AdrianM11 już od kilku dni odczuwam napięcie, szybsze bicie serca i te sprawy. Tak działa na mnie Barça. Oglądam filmiki, gre Barcelony i już nie moge się doczekać!
konrado6: twoim zdaniem, jeżeli mam mniej niż 18 lat to nie reprezentuje sobą odpowiedniego poziomu żeby móc komentować na tej stronie, tak? ludzie dzielą się na tych bardziej dojrza,łych i tych mniej i wiek naprawde ma tutaj niewielkie znaczenie. Nie miałam i nie mam zamiaru obrażać Realu bo mam świadomość jak silny to przeciwnik i jak wielki to zespół. Kiedy Barcelona przegrała z Chelsea w szkole kolega szydził ze mnie, myślisz, że kiedy następnego dnia to Real nie zakwalifikował się do finału robiłam to samo? nie, nie obrażałam go ani RM. Jakoś po tym co powiedział CR nie czuje potrzeby najechania na niego, bo niby za co? Mówi to, co uwarza za słuszne.
Zanim sezon się zaczął byłam niemal pewna, że to GD zdecyduje o pozycji FCB i RM i ich kolejności w tabeli. Stało się inaczej i akurat my nie mamy na co narzekać. Maksymalna koncentracja i wielka wola walki a 7 października wygramy ;) swoją drogą całkiem przyjemny wywiad z Messim, choć czytałam tylko fragmenty ;)
Ludzie, Cesc nie nabrał sędziego. Zamiar uderzenia ewidentny, plus jeszcze wykonanie ruchu w strone Fabsa, czerwona. Mecz pełen emocji, pod tym względem znakomity i do tego waleczność.
Chyba każdy z nas przed meczem czuje się lekko podenerwowany, podekscytowany. To właśnie jest dla mnie wyznacznikiem tego, że kocham tą drużynę, tylko na jej meczach się tak czuje (noi Hiszpanii). Moge oglądać mecze innych klubów ale nie czuje tego czegoś, nie oczekuje na nie tak jak to jest w przypadku meczów Brcelony.
Ja oglądając mecz Polski już nic nie oczekuje, na nic nie licze. A kiedy w meczu towarzyskim i to umówmy się z rywalami nie wymagającymi wiele widze co oni wyprawiają to sama zaczynam się śmiać.
Może powinnam się tego wstydzić, ale kiedy oglądam mecz Polskiej reprezentacji chce mi się śmiać, nie stresuje się, nie czuje tego czegoś co czuje kiedy oglądam mecze Barcelony i Hiszpanii. Dziwne ale tak mam.
Mamy za sobą 3 mecze ligowe i superpuchar, komplet punktów i lidera w LL. Motywacja i jeszcze raz motywacja, to samo z koncentracją a będzie dobrze. Barcelona to nadal TA WIELKA Barcelona. Nie bardzo martwi mnie słaba gra np. z Osasuną gdyż w poprzednim sezonie przy słabej grze przegrywaliśmy, teraz tak nie jest. Zdecydowanie za wcześnie na wnioski.
Mecz, gdzie gra nam nie idzie całe szczęście mamy już za sobą. Komplet punktów po 2 kolejkach też jest więc ok. Nie wiem co się dzisiaj stało ale teraz przed nami środa i to na meczu z madrytem się skupmy ;)
Barcelona powoli wznosi się do góry, na ten moment mamy wielu piłkarzy, którzy wnoszą nową jakość do gry. Odnosze wrażenie, że po wakacjach zobaczyłam inną Barcelonę, bardziej zaciętą, skoncentrowaną na celach do jakich dążą. Poszczególni piłkarze także wykonali dobrą robotę i są w jak najlepszej dyspozycji. Skupmy się teraz na meczu z Osasuną, kiedy go wygramy przyjdzie czas na rewanż i mam wielką nadzieję pierwszy puchar w rozpoczętym sezonie.
Dzisiaj w piłkarzach barcy widziałam to czego nie mogłam znaleźć w końcówce minionego sezonu. Głodu, zawziętości, magii. Wierzę w nich i w to, że są w stanie wygrać z Realem.
Po setkach obejrzanych meczy, po milionach godzin spędzonych na poznawaniu tej drużyny, oglądaniu jej moge powiedzieć kocham ich teraz i kochać będę dalej. Wracamy silniejsi, wierze w to z całego serca!
Zupełnie niepotrzebne napinki. To co było kiedyś nie ma znaczenia, zaczyna się nowy sezon i każda z drużyn ma czyste konto. Wykorzystajmy to co mamy a to będzie dla nas wielki sezon.
0
AdrianM11 już od kilku dni odczuwam napięcie, szybsze bicie serca i te sprawy. Tak działa na mnie Barça. Oglądam filmiki, gre Barcelony i już nie moge się doczekać!
0
Xavi w wywiadzie powiedział, że Pique robi wszystko by zagrać w niedziele i ma na to 50% szans. Nie mam pojęcia jaka decyzja będzie słuszna...
0
Ciekawe co z Pique...
0
komentatorzy co śmiech z Realu
0
Wyłączoną mam npremium i npremium3.
