorzystnie dla nas.

0

Według mnie ten mecz pokaże gdzie naprawdę jesteśmy. Czy projekt Martino idzie do przodu czy coś jest nie tak. Wierzę, że będzie dobrze.

0

Oczywiście, że Jordi Alba. Potwierdził, że był jednym z najlepszych transferów ostatnich lat.

0

jak Muller nam cisnął bramę za bramą w półfinale to pewnie miałeś inne zdanie w tamtej chwili.

0

Fajny ranking bo nie robiony pod wpływem chwili.

0

Cristiano też nie był decydujący, chyba, że te całe baraże to faktycznie jakieś wydarzenie roku było.

0

Zawsze mi się widzi Alexis w ataku ze względu na wielką ruchliwość, się nie obija w tym ataku po prostu jak co niektórzy.

0

Sergi Roberto zamiast Sergio? Serio radzę uważniej oglądać mecze Barcelony bo bez Busiego byśmy mieli kilka(naście) punktów mniej.

0

Jedno jest pewne - Barca to dla Tello za wysokie progi jednak.

0

jak następnym razem zobaczę Fabsa znowu na 9-tce to chyba od razu wyłączę telewizor. Jeszcze ani razu się to nie sprawdziło w tym sezonie. Było 3-ch napastników z Celticiem i od razu to inaczej wyglądało.

0

Trener roku FIFA - kiedy oni w końcu tego Simeone docenią?

0

Ribery. Tak jak kibice Realu kiedys płakali, że Sneijder choć to Messi miał najwięcej goli w ówczesnym roku. I wtedy powinien wygrać Wesley, tak jak w tym Frank. To jego akcje dawały trofea (w ogóle jakim cudem nikt z Bayernu by nie wygrał?), bo awans z barażu to nie jest jednak szczyt osiągnięć.

0

zgadzam się, że Fabs w lepszej formie, ale Xavi jest bardzo ważny w taktyce Martino z kolei. Z kolei Iniesta chyba pewniak do 1-wszego i dobrze.

0

"Mimo wszystko nie lubię szukać wymówek". :D

0

Wzruszyła mnie twoja historia

0

To było chyba z 5 lat temu O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?