0

@BaroPodertos " Dziwi mnie to, że niektórzy ostatnio starają się otworzyć parasol ochronny nad Brazylijczykiem, kompletnie ignorując to, że Vinicius sam wiele razy był prowokatorem. "

Ludzie bronią go przed rasistowskimi pociskami w jego kierunku. Nie widziałem żeby ktoś bronił go przed jego prowokacjami.
I nie mów mi że tak nie jest bo siedzę tu na portalu i jak tylko ogląda się tu mecz Realu to jedyne co widzę to pociski po wyglądzie Vinicjusa i memy z małpami.
Tylko dla tego że on tam symulował czy znowu coś krzyczał z pretensją do sędziego. Rzadko widuję tu teksty tupu ale symulant, w większości to teksty ale brzydka morda, jak można się na takie coś patrzeć, też bym mu wywalił w ten ryj....
Powiedz mi że tak nie jest ...

0

@Tasde A skąd ty wiesz kto zaczyna? Jesteś tam z nimi na murawie ? Wiesz że to Vinicjus pierwszy podszedł do randomowego ziomka i zaczął go tam cisnąć ? Czy może zaczął odpowiadać po tym jak jakiś randomowy ziomek zwyzywał go kilka razy po tym jak ten go objechał? Skąd ty to wiesz. Chłopaki w Cadiz go obrażali :)
Myślisz że oni 1szy raz się w tunelu obrażają ? Myślisz że od początku kariery z nikim Vinicjus w tunelu się nie tyrał ? xD Chłopaki z Cadiz po prostu nie mając żadnych argumentów postanowili mu pocisnąć po czymś z czego się nie obroni...
Prawda jest taka że każdy ma swoją wytrzymałość, są piłkarze którzy wytrzymują kopanie i wieszanie się na nich cały mecz i nie powiedzą słowa, a są tacy których kopniesz 2 razy i się odpalają.
Osobiście bardzo szczerze wątpię że on wychodzi na mecz z myślą jakby kogoś tu zaczepić. Ostatnio w meczu z Barcą Araujo mu pokazał jakim jest gównem( kilka razy tak maksymalnie ostentacyjnie) i jakoś nie widziałem żeby płakał że coś było nie tak czy że ktoś mu tam po rasie jeździł. Hmm dziwne.

@totalcrack
"A później taki Ćwiakala dziwi się i mówi na YT "co ten Vini mówi innym piłkarzom, że go tak nienawidzą? " .
I że to inni winni a nie Vini :-))))"

Ale przecież powiedział w filmie że on musi się nauczyć nie reagować na prowokacje? Naprawdę myślisz że Trener nie daje wytycznych zawodnikom żeby odpalili Vinicjusa jak cała liga wie że on się odpala jak zapałka? naiwnie.

@maniak33333
Ale to my teraz słuchamy jakieś dzieci z notatnika ? xD to prawie tak samo jak słuchać dzieci z la Rambli. Zabawne :)

0

@BaroPodertos Nie porównuj niechęć do Alby do tego co się dzieje wokół Viniciusa xD Ziomkowi kukłe powiesili w centrum miasta xD Typa od małp wyzywają. Za to że typ symuluje trzeba mu dawać kartki. A nie cisnąć po wyglądzie i rasie.
I w sumie nie trzeba daleko chodzić, bo skoro robią to kibice, robią to nawet tu na La Rambli, to jestem na 100% pewny że robią to piłkarze na bosku.

Ja uważam że jak ktoś jest głupi to trzeba mu cisnąć że jest głupi, jak ktoś jest pajacem to trzeba mu mówić że jest pajacem. Ale nie bronić go jak go cisną od małp i brzydali?

3

@barcanawieki Ale jazda niemożliwe tak powiedział ?
Dziwi to osoby które w życiu żadnych sportów drużynowych nie uprawiały hahahha.
Ja grając w gównianej lidze słyszałem takie pociski że uszy więdły. Sam jak wygrywałem 5;0 pamiętam i dostawałem kosę to wstawałem i śmiałem się typowi w mordę mówiąc zobacz na wynik gówniaku już was nie ma xD
Tak samo bym mówił na jego miejscu do typa, i nie tylko on tak mówił połowa Barcelony tak mówi do "biednych przeciwników" na szybko pamiętam aferę z Pique ale wydaje mi się że było więcej... teraz już nie pamiętam z kim chyba Messi kiedyś też coś do typa o kasie mówił.
A Mbappe jak mówił że zabiję Albę ? lmao zwykłe boiskowe tyranie ... ale mi afera hahahahahah

2

@Chucky Lewego na stopera, Balde na 9, Raphinha CDM, Ter Stegen na skrzydło a De Jong na Bramkę.
Tak to widzę.

0

@Allbi Musimy pamiętać że ja tak mówiłem zanim to stało się modne.

0

@Encore Pewnie po prostu Pep znowu rozgrywa swoje szachy xD które go pewnie zostawią bez gaci xD

1

@norbi77 A no nie oglądałem xD, zazwyczaj w filmikach wypowiada się bardzo dyplomatycznie. Może starał się w meczu bronić swojej tezy z ostatniego filmiku że Real wyłazi z dołka i zaczyna grać ładnie ^^
Ale z drugiej strony, nie oglądałem to nie do końca wierzę w słowa ludzi z la Rambli bo wiem że wystarczy popatrzeć źle w kierunku Barcy albo zbyt wylewnie pochwalić madrydzioka i już jest afera ^^.
Więc oceniam na podstawie tego co widziałem. :)

7

@qbuteq Zapomniałeś że nie każdy musi być kibicem Barcelony i z założenia nienawidzić Realu ...
Ziomek jest fanem ligi hiszpańskiej i wypowiada się bardzo pozytywnie o różnych plackach z Celty i innych gówien.
Nie widzę nic złego chyba że się jest odklejonym kibicem Barcy :)

0

@Hubsao No klepał bramy jak na zawołanie.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Dobra hejterku, Barca ci jeszcze pokaże.

