0

Anglicy nie radzą sobie w Hiszpanii, poza tym Villa stylem gry pasuje bardziej i ogólnie i tak będzie za drogi.

0

Pyrzo_Barca - coś ty taki oziębły? ;> Przecież wszędzie się tak robi na świecie i będzie robiło, są większe problemy na tym świecie ;] 'Gratulacje' nic do dyskusji nie wnosi, ale o czym tu teraz gadać? Że to wpłynie na naszą grę? Czy mamy nawijać o jego kobiecie?

Gratulacje Andres !

0

Zdarza się, teraz na niego najeżdżacie a gdyby was to spotkało (pech zawodnika ) to mówilibyście to samo.

0

Messi zawsze bił karne w ten sposób, czyli bardzo leciutko, z tym, że robił to dokładniej ;)

0

nie ma to jak napisać 'hahaha co za głupia ocena, nie czytam dalej' i kliknąć 'dodaj', co niektórzy chcą niby osiągnąć? ;]

Oceny dobre.

iniesta91kt - nie wiem czy to było mądre.

0

wszystko tylko nie eksperymenty Guardioli... ;] Zresztą prasa zamiast wymyślać powody przegranej bo nie umie, to pisze jakieś bajki dla dzieci.

0

M4G1K - dobra poniosło mnie ;)

Co jak co, ale Ibra byłby na pewno bardziej pomocny w tym meczu niż Villa na te wszystkie bezsensowne wrzutki.

0

M4G1K - no jak dla ciebie to już porażka to popatrz na siebie ;)

0

czajo - oczywiście to była ironia ;]

0

Schodzi Drenthe, jest nadzieja ;)

0

kidza - brawo.

Ogólnie jestem w szoku bo dopiero teraz zacząłem oglądać. Widzę Herkules zamurowany, może być ciężko.

0

Chciałbym zobaczyć jak Romek odchodzi z Chelsea i jak szybko ilość kibiców będzie spadać w dół :)

Piękny styl gry, opieranie składu na wychowankach, piękne klubowe idee - to właśnie za to kibice w coraz większej ilości kochają klub. Gdybym był kibicem Realu byłbym o to mocno zazdrosny, niektórzy już pewnie nerwowo nie wytrzymują i się przerzucają, nie obrażając prawdziwych kibiców Realu :)

0

no to już w ogóle ;)

0

Co robi Palikot na zdjęciu? ;)

0

no Smolarek strzelił akurat 3 bramki San Marino :P

0

A tekst spokojnie mógłby się znaleźć w jakiejś 'większej' gazecie typu 'Przegląd Sportowy' (o ile challenger nic do niej nie ma ;)) i nikt by się nie czepiał.

0

'solarium zna tylko z opowieści' to mnie zniszczyło o 'bladej twarzy' ;)

0

Pokazuje to słabośc naszego zarządu, oferta z City (do wyciągnięcia tak z 50 mln) a my go pociśliśmy za 24 miliony do Milanu... tragedia..

0

ale to sztuczne, ja nie mogę.. ;p

0

oczywiście ;) 'Inieeeeesta! Inieeeesta!' ;)

A złota piłka należy się Sneijderowi, chyba, że grał bardzo słabo w lidze włoskiej (nie widziałem wszystkich meczu Interu), ale tak we wszystkich rozgrywkach był czołową postacią (dla mnie najlepszy zawodnik LM, i top 3 Mistrzostw Świata - jako pomocnik 5 goli...). Gdyby Holandia wygrała MŚ to byłby pewniak a tak to nie wiem kto wygra. Oczywiście jestem za Xavim bo jedną bramką nie zdobywa się złotej piłki (chodzi mi o Iniestę, choć Cannavaro dostał ją kiedyś za jeden mecz).

0

Nie wiem na jakiej płaszczyźnie można porównywać Guardiolę i Del Bosque, bo pod względem sukcesów to całkowicie bezsensu.

Co do rankingu to Rosell będzie za niedługo wyżej jak tak będzie oszczędzał ;> oczywiście żart.

0

'więcej szans na zwycięstwo daje się piłkarzowi urodzonemu we Fuentealbilli z powodu świetnych meczów zarówno w trakcie sezonu, jak i podczas Mundialu' - to teraz czekam co Sport ma do powiedzenia o tych meczach w trakcie sezonu :P Iniesta ma najgorszy rok od 5 lat i akurat teraz jest faworytem, ciekawe. Dla mnie ta nagroda od dawna jest bardzo nieobiektywna i zawodnicy nie są w żadnym wypadku analizowani, bazuje się na tym jak co wygląda na 1 rzut oka. Oczywiście się nie obrażę jak Andres wygra, choć inne kluby mają prawo ;)

0

Ale bzdety, ja nie mogę O.o

0

Y4Qb - jak wygrał Cannavaro to 3 dni byłem zły na cały świat za nieuczciwośc tego świata ;]

0

asdfcb - nie chodzi o indywidualności, bo Hiszpania też ma ich mnóstwo. To pokazuje jak ważna jest taktyka w obecnych czasach.

Argumenty Mourinho są bezsensu: czemu według niego Sneijder zasłużył bardziej od Forlana na Złotą Piłkę? Bo Holender wygrał LM, a Forlan tylko Ligę Europejską. No to ja mówię: Iniesta wygrał Mistrzostwo Świata, a Holender miał tylko 2 miejsce na nich.

Choć także jestem za Wesleyem bo miał genialny cały rok, a Iniesta zdobędzie tą złotą piłkę w sumie tylko za jedną bramkę i kilkadziesiąt dobrych podań. Bardzo ważnych, ale bez przesady.

0

Ogólnie widać, że Rosell chce zarobić ile się da na transferach, Mascherano już był przymusem ze strony Guardioli, a że ma on mocną pozycję wśród kibiców to na razie poddał się jego presji. Jeśli jego pozycja osłabnie zacznie się gadanie Sandro o tym, że mamy genialną szkółkę i transfery nie są potrzebne. Nie wiem czy to wystarczy do podtrzymania potęgi klubu, Rosell zbytnio ufa filozofii klubu. Jeżeli mamy faktycznie takie długi o jakich mówi (wtedy popieram jego filozofię, ale kto wie?)to mogą nas czekać chudsze lata.

0

Iniesta ma naprawdę niezłą pozycję wyjściową do zdobycia złotej piłki jak będzie tak grał do końca roku, mimo, że w sumie ma nią szansę tylko z powodu tej jednej bramki w finale MŚ ;]

0

Wesley był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem LM od 1/8 finału. Milito dostał za sam finał i jeden mecz z nami.

0

Już widać, że przychodzą czasy oszczędzania w Barcelonie. Rok temu kupiliśmy Czyhryńskiego za 25 mln euro lekką ręką, dawaliśmy duże miliony za Brazylijczyków typu Henrique czy Kerrison, a teraz nam szkoda dawać 5 mln więcej za zawodnika typu Javier, czyli czołówka pivotów na świecie.

Fakty są takie, że Rosell wydał łącznie 9 mln na transfery (Adriano) bo Villa to transfer Laporty. Stawianie na wychowanków, wychowankowie... Ale są pewne granice, nie widać na razie drugiego Sergio, zbytnie bazowanie na filozofii klubowej.

Laporta wróć?

0

Johnson jeszcze z rok i czołówka skrzydłowych na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?