zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler
Gnabry: Na serio cie kupili ? xD
Bellerin: Dobre nie ?
De Jong: A mi każą obniżać pensje ...
0
@Xxxbarca4ever Czyli sugerujesz że najlepiej narzekać już po fakcie ? xD Myślenie perspektywiczne jest dla cieniasów :) Nie trzeba iść do kibla jak ci się chce, najlepiej zrobić w majty i potem narzekać że się nie poszło do kibla ;)
Dzięki za dobre rady :)
1
@Sau_Ron Dobry z ciebie podejrzewacz.
0
@Robert1603 Kto będzie kozłem ofiarnym tym razem?
Komora maszyny losującej jest pusta, następuje zwolnienie blokady i rozpoczynamy losowanie!!! ;)
BRRRRRRRRRRRRRRRRR.
1.Ter Stegen aka Ręcznik.
2. Raphinha aka Niewypał.
3. De Jong aka gdyby był dobry to by grał a nie siedział na ławie.
4. Busquets aka co on to jeszcze robi...
5. Dembele aka co za dzban
I losowanie szczęśliwego numerka.
BRRRRRRRRRRRR
1. Robert Lewandowski aka robił co mógł ...
0
@DonMatteo901 Drukarzu ? to coś nowego ? nie znałem. Wieczorkiem wypróbuję.
0
@lucca87 Pamiętam jak Vidal z kisielem w majtkach opowiadał jak to ich rozwalimy xD
2
@Comentateiro Moje ciche marzenie to Kimmich uciekający z Bayernu do nas i grający na pozycji Busiego kilka kolejnych lat :) Może jeszcze się uda go przed meczem ukraść :) Bo jak nie to cienko to widzę :)
1
@Kondziubarca To troszkę tak jakby słuchać naszego wspaniałego Janusza K-M.
0
@takisobiektos No no jasne jasne gratulowali mu czerwa :) xD czytania ze zrozumieniem jeszcze nie miałeś ? :) spoko nie jestem zaskoczony :)
3
@macio_944 Lewy do moderatora twittera:
- Hej, nie zapomnij Świątek pogratulować
+ Ok szefuńciu.
- Ale po Polsku cymbale!
0
@Sau_Ron HORSS
1
@Rl9k1nG W8 to już czasy Federera, Nadala, i Djokovica się skończyły? Daumm ale ten czas leci :(
0
@TheNekro94 @takisobiektos Nie ma za co :) jak jeszcze potrzebujecie jakichś lekcji to służę pomocą, może będzie troszkę mniej głupich komentarzy. Szybka lekcja i wszystko wyjaśnione :)
0
@mrboom To była jego 1sza i 2ga żółta kartka w sezonie, obydwie zostają skasowane i zamieniają się w czerwoną :)
0
@Zoker Czyli mówię że ta kartka była na tyle nie ważna że nie warto nawet wspominać o jakiejś głupocie z jego strony, a do tego wyczyścił sobie kartkowe konto przed meczem z najgorszym zespołem w lidze. Kto wie czy ta żółta kartka nie przeszkodziła by mu w dalszej części sezonu...
1
Obejrzałem powtórkę tej sytuacji z Milikiem bramką itp, pomijając ten nie istniejący spalony. Rozśmieszyło mnie to że kiedy Milik schodził do szatni wszyscy łącznie z trenerem przybijali mu piątki, gratulowali i mówili że dobrze... w następnym meczu Juwe gra z Monzą która przegrywa ze wszystkimi więc wywalone na kartkę.
A Polaczki i tak będą mówić że Milik to cymbał i źle zrobił hahahahha. Urodzeni moralizatorzy na jakich zasługujemy :)
1
@lucca87 Whoscored było anty Barca ? Aha
0
Komentarz usunięty
8
@Colon Za takie coś powinien mieć ze 2 sezony dyskwalifikacji, ale spoko to gracz wielkiego Realu pobił jakieś wieśniaki... widocznie im się należało :)
0
@Rl9k1nG Trzeba wystosować pismo do PR agentów Morawieckiego pod tytułem.
"Działa, łykają jak pelikany"
2
@taris Może tak być, dobrze by było gdyby całego sezonu nie trzeba było grać od nowa ...
1
@trolownik Myślę że nie, głupki dalej będą hejtować Ronaldo... :)
11
@Bocheno1 Przestaw zegarek z 17:30 na 19:30 i po problemie...
0
@BorzyKrzys Wcale się nie dziwię że Niemcy są tak nieprzyjemni, jeżeli ich kobiety tak się do wszystkich uśmiechają i pozdrowionka wysyłają...
0
@Ojciec5tkidzieci Noo wiedziałem że Iluminaci są też w EA Sports i rządzą światem, wszystko wiedzieli... Ehh pewnie UFO też istnieje ale ukrywają przed nami prawdę.
2
@macio_944 Nie, krzyknął Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Trzeba poznać tę żonę Dembele bo to czarodziejka jakaś jest xD
5
@Kgorecki2500 O, w 71z74 przypadków będziesz wiedział co zrobić na drodze gratki :)
0
Myślę że przegramy z Bayernem, ale nie ma co się smucić bo oni są jednym z faworytów do wygrania LM ważne żeby dobrze się zaprezentować i nie zostać zmiecionym z planszy :)
18
Lewandowski: Ty mi będziesz asystował.
Dembele: Prawą czy lewą ? Bo ja to nie wiem.
0
@kamil9040 Nie prawda, nie usuwa. Po prostu nie pozwala pisać recenzje :) Oni wiedzą ^^ I Wbili sobie botami 10/10 ocenki żeby troszkę poprawić gwiazdki ... mają prawie 7/10 teraz ^^