0

0

@Nazio87 No ja będę czekał na promocję jakąś na steam za jakiś czas :) Nie mam w zwyczaju wydawać na gry Single Player powyżej 100wy xD Więc mnie jakieś gameplaye nie ominą ale to dobrze bo pewnie do czasu mojego zakupu będą już łatki naprawiające wszystko co trzeba ^^

0

@matirix20 Nie porównywałbym nawet takiego giganta jak Klopp z Xavim. To że wygrywamy w lidze fartem, ciężką walką przez 70min meczu i przebłyskami indywidualnymi nie znaczy że nagle Xavi był słaby a stał się dobry xD jeszcze długa droga i sporo nauki na błędach przed nim. Nie zamieniłbym Xaviego na Kloppa tylko przez szacunek do osoby Xaviego. Trenersko nie są nawet blisko. Imho

0

@Dalhi Biórofax miał laga, przyszedł później i dla tego Messi odszedł.

0

@Kidd W takich momentach decyduję klasa i pomysł trenera na odwrócenie gry, zobaczymy co Arteta wymyśli.

1

@Dalhi Myślałem że jak ktoś wypowiada się na portalu Barcelony na temat największej legendy Barcelony która wprowadziła Barcelonę na poziom którego nigdy do niego nie osiągnęła i nie osiągnie ( imho).
To może wypadałoby zapoznać się chociaż mniej więcej ze sprawą o której się mówi ...
No i się KUR** myliłem.

1

@MesQueUnClub_87 @AbelKabel Dokładnie historii nie znam, tak tylko przejrzałem wcześniejszą akcję na szybko.
Pamiętam jak jakiś czas temu cały portal rył bekę z typa któremu banknotów w bankomacie zabrakło :) śmiali się że jest żałosny bo chwali się jak to on nie zarabia i czego to on nie ma xD.
Tu niby sytuacja podobna ale tym razem trafiło chyba na portalowego koleżkę więc nagle wszyscy przyjaźnie na to patrzą i piszą że spoko że się chwali.
Wniosek jest jeden Abel. Nie można podchodzić do grupki znajomków i nagle zaczynać dowalać się do jednego z nich, nie ważne co mówi i jak wygląda. Bo dla ciebie dobrze się to nie skończy ^^ i bardzo łatwo to ty staniesz się odklejeńcem xD

4

@Mow_mi_Douglas To są ci sami ludzie którzy w odwrotnej sytuacji pisaliby na twitterku że TPN wiedział że jest zagrożenie i nic nie zrobił i przez nich zginęli ludzie. xD

0

@barcelonaLM Co się stało źle grał ?

0

@LukaszFan Bayern z Cancelo główny faworyt do wygrania LM

4

2

@Kinginiesta wiedziałem że żyjemy w matrixie, idę uczyć się latać. Pozdro do zobaczenia w Zionie

1

@kamilos1214 Pytasz tak jakby to ktoś oglądał poza sztabami trenerskimi obu drużyn i rodzinami zawodniczek xD

0

@Kgorecki2500 Nie ma czegoś takiego jak nie korzystać z VARu. Funkcjonalność już dawno się zmieniła i to nie jest zabaweczka sędziego który korzysta kiedy chce xD. Pan widzę daleko w tyle jeszcze przed covidowo xD
Teraz VAR to narzędzie do kontroli sędziego tylko z bardzo ograniczonymi wypadkami w których może to robić: Karne, Czerwo i uznana/ nie uznana bramka. Gdzie VAR jeżeli się nie zgadza z decyzją sędziego. Woła go do monitora i on MUSI do niego iść. Decyzja i tak należy do niego ale sam fakt że idzie znaczy że sędzia na VAR uważa że sędzia boiskowy popełnił błąd.

Dla tego też mam tipa ^^ jeżeli w meczu sędzia biegnie do VAR z 90% szansą decyzja będzie zmieniona ^^
Nie dziękuj, nie ma za co.

@edit.
Super zmiana tylko moim zdaniem arbiter powinien tłumaczyć decyzję do VAR a ci pisać (sensowne) tłumaczenie tekstem na translację, albo mieć osobę która będzie to mówić tak jak np włączenie komunikacji zespołu w F1. Bo jak tak sędzia będzie gadał głupoty łamanym angielskim to nic z tego nie będzie xD więcej śmiechu nuż pożytku.

0

Środek nic nie widzi ... Balde wolny Busi nie widzi, Kounde wbiega Pedri nie widzi. Szok niedowierzanie.

5

Bardzo dobre okienko w wykonaniu Barcelony, jak na wielki klub przystało mieliśmy kogoś na celowniku.
Jestem usatysfakcjonowany.

0

@Nano22 Jak Krychowiak będzie chciał desperacko dołączyć to też znak że jesteśmy nadal potęgą ? xD
Dobry argument śmiechłem.

0

@Malibu Kto wie, kto wie :)

0

@Emhyr Kolejny co bardzo chce i będzie wypychany za 2/3 miesiące. O ile dotrwa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?