We’re starting with a set of words we want to move away from using in favor of more inclusive language, such as: https://t.co/6SMGd9celn">pic.twitter.com/6SMGd9celn
#Woronicza17 | @SlawomirMentzen u @michalrachon o niejednoznacznych deklaracjach programowych kandydata #PO: Rafał #Trzaskowski potrafi dowolnie dopasować swoje poglądy do sytuacji politycznej. Jest takim pustym naczyniem, pustym dzbanem, który można napełnić dowolną treścią. https://t.co/olXkU4xkaO">pic.twitter.com/olXkU4xkaO
... Zespół NFL - Washington Redskins i drużyna MLB - Cleveland Indians najprawdopodobniej zmieniają swe historyczne nazwy, ponieważ zostały one uznane za zbyt rasistowskie...
Potentially big news: The #Redskins have been having internal discussions about their team name and now will conduct a formal, thorough review. Full statement, including quotes from owner Dan Snyder, on a possible name change: https://t.co/49mpesZGs9">pic.twitter.com/49mpesZGs9
Ciekawa sprawa. Towarzyszka @PolaMatysiak zarobiła w 7 miesięcy 200 tysięcy złotych, które wypłaciła jej @partiarazem. Nieźle płaci marksistowska partia, brzydząca się bogaczami :) Panie @ZandbergRAZEM macie jakieś wolne etaty w zarządzie? Pytam jako lewicowy publicysta :) https://t.co/NckKu0l25x">pic.twitter.com/NckKu0l25x
— Rafał Otoka Frąckiewicz (@rafalhubert) July 1, 2020
Nadal nie wiem dlaczego Carrasco nie wyszedł w 1. Składzie w finale LM w 2016... Przecież on tam w drugiej połowie tak kręcił Danilo, że az mi się go szkoda zrobiło
@Toretto tak to się mniej więcej rozłoży myślę. 50%, albo i więcej zostanie w domu / odda głos nieważny, a Duda i Trzaskowski dostaną mniej więcej tyle samo głosów
Wynik Biedronia to jakiś mem XD Mniej procent niż Ogórek 5 lat temu :D No ale co się dziwić, jak chłop poza bycia gejem nie ma nic do zaoferowania. A płacz na tt.nastolatki cudowny ♥
19
Są i one ♥
48
Pique. Drukarka XD
6
Tradycyjnie. Narzekanie na skład, to i mecz dobry
5
Joey Chestnut pobił swój własny Rekord Świata i zjadł 75 Hot-Dogów w 10 minut, zdobywając jednocześnie swój 13. Tytuł Mistrza Świata! :O
7
Co jest XD
7
Norris na podium!
2
I cyk Hamilton XD
5
Żem ino włączył i cyk karny...
4
No i znowu 2 Mercedesy. Ech...
0
Cholera... Maxiu... :/
35
Mentzen na mikrofonie! ♥
0
@FranzMaurer Jagerek? XD
0
... Zespół NFL - Washington Redskins i drużyna MLB - Cleveland Indians najprawdopodobniej zmieniają swe historyczne nazwy, ponieważ zostały one uznane za zbyt rasistowskie...
4
Piękna reklama Prezydenta Niskich Podatków na pół strony ❤️
2
Ból...
https://x.com/ChiefTanguy/status/1278820071813582850
4
Nagle zaproszenia do Telewizji Reżimowej. Kto by pomyślał :D
https://x.com/RobertWinnicki/status/1278724047006846977
7
Ojoj
56
Jak się chłop odpalił XD
3
Nadal nie wiem dlaczego Carrasco nie wyszedł w 1. Składzie w finale LM w 2016... Przecież on tam w drugiej połowie tak kręcił Danilo, że az mi się go szkoda zrobiło
13
I jeszcze kibic Barcelony
Człowiek orkiestra ❤️
https://x.com/Rafa25614693/status/1277898656922980352
30
Jako że widocznie opis nie był wystarczający, wrzucam jeszcze raz
XD
56
O kurde XDDD
9
Idealne rozwiązanie na II turę :D
https://x.com/polskalogiczna/status/1277554629883150336
0
@Toretto tak to się mniej więcej rozłoży myślę. 50%, albo i więcej zostanie w domu / odda głos nieważny, a Duda i Trzaskowski dostaną mniej więcej tyle samo głosów
26
Wynik Biedronia to jakiś mem XD
Mniej procent niż Ogórek 5 lat temu :D
No ale co się dziwić, jak chłop poza bycia gejem nie ma nic do zaoferowania.
A płacz na tt.nastolatki cudowny ♥
1
@Majkel34 spadnie do jakichś 42-43
3
@Barca1992 Dudzie spadnie myślę do ok 42/43. Zostały duże miasta do podliczenia
0
@Chwytliwy Uwaga! Nie zagłosuję na Dudę :0
0
@tristan87 a ja się właśnie cieszę :D
0
@Europejczyk1980 no i to mi się akurat bardzo podoba. ;)