2

@TheNekro94 Nudne to już zaczyna się robić ... bo robią to za każdym razem ^^
Co tu powiedzieć ...jaka kultura, taka kultura.

0

@Sulimo Podejrzewam że nie byłby tak odważny prowadząc naszą repke :)

0

@michal26 Witam, polecam zobaczyć filmik z sadistica z wczoraj 21:41 ( nikta o Ukrainie)
Na filmiku mówią że uciekali ...
że tak powiem iksde

0

@kulek22 Tu jest inny podobno, bardziej zaawansowany

0

@Firestone No, nieźle ten streamer ich trenuje.
Ale spokojnie, tak jak mówi kolega z pumas to i Barca topowo się prezentowała :)

0

@Deviler Ta grupa już jest skończona. Bo jeszcze przed mundialem wiedzieliśmy że Arabia jest słaba i wystarczy z nią wygrać, wczoraj okazało się że Argentyna jest jeszcze słabsza więc wygramy z nią bez problemu.
Więc wczorajszy remis sprawia że z grupy wychodzi Meksyk i Polska po dwóch łatwych zwycięstwach z Arabią i Argentyną.
Proste.

0

@VegetaPolska Masz rację, to oburzające, możesz w ramach protestu przestać latać na wszystkie mecze repki.

3

Czesiek ustawił cały mecz pod karnego a Lewy i to spier***... jego wina xD

0

@tbas Mogłem być lekko stronniczy xD

0

Podium najgorzej grających piłką drużyn MŚ na ten moment prezentuje się całkiem dobrze.
1.Katar
2. Meksyk
3. Polska
Jeszcze mamy szansę xD

0

@Lisek "a powiem jedną rzecz, my tak będziemy grać nie oczekujcie od nas, że będziemy grać pięknie w piłkę "

0

@Dari0G Może jak wyjdą z grupy to odwołają karę śmierci.

0

@Kszysiek7 Dziwne przed mundialem zewsząd się słyszało o tym że w Meksyku właśnie wszyscy się śmieją że mają w repce same drewna ... a tu takie rewelacje opowiadasz xD Może pompują tak jak my mówiąc że wygramy z Arabią ^^

0

Obejrzałem właśnie pierwsze 45 min meczu Anglia - Iran w skrócie i powiem szczerze że wygląda mi na to że Magłaja do Barcelona za 100 mln loading xD

0

@Derean No dobra, może przeżyje... takie rzeczy odpier**** z córką na rękach to może tyko debil.

5

@PatrychoO @mr Barca przecież jego już nie ma, on jeszcze o tym nie wie.

0

@Kessie Polski xD

1

@Kidd Kiedyś wierzyłem, od kiedy nauczyłem się czytać i mam dostęp do internetu... przestałem :)
Wszystko już dawno wytłumaczone, obalone, zdemaskowane. Poczynając od Religijnych wierzeń gdzie ludzie pisali opowiastki o czasach w których nawet nie żyli, mieszając postacie, daty, wydarzenia z różnych okresów w jedno... bazując na opowieściach wędrownych gawędziarzy... Wszystkie współczesne "objawienia" ala Fatimy, stygmatów czy reinkarnacji różnych osób ... aż po Nostradamusów, Wangę a nawet Simpsonów xD.

Z Wangą akurat fajna sprawa, bo pracowało na nią tyle osób że można pozazdrościć, przynosiła tyle kasy w budżet że wcale im się nie dziwię ^^. Wywiad tam był potężny.
Naturalnie nie od wszystkich można było się dowiedzieć potrzebną informację. Ale jak się okazuje wystarczy że było kilka takich osób i fejm jest taki że inni dopasowują przepowiednie pod siebie tak bardzo że były nagrania audio gdzie ona mówi co innego a osoba po latach mówi że przepowiednia była całkiem inna xD i że się sprawdziła.
W każdym razie Wanga to jedna z ważniejszych postaci jeżeli chodzi o jakieś tam przepowiednie itp, i niestety ale wszystko wykreowane przez KGB :)

