"Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji hiszpańskiego Pucharu Króla. Rozgrywki będą transmitowane od rundy rewanżowej 1/8 finału, a w planach są relacje ze spotkań m.in. Valencii oraz FC Barcelony."
Masche wypowiadał się jakiś czas temu, że cięzko mu było kierować defensywą, że wtedy nie radzi sobie tak dobrze. Mówił również, że źle na niego wpłynął i na jego postawę na poczatku sezonu ten błąd w superpucharze. Mam nadzieję, że już się z tym uporał i wraz z Pique i Puyolem będą czyścili wszystko ;) Wesołych świąt!
Przed rozpoczęciem sezonu nawet nie śniłam o takim jego przebiegu, rekordach, stracie do Barcelony pozostałych drużyn. Jest pięknie, niech tylko Tito i zawodnicy wracają do zdrowia! ;)
Mój kolega powiedział, ze Barca w zadnym wypadku nie wygra LM bo skupia sie na lidze. Dziwne myślenie, Barca to klub tak wielki, że walczy na każdym froncie.
Kiedy sezon się rozpoczynał, nie było żadnych zaczepek ze strony Mou i Madrytu. Większość, jak nie każdy z nas miała nadzieje na spokój przez cały sezon. Kiedy jednak Real zaczął gubić punkty a Barcelona ich nie traciła(mam nadzieje, że tracić nie będzie) zaczęło się nawiązywanie do niej kiedy tylko można.
Obecne bardzo mi się podobają, moim zdaniem na zawodnikach wyglądają o niebo lepiej niż na grafice. Jeżeli z tymi będzie podobnie to będą super ;) nie za bardzo podoba mi się jedynie logo sponsora i trzcionka ale z tym raczej nic się nie zrobi ;)
Daniel15
tak tak ;) Jednak nic nie zmienia tego, że coś musi u niektórych piłkarzy 'zaskoczyć' bo do sytuacji strzeleckich dochodzą tylko gorzej już ze skutecznością.
Nie musicie się ze mną zgadzać ale jeżeli usłyszałabym podobne słowa z ust kogokolwiek z Barcelony byłabym zawiedziona. PrzecieŻ Real to na tyle silny klub, że powinien walczyć o każde trofeum. Jeżeli oni sami przestają w to powoli wierzyć to wątpliwy jest końcowy sukces. Takie jest moje zdanie
Obecność Messiego na boisku nie oznacza tylko jego bramek i rekordu. On przecież przyciaga dużą część uwagi obrony a wtedy reszta ma więcej miejsca na strzelanie goli. Nie napalajcie się tak na ten rekord ;)
Jak go wczoraj znieśli, nie mogłam wytrzymać przed telewizorem, słuchać mądrości komentatoro,w na temat jaki to uraz itp. poszłam do innego pokoju natychmiast czekać na wiadomości co z nim. Nie chcę przeżywać tego drugi raz.
Kolega wielki fan madrytu, gdy sie dowiedział przed chwilą, że Messiemu nic nie jest. Powiedział, że to super wiadomość. ;) jednak jeszcze są prawdziwi kibice Realu, którzy nie życzą źle
Kiedy Puyol zwichnął łokieć moi koledzy śmiali mi się w twarz i cieszyli, bo nie zagra sobie z dwa miesiące. Albo kiedy Barca przegrała z Celtikiem też sie smiali i zadawali glupie pytania jak tam Barca z Celtikiem wczoraj, ile w dupe itp. Brak słów. Ale nie wszyscy tacy są, tak samo nie wszystkie dziewczyny wolą Real i ich graczy.
