@Pilka_jest_okragla coś jak z tym, że ustala skład reprezentacji. Już widzę jak Messi wystawia jakiegoś no-name'a z ligi argentynskiej zamiast swojego ziomka Aguero
Samochód @krzysztofbosak został zniszczony. Poprosiłem ministra Kamińskiego o zajęcie się sprawą. Nie ma zgody na agresję w imię walki politycznej i kampanii prezydenckiej. Każdy ma prawo do własnych poglądów - ich wolność jest i będzie w Polsce pod szczególną ochroną.
Bosak i jego faszyści to raczej nie jest grupa, z którą należy dyskutować. Poza tym widzę że ostatnio ludzie uwielbiają bronić aut, budynków, pomników i tp. Słowa Bosaka wyrządzają w tym kraju naprawdę wiec j krzywdy niż przypadki wandalizmu, w których żaden człowiek nie cierpi
0
@Chwytliwy Uwaga! Nie zagłosuję na Dudę :0
0
@tristan87 a ja się właśnie cieszę :D
0
@Europejczyk1980 no i to mi się akurat bardzo podoba. ;)
2
"W promilach to 2,62 procent " XD
7
No i zagłosowane po raz pierwszy. Można w końcu marudzić :D
6
I do tego jeszcze babington
https://x.com/zaba_l/status/1276806174210482178
2
Urułasio! ❤️❤️❤️
0
Czyżby to trzeci strzał niecelny Vidala?
8
Chcieli wydymać Leo ❤️
2
"Średniowiecz. Jest to epoka. Nic z tym nie zmienisz. Weź się z tym pogódź. Po co do tego wracać? Jest to epoka i tyle, nie wyjmiesz oka"
12
@kkbarca Pójdę Boso ;)
0
@Viscael11Barca aj weź. Autobus miejski spóźniony 5 minut, a kierowca jedzie jakby był 10 minut przed czasem...
1
Nie ma to jak spóźnić się na pociąg 10 sekund. Świetne uczucie
15
50% Rogera Federera to "er".
2
@Hiacynk jeśli chodzi o mniej znane w Polsce, to Tom Brady w futbolu amerykańskim zdecydowanie ;)
7
@Pilka_jest_okragla coś jak z tym, że ustala skład reprezentacji. Już widzę jak Messi wystawia jakiegoś no-name'a z ligi argentynskiej zamiast swojego ziomka Aguero
0
Czy tylko mi na YT subskrypcje zmieniły się na wygląd siatki i pomimo zmiany z powrotem na listę, to znowu potem wraca do siatki?
4
@Encore tutaj link na YT
Miłego ostatniego dnia kampanii dla wszystkich! ❤️
4
Krzysztof Bosak u Wojciecha Cejrowskiego ;)
6
Oj potrzebne głosy w II turze
1
Korwin w "Jaka to Melodia"
4
Władysław do boju! XD
8
Uwielbiam tę tolerancję
6
Dzisiejszy materiał o PAD w Dzienniku
https://streamable.com/t5gc36
3
Wiecie na kogo ja bym zagłosował?
Na Gertycha! Bo on kocha nasz kraj - Polskę, Biało - Czerwone sztandary! ❤️
1
Po wielu tygodniach niepewności, jest w końcu potwierdzenie: w tym roku zobaczymy baseball! ❤️
5
Życzymy życzymy, życzymy życzymy
I zdrowia, i szczęścia, i Błogosławieństwa...! ❤️
2
Na TVP właśnie pokazali sondaż gdzie Duda przegrywa z Hołownią i remisuje z Kosiniakiem w II turze! :O
1
Analiza "debaty" prezydenckiej pod względem retoryki i mowy ciała
2
O kurde XD
https://x.com/volnoscioviec/status/1275110299050401793