0

@FC1899Barca Pokaż mi to dobre, dam dyszke xD

0

@NaFazieHitman Ciekawe czy pieniądze Messiego jako piłkarza z Argentyny podpadają pod tą inflację?
Z resztą nie ważne niech przesyła do mnie, u nas niecałe 20%. Troszkę mu potrzymam kasę na koncie niech stracę ... może się obniży inflacja na tych jego pieniądzach chociaż o kilka procent.

2

@Colon Z tego co rozumiem to ten pan mówi o pułku Azov ? który był prywatną armią Poroszenki w czasach jego prezydentury?
A ten miliard pewnie na reformę sądownictwa :) żeby podejmowali właściwe decyzje xD

0

@arasz1819 Powiedział że Rosja jak będzie przegrywać to walnie atomówkami.
Musk się przestraszył że skończą się jego trójkąciki z modelkami victoria's secret i tyle.

0

@Deraxium Nie ...

0

United zapłaci rachunek!

0

Mam wrażenie że La Rambla ma reset pamięci po każdym meczu xD.
Gramy od 1szego meczu w sezonie praktycznie to samo, chyba że przeciwnik wchodzi na murawę, kładzie się i rozkłada nogi.

A tu cały czas : EEE, co to za wrzutki ? xD Czemu my tylko wrzutkami gramy xD

Bo taki jest plan A, Plan B to dla Xaviego zbędny balast taktyczny.

4

@ChampionLW Zero do zera ? xD

8

@FcBarcelonaFanMSN Na PS5 grasz czy Xboxie ?

1

@NaFazieHitman O lol takie coś wczoraj napisałem xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12304130#comment-12304130

Ten sam filmik zobaczyłem na fb przelotnie xD

W sensie nie jestem zły czy oburzony, ale generalnie aż się troszkę zaśmiałem jak zmieniła się moja reakcja na takie filmiki xD
Chyba żarty się skończyły KAPPA

1

@Comfortable_ Chodziło mi o zmianę mojego podejścia :)

2

HAHA zabawne.

Przewinęło mi się właśnie na fejsie jak zawodnicy Barcy na treningu grają w siatko nogę jakąś ogromną piłką.
I złapałem się na myśli że jak widziałem podobne filmiki z zabawami naszych zawodników na początku sezonu to myślałem sobie.
Ale fajnie Xavi robi atmosferę, uczy ich pracy w zespole a przy okazji spędzają dobrze czas. Super treningi.

A teraz pomyślałem... Co oni kur** robią? Czy oni mogą się wziąć do roboty zamiast robić głupoty ? xD

Aż śmiechłem

0

@Kgorecki2500 Znowu wyślą matkę z dzieckiem jak po Duginą :)

0

@marcin62 W Warszawie za 1780 zł to nie wiem czy budkę dla psa bym wynajął xD

1

@Jakchcesz U mnie też xD wiesz bo nie ma sukcesu nie ? xD poka sukces, gdzie go chowasz xD
taki double clap

8

@Comentateiro Nikogo nie interesuje że biali, białych niewolników mieli. Nikogo nie interesuje że czarni, czarnych niewolników mieli. Ważne że biali, czarnych niewolników mieli i dla tego nie możesz nazywać osoby z takim kolorem skóry czarnymi :)
Pomogłem ? xD Niema za co :)

0

@Sau_Ron Przeciwnicy VAR mówili że zabierze on magię futbolu i błędy sędziów były częścią tej magii.
No cóż VAR przyszedł i magia została win win :)

0

@Jakchcesz On jest tu już kilka lat ...
Jakiego sukcesu ? xD

4

Komentarz usunięty

3

@RosjaninBut Ehh na złej stronie to rozmieściłeś xD
Dopiero 2 dni temu tu była dyskusja jak to Ćwiąkała jest zerem na niczym się nie zna i bez podstaw ( na siłe) pod publiczkę krytykuje Barcelonę.
Lepiej usuń bo cie zjedzą

Chociaż nie, czekaj. Nie wiem w którą stronę dzisiaj wieje wiatr może chorągiewki już zmieniły stronę :)

0

@Worny Widzę że oglądasz Tomka spoczko spoczko szanuję. A i masz rację każdy może tu pisać wszystko co mu się chcę. Więc chyba nie ma sensu już dalej dyskutować :)
Jednak szkoda że ilości meczy które Barcelona grała z Realem nie wystarczyło do tego żeby chociaż mniej więc orientować się w tym jakim zawodnikiem jest Casemiro. No ale rozumiem że nie każdy musi ... zwłaszcza że Casemiro był w Realu zaledwie ile 6/7 lat ?

3

@Kondziubarca Ah ta Polska, chce przejąć od razu 2 najbiedniejsza państwa we wschodniej Europie ;) Ukrainę i Białoruś ... ehh nie ładnie!

0

@Worny Gavi ma sporo plusów i sporo minusów. Takim minusem jest właśnie zbyt duża agresja w trakcie akcji ale też po niej kiedy skacze na wszystkich jak mały piesek. Minusy trzeba eliminować a nie gloryfikować, i tworzyć jakieś chore narracje że jego debilna agresja, gdzie on sam siebie często w trakcie meczu coraz bardziej nakręca, to jest coś pozytywnego i nazywać to pozytywną zuchwałością xD
To samo co w przypadku takiego PEPE i Casemiro którzy są wandalami boiskowymi i bezmyślnymi łamaczami nóg a bezmózgi Vidal od kiedy przyszedł do nas to odważny, walczak który nie daje sobie w kaszę dmuchać :P

Można wychwalać swoich zawodników, ale troszkę żałośnie wygląda takie patrzenie przez różowe okulary, bo to swój xD

A co do tego że nie wiesz jaki jest Casemiro no to cóż mogę ci powiedzieć, jak nie znasz jednego z ważniejszych, do niedawna, piłkarza odwiecznego rywala twojego ulubionego zespołu. To może nie powinieneś się wypowiadać w dziedzinie w której nie masz zbyt wielkiego pojęcia...

Spoko żarcik wiem że tylko udajesz janusza :) wszystkich ty znasz ^^

10

@Worny Zuchwały w pozytywny sposób WUAHAHAHHAHAHAHHAHA
Gdyby był w jakimkolwiek innym zespole nie wspominając o Realu to byłby opluwany i wyzywany przy każdej okazji, oj ile by tu było pocisków że nie potrafi grać tylko fauluje i skacze do wszystkich xD
Zuchwały w pozytywny sposób hahahhaa

3

@Pawel13sz Zaczynam rozumieć czemu La Rambla chciała sprzedać tego ręcznika. Ewidentnie nie pasuje do Barcelony.

0

"What is this tractor on track"
Jebłem xD

0

@MesQueUnClub96 City ma już 44 gole ? LOL co to za potwór.

0

@ranger3120 Lmao hard Astralis to gówniaki czekają na powrót device ale G2 hahahahahah

2

@Lionel_Messi10 Albo może jakiś hack

2

@Colon Taka właśnie obrona była kiedyś :) A ludzie jeszcze mają czelność porównywać takiego Messiego z Maradoną xD
Wypuścić taki City na najlepsze teamy tamtych czasów i jechali by z nimi jak z bandą przedszkolaków dwucyfrówkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?