zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Commando Ej ej, to że twój mózg nie jest w stanie połączyć faktów nie znaczy że musisz być od razu nie miły :)
Przypominasz mi pijanego Mietka spod warzywniaka który prosi o piątaka, ty mu mówisz że inflacja a on krzyczy żebym nie obrażał jego matki...
Spokojnie, jeszcze kilka lat szkoły i powinno zatrybić :)
6
@MesQueUnClub_87 Ból dupy mają zazwyczaj nie fani innych klubów, a "fani" innych piłkarzy którzy ocierają się o topy. "Fani" takiego Ronaldo, Benzemy, czy innego Lewego oni zamykają oczy jak Leo robi coś wielkiego i otwierają mordy jak mu nie idzie.
Nic dziwnego, "fani" Messiego robili to samo kiedy Ronaldo był w prime i zasługiwał na pewne nagrody ^^ do takich ludzi trzeba podchodzić na luzie :) ich mózg po prostu wchodzi w tryb oszczędzania baterii czasami :)
2
@Commando Na La Rambli jest więcej "fanboyów" Ronaldo i Lewego niż Messiego. No chyba że szacunek, podziw i kibicowanie Messiemu to automatycznie oznacza bycie Fanboyem według ciebie. A pewnie tak jest, po wypowiedzi można stwierdzić że łapiesz się do jednej z wyżej wymienionych grup ^^
2
@D10SLEO Jak ból głowy leczy się białym proszkiem to tak jest :(
4
@BorzyKrzys Ja też mam siatkę, najczęściej z tesco, z browarami i mam firmę budowlaną dla której pracuję. A kiedy majster mówi żebym skoczył po browarka to co mam mu powiedzieć hej spoko będę za miesiąc poczekasz co ? Syna i żonę też miałem dopóki nie uciekli a żona nie zażądała alimentów. Moja relacja z nimi polega na szybkim uciekaniu jak widzę listonosza, bo to pewnie alimenty do zapłaty przyszły.
No sorry taka specyfika tej pracy ja też nie mogę.
0
@MesQueUnClub_87 Pomimo subiektywnego gustu każdego, opinia osoby która lubi jadać w MC jest jednak bardziej wiarygodna jeżeli chodzi o smak jakiejś kanapki niż osoby która tam nie jada bo to nie zdrowo. Plus pisałem już że źle się wyraziłem, może mieć swoje zdanie no i może mu naturalnie nie smakować, tylko nie potrzebnie dodawał że nie rozumie zachwytów itp, bo pewnie większość tych co mówią o tym że Drwal jest smaczny, jada w Maku dość często.
Ja np nie jadam ryby, mogę czasem zjeść ale to raczej sporadycznie :) Więc dla mnie jakaś makrela, śledź, czy inne łososie to wszystko smakuje jak ryba :) Więc się nie wypowiadam na temat czegoś czego nie jadam albo jadam bardzo rzadko ikiedy ktoś kto lubi rybę mi mówi że ta czy inna jest lepsza to raczej się nie dziwię temu co on w niej widzi xD :)
0
@shahman Tam Laporta pewnie czekał żeby zapytać kiedy Messi wraca do Barcelony... No i Messi nie wytrzymał.
4
@cris2706 No ja ostatnio jadłem tam często, jak ceny na cheesa były 2zł a hamburger 2.50zł.
Podejrzewam że smak tych innych kanapek też lekko uległ zmianie od tamtego czasu ^^ ale wtedy BigMac był wspaniały :)
0
@KlonaZepan Źle się wyraziłem, chodzi o to że jego opinia całkowicie o niczym nie świadczy, dla tego że nie jest stały klientem Maka i jada on tam tyle co nigdy xD
1
@cris2706 "Ogólnie to prowadzę zdrowy tryb życia i przykładam uwagę do diety. Wczoraj była wyjątkowa sytuacja, bo byłem w galerii i skusiłem się na maca i drwala, bo przypomniała mi się tutaj dyskusja o tym drwalu jakiś czas temu i te zachwyty."
No i tak naprawdę nie wiem po co się wypowiadasz na ten temat skoro ty nie jesteś docelowym konsumentem tego produktu :)
To nie tobie ma to smakować albo nie smakować, a ludziom którzy często jedzą w maku.