Nie do końca zgodzę się z artykułem, Na początku sezonu faktycznie trochę nam tej magii uleciało, ale czy nie stało się tak już wcześniej, czy podczas minionego sezonu powolutku nie ulatywała? Moim zdaniem tak, oczywiście nie zawsze mogliśmy to zauważyć. Pragnę zauważyć jedną rzecz, być może to tylko takie moje obserwacje ale czy owa 'magia' nie zaczęla ostatnimi czasy ponownie gromadzić się nad Barceloną? Mam wrażenie, że tak i pragne z całego serca aby rozpościerała się nad nią dalej, aby pozostała na długo. Tyle tylko, że aby to się stało potrzebne są zmiany, które nie są gigantyczne ale dla nas jednak zauważalne. Owszem tęsknie za Pepem ale mocno wierze w Tito i jego Barce.
Żaden z tych meczy nie będzie łatwy jeżeli Barcelona nie zagra bardzo dobrze i w pełni skoncentrowana. Wierze jednak w to, że forma z meczu na mecz już nam tylko będzie rosła i chłopaki są w stanie wygrać wszystkie te mecze ;)
Niech nasza koncentracja przechodzi z rywala na rywala. Nikogo nie zlekceważmy a będziemy wygrywać. Co w końcowym rozrachunku da nam tytuł mistrza ;) na pewno nie możemy nikogo lekceważyć
0
liberoFCB chyba tak, Barcelona ma być na TVP sport w czwartek 10 stycznia o 21:25
0
"Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji hiszpańskiego Pucharu Króla. Rozgrywki będą transmitowane od rundy rewanżowej 1/8 finału, a w planach są relacje ze spotkań m.in. Valencii oraz FC Barcelony."
0
On jest taki magiczny a zarazem tak zwyczajny i skromny, uwielbiam go ;)
0
Masche wypowiadał się jakiś czas temu, że cięzko mu było kierować defensywą, że wtedy nie radzi sobie tak dobrze. Mówił również, że źle na niego wpłynął i na jego postawę na poczatku sezonu ten błąd w superpucharze. Mam nadzieję, że już się z tym uporał i wraz z Pique i Puyolem będą czyścili wszystko ;) Wesołych świąt!
0
Pinto do 2014! ;)
0
Przed rozpoczęciem sezonu nawet nie śniłam o takim jego przebiegu, rekordach, stracie do Barcelony pozostałych drużyn. Jest pięknie, niech tylko Tito i zawodnicy wracają do zdrowia! ;)
0
Tito wypisany ze szpitala! Świetna wiadomość ;)
0
Mój kolega powiedział, ze Barca w zadnym wypadku nie wygra LM bo skupia sie na lidze. Dziwne myślenie, Barca to klub tak wielki, że walczy na każdym froncie.
0
Dzisiaj spotkanie lekarzy z Hospital Clínico i sztabu medycznego FCB ws. oceny stanu zdrowia Abidala i jego szans na powrót do gry. [MD]
0
Kiedy sezon się rozpoczynał, nie było żadnych zaczepek ze strony Mou i Madrytu. Większość, jak nie każdy z nas miała nadzieje na spokój przez cały sezon. Kiedy jednak Real zaczął gubić punkty a Barcelona ich nie traciła(mam nadzieje, że tracić nie będzie) zaczęło się nawiązywanie do niej kiedy tylko można.
0
Obecne bardzo mi się podobają, moim zdaniem na zawodnikach wyglądają o niebo lepiej niż na grafice. Jeżeli z tymi będzie podobnie to będą super ;) nie za bardzo podoba mi się jedynie logo sponsora i trzcionka ale z tym raczej nic się nie zrobi ;)
0
Na tt napisane było, że klauzula może rosnąć do 18 mln w zależności od ilości rozegranych meczów w barwach Barcy. Ma mieć numer 20 ;)
0
FCBarca3 nie czytałam o Guardioli, podobno dobra, ale Barca za kulisami najlepszej drużyny świata moim zdaniem jest świetna i polecam ;)
0
Wraca Piquénbauer. Ostatnie 3 mecze: 47 odbiorów, tylko 8 strat, tylko 2 faule. 1 gol.
