0

Kocham Barcelonę i wiecie co, będę się modliła o brak kontuzji i świetną formę zawodników. Wtedy nie będzie problemu, znów sięgniemy nieba.

0

Pique powinien grać w duecie z Puyolem, Alexis być bardziej pewny siebie, Fabregas to samo. Trzeba dać więcej czasu Pedro, myślę, że jego pełna dyspozycja niedługo nadejdzie. Im więcej nasi chłopcy ze sobą spedzą czasu na treningach tym lepiej będzie funkcjonowała gra.

0

Przecież Tito nie jest idiotą a doskonałym taktykiem. Właśnie po takich spotkaniach widzi co ze sobą nie gra, co musimy poprawić, no co kłaść większy nacisk. Poczekajmy do rozpoczęcia sezonu, skupiajmy się na wygraniu meczu, który przed nami po kolei bez pośpiechu a cel osiągniemy.

0

chudini, wciśnij ctrl i jednocześnie -. zmniejszy Ci sie.

0

Mistrzowie spędzili z drużyną zaledwie kilka dni, czego się spodziewaliście? wyniku 7:0? Do rozpoczęcia sezonu jeszcze dwa tygodnie, które każdy z tych zawodników spędzi na trenowaniu więc nie spinajcie się bo coś dzisiaj nie szło. Barca to dalej Barca. Będziemy walczyli o najważniejsze trofea i mam nadzieję, że je zdobędziemy.

0

jak byście mieli link do karnych to podajcie, z góry dzięki. Akurat wyłączyli :(

0

Xavi kiedyś będzie trenerem Barcy ;) Oby jego gra wyglądała tak jak podczas finału ME to Barca po raz kolejny będzie nie do powstrzymania w drodze po wszystkie tytuły.

0

Można się tak spierać w nieskończoność o to kto jest lepszy. Dla mnie, podkreślam dla mnie zawsze Messi będzie górą, wiadomo z jakich powodów. Znałam i przyjaźniłam się z ludźmi, którzy kibicują Realowi zanim stanowisko trenera objął Mou i było ok. Kiedy zaczęły się obrażania Barcelony z jego strony na każdym prawie kroku, zaczęły się obrażania mnie jako osoby kibicującej Barcelonie przez kibiców Realu. Oni są w swojego trenera zapatrzeni, wszystko co powie jest dla nich prawdą i bóstwem. Owszem szacunek do niektórych kibiców i ludzi (dla tych, którzy nie obrażają Barcelony ani kibiców tego klubu) z Realu mam, do Mou nie.

0

Liga znów będzie bordowo granatowa!

0

A ja bym chciała, żeby LL wygrała Barca a na drugim miejscu znalazł się kto inny, niż Real. Swoją drogą Mou drugie sezony miał lepsze, trzecie gorsze. Zobaczymy jak będzie.

0

Sama prawda. ;)

0

Wszyscy wiemy, że Real w minionym sezonie był silny i być może będzie jeszcze silniejszy. Nie zapominajmy jednak o tym, że Barcelona po sezonie, kiedy nękały nas kontuzje jeśli tylko pozostanie wierna swojemu stylowi gry, będzie miała ogromną chęć grania i wygrywania, nie będzie przegrywała meczów, których teoretycznie nie ma prawa przegrać będzie ogromnym zagrożeniem. Nie będzie można jej zatrzymać. MAM NADZIEJĘ, ŻE SEZON BĘDZIE NASZ!!

0

Czekamy ;)

0

Sezon się skończył, zajmijmy się następnym bo mamy o co walczyć i co udowadniać niedowiarkom.

