Nika94
Mam taką nadzieję. Podobno Arsenal chciał zacząć rozmowy już na początku stycznia ale władze FCB stanowczo odmówiły i teraz Arsenal chce je zacząć. Oby jednak, jeżeli takie rozmowy w ogóle mają miejsce nie zaończyły się porozumieniem i w efekcie transferem Villi.
Druga połowa była rozczarowująca. Ale jestem przekonana, że w rewanżu Barca zrobi wszystko aby awansować, także spokojnie. Mogliśmy załatwić awans wczoraj, trudno trzeba będzie wysilić się w rewanżu
Niby już minęło tyle czasu i wiadomo było, że przecież Pep będzie trenował inną drużynę, to jakoś narazie ciężko mi się przyzwyczaić do tej mysli, że już niedługo...
Mimo wszystko powodzenia!
0
Villi i jego żonie urodził się synek w nocy ;)
0
Nika94
i zapewne ze wszystkich możliwych źródeł będzie słychać coraz to nowe fakty, większość fałszywych... jeszcze 3 dni
0
Nika94
Mam taką nadzieję. Podobno Arsenal chciał zacząć rozmowy już na początku stycznia ale władze FCB stanowczo odmówiły i teraz Arsenal chce je zacząć. Oby jednak, jeżeli takie rozmowy w ogóle mają miejsce nie zaończyły się porozumieniem i w efekcie transferem Villi.
0
Na twitterze się to info co do Villi pojawiło, narazie nic więcej nie ma i oby nie było
0
Korolian
właśnie czytałam, że chcą mu płacić tyle samo co u nas dostaje.
Tak bardzo nie chcę żeby odchodził, nie teraz.
0
elFresco z twittera
0
Podobno Arsenal rozpoczął oficjalne rozmowy w sprawie Villi. Osobiście mam nadzieję, że David zostanie u nas ;)
0
Barça: Valdés, Adriano, Puyol, Mascherano, Alves, Sergio, Thiago, Xavi, Villa, Messi, Pedro #fcblive
0
MVP gra dzisiaj!
0
Xavi: "Barça to przede wszystkim radość z gry, a jeśli jest okraszona zwycięstwem, tym lepiej. Przyzwyczajasz się do wygrywania"
0
"Messiemu nic nie jest" - komunikat z klubu. Zmieniony z powodu przeciążenia przywodziciela prawej nogi. [via catradio]
0
Shakira urodziła ;)
0
Cuenca dostał zielone światło ;)
0
Villa trenował dzisiaj z grupą. Oby zagrał w czwartek
0
Pedro: "O decyzji Valdésa dowiedzieliśmy się z mediów. Trzeba ją uszanować".
Moim zdaniem nie powinno to tak wyglądać...
0
Tito: "Trudno o pozytywne wnioski po porażce. Ten mecz sprowadza nas na ziemię i pokazuje, że nic nie przychodzi łatwo. Liga jest długa".
właśnie! teraz spinamy dupy bo w czwartek Malaga
0
"Surrealistyczne" - tak w FCB określono dzisiejsze spotkanie z przedstawicielami VV, którzy nie chcieli nawet wysłuchać oferty. [terra]
0
Breaking: Victor Valdés nie przedłuży wygasającego w 2014 roku kontraktu z Barçą. [EFE] #fcblive
jestem zaskoczona
0
Druga połowa była rozczarowująca. Ale jestem przekonana, że w rewanżu Barca zrobi wszystko aby awansować, także spokojnie. Mogliśmy załatwić awans wczoraj, trudno trzeba będzie wysilić się w rewanżu
0
Trzeba wystawić w rewanżu namocniejszy skład, nie rozpężać się ani na moment i wygramy :) bez paniki
0
podobno będziemy bez niego do połowy marca aż. Wiadomo zdrowie najważniejsze ale jednak jakiś niepokój mam z tym związany..
0
Niby już minęło tyle czasu i wiadomo było, że przecież Pep będzie trenował inną drużynę, to jakoś narazie ciężko mi się przyzwyczaić do tej mysli, że już niedługo...
Mimo wszystko powodzenia!
0
Maj 2012: zewsząt słychać głosy, że właśnie kończy się cykl Barcelony
sezon 12/13: Barcelona postanawia każdym kolejnym meczem pokazywać, że o końcu cyklu nie ma mowy
0
Tito: "Villa nie odchodzi. Wiemy, jak bardzo brakowało nam jego goli w zeszłym sezonie. Jego sytuacja to konsekwencja długiej kontuzji".
Tito: "Klucz (do zwycięstw)? Piłkarze. Są bardzo dobrzy, bardzo dobrzy...".
Tito: "Przebywanie na boisku, z piłką, to dla mnie najlepsza terapia".
0
David Villa nie odniósł żadnej kontuzji. Zszedł z boiska ze względów ostrożnościowych. #fcblive :))
0
Mamy wielkie szczęście, że Messi kiedyś znalazł wraz z Barceloną wspólną drogę i teraz robi to co robi. Jest niesamowity!
0
Aguirre: "Mogliśmy strzelić na 2-1, ale równie dobrze wtedy by się zdenerwowali i wcisnęli nam 12... Barcelona nie pozwoliła nam grać".
0
http://vimeo.com/56502764 Wielki maraton Abidala przetłumaczony. Rozpłakałam się, obejrzyjcie
0
A w Superpucharze nie było poprzeczki? ;)
0
malutkiFCB gdzieś przeczytałam i wpisalam w wyszukiwarke i faktycznie :)