0
akurat dzisiaj coś jest nie tak i nie mam npremium3
0
25 lat? nie bardzo ;)
0
Gaspar: zgadzam się ;)
0
konrado6: twoim zdaniem, jeżeli mam mniej niż 18 lat to nie reprezentuje sobą odpowiedniego poziomu żeby móc komentować na tej stronie, tak? ludzie dzielą się na tych bardziej dojrza,łych i tych mniej i wiek naprawde ma tutaj niewielkie znaczenie. Nie miałam i nie mam zamiaru obrażać Realu bo mam świadomość jak silny to przeciwnik i jak wielki to zespół. Kiedy Barcelona przegrała z Chelsea w szkole kolega szydził ze mnie, myślisz, że kiedy następnego dnia to Real nie zakwalifikował się do finału robiłam to samo? nie, nie obrażałam go ani RM. Jakoś po tym co powiedział CR nie czuje potrzeby najechania na niego, bo niby za co? Mówi to, co uwarza za słuszne.
0
Zanim sezon się zaczął byłam niemal pewna, że to GD zdecyduje o pozycji FCB i RM i ich kolejności w tabeli. Stało się inaczej i akurat my nie mamy na co narzekać. Maksymalna koncentracja i wielka wola walki a 7 października wygramy ;) swoją drogą całkiem przyjemny wywiad z Messim, choć czytałam tylko fragmenty ;)
0
Ludzie, Cesc nie nabrał sędziego. Zamiar uderzenia ewidentny, plus jeszcze wykonanie ruchu w strone Fabsa, czerwona. Mecz pełen emocji, pod tym względem znakomity i do tego waleczność.
0
Podobno Villa poczekał na Messiego po meczu i się przytulili
0
składy przewaznie godzine przed meczem na twitterze już są także jeszcze troche ;)
0
KONIEC
0
Coś czuje, że Real dzisiejszego meczu w pełnym składzie nie skończy
0
Chyba każdy z nas przed meczem czuje się lekko podenerwowany, podekscytowany. To właśnie jest dla mnie wyznacznikiem tego, że kocham tą drużynę, tylko na jej meczach się tak czuje (noi Hiszpanii). Moge oglądać mecze innych klubów ale nie czuje tego czegoś, nie oczekuje na nie tak jak to jest w przypadku meczów Brcelony.
0
Ja oglądając mecz Polski już nic nie oczekuje, na nic nie licze. A kiedy w meczu towarzyskim i to umówmy się z rywalami nie wymagającymi wiele widze co oni wyprawiają to sama zaczynam się śmiać.
0
Może powinnam się tego wstydzić, ale kiedy oglądam mecz Polskiej reprezentacji chce mi się śmiać, nie stresuje się, nie czuje tego czegoś co czuje kiedy oglądam mecze Barcelony i Hiszpanii. Dziwne ale tak mam.
0
Mamy za sobą 3 mecze ligowe i superpuchar, komplet punktów i lidera w LL. Motywacja i jeszcze raz motywacja, to samo z koncentracją a będzie dobrze. Barcelona to nadal TA WIELKA Barcelona. Nie bardzo martwi mnie słaba gra np. z Osasuną gdyż w poprzednim sezonie przy słabej grze przegrywaliśmy, teraz tak nie jest. Zdecydowanie za wcześnie na wnioski.
0
Cesc: "Będę dalej pracował, bo nie przyszedłem do Barcelony na rok, dwa czy trzy lata. Chcę tu zakończyć karierę.'' baaardzo mnie to cieszy ;)
0
Mecz, gdzie gra nam nie idzie całe szczęście mamy już za sobą. Komplet punktów po 2 kolejkach też jest więc ok. Nie wiem co się dzisiaj stało ale teraz przed nami środa i to na meczu z madrytem się skupmy ;)
0
libsonFCB w 100% się z tobą zgadzam.
Barcelona powoli wznosi się do góry, na ten moment mamy wielu piłkarzy, którzy wnoszą nową jakość do gry. Odnosze wrażenie, że po wakacjach zobaczyłam inną Barcelonę, bardziej zaciętą, skoncentrowaną na celach do jakich dążą. Poszczególni piłkarze także wykonali dobrą robotę i są w jak najlepszej dyspozycji. Skupmy się teraz na meczu z Osasuną, kiedy go wygramy przyjdzie czas na rewanż i mam wielką nadzieję pierwszy puchar w rozpoczętym sezonie.
0
Wygraliśmy i to jest najważniejsze. Na SB gramy lepiej pamiętajmy też, że to Real musi gonić wynik i owszem mogło być lepiej. Bywa.
0
Musimy zagrać jak najlepiej umiemy a to my 29 sierpnia podniesiemy superpuchar.
0
Niech szybko wraca do zdrowia
0
Dzisiaj w piłkarzach barcy widziałam to czego nie mogłam znaleźć w końcówce minionego sezonu. Głodu, zawziętości, magii. Wierzę w nich i w to, że są w stanie wygrać z Realem.
0
Troche więcej spokoju, ale jest dobrze nawet bardzo. ;D Już nie mogłam się doczekać dzisiajszego wieczoru. ;)
0
Po setkach obejrzanych meczy, po milionach godzin spędzonych na poznawaniu tej drużyny, oglądaniu jej moge powiedzieć kocham ich teraz i kochać będę dalej. Wracamy silniejsi, wierze w to z całego serca!
0
Zupełnie niepotrzebne napinki. To co było kiedyś nie ma znaczenia, zaczyna się nowy sezon i każda z drużyn ma czyste konto. Wykorzystajmy to co mamy a to będzie dla nas wielki sezon.
0
Messi:
"Tego zawsze pragnałem- szansy, żeby spędzić całą karirę w Barcy. "
;D