O nie! Jak ktoś kto jest sprytniejszy i walczy o swoje interesy może coś osiągnąć? Tak być nie może!!-1!
Padłem!😂 Poseł Kałużny przedstawił piękne dzieło czynienia sprawiedliwości społecznej, wyrównywania szans, solidarnego państwa, programów socjalnych, podwyższania pensji minimalnej A dlaczego to robią? Bo na wolnym rynku jest wyścig, tylko sprytni mają dobrze a nie tłuszcza!🤦♂️😂 https://t.co/1HEmDHnH4J">pic.twitter.com/1HEmDHnH4J
— Bob Gedron 💯 🇵🇱 - Logicznie (@Bob_Gedron) June 4, 2020
Za te słowa, wielce szanowany na forum NFL, legendarny QB New Orleans Saints - Drew Brees został zjechany, nawet przez kolegów z drużyny
Highlight: @readdanwrite asks @drewbrees what the star NFL quarterback thinks about "players kneeling again when the NFL season starts."@drewbrees: “I will never agree with anybody disrespecting the flag of the United States of America or our country.”
Police Officers protect communities, the Mainstream Media divides them. Watch this impassioned plea by a Milwaukee Police Officer looking to de-escalate the violence. https://t.co/DYf6OmafRG">pic.twitter.com/DYf6OmafRG
— Secure America Now 🇺🇸 (@SecureAmerica) June 3, 2020
Z jakiej racji prawie wszyscy posłowie zagłosowali tu przeciw?
"wyznaczeni koordynatorzy będą obywatelami Rp zamieszkałymi na terytorium RP" taką poprawkę zgłosił Grzegorz Braun. Jak on jest onucą, państwo pelikaneria, to wszyscy inni na tej komisji nie mają napletka! A czemu? Bo głosowali jak na zdjęciu https://t.co/urOQHsQq99">pic.twitter.com/urOQHsQq99
Matma wg PiS dotyka nas wszędzie, przy rozmowach o podatkach, przy rozmowach o programach socjalnych, w Sejmie. Dawniej, na 32 posłów @KONFEDERACJA_ miała prawo na salę wprowadzić 2, a dziś na 55 posłów, już tylko 1. „Im więcej ciebie tym mnieeeeej, bardziej to czuję niż wieeeem” https://t.co/7MOVvOjdCj">pic.twitter.com/7MOVvOjdCj
@Mns21 sam byłem za Dziamborem w prawyborach i myślę, że by osiągnął lepszy wynikprzy pełnej kampanii, ale w tym momencie zmiana kandydata byłaby bez sensu. Nikt nie ma takiej rozpoznawalności jak Bosak, może oprócz Korwina i Brauna, ale oni za to mają duży elektorat negatywny
@sidzej na stronach sympatyków Konfederacji, zazwyczaj ankiety na ten temat układają się tak 1. Głos nieważny / brak głosu 2. Trzaskowski 3. Duda Ja osobiście oddalbym głos nieważny
@Europejczyk1980 a to już pytanie do konkretnych osób. Ja w takiej sytuacji oddaje głos nieważny. Natomiast w grupach zwolenników Konfederacji, w ankietach o ew. wybór Duda - Trzaskowski, głosy zazwyczaj rozkładają się tak: 1. Nieważny / brak głosu 2. Trzaskowski 3. Duda
1
@arkasath Właśnie miałem pisać. Pięknie Kulesza :D
13
O to to
https://x.com/MariuszMorda/status/1268502134821130240
1
O nie! Jak ktoś kto jest sprytniejszy i walczy o swoje interesy może coś osiągnąć? Tak być nie może!!-1!
1
Za te słowa, wielce szanowany na forum NFL, legendarny QB New Orleans Saints - Drew Brees został zjechany, nawet przez kolegów z drużyny
2
Polecam posłuchać
4
@Bykunn jednak sprawa jak najbardziej słuszna i gdyby została przyjęta, to tak jak mówił Pan Przewodniczący, wróciliby do poprzednich punktów
1
Z jakiej racji prawie wszyscy posłowie zagłosowali tu przeciw?
5
@Chwytliwy no pokojową nagrodę Nobla dostał m.in. Obama. Za co? Chyba tylko za kolor skóry
0
Bardzo mądra wypowiedź Pana Posła Artura Dziambora podczas Parlamentu Młodych! ❤️
4
Finał Pucharu Polski 24.07 w Lublinie ;)
2
@svensonFCB pomidorowa z rosołu z wczoraj
0
Ten podkładany głos kibiców naprawdę brzmi całkiem nieźle ;)
1
@Drozdu7 uuuu. Widzę mamy tu takiego samego ryzyka co ja :D
A od dzisiaj nie ma zgromadzeń do 150 osób?
0
Bandzior cieszy się, jutro piątunio ♥
Dobrej nocy ;)
https://video.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t42.9040-2/100054396_3330810063616636_333232734241554432_n.mp4?_nc_cat=100&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6ImxlZ2FjeV9zZCJ9&_nc_ohc=NND95AzLxYwAX-6tniK&_nc_ht=video.fwaw3-1.fna&oh=8da2a904016356838eee802c359f27e1&oe=5ED05218
3
Vabank na Polsacie ;)
0
Czas na to co tygryski lubią najbardziej ❤️
No i jeszcze do tego Danka ❤️
7
To niezłe parytety
1
@IronSanHybrid Nie może być XD
1
@Chwytliwy @Szicek10 @monsterrize dzięki wielkie! ♥
0
@Wossi61FCB w iDrivie robiłeś? No nie mów? XD
2
@Wossi61FCB ajak ❤️
56
Zdane za pierwszym! ❤️
0
@Arkon Ranczo i Dr House ;)
6
Trwa mecz Golfa pomiędzy Tigerem Woodsem i Peytonem Manningiem a Philem Mickelsonem i Tomem Bradym. ;)
Tom Brady popisał się takim uderzeniem ♥
3
@Mns21 sam byłem za Dziamborem w prawyborach i myślę, że by osiągnął lepszy wynikprzy pełnej kampanii, ale w tym momencie zmiana kandydata byłaby bez sensu. Nikt nie ma takiej rozpoznawalności jak Bosak, może oprócz Korwina i Brauna, ale oni za to mają duży elektorat negatywny
4
@sidzej na stronach sympatyków Konfederacji, zazwyczaj ankiety na ten temat układają się tak
1. Głos nieważny / brak głosu
2. Trzaskowski
3. Duda
Ja osobiście oddalbym głos nieważny
0
Jaka dobra i tania wódka na imprezę? (tak wiem, że zimna :D)
4
Dobrej Nocy kochani! ❤️
0
@Europejczyk1980 a to już pytanie do konkretnych osób. Ja w takiej sytuacji oddaje głos nieważny. Natomiast w grupach zwolenników Konfederacji, w ankietach o ew. wybór Duda - Trzaskowski, głosy zazwyczaj rozkładają się tak:
1. Nieważny / brak głosu
2. Trzaskowski
3. Duda
26
Hot 16 Konrada Berkowicza ❤️