1

Już wiem o co chodzi, dzięki :)

0

Cześć, czy ktoś z was ma cyfrowy polsat i również nie macie polsatów i niektórych kanałów?

0

Powodzenia :) Ja też pieniądze z 18 przeznaczyłam na wyjazd do Hiszpanii i mecz Barcelony, piękne chwile zobaczyć ukochaną drużynę na żywo i to do tego na CN

1

Dzięki hahaha, jestem juz tutaj ponad trzy lata ;)

3

No nieźle

2

no nie

1

hahahaha możliwe :d sama mam męską bluzę S z tamtego sezonu, w sumie podobną do tej także całkiem spoko rozwiązanie ;)

2

męska S będzie dobra :D

1

'W związku z dość zagmatwanymi przepisami w Hiszpanii, wyjaśniam: Cristiano Ronaldo nie będzie mógł zagrać w środowym meczu Copa z Atléti!'

'Jeśli zawodnik dostanie BEZPOŚREDNIĄ czerwoną kartkę, pauzuje w kolejnym meczu jakichkolwiek hiszpańskich rozgrywek.'

@J_Krecidlo

1

Na okładce z Leo też jest ;)

0

Abidal mówi, że Barça mu nie płaciła, kiedy był chory. Barça twierdzi, że płaciła zgodnie z umową. Obie strony mają rację.
Sporą część zeszłego sezonu kontrakt Abidala był zawieszony - od lipca do marca. W marcu Abidal dostaje zielone światło do gry
Abidal zarobił należne mu pieniądze od marca do zakończenia minionego sezonu + bonus kiedy ostatni raz przedłużał kontrakt
W ostatnim kontrakcie, Barça i Abidal zawarli możliwość rozwiązania umowy, jeśli Abidal będzie pauzować ponad 6 miesięcy
Kiedy taka sytuacja zaistniała, zamiast zrywać kontrakt, Klub i Abidal ustalili tymczasowe zawieszenie kontraktu aż Francuz się wykuruje
Abidal zarobił za cały sezon 2011/12 i ostatnie miesiące sezonu 12/13.
Abidal nie zarobił wszystkiego, co mógł zarobić, to prawda. Barça zapłaciła Abidalowi wszystko, co ustalono w kontrakcie, też prawda.
[@creus_fcb]

0

Wydaje mi się, że chodzi o wygranie wszystkiego w roku kalendarzowym. Barca w 2009 roku wygrała wszystkie 6 pucharów, Bayern po przegranej z BVB ma szansę na 5 pucharów ;)
o ile mi wiadomo superpuchar liczy się do tego sezonu, ale mogę się mylić

0

"24 + 1 (mecz towarzyski). Bayern mówi 20, bo 4 "dopłaca" Thiago, godząc się na niższe zarobki (zagrywka a la Cesc)."
niekoniecznie poleciał na kasę, nie rozumiem go ale to jego decyzja

0

Alexis, Tello i Thiago mam nadzieję nie są na sprzedaż.

0

przynajmniej ja miałam tak, że po prawej stronie tam gdzie zarezerwowałam bilety(widziałam ten sektor itp), musiałam zjechać lekko na dół i nacisnąć kup bilety, jest wtedy czas chyba 5 minut na zapłacenie ;)

0

12pkt najprawdopodobniej ;)

0

z twittera ;)

0

Adriano 2017, z klauzulą 90 milionów euro.

0

Barça negocjuje z Tello lepsze warunki kontraktu i wyższą klauzulę, bo obecna wynosi zaledwie 10 milionów euro. [catradio]

0

OFFICIAL: Lionel Messi will not start the CL game against Bayern Munich, he's on the bench.
.....

0

Nieoficjalnie: Messi może zagrać tylko przez 45 minut, możliwe, że nie wyjdzie w podstawowym składzie [tv3] #fcblive

Jeżeli zagramy bez Leo to na prawdę nie mamy zbytnio szans...

0

Mourinho wspomina trzy półfinały: w zeszłym roku zdecydowały karne; w tym słaby mecz w Dortmundzie, a w 2011: "Nie pozwolili nam wygrać".

Mou w formie

0

Oficjalnie: Leo Messi otrzymał zielone światło na występ w meczu z Bayernem Monachium #fcblive #championsleague

0

Statystyki Abidala: 31 interwencji, 11 piłek odzyskanych, 0 fauli, 3 udane długie podania, 1 nieudane. Powrót marzenie! #fcblive

0

Czekam na Windows :)

0

Dla zainteresowanych podobno pierwsze testy nie wykazały żadnego pogłębienia się urazu. Ale odpoczynek mu się przyda ;)

0

Nie rozsiewajcie plotek. Za niedługo ma być oficjalny komunikat klubu, poczekajmy.

0

Leo Messi zszedł do szatni z problemem mięśniowym, po przerwie przekonamy się, czy będzie kontynuował grę. #fcblive

0

Bardzo dobra wiadomość! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?