0

10Messini raczej ujęłaś, jestem dziewczyną ;) ale dzięki

0

'Mówicie, że Barca gaśnie, że już nie jest taka jaka była jeszcze rok temu. Może i prawda, tyle, że chcąc nie chcąc zdobyliśmy te 4 tytuły. W minionym sezonie trapiły nas kontuzje. Villa kontuzjowany, Alexis co i rusz z odnowioną kontuzją, Pedro bez formy....Możemy tak wymieniać i wymieniać. Trudno, nie zdobyliśmy mistrzostwa ani ligi, bywa. Teraz pomyślmy tak, Alves to dalej nasz Alves, który robi tak niesamowitą pracę na prawej stronie. Alba pokazał na co go stać na Euro, Pique w formie, Iniesta w formie, Fabregas też dobrze, Messi to poprostu Messi. Pedro pokazał mimo tych kilku minut na boisku podczas EURO, że ma forme i potrafi się niesamowicie rozpędzać. Zresztą zawsze jest tam gdzie powinien aby zagubioną piłkę w poku karnym przeciwnika doprowadzić do siatki. Mam nadzieję, że Alexis pokarze na co tak naprawde go stać, bo niewątliwie stać go na wiele więcej niż to co nam pokazał w tym sezonie. Wszyscy widzieliśmy Xaviego w finale ME, był nie do zatrzymania, miejmy nadzieję, że taką formę utrzyma przez sezon. Puyol to zawsze Puyol, Masche jest genialny w czyszczeniu. Busi też w formie. Affelay mimo kontuzji całkiem dobrze sobie radził na EURO, chociaż sama Holandia to nie ta Holandia sprzed 2 lat. Dodajmy do tego odpoczynek i chęć pokazania światu, że ta wielka Barcelona się nie skończyła. Mówcie co chcecie, dla mnie tu się nic nie kończy a dopiero zaczyna. Zaczyna mam nadzieje jeszcze lepszy ( o ile taki istnieje) czas dla Barcelony.' To jest moje zdanie na temat przyszłego sezonu, już to tutaj pisałam. Czuje to poprostu.

0

Mówicie, że Barca gaśnie, że już nie jest taka jaka była jeszcze rok temu. Może i prawda, tyle, że chcąc nie chcąc zdobyliśmy te 4 tytuły. W minionym sezonie trapiły nas kontuzje. Villa kontuzjowany, Alexis co i rusz z odnowioną kontuzją, Pedro bez formy....Możemy tak wymieniać i wymieniać. Trudno, nie zdobyliśmy mistrzostwa ani ligi, bywa. Teraz pomyślmy tak, Alves to dalej nasz Alves, który robi tak niesamowitą pracę na prawej stronie. Alba pokazał na co go stać na Euro, Pique w formie, Iniesta w formie, Fabregas też dobrze, Messi to poprostu Messi. Pedro pokazał mimo tych kilku minut na boisku podczas EURO, że ma forme i potrafi się niesamowicie rozpędzać. Zresztą zawsze jest tam gdzie powinien aby zagubioną piłkę w poku karnym przeciwnika doprowadzić do siatki. Mam nadzieję, że Alexis pokarze na co tak naprawde go stać, bo niewątliwie stać go na wiele więcej niż to co nam pokazał w tym sezonie. Wszyscy widzieliśmy Xaviego w finale ME, był nie do zatrzymania, miejmy nadzieję, że taką formę utrzyma przez sezon. Puyol to zawsze Puyol, Masche jest genialny w czyszczeniu. Busi też w formie. Affelay mimo kontuzji całkiem dobrze sobie radził na EURO, chociaż sama Holandia to nie ta Holandia sprzed 2 lat. Dodajmy do tego odpoczynek i chęć pokazania światu, że ta wielka Barcelona się nie skończyła. Mówcie co chcecie, dla mnie tu się nic nie kończy a dopiero zaczyna. Zaczyna mam nadzieje jeszcze lepszy ( o ile taki istnieje) czas dla Barcelony.

0

Wywiad świetny tak jak i książka ;)

0

Zawsze będę mu życzyła jak najlepiej. Kiedy odchodził z Barcy jako piłkarz, tato mi powiedział, że on napewno kiedyś wróci. Jeszcze wtedy nie bardzo rozumiałam o co chodzi ale już teraz wiem. Pep kocha Barcelone i wróci. Napewno nie teraz ale wróci. Czas Tito nadchodzi wielkim krokami, wspierajmy go.

