0

Amy Macdonald

0

łąwiki

0

Ronaldo też nie popisał się dżentelmeństwem gdy Pep podawał mu piłkę, a ten go odepchnął.

0

Najlepszy trener klubowy 2012 roku.

0

Fever Pitch to świetna książka, naprawdę polecam. Na pewno lepsza od biografii Iniesty chociażby :>

0

Gdyby do obecnej Barcelony doszli Ronaldinho w najlepszej formie i Eto'o w najlepszej to byłaby już na pewno najlepsza drużyna w historii tej planety.

0

Najlepsza z Brazylią :)

0

Dobry gust Xaviego: Springsteen i R.E.M chociażby. No i De Niro.

0

Najlepsza to Bergkamp dla mnie już od kilku lat. Mistrzostwo techniki, precyzji i w ogóle wszystkiego. Z Newcastle, każdy wie o co chodzi.

0

Sanchis 34 - nie do końca zrozumiałeś całość wypowiedzi.

0

Ktoś mi wymieni jakiś dobry mecz Balotteliego oprócz meczu z NIemcami w tym roku?

0

To nie LOOZ rozdaje nagrody, on by się po prostu ucieszył z nagrody dla kogoś innego.

0

Busi alternatywą? Jeśli ktoś jest łatwiejszy do wyciągnięcia na obecną chwilę to Fabs.

0

skromność: Iniesta.

0

tim14 - serio nie wiesz dlaczego?

0

Trochę rozczarowuje gra Cesca na początku sezonu.

0

Kiedy będzie wiadomo kto będzie MVP turnieju?

0

TylkoBarca! - to już potwierdzone?

0

Hiszpania nie gra tiki taki jak już wspominałem, tiki taka to efektowna gra na krótkiej przestrzeni w stylu Barcelony a nie podawanie bezsensowne w nieskończoność w stylu Hiszpanii.

0

Szpakowski ewidentnie nie wie co to tiki-taka, to nie jest 1000 podań pod rząd tylko wymiana ich szybko na krótkiej przestrzeni, modelowy przykład to mecz z Realem (5:0). I tiki-takę grała drużyna Barcelony, a nie Hiszpanii.

0

Ronaldo pokazał dzisiaj, że wcale nie ma kompleksu Messiego rycząc 'Messssi' po strzeleniu bramki. Komizm. Wspaniały piłkarz, ale jak tu go całkowicie uwielbiać po takich sytuacjach?

0

Co do Pedro to równie dobrze mógł nie jechać na to euro więc aż tak strasznie się na niego nie uwzięli, fakty są takie, że miał bardzo przeciętny sezon okraszony wspaniałym ostatnim meczem, ale tylko jednym.

0

Niesamowity szacunek dla kibiców Irlandii.

0

no tylko te podania dały im mistrzostwo świata i europy.

0

A na zdjęciu Fabregas bije Albę :)

0

Mourinho niech się zajmie trenowaniem.

0

Nie mogli zrobić tego meczu o 23? Teraz nikt nie będzie oglądał bo wiadomo, że mecz rangi Euro ważniejszy. Pewnie nawet Argentyńczycy i Brazylijczycy są trochę niezadowoleni.

0

A nie powiedział prawdy? Pamiętam gadki o tym jak Vilarreal zremisował z Realem 1:1 o tym, że wszystko w tej lidze jest przekupione i że choćby nie wiem jak Real grał to mistrzostwa Barcie nie wyciągnie. Barca nie potrzebuje takich sztuczek.

0

Sam już nie wiem czy lepiej byłoby dla nas gdyby Alba miał dobre czy złe Euro. Jeśli dobre to byłby w formie, ale znowu zdrożeje niemiłosiernie :)

0

Brakuje bramki po piętkach gdy CSKA strzeliło bramkę. Wspaniała akcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?