2

@Joe_Pesci Nadeszły w końcu czasy że kiedy widzisz przemawiającego prezydenta w telewizji czy co gorsza w internecie to trzeba 7 razy sprawdzić czy to nie fake...
Straszne to jest.
Już nie wspominając o AI generowanych profilach dziewczyn na instagramie które w żaden sposób nie odróżnisz od realnych... straszne.

1

@Emhyr Ja tylko Guseppe ciasto jest fajne bo takie też lubię w zamawianej pizzy zawsze grube. I dodatki też zawsze smaczne.
Próbowałem te z cienkim ciastem i mam słabe doświadczenia jakieś takie twarde zawsze.

0

@arasz1819 Jego bebech gapił się na mnie, nie wiem czy to się liczy.

1

@Kessie Mam nadzieję że Xavi przedłuży umowę Laporcie. Nikt tak efektownie nie wpada do szatni po wygranej xD

0

@symtoni_sym Jeszcze pokazuje ile sezonów przeleżał w szpitalu xD Dobry troll xD

0

@barcelonaLM Była gorąca dyskusja czy lepsza jest herbata na gorąco czy na zimno.

1

Papa Carlo welcome to Brazil. Danza kuduro remix feat Pep Guardiola

0

Presja, nawet się nie spojrzał. Na ślepo, na farta. Młody jeszcze Haaland młody... :)

3

Dawno nie widziałem tak zmęczonego piłkarza na boisku jak Rudy, a Pep chyba czeka aż ten się położy i trzeba go będzie znosić

0

Czemu Rudy nie pokazuje żeby go zmienili, przecież on teraz tylko przeszkadza. Jest prawie martwy.

0

@ptrx Camavindża idzie wyżej, rozpędza skrzydła. Dobrze robi bo środek słabo w tym meczu

0

Płynie... płynie City zaraz coś będzie!

0

@AllBundy Zazdroszczę Viniemu, też bym chciał mieć takiego kumpla jak Boras

11

825 euro ? xD Lmao

0

@66gold666 Messi to ogromny zastrzyk gotówki, nowi sponsorzy i kontrakty na lepszych warunkach. Żaden Lewy czy Pedri czy Ter Stegen nie wygeneruje nawet 1/10 tego co Messi.
Nie wiem o czym my mówimy. Tak jakby Messi miał przyjść na gwiazdę typu Haalanda czy innego Mbappe ...
Nas kur*** na podpisanie Gaviego nie stać. Jak uda się podpisać "coś takiego" jak Messi to tylko się cieszyć.

0

@dniel Ludzie płaczą że będą jakieś śmieszne 800+ co się = zakupom na 2 tyg dla 3 osobowej rodziny xD
A prawda jest taka że przy obecnej inflacji to 500+ powinny być min. 1000+ xD
Wyborcy PISu się spodoba bo darmoszkę dorzucili xD

0

@Encore Puszczają piosenkę Shakiry ? obśmiałem się hahahahhaha

1

@Sau_Ron Bredzisz, tutaj Messi z bezużytecznego dreptacza który blokuje rozwój młodych stawał się bogiem który sam robi nam punkty w ciągu jednego meczu xD
A ty chcesz żeby oceniać na podstawie kilku meczy xD

1

@TheNekro94 "ale nie zniknęły im z radarów" Oni myśleli że to meteorologiczne balony i pozwalali żeby sobie latali nie wiadomo ile czasu ... nawet nikt tego nie śledził :)
Kraj mem jak i Polska. Tylko Rosja jest potężna :) i Białoruś która atakuję Polskę balonikami z Noviczokiem xD
A jeżeli chodzi o rakiety z Ukrainy masz rację, powinniśmy rozwinąć nowoczesną laserową ochronę przeciwlotniczą, taką kopułę jak w Harrym Potterze żeby nic nie przeleciało, tu faktyczne był błąd.
Trzeba powiedzieć żeby zawołali następnym razem McGonagall ona coś wyczaruje.

@edit.
Żeby nie było... cisnąć rząd zawsze spoko ale akurat w przypadku sytuacji Ukrainskiej to tak średnio xD

4

@Cule1234 Jeżeli sprowadzisz mi zawodnika to przymknę oko na to że odpalasz kasiorę swoim koleżkom i przyjmę kolejnego grzejnika na ławę.
Mes que un club xD

1

@Poro6niec Pierwszy sezon w którym nie oglądałem wszystkich meczy a nawet bym powiedział że tylko z 70% oglądałem. I cieszę się z 2 faktów. Cieszę się że wygrali chociaż coś bo szkoda by było żeby Xavi wsadzony na mine przez Laportę spalił się w swoim pierwszym sezonie. I cieszę się że nie oglądałem wszystkiego bo pewnie byłbym jeszcze bardziej wkurzony na Xaviego który powiedzmy sobie szczerze... dopiero się uczy. I ciężko mu to idzie xD

16

@barcanawieki Cieszysz się że przestanie wpadać do twojego pokoju w nocy ?

0

@Desperados21 żebyś się pytał. A ja miał to gdzieś :)

0

@Lionel_Messi10 Lewy rozmawia z Antonelą to jest dopiero info. Z tego coś będzie mówię wam xD

0

@Lisek Mało siedzisz w internetach, jeżeli masz jeszcze jakąkolwiek wiarę w ludzi ...

0

@Desperados21 Żyję w Polsce a nie w reszcie świata. Czemu mam podawać przykład z Ukrainy, Rosji, Stanów czy Ugandy ?
@ drogi kolego

8

Laporta jak PiS wszędzie rodzinę i kumpli obsadza :) Prawdziwe "mes que un club". Swój chłop.

3

@Lionel_Messi10 Śmiechłem xD

0

@AmigoBlancos Czemu masz czas dołączenia 27 dni temu a ilość komentarzy i lajki pokazuje normalnie ? To po banie takie coś jest ?

0

@masq Noo wychodzi na to że połowę La Rambli miałem w dupie :( tak na oko ze 2k xD los nie do pozazdroszczenia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?