0

rezerwowy bramkarz to jakichś najtańszy w grze na moje oko bo i tak nie będzie nabijał punktów.

0

Caballero - Lahm, Dante, Varane, Evra - Martinez, Schweinsteiger, Iniesta - Ribery, Bale, C. Ronaldo

ława: De Gea (Weidenfeller), Alaba, Alba, Mata (Hazard), Gündoğan (Reus), Messi (Robben), Lewandowski (Van Piersie)

0

Fatalna wiadomość. O różnych Kerrisonach i Caceresach się milczy rzecz jasna.

0

no właśnie nasz zarząd w takich sprawach jest dość kiepski i pewnie z 50 mln byśmy dali... ;]

0

Ah te rykoszety, ciężko uwierzyć, że to był przypadek, że strzelał tylko goli po nich :)

0

'Jeżeli Gerardo Martino chce stawiać na wychowanków to czemu grał Mascherano, a nie na przykład Bartra? ' - może temu, że Masche to obecnie jedyny zawodnik na środku obrony, który cokolwiek prezentuje? Jak już to na ławie Pique jak już mamy promować Bartrę, który i tak jest za słaby na ten klub.

0

Lepsze to niż Agger.

0

Może jedynie Alexis za Pedro bo jest w wysokiej formie ten pierwszy. Ale powinno być fajnie.

0

Neymar by musiał zaczął grać jak Ronaldinho swego czasu. Nie było chyba lepszego zawodnika niż właśnie te 2 sezony R10.

0

Zakupimy Thiago Silvę za 121 mln i będzie spokój.

0

MocnyArgumentFilipa - przecież Xavi też strzelał z prawej i pięknie mu to wychodziło czasami.

0

Serio nie było lepszych opcji?

0

:) to były czasy :)

0

Dużo atutów jako człowiek, mniej jako trener.

0

żart, półżart, żart, Verthongen - jedyna ciekawsza opcja, choć tam zaś bez przesady.

0

Rosell i Tito wyjazd. I to jak najszybciej.

0

Ribery do złotej piłki. Koniec tematu.

0

'zdolności biznesowe Rosella? ' - nie no bez jaj.

0

Mały książe ;)

0

LeB - zawalił gola jak dla mnie.

0

może i dobrze bo Alex Song to jeden z naszych najmocniejszych punktów ostatnio, a dobrze wygląda fizycznie więc na Bayern by się zdał.

0

ma ktoś bramki z polskim komentarzem?

0

Tello od początku na Milan.

0

Pedro przynajmniej biegał i się starał.

0

Z uwagi na jego styl gry lepszej opcji nie ma. I jest najlepszym obrońcą 'do wyciągnięcia' na rynku.

0

Facebook - aż strach pomyśleć co będzie gdy Messi całkiem na łyso by się zgolił ;)

0

Zdanie pomniejszoną czcionką to po stokroć prawda.

0

Spiskowcy (ostatnio coraz częściej nazywam tak kibiców Realu) znowu szukają.

0

Villa to jednak za Pedro powinien w pucharze zagrać.

0

Grająca legenda. Dopiero z czasem będziemy widzieć jak bardzo nam go będzie brakować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?