xavi1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Suarez obeszedł się smakiem.
2
Messi > Bóg
2
Real się dogadał z Getafe na 6:6 chyba i 6 goli Grzmota.
1
Największy problem z nią taki, że mało w niej szacunku do kibiców gości. Znaczy w przypadku gdy się cieszy w stronę nie swoich kibiców.
1
a jakie braki wiedzy konkretnie?
0
Jakie pichichi dla Ronaldo? Messi tracił już coś 15 goli w tym sezonie i go dogonił. To 4 bramek nie dogoni?
2
Asysta Messiego warta więcej od 5 goli Ronaldo.
1
Jezuś, o co wy się kłócicie ;/
1
Kiedy Ronaldo strzelił ostatnio gola nogą? Wykluczając karne?
3
Wszyscy chcą w środku Rafinhę i Iniestę zapominając jak duże dziury w obronie z Villarealem były podczas nieobecności Rakitica. Dla mnie to własnie Ivan to teraz podstawa i pod niego powinien być dobierany ten drugi.
0
Możesz nie wierzyć, ale udane dryblingi przynoszą zyski drużynie.
0
Znacznie obniżył loty ostatnimi czasy według mnie.
1
A gdzie Adriana Lima? Mają najlepszą modelkę świata i nikt niby nie wchodzi po internetach? ;)
0
To akurat nie ten klub, że gramy 'w jakikolwiek sposób'. Przez to wyleciał Martino - bo graliśmy brzydko. Mamy grać ładnie i skutecznie. Taki to klub, przykro mi.
0
Pique w pierwszej połowie miał masę błędów. Powinien być jeszcze jeden karny przez jego łapanie przeciwnika, minął się z piłką ze dwa razy, a pod koniec połowy nie przeciął piłki głową. Benzema robił z nim co chciał. A Mascherano to nie środkowy obrońca. Niech w końcu jakiś trener to zrozumie.
0
Koke powinien wygrać. Wiem, że go nie ma na liście...
0
Niestety jako Ślązak, który kocha swój region muszę przyznać rację. Są tacy ludzie, którzy 'szpanują' niemieckością. Z tym, że każdy ma prawo wybrać swój naród, a Śląsk był zarówno polski jak i niemiecki. Jak czuje się bardziej mentalnie Niemcem no to cóż. Ma prawo.
0
Proszę mi nie porównywać Bartry z Puyolem w życiowej formie czy Thiago i Koke (którego podziwiam) z Xavim w najlepszej formie. A Alves w formie to był najlepszy prawy obrońca świata i moim zdaniem obecnie nikogo w tej dyspozycji nie ma.
2
Z tym, że to jeden z nielicznych aspektów w ofensywie, który stwarzał jakieś zagrożenie. Dla mnie Alves dzisiaj na plus.
4
niektórym się chce.
2
Niech się sprężą na Cuadrado, oszczędzać to oni będą za rok.
3
'a może nawet bezpośredniego następcę Leo Messiego.' - nie ma to jak wytwarzać na 19-latku taką presję już od samego początku. Niektórzy sobie z tym nie poradzili.
0
nigdy mi nie szkoda drużyny, która gra beznadziejnie i nie dostaje karnego. Gorzej gdy ktoś gra świetnie i zostaje okradziony. Realu mi dzisiaj w ogóle nie szkoda.
2
ogólnie dla mnie to jest obecnie najważniejsza nagroda bo te listy zawsze wyglądają sensownie. W porównaniu ze złotą piłką chociażby.
0
No i świetnie. Bardzo przypomina mi młodego Alvesa ze stylu gry. Jego ataki z prawej obrony to byłoby coś naprawdę świeżego.
0
jezu, skąd wy wiecie takie rzeczy? Dos Santos czy Bojan też mieli być najlepsi na świecie.
0
i z połowy mijając wszystkich :)
2
Taki taka bez Xaviego choćby nie ma prawa bytu. Był najważniejszym elementem tej układanki. I jeszcze jedno - dopiero teraz widać jak ważnym zawodnikiem dla Hiszpanii i Barcy był Puyol.
0
Busi to najwiekszy pewniak z wszystkich akurat.
0
Ale jaka opcja A,B i C? Na jaka pozycję? Przecież o trzech całkowicie różnych zawodników.