19 lipca 2020, 20:48
0
Marylka Rodowicz na Dwójce!
19 lipca 2020, 18:05
13
No tylko nie Clemencik...
19 lipca 2020, 17:27
Urułasio ty mendo...
19 lipca 2020, 17:13
1
@heniek168 w tym 2 bramkarzy ❤️
Ale zapindolił :O
19 lipca 2020, 16:50
4
Brawo Max! Znowu sam przeciwko dwóm Mercom...
19 lipca 2020, 15:43
3
Co za geniusze w Ferrari...
19 lipca 2020, 15:19
No i cyk Ferrari XD
19 lipca 2020, 14:19
o kurde XDD
19 lipca 2020, 14:00
Jest deszczyk na Węgrzech! ♥
19 lipca 2020, 10:11
@patry295 póki nie wstał, nic nie czułem, więc było ok :D
19 lipca 2020, 02:26
@patry295 ten w koszuli, po lewej obok żula ;)@ArdoFCB Lublin
18 lipca 2020, 21:24
31
Jestem na spotkaniu z Posłem Braunem i widzę mamy coś wspólnego. Zapytany o jego ulubiony sport odpowiedział: "Drużynowa konsumpcja napojów wysokoprocentowych na czas" :D
18 lipca 2020, 15:56
15
O kurde XDDDDhttps://zapodaj.net/a21f032360ae3.jpg.html
18 lipca 2020, 13:36
@barteq CAE poziom C1
18 lipca 2020, 07:10
7
Ciśniemy na egzamin certyfikacyjny z angielskiego. Trzymajcie kciuki ❤️
17 lipca 2020, 21:10
27
Bosak w punkt (heh) o TVP. Chyba znowu będzie ban :Dhttps://x.com/polskalogiczna/status/1284201400658989056
17 lipca 2020, 16:13
16
no to nieźle...
Jak przyznaje poseł Zbigniew Girzyński (poseł PiS, a nie "ruska onuca" z #Konfederacja!): "nie ma wątpliwości co do tego, że hierarchowie kościelni nie chcieli, aby akurat ten duchowny [ksiądz @IsakowiczZalesk] znalazł się w komisji."https://t.co/WKPV4k8d7t">https://t.co/WKPV4k8d7t— Konfederacja (@KONFEDERACJA_) July 17, 2020
Jak przyznaje poseł Zbigniew Girzyński (poseł PiS, a nie "ruska onuca" z #Konfederacja!): "nie ma wątpliwości co do tego, że hierarchowie kościelni nie chcieli, aby akurat ten duchowny [ksiądz @IsakowiczZalesk] znalazł się w komisji."https://t.co/WKPV4k8d7t">https://t.co/WKPV4k8d7t
17 lipca 2020, 15:44
https://x.com/LewitujacyUmysl/status/1284108350381334535Nawet Kondominium to pojął w końcu
16 lipca 2020, 23:30
2
Niechcący zaspojlerowałem sobie wynik, ale widzę, że na dobrze mi to wyszło....
16 lipca 2020, 07:10
Dobranoc kochani ;*
15 lipca 2020, 18:56
5
Ech...
PiS nie poparł księdza @IsakowiczZalesk do komisji antypedofilskiej. Wierchuszka partii przeciw. Tutaj szczegółowe wyniki:https://t.co/7Y1qYsW6vQ">https://t.co/7Y1qYsW6vQ https://t.co/mGEETROEcX">pic.twitter.com/mGEETROEcX— Krzysztof Bosak 🇵🇱 (@krzysztofbosak) July 15, 2020
PiS nie poparł księdza @IsakowiczZalesk do komisji antypedofilskiej. Wierchuszka partii przeciw. Tutaj szczegółowe wyniki:https://t.co/7Y1qYsW6vQ">https://t.co/7Y1qYsW6vQ https://t.co/mGEETROEcX">pic.twitter.com/mGEETROEcX
13 lipca 2020, 15:12
@PatrychoO to pierwsze :)
13 lipca 2020, 15:07
Washington Redskins oficjalnie zmieniają nazwę! :/
https://t.co/wFvTxdUP9s">pic.twitter.com/wFvTxdUP9s— Washington Commanders (@Commanders) July 13, 2020
https://t.co/wFvTxdUP9s">pic.twitter.com/wFvTxdUP9s
13 lipca 2020, 13:16
11
tt.nastolatki ❤️
13 lipca 2020, 12:08
@DonMatteo901 W punkt!
13 lipca 2020, 10:03
45
Ale cudo XDhttps://x.com/TygodnikNIE/status/1282405886280044544
12 lipca 2020, 18:21
Brawo Motorek! ❤️
12 lipca 2020, 18:08
@Janiama no, ale będzie tez rekordowo dużo nieważnych. Choć 10 mln bardzo prawdopodobne
12 lipca 2020, 17:33
Tak jest Motor! ❤️
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Marylka Rodowicz na Dwójce!
13
No tylko nie Clemencik...
0
Urułasio ty mendo...
1
@heniek168 w tym 2 bramkarzy ❤️
1
Ale zapindolił :O
4
Brawo Max! Znowu sam przeciwko dwóm Mercom...
3
Co za geniusze w Ferrari...
0
No i cyk Ferrari XD
3
o kurde XDD
0
Jest deszczyk na Węgrzech! ♥
1
@patry295 póki nie wstał, nic nie czułem, więc było ok :D
1
@patry295 ten w koszuli, po lewej obok żula ;)
@ArdoFCB Lublin
31
Jestem na spotkaniu z Posłem Braunem i widzę mamy coś wspólnego. Zapytany o jego ulubiony sport odpowiedział: "Drużynowa konsumpcja napojów wysokoprocentowych na czas" :D
15
O kurde XDDDD
https://zapodaj.net/a21f032360ae3.jpg.html
0
@barteq CAE poziom C1
7
Ciśniemy na egzamin certyfikacyjny z angielskiego. Trzymajcie kciuki ❤️
27
Bosak w punkt (heh) o TVP. Chyba znowu będzie ban :D
https://x.com/polskalogiczna/status/1284201400658989056
16
no to nieźle...
4
https://x.com/LewitujacyUmysl/status/1284108350381334535
Nawet Kondominium to pojął w końcu
2
Niechcący zaspojlerowałem sobie wynik, ale widzę, że na dobrze mi to wyszło....
1
Dobranoc kochani ;*
5
Ech...
0
@PatrychoO to pierwsze :)
1
Washington Redskins oficjalnie zmieniają nazwę! :/
11
tt.nastolatki ❤️
1
@DonMatteo901 W punkt!
45
Ale cudo XD
https://x.com/TygodnikNIE/status/1282405886280044544
2
Brawo Motorek! ❤️
0
@Janiama no, ale będzie tez rekordowo dużo nieważnych. Choć 10 mln bardzo prawdopodobne
2
Tak jest Motor! ❤️