zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mbappe znowu niezadowolony że mu Neymar i Messi nie podają Hit
0
Polska klepie Francję, tego jeszcze nie grali xD
0
Można jeszcze postawić 40+ rożnych dla Francji ?
0
@Dieselzor EMBAPE dla PEESŻE
0
@BorzyKrzys Z trailera wygląda jak serial Netflixowy z średnim budżetem, boję się że taki właśnie będzie. Więcej gadania niż akcji.
Aktorka grająca Ellie wygląda słabo, zobaczymy jak z grą.
0
@Peszko07 Francja wycofała się z mistrzostw bo związek piłki Francuskiej uznał że obecność Griezmanna i Giroud w wyjściowej jedenastce przekroczyło dopuszczalny limit nie czarnoskórych piłkarzy w kadrze meczowej ?
2
@Faro Jezu jaki Messi jest stary... boże jaki ja jestem stary ...
0
@Encore To na pewno on ? A nie ten jego sobowtór przebieraniec ? xD Nigdy nie wiadomo xD
2
@Deviler Chcesz powiedzieć że teraz do subskrypcji na wszystkich możliwych stronach będę musiał też płacić za VPN ? Ostatnie pieniądze chcą mi zabrać ...
Nie będę miał za co chleba kupić :(
1
@siuuu Nie, po prostu teraz już wiem czemu nie chodzę na siłkę. Nie dla tego że jestem leniwy, po prostu nie chciałem tego widzieć... xD
1
@siuuu Faceci chodzą na siłkę w leginsach Oo ? xD
0
@MAGNETO Zakładaj luźniejsze spodenki żeby nie było widać :) Albo taśmą do uda
0
@michal26 Podejrzewam że mówiąc oczekuję walki masz na myśli tak naprawdę dobrą grę a nie walkę :)
Walka sama w sobie jest niczym, bo co z tego że odbierzemy ofiarnie, agresywnie Francji piłkę jak kolejne podanie to będzie strata... albo wycofanie.
"Niech zaatakują" wskazuje właśnie na to że po takim agresywnym odbiorze liczysz na to że będą w stanie skonstruować jakąś akcję :)
A to niestety już jest skill i pomysł na grę.
Po tym jak zobaczyłem w kilku filmikach z "łączy nas piłka" odprawy, to taktyki u naszego trenejro wyglądają nie zbyt skomplikowanie " co wam będę mówił co macie robić, sami wiecie najlepiej".
Moim skromnym zdaniem, niech się zbytnio nie wychylają do przodu bo mecz zakończy się jeszcze w pierwszej połowie. Nie widzę żeby ktoś od nas dogonił Mekambe a i z Dzbanem też będą problemy :P xD
Taktyka na 10 pachołków w polu karnym sprawiała problemy nie jednym jak wiemy :) Więc myślę że można zaryzykować i liczyć na świętego Szczęsnego który zamienia wodę w wino a piwo w wódkę ...
26
@DonMatteo901 Mekambe całkiem dobry ale Mambeppe jest przekozak
0
Lul poleciło mi na YT jak ogóry w białych koszulkach po meczu cieszą się że dostali akurat w sam raz żeby wyjść z grupy xD
To jest klasa, tego nie podrobisz. Nie to co jakieś Alby Messi czy inne Busquetsy które już kilka lat z głowy Anfield wyrzucić nie mogą.
0
@pt9 Messi smutny bo SA wyszła z 1szego miejsca a Lewy w końcu zrozumiał że w LM nie wyjdzie już z grupy do końca kariery?
0
@wierbafcb nie to co Rooney
0
@cchesterr43 Chyba lepiej tak zarabiać niż budując stadiony w 50 stopniach :)
Like dla Kataru za pomoc potrzebującym :)
1
Ferran, Gavi i Pedri powinni nagrać tiktoka do Mullera:
Muller we're coming
Mam nadzieję że dzisiaj ich pożegnają jakąś manitką
0
Słaby bramkarz Woycieg Ścięźny for you, proszem państwa
2
Jeżeli sędzia idzie sprawdzać to na 99% karny xD
3
Łucznicy na mury!!!
Zaczynamy obronę Częstochowy!!!!
2
4 podania wymienione, kontrolujemy ten mecz
0
@urbie999 no cóż z Czesio z gówna bata nie ukręci xD
0
Narzekamy na Czesia, na brak pomysłu, na brak taktyki.
Ale przecież oni są takimi mentalnymi zerami że z piłkarzy którzy w klubach potrafią coś zagrać stają się patałachami niemogącymi wymienić 3 podań ... to jest żart :)
Co im po taktyce jak typ robi podanie na wyjście prosto w nogi przeciwnika xD
1
@Firestone Nic dziwnego, ogląda MŚ i widzi że Busi to nadal top w odpowiednim systemie. Napala się znowu nie niego... problem w tym że u nas tego systemu nie ma i nie będzie. Więc Busi dalej będzie grał tragicznie.
2
Jak zazwyczaj tu się mówi że zawodnicy Barcelony w meczu obsrani... to Polacy są tak obsrani że mentalnie chyba dalej na kiblu siedzą xD
0
@Medium Jakimś kryminalistą ?
To jest sam wielki KELOKE, widocznie miała cheat pass dla takiej wielkiej osobowości xD
9
@JohnnyBarca Nie boją się że ich taśmy potem wypłyną xD
0
Test na osobowość.
Jak uważacie, czy stadiony na MŚ w Katarze są do połowy puste czy do połowy pełne ?