zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Fajnie by było. Ciekawe czy Tebas dalej byłby dumny z tego jak sobie radzi Valencia hahahahha.
0
@Emhyr Mam flashback z pierwszego tłumaczenia się Alvesa HAHAHHAHHA
Ja? Jak bym mógł? To niedopuszczalne ? Każdy ale nie ja! xD
"Dałbym sobie uciąć rękę za tego chłopaka" i wiesz co ? Teraz nie miałbym ręki xD
0
Casemiro gra w piłkę, trochę za wysoko i nakładką idzie po piłce w nogę. Widać że jak zorientował się że leci po nogę zaczyna zginać w kolanie żeby nie wejść za ostro.
Minimalny kontakt i czerwona tylko za niebezpieczne zagranie a nie za faktyczną chęć zaszkodzić przeciwnikowi. To już nie jest ten sam Casemiro :( czas na emeryturę.
Tak to widzę.
0
Jak to mówią Messi może wyjść z Barcelony ale Barcelona z Messiego nigdy!
1/8 LM to jest max xD
0
Mekambe na 9tce gra ? Mehh
0
@MesQueUnClub96 Chcesz żeby Real był słaby? Żeby Barcelona za darmo wygrywała mistrzostwo ? Żeby liga Hiszpańska dotoczyła się do poziomu ligi Tureckiej ?
A no to pozdrawiam.
Oczywiście że bym chciał żeby w Realu był Mbappe, jeżeli nie ma szan żeby grał w Barcelonie to niech idzie do Realu będzie co oglądać przynajmniej a nie że el Clasico to 75 min snu a jedyna akcja to nietrafiony karny, zapasy zawodników i samobóje...
Mocny Real to mocna Barcelona i na odwrót ... nawet Perez to wie dla tego pomaga Barcelonie.
1
@MesQueUnClub96 Jako człowiek oglądający głównie La Ligę. Wolę żeby przyszedł do Realu. Nie chce żeby naszymi gwiazdami ligi byli Vini i 38letni Lewandowski.
0
@Emhyr Kapie* xD
0
Patrzcie dzieci gdzie zaczynał nasz przyszły kapitan.
https://www.facebook.com/ESPNFC/photos/a.403514944820/10160297523984821/
0
@Wiktoria13 Aż mi się przypomniał ruski Trener/anal ityk którego oglądam xD On też na niego Arucho mówi xD
0
@Jakchcesz Ale 5ta liga Ukraińska też nazywa się La Liga? poziom inny ale nazwa ta sama ? Proste chyba ? Według twojej logiki wszystko się zgadza.
0
@Jakchcesz W 5 lidze Ukraińskiej jest zespół który ma 21/0 wygranych i 150/10 w bramkach weź ich liczby i wrzuć do La Ligi. I są mistrzami :)
0
@Jakchcesz Co? HAHAHHA wrzuć te liczby w najlepsze lata ligi? HAHHAHAHA
No nie xD HAHAHHAHA.
Ale mi zrobiłeś dzień hahahha... jak można być tak inteligentnym człowiekiem mistrzu, podpowiedz xD
3
@Danny Gaucho Ferran chciał być dobrym kumplem. Wiedział że Fati nie trafi i wybrał nie trafić za niego!
2
- Quo vadis Valencja ?
- do Segundy.
25
@kynio302 Jakby ktoś pomyślał że bezczelny Neymar prosi jakąś siatkarkę o trójkącik to śpieszę poinformować że to jest ex siatkarka ... teraz jest "modelką" onlyfansa.
Więc you know ... nie pyta cnotkę Marysię :)
Pani raczej tylko się chwali żeby więcej osób wbiło na jej onlyfansy
1
@MadafakinGuy Zabawne to jest. Kiedyś to byłaby bardzo niezręczna sytuacja dla ojca. Pewnie ganiałby go z łopatą czy z inną bronią palną xD A przynajmniej by mu groził śmiercią xD
A teraz to jest chyba wymarzona sytuacja dla każdego ojca. Poukładany grzeczny ( przynajmniej takie robi wrażenie) chłopak do tego milioner :).
Alternatywą w dzisiejszych czasach jest że twoja córka będzie bawiła się co weekend ze stadem panów z odmiennym kolorze skóry. Albo skusi się na kilkunastu z tych tysięcy chadów którzy tylko czekają w DMach na sygnał od takiej panny :)
Oh how the turns have tabled. :)
0
@against_modern_football Pewnie tak samo śmiesznie się czytało płacz kibiców Barcelony i całego świata jak pisali że Real nie zasłużył na LM i Chelsea City itp byli lepsi xD
1
@Kidd Mistrzowsko poprawna politycznie wypowiedź na temat ziomka z zerwanym beretem od pierwszych meczy w których grał :) Młody Casemiro tylko bez umiejętności czytania gry i grania 1na1 w defensywie. A tak mógłby być dobrym CDM.
Myślę że żeby Gavi się z mienił musi przyjść nowy trener, ewidentnie Xavimu to odpowiada skoro po takim czasie nie widać nawet najmniejszych zmian w zachowaniu. Nawet bym powiedział że się pogarsza. Zwłaszcza jak Gavi widzi że po kilku bezczelnych zagrań nie łapie kartki... Na razie ma chyba immunitet ze względu na wiek i początek kariery, myślę że niedługo będzie więcej pauzował niż grał.
0
Ten czub jest dumny z Sevilli bo są 2 punkty nad strefą spadkową w tak słabej lidze?
Mam wrażenie że słucham orędzia putina za każdym razem jak czytam jego wysrywy.
Jesteśmy najmocniejszą ligą, nasze zespoły są najlepsze, Barcelona jest dla nas ważna.
Jestem dumny z Sevilli... jest o krok od spadku. Jak spadną to też będę dumny bo to jeden z najlepszych klubów w Europie. Mam nadzieję że każdy Hiszpański klub będzie radził sobie tak dobrze :)
HAHAHAH
0
@Recha_0684 Niektórzy wierzą w wampiry, niektórzy wierzą w duchy, niektórzy wierzą w Boga. A my wierzymy w wygraną ! xD
2
@fart Tam spalony chyba był minimalny, VAR nie wyłapał :)
0
@slayer "nagle nie przestawił Barcę na inne tory"
xD
14
@Rust_Cohle Trzeba też zwrócić uwagę że w repce miał dość słabe pokolenie... gwiazdą był Ferran a to już o czymś mówi xD
Nie uważam że jest super top trenerem ale jest o kilka klas wyżej niż Xavi aktualnie. Więc w porównaniu wygląda na całkiem dobrego trenejro xD
0
@slayer Barcelona teraz jest anonimowym klubikiem z hiszpańskich peryferii na poziome Hercules i Alicante ?
xD Czas się leczyć :P
0
Jedyne na co teraz Barcelonę stać to "pochlebne spojrzenia" w kierunku Messiego :)
Faktycznie Barcelona wróciła do bycia tym czym byłą przed Messim ... :)
0
@barcelonaLM Dobry photoshop
2
@Kondziubarca Szok, niedowierzanie, konsternacja.
0
@Foton Ortega jest tak malutka że to chyba podchodzi pod FBI open up xD
1
@Gaz Raphinha był kupiony za 60 mln.
To jest połowa Enzo Fernandeza i 3/4 Darwina Nuneza. Nie wiem czego my tu oczekujemy ? Super gwiazdy pokroju Neymara ? xD