zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Joe_Pesci Nadeszły w końcu czasy że kiedy widzisz przemawiającego prezydenta w telewizji czy co gorsza w internecie to trzeba 7 razy sprawdzić czy to nie fake...
Straszne to jest.
Już nie wspominając o AI generowanych profilach dziewczyn na instagramie które w żaden sposób nie odróżnisz od realnych... straszne.
1
@Emhyr Ja tylko Guseppe ciasto jest fajne bo takie też lubię w zamawianej pizzy zawsze grube. I dodatki też zawsze smaczne.
Próbowałem te z cienkim ciastem i mam słabe doświadczenia jakieś takie twarde zawsze.
0
@arasz1819 Jego bebech gapił się na mnie, nie wiem czy to się liczy.
1
@Kessie Mam nadzieję że Xavi przedłuży umowę Laporcie. Nikt tak efektownie nie wpada do szatni po wygranej xD
0
@symtoni_sym Jeszcze pokazuje ile sezonów przeleżał w szpitalu xD Dobry troll xD
0
@barcelonaLM Była gorąca dyskusja czy lepsza jest herbata na gorąco czy na zimno.
1
Papa Carlo welcome to Brazil. Danza kuduro remix feat Pep Guardiola
0
Presja, nawet się nie spojrzał. Na ślepo, na farta. Młody jeszcze Haaland młody... :)
3
Dawno nie widziałem tak zmęczonego piłkarza na boisku jak Rudy, a Pep chyba czeka aż ten się położy i trzeba go będzie znosić
0
Czemu Rudy nie pokazuje żeby go zmienili, przecież on teraz tylko przeszkadza. Jest prawie martwy.
0
@ptrx Camavindża idzie wyżej, rozpędza skrzydła. Dobrze robi bo środek słabo w tym meczu
0
Płynie... płynie City zaraz coś będzie!
0
@AllBundy Zazdroszczę Viniemu, też bym chciał mieć takiego kumpla jak Boras
11
825 euro ? xD Lmao
0
@66gold666 Messi to ogromny zastrzyk gotówki, nowi sponsorzy i kontrakty na lepszych warunkach. Żaden Lewy czy Pedri czy Ter Stegen nie wygeneruje nawet 1/10 tego co Messi.
Nie wiem o czym my mówimy. Tak jakby Messi miał przyjść na gwiazdę typu Haalanda czy innego Mbappe ...
Nas kur*** na podpisanie Gaviego nie stać. Jak uda się podpisać "coś takiego" jak Messi to tylko się cieszyć.
0
@dniel Ludzie płaczą że będą jakieś śmieszne 800+ co się = zakupom na 2 tyg dla 3 osobowej rodziny xD
A prawda jest taka że przy obecnej inflacji to 500+ powinny być min. 1000+ xD
Wyborcy PISu się spodoba bo darmoszkę dorzucili xD
0
@Encore Puszczają piosenkę Shakiry ? obśmiałem się hahahahhaha
1
@Sau_Ron Bredzisz, tutaj Messi z bezużytecznego dreptacza który blokuje rozwój młodych stawał się bogiem który sam robi nam punkty w ciągu jednego meczu xD
A ty chcesz żeby oceniać na podstawie kilku meczy xD
1
@TheNekro94 "ale nie zniknęły im z radarów" Oni myśleli że to meteorologiczne balony i pozwalali żeby sobie latali nie wiadomo ile czasu ... nawet nikt tego nie śledził :)
Kraj mem jak i Polska. Tylko Rosja jest potężna :) i Białoruś która atakuję Polskę balonikami z Noviczokiem xD
A jeżeli chodzi o rakiety z Ukrainy masz rację, powinniśmy rozwinąć nowoczesną laserową ochronę przeciwlotniczą, taką kopułę jak w Harrym Potterze żeby nic nie przeleciało, tu faktyczne był błąd.
Trzeba powiedzieć żeby zawołali następnym razem McGonagall ona coś wyczaruje.
@edit.
Żeby nie było... cisnąć rząd zawsze spoko ale akurat w przypadku sytuacji Ukrainskiej to tak średnio xD
4
@Cule1234 Jeżeli sprowadzisz mi zawodnika to przymknę oko na to że odpalasz kasiorę swoim koleżkom i przyjmę kolejnego grzejnika na ławę.
Mes que un club xD
1
@Poro6niec Pierwszy sezon w którym nie oglądałem wszystkich meczy a nawet bym powiedział że tylko z 70% oglądałem. I cieszę się z 2 faktów. Cieszę się że wygrali chociaż coś bo szkoda by było żeby Xavi wsadzony na mine przez Laportę spalił się w swoim pierwszym sezonie. I cieszę się że nie oglądałem wszystkiego bo pewnie byłbym jeszcze bardziej wkurzony na Xaviego który powiedzmy sobie szczerze... dopiero się uczy. I ciężko mu to idzie xD
16
@barcanawieki Cieszysz się że przestanie wpadać do twojego pokoju w nocy ?
0
@Desperados21 żebyś się pytał. A ja miał to gdzieś :)
0
@Lionel_Messi10 Lewy rozmawia z Antonelą to jest dopiero info. Z tego coś będzie mówię wam xD
0
@Lisek Mało siedzisz w internetach, jeżeli masz jeszcze jakąkolwiek wiarę w ludzi ...
0
@Desperados21 Żyję w Polsce a nie w reszcie świata. Czemu mam podawać przykład z Ukrainy, Rosji, Stanów czy Ugandy ?
@ drogi kolego
8
Laporta jak PiS wszędzie rodzinę i kumpli obsadza :) Prawdziwe "mes que un club". Swój chłop.
3
@Lionel_Messi10 Śmiechłem xD
0
@AmigoBlancos Czemu masz czas dołączenia 27 dni temu a ilość komentarzy i lajki pokazuje normalnie ? To po banie takie coś jest ?
0
@masq Noo wychodzi na to że połowę La Rambli miałem w dupie :( tak na oko ze 2k xD los nie do pozazdroszczenia :(