2

@MesQueUnClub96 Zawsze mówiłem że w czwartek jakoś lepiej ogląda się te mecze, ten wtorek,środa takie przereklamowane.
Dobrze że będziemy grali w czwartki.

1

@Katalonbar Spokojnie, wyjdzie. LE czeka na potężną Barcelonę.

0

@kakusus Dembele grający na tak głębokiej pozycji jest po prostu -1 i gramy w 10tkę. To nie jest człowiek który będzie jakoś jakościowo pomagał w obronie ( pachołek) a i w ataku traci wszystkie atuty bo zamiast robić to co umie czyli wiatr na skrzydle będzie musiał robić coś czego nie umie czyli używać mózgu.

1

@Jakchcesz To jest maszyna na poziomie prime Ronaldo, i ma jeszcze większe zrozumienie sytuacji boiskowej niż on. Człowiek myśli na kilkadziesiąt sekund do przodu i wybiera najlepszą pozycję do ustawienia się na podstawie tego co może zadziać się na boisku.
Trudno nie jarać się taką inteligencją boiskową i chęcią z jaką on gra.
Oby on nigdy nie przeszedł do Realu bo to może być bolesne.

0

@Pawel13sz Źli ludzie z La Rambli mogliby powiedzieć że.
Nie zostaje się "good person" dojąc swój ukochany klub do ostatniego eurocenta mister Lionel Andres Messi Cuccutini.

Ja nie jestem złym człowiekiem więc tak nie powiem :)

0

Uważam że na VAR nie powinni siedzieć sędziowie, powinni to być ludzie którzy perfekcyjnie posługują się danym sprzętem i są przeszkoleni w zakresie zasad piłki nożnej i interpretacji wszystkich możliwych sytuacji w polu karnym.
Sędziowie są po prostu idiotami którzy wcześniej tłumaczyli się że nie widzieli dokładnie sytuacji... teraz się tłumaczyć nie muszą bo ich mordy nikt nie widzi jak siedzą na VAR...

2

@Huck Skąd wy się bierzecie tacy ? Niby zaczynasz dobrze... żeby w kolejnym zdaniu sam siebie zaorać jak małe dziecko ... Oo

1

@Emhyr Kliknięcia muszą się zgadzać. Prawdziwy fan La Rambli.

3

@Emhyr Speedrunn po samozaoraniu. Lubię, często oglądam takie speedrunny, dzięki :)
Bardziej mnie śmieszą te 23 osoby które uwierzyły na słowo i przytaknęły ^^

Ale muszę przyznać że miałeś mnie przez chwilę, musiałem aż znaleźć fragment z Neymarem bo nie wierzyłem że taka głupota mi się nie rzuciła w uszy ^^ jak słuchałem xD

1

@Comentateiro "Ty Xavi zabieraj się do roboty, bo ogrywając Mallorkę czy Elche nikogo nie przekonasz."
No nie wiem, la Ramble całkiem sobie przekonuje.

0

@MesQueUnClub96 z Barceloną też nikt iksde

1

@Rust_Cohle A, to moja jest. Dobrze że mówisz. Podam ci adres w PM gdzie wysłać.
@edit.
Ale nam crossover joukowy wyszedł prawie jakbyśmy wszyscy byli w tym samym uniwersum.

1

@Aragorn33 No właśnie o to chodzi, on się do niczego nie musi przyznawać. Mówi jak jest, bo niczego nie narusza. Nie ma się co bać ... taka "praca" piłkarza. Trener decyduje kogo wpuszcza i kiedy, żaden związek nie ma nic do tego. Nie pasuje ? Czekasz do końca kontraktu i odchodzisz albo prosić o sprzedanie.

Dembele u nas tylko dla tego nie wylądował na trybunach że Xavi miał wywalone na to że Laporta chciał wysłać Dembele na trybuny bo potrzebowaliśmy go do zajęcia miejsca w LM. Gdyby był ktokolwiek kto by dał chociaż 70% tego co Dembele i Barca nie miałaby noża na gardle ... on by siedział i powiem ci że 90% osób z La Rambli przyklasnęli by posadzeniu go na trybunach.
Pamiętam jak ludzie wykłócali się z @Rewolucja123 który mówił że Dembele jest bardzo ważny i musi grać a wszyscy mówili na trybuny z nim :)

1

@Azrik O takich bez muru i gdzie masz kilka prób? Nie :( opowiedz xD

1

@MESSIah16 @sintesox Ja nie tłumaczyłem dlaczego City jest lepsze od United tylko dla czego City z "gówno klubu" jak to zasugerował Ferguson stało się topem.
Wiem że topy Angielskie wydają bardzo podobną kasę... :)

0

@Aragorn33 O ile pierwszy aspekt ma sens i pewnie tym się zajmą prawnicy. Ale szczerze wątpię że gdyby było to tak oczywiste to Atletico bawiło by się w takie gierki.

