0

Iniesta zawsze najlepsze mecze grywał na lewym skrzydle...

hanc - o co chodzi z tym, że Andeas był słaby na pozycji lewoskrzydłowego? Dla mnie zawodnik sezonu, a większość meczów zastępował na zmianę z Henrym Ronaldinho...

0

Valdes przynajmniej nie pije wódki, bije się z żoną i prowokuje wszystkich.

A bramkarsko nic mu ostatnio (2.3 sezony) nie można zarzucić, chyba, że nic nie znaczące sparingi.

0

W stylu Hristo :)

0

Inwestycja w przyszłość. Zdziwiłbym się jakby grał już w 1 składzie. Jeszcze się nagra w tym sezonie pewnie nie raz.

0

badzi69 - dzięki za info bo ciekawi mnie jak się on tam spisuje w Bundeslidze.

0

mateusz2311- masz dużo racji, ale Ronaldo nie zasłużył na złotą piłkę z jednego powodu. Poza skutecznością nie pokazał nic genialnego. Zero wspaniałych bramek (jedynie jak mu siadło z wolnego) czy meczów o ważną (!) stawkę.

Xavi przeciwnie.

0

Za dużo wymagamy od Messiego i zaczyna mnie to wkurzać. Miał asystę i 2 bramki, a my, że słaby mecz. To jaki musi zagrać, żeby zostać oceniony jak dobry, a co dopiero genialny? Przesadzamy. Wiadomo, miał kilka strat, ale swoje zrobił...

No i akcja: Xavi do złotej piłki. Kto się zgadza? ;-)

0

woro1 - może, ale są za biedni na PD na żywo ;]

0

fffj - chyba kpisz.

0

kibic veb 98 - a ja wiem i ty też powinieneś.

0

Messi nie jest samolubem. Jego gra opiera się na dryblingu, to jego największy atut i stara się go wykorzystać do maximum.

Jak Messi zdobył sławę? Dryblując, dryblując i jeszcze raz dryblując. Teraz nagle dziennikarze uznają to za wadę...

0

Jeszcze miesiąc temu była dyskusja czemu kupujemy takiego miernotę jak Garay był do wzięcia.

0

To, że Carles pozostanie kapitanem jest niepodważalne.

0

Od angielskich kibiców już polscy są tysiące razy lepsi. Wspomnijcie lepiej o Argentynie, wymienionej Turcji czy Niemczech.

0

Od nich wszystkich na tą pozycję wolałbym kulawego i pijanego Ronaldinho, ale w sumie jedyny, który tam gra na jakimś poziomie jest Iniesta, więc na niego głos.

0

Na razie nie wiem dlaczego Keita jest wyżej w rankingu Guardioli od Toure. Jeżeli Toure odejdzie bo będzie chciał grać gdzieś w 1 składzie to zwątpię w sens polityki transferowej Pepa.

0

Niekoniecznie na boisku :-)

0

Dla mnie Milan to dalej faworyt do wygrania Serie A. Mówcie co chcecie ;]

0

Faul też był na Inieście więc powinny być 2 karne, ale to już historia.

Wczoraj naprawdę nie można było przyczepić do gry w obronie, była wręcz wzorowa, gdyby nie ten głupi wolny.

0

Na pewno nie za ery Laporty, już inny pan za gigantyczne pieniądze obiecywał tego zawodnika i to ruch w jego stronę...

0

Oceny nieobiektywne. Pedro i Sergio zostali raczej specjalnie zawyżeni dla potrzeb ogólnego chaotyzmu, który dzieje się ostatnio w klubie. Grali poprawnie, ale przykładowo Iniesta siał większy zamęt od Pedro, a Xavi zagrał więcej groźnych prostopadłych piłek od Sergio.

Moje oceny: VV 5, Alves 6, Abidal 4, Puyol 5, Pique 6 (dopiero wczoraj przekonałem się jak świetnie rozgrywa piłkę, zrobiliśmy naprawdę świetny interes z jego transferem, na razie najlepszym z tego co widzę), Sergio 6, Xavi 6, Keita 5, Hleb (najlepszy na boisku do momentu kontuzji, ale bez oceny bo nawet połówki nie zagrał), Pedro 6, Eto'o 3 (katastrofa, rzadko udało mu się dobrze przyjąć piłkę, ale zapewne to mały wypadek przy pracy).

Rezerwa: Iniesta 6,5, Messi 6,5 (bardzo ożywili grę) i Bojan bez oceny.

Mam nadzieję, że wreszcie skończył się limit pecha i zaczniemy strzelać wszystko co nam wpadnie pod nogi. Mecz oceniam w miarę pozytywnie.

0

Hleb akurat prezentował się bardzo dobrze do czasu kontuzji dzisiaj.

0

sciah - nie naczekasz się długo ;]

1

Taki geniusz jak Ronaldinho znów musi w końcu być na szczycie i moim zdaniem będzie to już w tym sezonie.

0

golabka - obiektywnie patrząc jest najlepsza :) Kiedyś szkółka Ajaxu rządziła, ale ostatnio coś nic nie wymyślili ;]

0

Crosas niestety nie ma potencjału na miarę Barcy.

0

Dla mnie Senna to obecnie najlepszy pivot na świecie po Essienie. Dziwne jak można się tak rozwinąć w takim wieku.

0

A sprzedaliśmy najlepszego lewoskrzydłowego na świecie za 18 mln...

0

W sumie Alves nigdy nie błyszczał w reprezentacji...

0

Świetna zlepka goli Henry'ego z fajną muzyką. Od strony technicznej mogę się dowalić do trochę słabszych napisów. No i niestety brakowało czegoś 'extra', takiego czegoś, dzięki czemu pamiętałbym na dłużej o kompilce. Ode mnie 4/6.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?