0

@Arkon Ranczo i Dr House ;)

6

Trwa mecz Golfa pomiędzy Tigerem Woodsem i Peytonem Manningiem a Philem Mickelsonem i Tomem Bradym. ;)
Tom Brady popisał się takim uderzeniem ♥


3

@Mns21 sam byłem za Dziamborem w prawyborach i myślę, że by osiągnął lepszy wynikprzy pełnej kampanii, ale w tym momencie zmiana kandydata byłaby bez sensu. Nikt nie ma takiej rozpoznawalności jak Bosak, może oprócz Korwina i Brauna, ale oni za to mają duży elektorat negatywny

4

@sidzej na stronach sympatyków Konfederacji, zazwyczaj ankiety na ten temat układają się tak
1. Głos nieważny / brak głosu
2. Trzaskowski
3. Duda
Ja osobiście oddalbym głos nieważny

0

Jaka dobra i tania wódka na imprezę? (tak wiem, że zimna :D)

4

Dobrej Nocy kochani! ❤️

0

@Europejczyk1980 a to już pytanie do konkretnych osób. Ja w takiej sytuacji oddaje głos nieważny. Natomiast w grupach zwolenników Konfederacji, w ankietach o ew. wybór Duda - Trzaskowski, głosy zazwyczaj rozkładają się tak:
1. Nieważny / brak głosu
2. Trzaskowski
3. Duda

26

Hot 16 Konrada Berkowicza ❤️


2

@SkN Polskę! Biało-czerwone sztandary! ❤️

2

24

to już śmieszne nawet nie jest...


1

@Chwytliwy Dzisiaj nie :D
Ogólnie tak

3

@Chakalaka nie obrażajmy prawicy ;)

4

@damiano996 głos nieważny

11

Dokładnie 28 lat temu FC Barcelona wygrała swój pierwszy Puchar Europy po zwycięstwie 1:0 z Sampdorią na Wembley po bramce Koemana! ❤️

3

@DanielOOL zależy od sklepu. Np w Stokrotce u mnie pilnują żeby każdy miał wózek, a w Biedronce każdy wchodzi jak chce

6

Hot 16 Dobromira i Mileny Sośnierz ❤️


0

10 lat od tego klasyku ♥


13

@Mns21 zależy jak było zadane pytanie. Bo np. ja głosowałbym na Dudę, ale tylko w II turze z Biedroniem; więc jeśli pytanie brzmiało "czy w II Turze istnieje u Pana/Pani możliwość głosu na Andrzeja Dudę?" to moja odpowiedź brzmiałaby "tak", ale jest to praktycznie niemożliwe

1

"Ja tylko pociągnął" :D

1

"Kochaj Albo Rzuć" to chyba moja ulubiona część trylogii ❤️
2 godziny ciągłego śmiania :D

11

@Janiama wszystko zależy od tego kto wejdzie do drugiej tury. Ale jedno jest pewne. Głos na Dude oddam tylko w przypadku II tury z Biedroniem. Inne przypadki to albo głos nieważny, albo głos na kontrkandydata

4

Hot 16 Sławomira Mentzena ❤️


1

ieraHDTV wrzucił dziś masę filmów z Messim ♥
https://www.youtube.com/user/l10nelandresmess10

1

Hot 16 polityka partii KORWiN - Patryka Marjana (prod. O. S. T. R)


3

Blend Hot 16 Bandziora i Korwina ❤️❤️❤️


7

@IronSanHybrid mój faworyt w zimowych prawyborach Konfederacji. Udało mi się z nim zamienić kilka słów w Lublinie. Przesympatyczny człowiek ;)

25

Hot 16 Artura Dziambora ❤️


2

@Krzychu1010 nie wracają. Są jedynie konsultacje dla maturzystów, a od 1 czerwca dla wszystkich uczniów

0

@bartekvisca Myślę, że ludzie woleliby, żebym im tych pieniędzy nie zabrano i sami zdecydowali na co je wydadzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?