Rząd Norwegii wprowadza nowe wytyczne dot. starania się o status uchodźcy/dźczyni. Według nich osoby LGBT+ mają być traktowane priorytetowo w tym względzie podobnie, jak kobiety i dzieci. Każdy kraj powinien tak podchodzić do kwestii praw człowieka. https://t.co/m2mpny9Z9N">https://t.co/m2mpny9Z9N
Ale Korwin na Polsat News wymyślił XD Niech osoby głosujące na Dude i Trzaskowskiego dobiorą się w pary i nie idą razem na wybory Oszczędza pracy komisji XD
8
Co poszedł na koniec Norris! :O
2
Co ten Perez :O
https://x.com/ZentaurYT/status/1282317360129507330
0
No i Ferrari [*] XD
2
C.K. Dezerterzy na TVP Kultura ;)
2
Ten Pan zdecydował już na kogo zagłosować
7
@VamosRakieta Carles Puyol ❤️
1
Jak Pani zarabia na życie?
3
Lepiej włączyć dokument o Iniescie na TVP Sport
1
No i Antek bez cieszynki :/
1
Messi zaczął grę 0.5 metra od faulu, wracamy. Teraz Valladolid rozpoczyna 3 metry od przewinienia - Lahoz puszcza...
5
Jakbym widział siebie w swojej szczytowej formie XD
1
@_Creed_ no bo zazwyczaj jego wrzutki to nieporozumienie. Dziś jak podania dochodzą to akurat nie trafiają
1
Z tym Suarezem to bym nie był taki pewien :D
0
Oj Griezmann chyba nie chce tej cieszynki...
3
@norbi77 Barca B grała sparing
3
@BarcaInfo mógłby wrócić do tej cieszynki na stałe ❤️
4
Mistrzem Polski jest Legia! ❤️
0
@Majkel34 od kiedy ręka się liczy do spalonego?
0
@Encore wcześniej Webber, teraz chyba Verstappen
9
Kondominium znowu bawi się w małe TVP...
17
Artur Dziambor jak zwykle w punkt ♥
9
No XD po prostu
17
Miłego poniedziałku! ❤️
https://zapodaj.net/c94a3ed419c67.jpg.html
1
Piękne tłumaczenie XD
https://x.com/JStrozyk69/status/1280792735126114304
4
Największy kontrakt w historii sportu! :O
0
@FranzMaurer również pozdrawiam Cię serdecznie. Twoje zdrowie!
0
@escarabajo zastanawiałem się nad Howardem. Ale jego prime skończył się jeszcze w pierwszej połowie dekady
4
@Kajtek77 Curry, Kawhi, Durant, LeBron, AD
Więc tak jak @Encore
27
Ale Korwin na Polsat News wymyślił XD
Niech osoby głosujące na Dude i Trzaskowskiego dobiorą się w pary i nie idą razem na wybory
Oszczędza pracy komisji XD
2
Kto by się spodziewał...
https://x.com/MariuszMorda/status/1280156176030871552