xavi1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyniec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta zawsze najlepsze mecze grywał na lewym skrzydle...
hanc - o co chodzi z tym, że Andeas był słaby na pozycji lewoskrzydłowego? Dla mnie zawodnik sezonu, a większość meczów zastępował na zmianę z Henrym Ronaldinho...
0
Valdes przynajmniej nie pije wódki, bije się z żoną i prowokuje wszystkich.
A bramkarsko nic mu ostatnio (2.3 sezony) nie można zarzucić, chyba, że nic nie znaczące sparingi.
0
W stylu Hristo :)
0
Inwestycja w przyszłość. Zdziwiłbym się jakby grał już w 1 składzie. Jeszcze się nagra w tym sezonie pewnie nie raz.
0
badzi69 - dzięki za info bo ciekawi mnie jak się on tam spisuje w Bundeslidze.
0
mateusz2311- masz dużo racji, ale Ronaldo nie zasłużył na złotą piłkę z jednego powodu. Poza skutecznością nie pokazał nic genialnego. Zero wspaniałych bramek (jedynie jak mu siadło z wolnego) czy meczów o ważną (!) stawkę.
Xavi przeciwnie.
0
Za dużo wymagamy od Messiego i zaczyna mnie to wkurzać. Miał asystę i 2 bramki, a my, że słaby mecz. To jaki musi zagrać, żeby zostać oceniony jak dobry, a co dopiero genialny? Przesadzamy. Wiadomo, miał kilka strat, ale swoje zrobił...
No i akcja: Xavi do złotej piłki. Kto się zgadza? ;-)
0
woro1 - może, ale są za biedni na PD na żywo ;]
0
fffj - chyba kpisz.
0
kibic veb 98 - a ja wiem i ty też powinieneś.
0
Messi nie jest samolubem. Jego gra opiera się na dryblingu, to jego największy atut i stara się go wykorzystać do maximum.
Jak Messi zdobył sławę? Dryblując, dryblując i jeszcze raz dryblując. Teraz nagle dziennikarze uznają to za wadę...
0
Jeszcze miesiąc temu była dyskusja czemu kupujemy takiego miernotę jak Garay był do wzięcia.
0
To, że Carles pozostanie kapitanem jest niepodważalne.
0
Od angielskich kibiców już polscy są tysiące razy lepsi. Wspomnijcie lepiej o Argentynie, wymienionej Turcji czy Niemczech.
0
Od nich wszystkich na tą pozycję wolałbym kulawego i pijanego Ronaldinho, ale w sumie jedyny, który tam gra na jakimś poziomie jest Iniesta, więc na niego głos.
0
Na razie nie wiem dlaczego Keita jest wyżej w rankingu Guardioli od Toure. Jeżeli Toure odejdzie bo będzie chciał grać gdzieś w 1 składzie to zwątpię w sens polityki transferowej Pepa.
0
Niekoniecznie na boisku :-)
0
Dla mnie Milan to dalej faworyt do wygrania Serie A. Mówcie co chcecie ;]
0
Faul też był na Inieście więc powinny być 2 karne, ale to już historia.
Wczoraj naprawdę nie można było przyczepić do gry w obronie, była wręcz wzorowa, gdyby nie ten głupi wolny.
0
Na pewno nie za ery Laporty, już inny pan za gigantyczne pieniądze obiecywał tego zawodnika i to ruch w jego stronę...
0
Oceny nieobiektywne. Pedro i Sergio zostali raczej specjalnie zawyżeni dla potrzeb ogólnego chaotyzmu, który dzieje się ostatnio w klubie. Grali poprawnie, ale przykładowo Iniesta siał większy zamęt od Pedro, a Xavi zagrał więcej groźnych prostopadłych piłek od Sergio.
Moje oceny: VV 5, Alves 6, Abidal 4, Puyol 5, Pique 6 (dopiero wczoraj przekonałem się jak świetnie rozgrywa piłkę, zrobiliśmy naprawdę świetny interes z jego transferem, na razie najlepszym z tego co widzę), Sergio 6, Xavi 6, Keita 5, Hleb (najlepszy na boisku do momentu kontuzji, ale bez oceny bo nawet połówki nie zagrał), Pedro 6, Eto'o 3 (katastrofa, rzadko udało mu się dobrze przyjąć piłkę, ale zapewne to mały wypadek przy pracy).
Rezerwa: Iniesta 6,5, Messi 6,5 (bardzo ożywili grę) i Bojan bez oceny.
Mam nadzieję, że wreszcie skończył się limit pecha i zaczniemy strzelać wszystko co nam wpadnie pod nogi. Mecz oceniam w miarę pozytywnie.
0
Hleb akurat prezentował się bardzo dobrze do czasu kontuzji dzisiaj.
0
sciah - nie naczekasz się długo ;]
1
Taki geniusz jak Ronaldinho znów musi w końcu być na szczycie i moim zdaniem będzie to już w tym sezonie.
0
golabka - obiektywnie patrząc jest najlepsza :) Kiedyś szkółka Ajaxu rządziła, ale ostatnio coś nic nie wymyślili ;]
0
Crosas niestety nie ma potencjału na miarę Barcy.
0
Dla mnie Senna to obecnie najlepszy pivot na świecie po Essienie. Dziwne jak można się tak rozwinąć w takim wieku.
0
A sprzedaliśmy najlepszego lewoskrzydłowego na świecie za 18 mln...
0
W sumie Alves nigdy nie błyszczał w reprezentacji...
0
Świetna zlepka goli Henry'ego z fajną muzyką. Od strony technicznej mogę się dowalić do trochę słabszych napisów. No i niestety brakowało czegoś 'extra', takiego czegoś, dzięki czemu pamiętałbym na dłużej o kompilce. Ode mnie 4/6.