:)
Ja też mogę napisać że mi nie smakuje, ale kogo to interesuje skoro ostatni raz jadłem w Maku 10 lat temu xD
2
Dembele nie wiedział którą ma strzelać, prawą czy lewą
0
Lewy głupia sprawa wyszła, musisz odejść bo En-Nesyri przychodzi xD
2
@masq No ale co mają cie nie trollować jak ty im dzień w dzień dajesz content do tego ... Luisa już ile czasu nie ma na stronie a do tej pory go wspominają w kontekście Neymara. A ty z każdą dyskusją dorzucasz do pieca...
8
@Bobo25 Aktualnie najlepszy mundial jaki oglądałem. A jeszcze Francja z Anglią nie grały :) i Ronaldo nie wchodził z ławki w 80 min i nie strzelał zwycięskiego gola w 105min...
7
@LjakRoberciik On się cały czas rozwija więc chyba nikt tego do końca nie wie
1
@masq Co ty piszesz człowieku ... co ty piszesz.
Ręce opadają, czasem człowiek ma ochotę cie bronić ale ty wracasz ze zdwojoną siłą :(
4
Błagam tylko nie mówcie że imigranci z Francji znowu wygrają ...
3
@Firestone Przynajmniej będziemy wychodzić do 1/8 ^^ xD
0
@MESSIah16 Real? Czy City ? Bo chyba nie Barca ^^ xD
0
@michal26 Kiedy strach zagląda w oczy to i myszka staje się krokodylem.
0
@Azi Zależy kto tam aktualnie łazi po ulicy. ^^
0
@siuuu Strach to piękna rzecz, pozwala wchodzić na wyżyny swoich możliwości. Nie mogę się doczekać aż ktoś do mnie do drzwi zapuka żeby mnie zabrać na 30dniowe szkolenie wojskowe a ja wtedy zeskoczę z 10 piętra i pobiegnę do Lizbony tam na pewno mnie nie znajdą.
0
Króciutki opis tego co dzieje się za naszą wschodnią granicą :)
- Ukraina atakuje lotniska wojskowe w Rosji, kilkaset km od granicy.
- Rosja w zamian po raz kolejny ostrzeliwuje rakietami infrastrukturę krytyczną Ukrainy
- Ukraina w zamian ostrzeliwuje Ukraińców w Doniecku.
- Rosja krzyczy że Ukraińcy to przestępcy.
Tak to się kręci, a co u was ? xD
5
@John_Doe Bardzo podobne zdanie słyszę od znajomych którzy interesują się piłką na tyle że wiedzą że jest okrągła i gol jest wtedy kiedy piłka wpadnie do prostokąta z siatką.
1
@Lionel_Messi10 Ty masz rozdwojenie jaźni? Posty w odstępstwie minutowym a ty już farmazony wypisujesz ? xD
"gdyby nie MSN to Lucho by nie istniał"
"Dokładnie, można też zobaczyć jego osiągnięcia przed Barcą to chlop nie bez powodu był nazywany "wuefista" chlop w Romie sobie nie radził,"
Ziomek ci cytuje wypowiedź Messiego gdzie opierasz wszystkie swoje wypociny na jego innej wypowiedzi. Po czym ty piszesz.
" o to Mi chodziło że wyżej ceni Pepa."
Oo jestem w szoku ...
@edit
Bo zdążyłeś jeszcze dowalić do pieca
"Ale ja mu nie ujmuje zasług"
1
@michal26 Z Argentyną w karnych i Messi nie strzeli karnego xD
Dopiero by był dramat na miarę Titanica
0
@draxidox - 3 mln, Czesio smutny... Czesio płakać.
0
@Emhyr Ja i tak jestem zdziwiony że wyleźli jeszcze w trakcie meczu, zazwyczaj wymądrzają się po meczu jak już pograne jest :)
0
@Encore Nie strzeli jak duo Anglików na Euro xD
0
@Emhyr To nie chodzi o to co zmienił tylko co mógł zmienić. A mógł zmienić sporo w oczach znafców z la Rambli. Więc Enrique jest słaby ... nic więcej się nie liczy.