0

@DaPidejpi Proszem Pana, my jako twórcy gry bardzo ubolewamy nad tym że tęskni pan za naszym starym dodatkiem "Wrath of Covid". Jednak aktualnie na naszych live serwerach ma Pan możliwość podziwiać nasz najnowszy dodatek " The invasion of Horde". Nasz zespół ciężko pracował nad tym dodatkiem i mamy nadzieję że spodoba się on Panu równie mocno jak poprzedni. Oczywiście w związku z wdrożeniem na serwery nowego dodatku wszystkie aktywności i funkcje poprzedniego zostały automatycznie wyłączone, w celu zachowania stabilności serwerów.
Proszę pamiętać że w oczekiwaniu na kolejny dodatek nad którym usilnie pracujemy
"Gas Wars" może pan odwiedzić nasze klasyczne serwery które aktualnie są na poziomie dodatku "Winter is coming" i już niedługo zostanie tam zaimplementowany Pana ulubiony dodatek "Wrath of Covid"

Z poważaniem,
Bot Amelia.

12

Jeżeli to Ukraińska przeciwlotnicza rakieta, a pewnie tak jest. To aktywujemy art 5 NATO, wjeżdżamy na Ukrainę i rozmieszczamy wojska NATOwskie na Ukrainie żeby opanować sytuację w której Ukraina zagraża bezpieczeństwu NATO.
I po wojnie xD

0

@norbi77 Odpowiem im :) Wagnerowcy :)

0

@michal26 Wystarczyło tylko kilka tygodni szkolenia w Anglii pod NATO i już mało kto z ruskich jest w stanie im dorównać. A ludzie boją się że Ruscy na Polskę napadną xD
Przecież to są cymbały jakich mało... o sprzęcie to nawet nie warto wspominać bo to różnica kilkudziesięciu lat w stosunku do NATO...

2

@Sysia11 On mu jeszcze i po wyglądzie pocisnął ? xD Gdzieś mi się tam przewinęło o karierę tylko xD

0

Kiedy ktoś mówi że Maradona czy Pele jest lepszy od Messiego xD

https://www.facebook.com/olympics/videos/1316583595764513

3

Taki młody a już Amigos :)

0

@HighestInTheRoom Waj ju bully

2

@norbi77 Ściemnia nie dajcie się zwieść, Kaczyński to dorodny Pisior a nie jakiś pisiorek

5

Coś takiego mi poleciło na YT... myślałem że Messi to przyjemniaczek, a okazało się że buc jak ten Krisztjano


0

@Emhyr Nie wiem o co krzyk, on tylko żonie pokazywał w której szafce chusteczki do nosa zostawił. A tu afera stulecia...

0

@draxidox Witają jeszcze jak witają :) Dobrze wiedzą że jak nie będą witać to wylądują w rowie jako kolaboranci jak na wszystkich innych terytoriach które odbija armia ukraińska :)
Może nawet wylądują na La Rambli jako przykład tego jak armia Ukraińska rozprawia się z zdrajcami ^^ i gawiedź będzie klaskać :)
Jak pięknie słyszeć czysty Ukraiński z ust ludzi którzy całe swoje życie po rosyjsku mówili xD
Niestety to nie tych muszą witać :) To ci kolejni, co przychodzą na już wyczyszczone przez WSU terytoria. Tacy z wydziaranymi swastykami. I będą robić czystkę kolaborantów ... im trzeba pokazywać jak bardzo ukraińscy jesteście i jak bardzo nienawidzicie ruskich :)

No a tak poważnie to nie dziwię się :) Te same osoby witały armię ruską w ten sam sposób tylko w innym języku :) Ludzie po prostu chcą przeżyć jak nie mają możliwości uciec, nie ważne czy pod jednymi czy pod drugimi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?