1

@arkasath Właśnie miałem pisać. Pięknie Kulesza :D

1

O nie! Jak ktoś kto jest sprytniejszy i walczy o swoje interesy może coś osiągnąć? Tak być nie może!!-1!


1

Za te słowa, wielce szanowany na forum NFL, legendarny QB New Orleans Saints - Drew Brees został zjechany, nawet przez kolegów z drużyny


2

Polecam posłuchać



4

@Bykunn jednak sprawa jak najbardziej słuszna i gdyby została przyjęta, to tak jak mówił Pan Przewodniczący, wróciliby do poprzednich punktów

1

Z jakiej racji prawie wszyscy posłowie zagłosowali tu przeciw?



5

@Chwytliwy no pokojową nagrodę Nobla dostał m.in. Obama. Za co? Chyba tylko za kolor skóry

0

Bardzo mądra wypowiedź Pana Posła Artura Dziambora podczas Parlamentu Młodych! ❤️


4

Finał Pucharu Polski 24.07 w Lublinie ;)


2

@svensonFCB pomidorowa z rosołu z wczoraj

0

Ten podkładany głos kibiców naprawdę brzmi całkiem nieźle ;)

1

@Drozdu7 uuuu. Widzę mamy tu takiego samego ryzyka co ja :D
A od dzisiaj nie ma zgromadzeń do 150 osób?

3

Vabank na Polsacie ;)

0

Czas na to co tygryski lubią najbardziej ❤️
No i jeszcze do tego Danka ❤️

7

To niezłe parytety


1

@IronSanHybrid Nie może być XD


1

@Chwytliwy @Szicek10 @monsterrize dzięki wielkie! ♥

0

@Wossi61FCB w iDrivie robiłeś? No nie mów? XD

2

@Wossi61FCB ajak ❤️

56

Zdane za pierwszym! ❤️

0

@Arkon Ranczo i Dr House ;)

6

Trwa mecz Golfa pomiędzy Tigerem Woodsem i Peytonem Manningiem a Philem Mickelsonem i Tomem Bradym. ;)
Tom Brady popisał się takim uderzeniem ♥


3

@Mns21 sam byłem za Dziamborem w prawyborach i myślę, że by osiągnął lepszy wynikprzy pełnej kampanii, ale w tym momencie zmiana kandydata byłaby bez sensu. Nikt nie ma takiej rozpoznawalności jak Bosak, może oprócz Korwina i Brauna, ale oni za to mają duży elektorat negatywny

4

@sidzej na stronach sympatyków Konfederacji, zazwyczaj ankiety na ten temat układają się tak
1. Głos nieważny / brak głosu
2. Trzaskowski
3. Duda
Ja osobiście oddalbym głos nieważny

0

Jaka dobra i tania wódka na imprezę? (tak wiem, że zimna :D)

4

Dobrej Nocy kochani! ❤️

0

@Europejczyk1980 a to już pytanie do konkretnych osób. Ja w takiej sytuacji oddaje głos nieważny. Natomiast w grupach zwolenników Konfederacji, w ankietach o ew. wybór Duda - Trzaskowski, głosy zazwyczaj rozkładają się tak:
1. Nieważny / brak głosu
2. Trzaskowski
3. Duda

26

Hot 16 Konrada Berkowicza ❤️


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?