0

Wczoraj Hiszpanie zamkneli buzie wszystkim tym, którzy twierdzili, że na mistrza nie zasługują, że już nie potrafią grać pięknej piłki. Otórz potrafią, wczoraj to udowodnili. Jednak poziom komentowania niektórych spotkań był bardzo słaby. Zachwyty nad CR kiedy tylko dotknął piłki, czy nie wspominanie o akcjach Hiszpanii, które bądź co bądź były wczoraj widowiskowe, a jedynie o tak naprawde wielu niepewnych interwencjach Włochów i zachwyt nad nimi doprowadzał momentami do szału. CAMPEONES CAMPEONES!!! VIVA ESPANA VIVA ESPANA!!!!

0

Mieliśmy okazje oglądać wileki spektakl w wykonaniu Hiszpanii. Dziękujmy i delektujmy się zwycięstwem wraz z piłkarzami.

0

Jeżeli w podstawowym czasie gry będzie remis, wygrają Hiszpanie. Zawsze poprzez stałą grę w 90 min. w dogrywce zaczynają przeważać. Gola strzelą w dogrywce. Takie mam przeczucie, że wygrają 2:1 ale to tylko przeczucie. Vamooos!!!

0

Chciałabym zobaczyć Hiszpanię taką jak w dogrywce z Portugalią. Magia, brakowało tylko tej bramki. To jasne, że Hiszpania nie da Włochom tyle miejsca ile dali im Niemcy. Liczę na tych 3 napastników. Całym sercem z La Furia Roja

0

Włosi będą chcieli zabrać Hiszpanom piłkę, której Hiszpania oddać nie będzie chciała. Napewno nie będzie wiele bramek. Myślę, że wszystko rozegra się w dogrywce.

0

Najlepsze z tych i tak pięknych sezonów dla Barcy były po wygraniu przez Hiszpanie wielkich zawodów. Może to i nie ma znaczenia, takie tam wymysły. Ale myśl, że to wszystko może się powtórzyć, potrójna korona itp. okropnie napawa optymizmem.

0

Oni dodadzą czerwonym jeszcze więcej sił i chęci na wygranie tego turnieju. Do boju La Roja!

0

Wczorajsze zachwyty i pianie nad Ronaldo komentujących. Żenada. Pique świetna forma, oby się taka utrzymała przez cały sezon. Portugalia w dogrywce nie istniała. Ramos też bardzo dobrze, Pedro pięknie, ta jego szybkość. Kosmiczna.

0

Dogrywka należała do Hiszpanii. Pedro genialny, powinien grać od początku w finale, Pique&Ramos piękny mecz.

0

Tyle, że ta uważana przez was za nudną piłka i ten sposób gry daje im zwycięstwa. Ja życze im jak najlepiej. Szczerze wole oglądać mecze Hiszpanów niż takie gdzie co chwile piłka jest na ślepo podawana i wszystko po kolei blokowane, gdzie zawodnicy grają na rzuty karne z minami księżniczek. A takowe mieliśmy okazje już oglądać. Z całego serca jestem za La Roja i życzę im wygranej.

0

Jak ma niby grać Hiszpania skoro wszyscy przeciwnicy już przekonali się niejednokrotnie że grać z nimi otwartą piłkę to jakby już skazać się na porażkę i to wysoką. Hiszpania szuka miejsca by przedostać się przez gromo broniących i jakoś jak na razie wygrywa. Wczorajsza pierwsza połowa pokazała, że nadal potrafią pięknie grać. Robią swoje a co najważniejsze, WYGRYWAJĄ. Tyle na ten temat. Trzymam kciuki za czerwonych w półfinale, mam nadzieję na finał. La Furia Roja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?