Dostajemy coraz więcej sygnałów, że debata TVP w środę 17.06 może być jedyną debatą przed wyborami. Newsweek już się wycofał z debaty 15.06, podobne decyzje mogą podjąć TVN (19.06) i Polsat (22.06) - które nie mają potwierdzenia obecności @AndrzejDuda2020 i @trzaskowski2020
@MESSIah16 brak Tom'a Brady'ego to żart. Rozumiem, ze może sport nie jest zbyt popularny w Europie, ale jednak niekwestionowany GOAT największego sportu w USA powinien się tu znaleźć
2
Pozdrawiam użytkownika @Wossi61FCB
Bardzo sympatyczny człowiek ❤️
11
Borka weekend trzyma :D
https://x.com/HockeySpieler68/status/1272450573963493381
1
Nieźle...
8
A potem sie dziwią, że Trzaskowski ma szansę w II Turze
https://x.com/LewitujacyUmysl/status/1272425995748941824
18
Oj się chłopina zdenerwował XD
1
Nawet Muniak zdziwiony
https://x.com/rafal_muniak/status/1272221756556804100
0
I cyk 4-2-4 :D
10
Stary dobry Suarez XDD
0
A ktoś tu pisał, żeby chałupy stawiać, że Martin strzeli. Ach...
3
Długie włosy, gładko ogolony, prawe skrzydełko. Messi wersja 2007 odpalona :D
9
Barca zagra dziś w 3. komplecie! ❤️
2
@ksobi najgorszy jest wiatr
1
@FranzMaurer Kurła, mówiłem że śpię XD
23
Bardzo sympatycznie ♥
2
@tobiasson92 no to wiadomo, ale już na Twitterze TVP o wsparciu Konfederacji dla Trzaskowskiego
10
@tobiasson92 i tu trzeba zaznaczyć, że jest to tylko i wyłącznie prywatna opinia Pana Wilka
16
No i to jest praca ♥
https://x.com/backt0nature/status/1270977063655100416
3
Czy TVP ma swoich widzów za baranów? (analiza)
3
Cały soundtrack Rancza ❤️
0
@MESSIah16 brak Tom'a Brady'ego to żart. Rozumiem, ze może sport nie jest zbyt popularny w Europie, ale jednak niekwestionowany GOAT największego sportu w USA powinien się tu znaleźć
0
@arsenallondyn0 Fulham ❤️
0
@Bykunn no ta. U mnie tez z 27. Ale przez tą wilgotność to taka parnota, że jakby grubo ponad 30 czuć
9
Boże Ciało bez 30 stopni to nie Boże Ciało
1
@Janiama Brady musi być tutaj ;)
1
Bardzo ciekawy sportowy wywiad z Panem Arturem Dziamborem! Fani NBA powinni być zadowoleni ♥
2
@MichalZZZ normalne. U mnie często naprzeciwko na polu sąsiad robi o 1 w nocy. Wali po oczach, jak UFO jakieś :D
13
@Mesi12 żeby nie zdać trzeba się porządnie postarać
25
@barcelonaLM podstawa to co roku do najtrudniejszych nie należy
1
@Wossi61FCB kulturka. Tylko pamiętaj żeby puścić ręczny na początku.
5
W końcu prawko odebrane, od dziś zaczynamy uczyć się jeździć :D