0

@Chwytliwy Uwaga! Nie zagłosuję na Dudę :0

0

@tristan87 a ja się właśnie cieszę :D

0

@Europejczyk1980 no i to mi się akurat bardzo podoba. ;)

2

"W promilach to 2,62 procent " XD

7

No i zagłosowane po raz pierwszy. Można w końcu marudzić :D

6

2

Urułasio! ❤️❤️❤️

0

Czyżby to trzeci strzał niecelny Vidala?

8

Chcieli wydymać Leo ❤️

2

"Średniowiecz. Jest to epoka. Nic z tym nie zmienisz. Weź się z tym pogódź. Po co do tego wracać? Jest to epoka i tyle, nie wyjmiesz oka"

12

@kkbarca Pójdę Boso ;)

0

@Viscael11Barca aj weź. Autobus miejski spóźniony 5 minut, a kierowca jedzie jakby był 10 minut przed czasem...

1

Nie ma to jak spóźnić się na pociąg 10 sekund. Świetne uczucie

15

50% Rogera Federera to "er".

2

@Hiacynk jeśli chodzi o mniej znane w Polsce, to Tom Brady w futbolu amerykańskim zdecydowanie ;)

7

@Pilka_jest_okragla coś jak z tym, że ustala skład reprezentacji. Już widzę jak Messi wystawia jakiegoś no-name'a z ligi argentynskiej zamiast swojego ziomka Aguero

0

Czy tylko mi na YT subskrypcje zmieniły się na wygląd siatki i pomimo zmiany z powrotem na listę, to znowu potem wraca do siatki?

4

@Encore tutaj link na YT


Miłego ostatniego dnia kampanii dla wszystkich! ❤️

4

Krzysztof Bosak u Wojciecha Cejrowskiego ;)


6

Oj potrzebne głosy w II turze


1

Korwin w "Jaka to Melodia"


4

Władysław do boju! XD



8

Uwielbiam tę tolerancję


6

Dzisiejszy materiał o PAD w Dzienniku
https://streamable.com/t5gc36

3

Wiecie na kogo ja bym zagłosował?
Na Gertycha! Bo on kocha nasz kraj - Polskę, Biało - Czerwone sztandary! ❤️

1

Po wielu tygodniach niepewności, jest w końcu potwierdzenie: w tym roku zobaczymy baseball! ❤️


5

Życzymy życzymy, życzymy życzymy
I zdrowia, i szczęścia, i Błogosławieństwa...! ❤️

2

Na TVP właśnie pokazali sondaż gdzie Duda przegrywa z Hołownią i remisuje z Kosiniakiem w II turze! :O

1

Analiza "debaty" prezydenckiej pod względem retoryki i mowy ciała


2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?