Powodzenia :) Ja też pieniądze z 18 przeznaczyłam na wyjazd do Hiszpanii i mecz Barcelony, piękne chwile zobaczyć ukochaną drużynę na żywo i to do tego na CN
Abidal mówi, że Barça mu nie płaciła, kiedy był chory. Barça twierdzi, że płaciła zgodnie z umową. Obie strony mają rację.
Sporą część zeszłego sezonu kontrakt Abidala był zawieszony - od lipca do marca. W marcu Abidal dostaje zielone światło do gry
Abidal zarobił należne mu pieniądze od marca do zakończenia minionego sezonu + bonus kiedy ostatni raz przedłużał kontrakt
W ostatnim kontrakcie, Barça i Abidal zawarli możliwość rozwiązania umowy, jeśli Abidal będzie pauzować ponad 6 miesięcy
Kiedy taka sytuacja zaistniała, zamiast zrywać kontrakt, Klub i Abidal ustalili tymczasowe zawieszenie kontraktu aż Francuz się wykuruje
Abidal zarobił za cały sezon 2011/12 i ostatnie miesiące sezonu 12/13.
Abidal nie zarobił wszystkiego, co mógł zarobić, to prawda. Barça zapłaciła Abidalowi wszystko, co ustalono w kontrakcie, też prawda.
[@creus_fcb]
Wydaje mi się, że chodzi o wygranie wszystkiego w roku kalendarzowym. Barca w 2009 roku wygrała wszystkie 6 pucharów, Bayern po przegranej z BVB ma szansę na 5 pucharów ;)
o ile mi wiadomo superpuchar liczy się do tego sezonu, ale mogę się mylić
"24 + 1 (mecz towarzyski). Bayern mówi 20, bo 4 "dopłaca" Thiago, godząc się na niższe zarobki (zagrywka a la Cesc)."
niekoniecznie poleciał na kasę, nie rozumiem go ale to jego decyzja
przynajmniej ja miałam tak, że po prawej stronie tam gdzie zarezerwowałam bilety(widziałam ten sektor itp), musiałam zjechać lekko na dół i nacisnąć kup bilety, jest wtedy czas chyba 5 minut na zapłacenie ;)
1
Już wiem o co chodzi, dzięki :)
0
Cześć, czy ktoś z was ma cyfrowy polsat i również nie macie polsatów i niektórych kanałów?
0
Powodzenia :) Ja też pieniądze z 18 przeznaczyłam na wyjazd do Hiszpanii i mecz Barcelony, piękne chwile zobaczyć ukochaną drużynę na żywo i to do tego na CN
1
Dzięki hahaha, jestem juz tutaj ponad trzy lata ;)
3
No nieźle
2
no nie
1
hahahaha możliwe :d sama mam męską bluzę S z tamtego sezonu, w sumie podobną do tej także całkiem spoko rozwiązanie ;)
2
męska S będzie dobra :D
1
Tak ;) https://pbs.twimg.com/media/BijE7bKIAAE6NLQ.jpg:large
1
'W związku z dość zagmatwanymi przepisami w Hiszpanii, wyjaśniam: Cristiano Ronaldo nie będzie mógł zagrać w środowym meczu Copa z Atléti!'
'Jeśli zawodnik dostanie BEZPOŚREDNIĄ czerwoną kartkę, pauzuje w kolejnym meczu jakichkolwiek hiszpańskich rozgrywek.'
@J_Krecidlo
1
Na okładce z Leo też jest ;)
0
Abidal mówi, że Barça mu nie płaciła, kiedy był chory. Barça twierdzi, że płaciła zgodnie z umową. Obie strony mają rację.
Sporą część zeszłego sezonu kontrakt Abidala był zawieszony - od lipca do marca. W marcu Abidal dostaje zielone światło do gry
Abidal zarobił należne mu pieniądze od marca do zakończenia minionego sezonu + bonus kiedy ostatni raz przedłużał kontrakt
W ostatnim kontrakcie, Barça i Abidal zawarli możliwość rozwiązania umowy, jeśli Abidal będzie pauzować ponad 6 miesięcy
Kiedy taka sytuacja zaistniała, zamiast zrywać kontrakt, Klub i Abidal ustalili tymczasowe zawieszenie kontraktu aż Francuz się wykuruje
Abidal zarobił za cały sezon 2011/12 i ostatnie miesiące sezonu 12/13.
Abidal nie zarobił wszystkiego, co mógł zarobić, to prawda. Barça zapłaciła Abidalowi wszystko, co ustalono w kontrakcie, też prawda.
[@creus_fcb]
0
Wydaje mi się, że chodzi o wygranie wszystkiego w roku kalendarzowym. Barca w 2009 roku wygrała wszystkie 6 pucharów, Bayern po przegranej z BVB ma szansę na 5 pucharów ;)
o ile mi wiadomo superpuchar liczy się do tego sezonu, ale mogę się mylić
0
"24 + 1 (mecz towarzyski). Bayern mówi 20, bo 4 "dopłaca" Thiago, godząc się na niższe zarobki (zagrywka a la Cesc)."
niekoniecznie poleciał na kasę, nie rozumiem go ale to jego decyzja
0
Alexis, Tello i Thiago mam nadzieję nie są na sprzedaż.
0
przynajmniej ja miałam tak, że po prawej stronie tam gdzie zarezerwowałam bilety(widziałam ten sektor itp), musiałam zjechać lekko na dół i nacisnąć kup bilety, jest wtedy czas chyba 5 minut na zapłacenie ;)
0
12pkt najprawdopodobniej ;)
0
z twittera ;)
0
Adriano 2017, z klauzulą 90 milionów euro.
0
Barça negocjuje z Tello lepsze warunki kontraktu i wyższą klauzulę, bo obecna wynosi zaledwie 10 milionów euro. [catradio]
0
OFFICIAL: Lionel Messi will not start the CL game against Bayern Munich, he's on the bench.
.....
0
Nieoficjalnie: Messi może zagrać tylko przez 45 minut, możliwe, że nie wyjdzie w podstawowym składzie [tv3] #fcblive
Jeżeli zagramy bez Leo to na prawdę nie mamy zbytnio szans...
0
Mourinho wspomina trzy półfinały: w zeszłym roku zdecydowały karne; w tym słaby mecz w Dortmundzie, a w 2011: "Nie pozwolili nam wygrać".
Mou w formie
0
Oficjalnie: Leo Messi otrzymał zielone światło na występ w meczu z Bayernem Monachium #fcblive #championsleague
0
Statystyki Abidala: 31 interwencji, 11 piłek odzyskanych, 0 fauli, 3 udane długie podania, 1 nieudane. Powrót marzenie! #fcblive
0
Czekam na Windows :)
0
Dla zainteresowanych podobno pierwsze testy nie wykazały żadnego pogłębienia się urazu. Ale odpoczynek mu się przyda ;)
0
Nie rozsiewajcie plotek. Za niedługo ma być oficjalny komunikat klubu, poczekajmy.
0
Leo Messi zszedł do szatni z problemem mięśniowym, po przerwie przekonamy się, czy będzie kontynuował grę. #fcblive
0
Bardzo dobra wiadomość! ;)