0
Daniel15
tak tak ;) Jednak nic nie zmienia tego, że coś musi u niektórych piłkarzy 'zaskoczyć' bo do sytuacji strzeleckich dochodzą tylko gorzej już ze skutecznością.
0
Niech Leo śrubuje rekord ale chciałabym zobaczyć mecz, w którym Leo nie strzela a Barca wygrywa 3/4 bramkami ;)
0
Nie musicie się ze mną zgadzać ale jeżeli usłyszałabym podobne słowa z ust kogokolwiek z Barcelony byłabym zawiedziona. PrzecieŻ Real to na tyle silny klub, że powinien walczyć o każde trofeum. Jeżeli oni sami przestają w to powoli wierzyć to wątpliwy jest końcowy sukces. Takie jest moje zdanie
0
Zmiana Puyola na Masche na wszelki wypadek, wstępnie to nic poważnego (c+)
0
Puyol ma problemy fizyczne, oby to nic poważnego!
0
Cesc 3/4 tygodnie przerwy, naderwany dwugłowy lewej nogi ;(
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-08-12-12?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter ;)
0
Obecność Messiego na boisku nie oznacza tylko jego bramek i rekordu. On przecież przyciaga dużą część uwagi obrony a wtedy reszta ma więcej miejsca na strzelanie goli. Nie napalajcie się tak na ten rekord ;)
0
Jak go wczoraj znieśli, nie mogłam wytrzymać przed telewizorem, słuchać mądrości komentatoro,w na temat jaki to uraz itp. poszłam do innego pokoju natychmiast czekać na wiadomości co z nim. Nie chcę przeżywać tego drugi raz.
0
Kolega wielki fan madrytu, gdy sie dowiedział przed chwilą, że Messiemu nic nie jest. Powiedział, że to super wiadomość. ;) jednak jeszcze są prawdziwi kibice Realu, którzy nie życzą źle
0
Kiedy Puyol zwichnął łokieć moi koledzy śmiali mi się w twarz i cieszyli, bo nie zagra sobie z dwa miesiące. Albo kiedy Barca przegrała z Celtikiem też sie smiali i zadawali glupie pytania jak tam Barca z Celtikiem wczoraj, ile w dupe itp. Brak słów. Ale nie wszyscy tacy są, tak samo nie wszystkie dziewczyny wolą Real i ich graczy.
0
0
Nie do końca zgodzę się z artykułem, Na początku sezonu faktycznie trochę nam tej magii uleciało, ale czy nie stało się tak już wcześniej, czy podczas minionego sezonu powolutku nie ulatywała? Moim zdaniem tak, oczywiście nie zawsze mogliśmy to zauważyć. Pragnę zauważyć jedną rzecz, być może to tylko takie moje obserwacje ale czy owa 'magia' nie zaczęla ostatnimi czasy ponownie gromadzić się nad Barceloną? Mam wrażenie, że tak i pragne z całego serca aby rozpościerała się nad nią dalej, aby pozostała na długo. Tyle tylko, że aby to się stało potrzebne są zmiany, które nie są gigantyczne ale dla nas jednak zauważalne. Owszem tęsknie za Pepem ale mocno wierze w Tito i jego Barce.
0
Żaden z tych meczy nie będzie łatwy jeżeli Barcelona nie zagra bardzo dobrze i w pełni skoncentrowana. Wierze jednak w to, że forma z meczu na mecz już nam tylko będzie rosła i chłopaki są w stanie wygrać wszystkie te mecze ;)
0
Niestety nie oglądałam, jestem strasznie zmęczona ale obejrze ten mecz dzisiaj mam nadzieje! :D
0
Niech nasza koncentracja przechodzi z rywala na rywala. Nikogo nie zlekceważmy a będziemy wygrywać. Co w końcowym rozrachunku da nam tytuł mistrza ;) na pewno nie możemy nikogo lekceważyć