xavi1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rezerwowy bramkarz to jakichś najtańszy w grze na moje oko bo i tak nie będzie nabijał punktów.
0
Caballero - Lahm, Dante, Varane, Evra - Martinez, Schweinsteiger, Iniesta - Ribery, Bale, C. Ronaldo
ława: De Gea (Weidenfeller), Alaba, Alba, Mata (Hazard), Gündoğan (Reus), Messi (Robben), Lewandowski (Van Piersie)
0
Fatalna wiadomość. O różnych Kerrisonach i Caceresach się milczy rzecz jasna.
0
no właśnie nasz zarząd w takich sprawach jest dość kiepski i pewnie z 50 mln byśmy dali... ;]
0
Ah te rykoszety, ciężko uwierzyć, że to był przypadek, że strzelał tylko goli po nich :)
0
'Jeżeli Gerardo Martino chce stawiać na wychowanków to czemu grał Mascherano, a nie na przykład Bartra? ' - może temu, że Masche to obecnie jedyny zawodnik na środku obrony, który cokolwiek prezentuje? Jak już to na ławie Pique jak już mamy promować Bartrę, który i tak jest za słaby na ten klub.
0
Lepsze to niż Agger.
0
Może jedynie Alexis za Pedro bo jest w wysokiej formie ten pierwszy. Ale powinno być fajnie.
0
Neymar by musiał zaczął grać jak Ronaldinho swego czasu. Nie było chyba lepszego zawodnika niż właśnie te 2 sezony R10.
0
Zakupimy Thiago Silvę za 121 mln i będzie spokój.
0
MocnyArgumentFilipa - przecież Xavi też strzelał z prawej i pięknie mu to wychodziło czasami.
0
Serio nie było lepszych opcji?
0
:) to były czasy :)
0
Dużo atutów jako człowiek, mniej jako trener.
0
żart, półżart, żart, Verthongen - jedyna ciekawsza opcja, choć tam zaś bez przesady.
0
Rosell i Tito wyjazd. I to jak najszybciej.
0
Ribery do złotej piłki. Koniec tematu.
0
'zdolności biznesowe Rosella? ' - nie no bez jaj.
0
Mały książe ;)
0
LeB - zawalił gola jak dla mnie.
0
może i dobrze bo Alex Song to jeden z naszych najmocniejszych punktów ostatnio, a dobrze wygląda fizycznie więc na Bayern by się zdał.
0
ma ktoś bramki z polskim komentarzem?
0
Tello od początku na Milan.
0
Pedro przynajmniej biegał i się starał.
0
Z uwagi na jego styl gry lepszej opcji nie ma. I jest najlepszym obrońcą 'do wyciągnięcia' na rynku.
0
Facebook - aż strach pomyśleć co będzie gdy Messi całkiem na łyso by się zgolił ;)
0
Zdanie pomniejszoną czcionką to po stokroć prawda.
0
Spiskowcy (ostatnio coraz częściej nazywam tak kibiców Realu) znowu szukają.
0
Villa to jednak za Pedro powinien w pucharze zagrać.
0
Grająca legenda. Dopiero z czasem będziemy widzieć jak bardzo nam go będzie brakować.