Właśnie sobie przypomniałem, że w lutym połowy podstawówki u mnie na wsi nie było w szkole, bo jakiś wirus panował. Nic nie było zamykane, żadne maseczki, nic. Miesiąc później u dyrektorki wykryto koronę, 8 dzieci było zakażone, żadno nie chorowało. Jak to jest, że zwykła "grypa" wyłożyła pół szkoły, a korona nikogo praktycznie
Dobrze, że w 2 połowie poszedłem w żniwach pomagać. Jakbym miał patrzeć, jak Sołtys robi 2 zmiany przy limicie 5 i w dodatku z Puigiem, Dembele, Fatim na ławce, to chyba bym zszedł...
Człowiek schodzi z przerwy w robocie, patrzy a tu Real i Juve w dupe. Teraz kończy pracę, a tu Celtics rozpykali Raptors. Obym dziś wieczorem na przerwie w pracy podobnie się czuł ❤️
15
Dokładnie 9 lat temu FC Barcelona pokonała na Camp Nou Real Madryt 3-2 i sięgnęła po Superpuchar Hiszpanii! ❤️
2
No to dawać final Lipsk - Lyon
4
"Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić"
Trudno o lepszy przykład
0
@Pawel1980 w NFL trochę ciężko ugryźć
0
Właśnie sobie przypomniałem, że w lutym połowy podstawówki u mnie na wsi nie było w szkole, bo jakiś wirus panował. Nic nie było zamykane, żadne maseczki, nic. Miesiąc później u dyrektorki wykryto koronę, 8 dzieci było zakażone, żadno nie chorowało. Jak to jest, że zwykła "grypa" wyłożyła pół szkoły, a korona nikogo praktycznie
2
@Pawel1980 i co by niby w NFL robił?
18
Partidazo Semedo ♥
https://x.com/KoemanPower/status/1294412964162920451
5
Dobrze, że w 2 połowie poszedłem w żniwach pomagać. Jakbym miał patrzeć, jak Sołtys robi 2 zmiany przy limicie 5 i w dodatku z Puigiem, Dembele, Fatim na ławce, to chyba bym zszedł...
0
Weźcie mnie tego Szpakowskiego...
0
Ale by tu Bembuś siadł
2
Błogosławiona prezydentura Wałęsy ♥
13
Tylko Konfederacja, Razem, Kukiz'15, Zieloni, Sterczewski, Grabarczyk i Jachira przeciw podwyżkom
https://x.com/PatrykWachowiec/status/1294221159463112706
3
Ależ szkoda, że Suns nie uda się raczej wejść do play-offów :(
5
Ale te gwiazdy szybko zasuwają
5
Brad Stevens z nowym kontraktem! ♥
0
@Chakalaka wygrana Łukaszenki to na ten moment jedyny gwarant buforu między nami a Rosją
4
Bardzo dobry wynik wyborów na Białorusi ❤️
10
Jutro 10 - Matki Boskiej Pieniężnej ❤️❤️❤️
70
Chłopa posadzili w męskim więzieniu!
Toż to szok!
4
Mam nadzieję, że zagramy 4-3-1-2 z Griezmannem za dwójką napastników
3
Promka w biedrze na browary. Spieszyć się
10
Człowiek schodzi z przerwy w robocie, patrzy a tu Real i Juve w dupe. Teraz kończy pracę, a tu Celtics rozpykali Raptors. Obym dziś wieczorem na przerwie w pracy podobnie się czuł ❤️
6
Kurde, człowiek schodzi na przerwę w pracy i humorek gituwa od razu :D
2
@Deltta Dr House, Ranczo i Miodowe Lata
0
@Kengo fuuu. Jak ja nienawidzę ślimaków
6
W punkt
0
@escarabajo przerwa w pracy ;)
1
Tak jest Fulham!!! COYW ❤️❤️❤️
0
Vamos Fulham! COYW ♥
1
@Chwytliwy naprawdę się dobrze zapowiadało w tym roku, no ale wirus :/
Oby tym razem wypaliło