15

Dokładnie 9 lat temu FC Barcelona pokonała na Camp Nou Real Madryt 3-2 i sięgnęła po Superpuchar Hiszpanii! ❤️

2

No to dawać final Lipsk - Lyon

4

"Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić"
Trudno o lepszy przykład

0

@Pawel1980 w NFL trochę ciężko ugryźć

0

Właśnie sobie przypomniałem, że w lutym połowy podstawówki u mnie na wsi nie było w szkole, bo jakiś wirus panował. Nic nie było zamykane, żadne maseczki, nic. Miesiąc później u dyrektorki wykryto koronę, 8 dzieci było zakażone, żadno nie chorowało. Jak to jest, że zwykła "grypa" wyłożyła pół szkoły, a korona nikogo praktycznie

2

@Pawel1980 i co by niby w NFL robił?

18

5

Dobrze, że w 2 połowie poszedłem w żniwach pomagać. Jakbym miał patrzeć, jak Sołtys robi 2 zmiany przy limicie 5 i w dodatku z Puigiem, Dembele, Fatim na ławce, to chyba bym zszedł...

0

Weźcie mnie tego Szpakowskiego...

0

Ale by tu Bembuś siadł

2

Błogosławiona prezydentura Wałęsy ♥


13

Tylko Konfederacja, Razem, Kukiz'15, Zieloni, Sterczewski, Grabarczyk i Jachira przeciw podwyżkom
https://x.com/PatrykWachowiec/status/1294221159463112706

3

Ależ szkoda, że Suns nie uda się raczej wejść do play-offów :(


5

Ale te gwiazdy szybko zasuwają

5

Brad Stevens z nowym kontraktem! ♥


0

@Chakalaka wygrana Łukaszenki to na ten moment jedyny gwarant buforu między nami a Rosją

4

Bardzo dobry wynik wyborów na Białorusi ❤️

10

Jutro 10 - Matki Boskiej Pieniężnej ❤️❤️❤️

70

Chłopa posadzili w męskim więzieniu!
Toż to szok!


4

Mam nadzieję, że zagramy 4-3-1-2 z Griezmannem za dwójką napastników

3

Promka w biedrze na browary. Spieszyć się

10

Człowiek schodzi z przerwy w robocie, patrzy a tu Real i Juve w dupe. Teraz kończy pracę, a tu Celtics rozpykali Raptors. Obym dziś wieczorem na przerwie w pracy podobnie się czuł ❤️

6

Kurde, człowiek schodzi na przerwę w pracy i humorek gituwa od razu :D

2

@Deltta Dr House, Ranczo i Miodowe Lata

0

@Kengo fuuu. Jak ja nienawidzę ślimaków

6

W punkt


0

@escarabajo przerwa w pracy ;)

1

Tak jest Fulham!!! COYW ❤️❤️❤️

0

Vamos Fulham! COYW ♥

1

@Chwytliwy naprawdę się dobrze zapowiadało w tym roku, no ale wirus :/
Oby tym razem wypaliło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?