A jeżeli chodzi o drugi aspekt to niestety ale, takie populistyczne głupoty gadać to każdy może :) dobrze wiemy jak każdy klub w tym Barcelona traktuje zawodników a już o organizacjach takich jak FIFA czy UEFA nie wspomnę :) Można to podciągać i pod dyskryminację i nawet pod homofobię, nie zmienia to faktu że taki jest kontrakt i taka jest rola zawodnika. To trener decyduje kto wychodzi, trenera zatrudnia klub. Simeone jak sam powiedział jest człowiekiem klubu i robi to co najlepsze dla klubu.
Akurat w tym aspekcie nie ma o czym rozmawiać bo to są próby podciągnięcia wszystkiego co tylko można żeby wycyganić kasę od Atletico :)

6

@MESSIah16 Kilkanaście lat i 2.3mld Euro później. To jest poprawne zdanie :)
(ahh i to tylko kasa za transfery)

4

Właśnie przeczytałem info o Griezmannie i ja nie do końca rozumiem czy to ze mną jest coś nie tak czy świat umiera.

Jest umowa wypożyczenia zawodnika, gdzie zapisane jest że jeżeli rozegra określoną ilość meczy czy tam minut w sezonie to jest obowiązek wykupu za jakąś tam sumę.
Po pierwszym sezonie Atletico mówi nam : Barca dawajcie my wam damy mniej i go wykupimy bo za tą obowiązkową kwotę wykupować go nie chcemy... bo nam się nie opłaca, nie mamy kasy, czy tam po prostu Griezmann jest słaby w/e.
Barcelona mówi ... NIE.
Atletico mówi ... A no ok, jak chcecie. I postanawia działać zgodnie z tym co jest zapisane w umowie wypożyczenia i po prostu nie przekracza limitu minut które zawodnik może grać żeby nie płacić obowiązkowej kwoty która zapisana jest w warunkach wypożyczenia.
Na co Barcelona tupię nóżką i mówi że nie mają prawa tak robić bo my założyliśmy że Griezmann będzie grał zawsze i tak ma być ... koniec hahhahahhaha

A co najśmieszniejsze to kibice Barcelony, nie tyrają imbecyla który zgodził się na zawarcie klauzuli obowiązkowego wykupu z tak łatwymi do obejścia zasadami, a zarząd Atletico które robi to co najlepsze dla klubu.


9

@Emhyr Bo w trakcie meczu nie masz 30 min na przygotowanie się do strzału, i masz przeciwnika który zasłania wszystko co tylko można a czasem jeszcze cie ciałem odpycha.
Nie ma za co :)

1

@Kondziubarca Barcelona ma kasę... z kredytów. Problemem był limit który trzeba było poszerzać dźwigniami. Prowizja dla Agenta chyba się nie wlicza do tej formuły fair play la Ligi.

Po prostu Barca nie była pewna że Haaland będzie grał po "kontuzjach" w Borusji.
Z resztą większość La Rambli też mówiła że Haaland to będzie flop jak miał tylko przechodzić do City. Ale to nic dziwnego ... tu wszystko zależy od tego w którą stronę wieje wiatr :)
A ot to że dyrekcja olała sprawę to już inna sprawa ewidentnie postawili na Lewego jako pewniaka zamiast na Haalanda który mógł nie wypalić.
@Kuczek @AlphaNumeric

0

Gundogan zabrał Haalandowi piłkę meczową po hattricku i oddał Fodenowi.

I myk konflikt i myk fichado Haaland w Barcelonie

1

@bartas97 Już tylko jeden krok do tego aż nanoboty przejmą kontrolę nad ludźmi.

1

@Walker Zagadka wymyślona przez 9letnie dziecko, jeszcze jest wersja z "There is a woman" gdzie uznają "There" jako odpowiedź xD

coś jak "My pen is long" xD

0

@Rl9k1nG Niech mu ktoś przypomni że Ruscy nie atakują terytorium NATO i nie mają takiego zamiaru ... a to chyba te groźby troszkę bezsensowne xD

1

@Kgorecki2500 Śmiesznie to brzmi, Ruscy stoją przed twoim domem zabijają ludzi metr przed twoimi oknami. A ty stoisz z ekipą uzbrojonych po zęby ochroniarzy i krzyczysz: Ani kroku dalej, pamiętaj jak podejdziesz bliżej to dostaniesz kulkę!!
Ruscy patrzą się na ciebie jak na idiotę i dalej zabijają wszystkich sąsiadów i przechodniów na co ty krzyczysz jeszcze głośniej: Ejj pamiętaj, jeszcze krok i po tobie!

0

@michal26 A no to w takim razie nie rozumiem o co ten cały raban? Przecież przy okazji budowy infrastruktury dla MŚ nikt nie zginął bo musieli przestrzegać zasad budowy od FIFY ludzie ginęli i pracowali niewolniczo przy budowie właśnie hoteli metra i autostrad bo te budowle nie podpadają pod budowle na MŚ.
Proste.

1

@marcin62 Już wkrótce:
"Ja może i zabiłem tych ludzi, ale to i tak lepsze niż bycie szurskim konfederatą, który wspiera faszyzm i rosyjskie interesy."

4

11

@Przemek2323 Co to znaczy że umarłą ze starości :P Myślałem że to tylko powiedzenie, nie można przecież umrzeć ze starości :P

4

@PatrychoO Bez przesady, nie mieszaj życia prywatnego z głupimi wypowiedziami na forum. Jak mu to pomaga to czemu ma się nie dzielić. Zresztą jak widać nie ma to żadnego wpływu na to jak w każdej innej dyskusji jest postrzegany przez innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?