35

Suarez obeszedł się smakiem.

2

Messi > Bóg

2

Real się dogadał z Getafe na 6:6 chyba i 6 goli Grzmota.

1

Największy problem z nią taki, że mało w niej szacunku do kibiców gości. Znaczy w przypadku gdy się cieszy w stronę nie swoich kibiców.

1

a jakie braki wiedzy konkretnie?

0

Jakie pichichi dla Ronaldo? Messi tracił już coś 15 goli w tym sezonie i go dogonił. To 4 bramek nie dogoni?

2

Asysta Messiego warta więcej od 5 goli Ronaldo.

1

Jezuś, o co wy się kłócicie ;/

1

Kiedy Ronaldo strzelił ostatnio gola nogą? Wykluczając karne?

3

Wszyscy chcą w środku Rafinhę i Iniestę zapominając jak duże dziury w obronie z Villarealem były podczas nieobecności Rakitica. Dla mnie to własnie Ivan to teraz podstawa i pod niego powinien być dobierany ten drugi.

0

Możesz nie wierzyć, ale udane dryblingi przynoszą zyski drużynie.

0

Znacznie obniżył loty ostatnimi czasy według mnie.

1

A gdzie Adriana Lima? Mają najlepszą modelkę świata i nikt niby nie wchodzi po internetach? ;)

0

To akurat nie ten klub, że gramy 'w jakikolwiek sposób'. Przez to wyleciał Martino - bo graliśmy brzydko. Mamy grać ładnie i skutecznie. Taki to klub, przykro mi.

0

Pique w pierwszej połowie miał masę błędów. Powinien być jeszcze jeden karny przez jego łapanie przeciwnika, minął się z piłką ze dwa razy, a pod koniec połowy nie przeciął piłki głową. Benzema robił z nim co chciał. A Mascherano to nie środkowy obrońca. Niech w końcu jakiś trener to zrozumie.

0

Koke powinien wygrać. Wiem, że go nie ma na liście...

0

Niestety jako Ślązak, który kocha swój region muszę przyznać rację. Są tacy ludzie, którzy 'szpanują' niemieckością. Z tym, że każdy ma prawo wybrać swój naród, a Śląsk był zarówno polski jak i niemiecki. Jak czuje się bardziej mentalnie Niemcem no to cóż. Ma prawo.

0

Proszę mi nie porównywać Bartry z Puyolem w życiowej formie czy Thiago i Koke (którego podziwiam) z Xavim w najlepszej formie. A Alves w formie to był najlepszy prawy obrońca świata i moim zdaniem obecnie nikogo w tej dyspozycji nie ma.

2

Z tym, że to jeden z nielicznych aspektów w ofensywie, który stwarzał jakieś zagrożenie. Dla mnie Alves dzisiaj na plus.

4

niektórym się chce.

2

Niech się sprężą na Cuadrado, oszczędzać to oni będą za rok.

3

'a może nawet bezpośredniego następcę Leo Messiego.' - nie ma to jak wytwarzać na 19-latku taką presję już od samego początku. Niektórzy sobie z tym nie poradzili.

0

nigdy mi nie szkoda drużyny, która gra beznadziejnie i nie dostaje karnego. Gorzej gdy ktoś gra świetnie i zostaje okradziony. Realu mi dzisiaj w ogóle nie szkoda.

2

ogólnie dla mnie to jest obecnie najważniejsza nagroda bo te listy zawsze wyglądają sensownie. W porównaniu ze złotą piłką chociażby.

0

No i świetnie. Bardzo przypomina mi młodego Alvesa ze stylu gry. Jego ataki z prawej obrony to byłoby coś naprawdę świeżego.

0

jezu, skąd wy wiecie takie rzeczy? Dos Santos czy Bojan też mieli być najlepsi na świecie.

0

i z połowy mijając wszystkich :)

2

Taki taka bez Xaviego choćby nie ma prawa bytu. Był najważniejszym elementem tej układanki. I jeszcze jedno - dopiero teraz widać jak ważnym zawodnikiem dla Hiszpanii i Barcy był Puyol.

0

Busi to najwiekszy pewniak z wszystkich akurat.

0

Ale jaka opcja A,B i C? Na jaka pozycję? Przecież o trzech całkowicie różnych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?