8

Co poszedł na koniec Norris! :O

2

0

No i Ferrari [*] XD

2

C.K. Dezerterzy na TVP Kultura ;)

2

Ten Pan zdecydował już na kogo zagłosować


7

@VamosRakieta Carles Puyol ❤️

1

Jak Pani zarabia na życie?

3

Lepiej włączyć dokument o Iniescie na TVP Sport

1

No i Antek bez cieszynki :/

1

Messi zaczął grę 0.5 metra od faulu, wracamy. Teraz Valladolid rozpoczyna 3 metry od przewinienia - Lahoz puszcza...

5

Jakbym widział siebie w swojej szczytowej formie XD

1

@_Creed_ no bo zazwyczaj jego wrzutki to nieporozumienie. Dziś jak podania dochodzą to akurat nie trafiają

1

Z tym Suarezem to bym nie był taki pewien :D

0

Oj Griezmann chyba nie chce tej cieszynki...

3

@norbi77 Barca B grała sparing

3

@BarcaInfo mógłby wrócić do tej cieszynki na stałe ❤️

4

Mistrzem Polski jest Legia! ❤️

0

@Majkel34 od kiedy ręka się liczy do spalonego?

0

@Encore wcześniej Webber, teraz chyba Verstappen

9

Kondominium znowu bawi się w małe TVP...


17

Artur Dziambor jak zwykle w punkt ♥


9

No XD po prostu


17

Miłego poniedziałku! ❤️
https://zapodaj.net/c94a3ed419c67.jpg.html

1

4

Największy kontrakt w historii sportu! :O


0

@FranzMaurer również pozdrawiam Cię serdecznie. Twoje zdrowie!

0

@escarabajo zastanawiałem się nad Howardem. Ale jego prime skończył się jeszcze w pierwszej połowie dekady

4

@Kajtek77 Curry, Kawhi, Durant, LeBron, AD
Więc tak jak @Encore

27

Ale Korwin na Polsat News wymyślił XD
Niech osoby głosujące na Dude i Trzaskowskiego dobiorą się w pary i nie idą razem na wybory
Oszczędza pracy komisji XD

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?