zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krzywy Dla mnie też, gdyż ponieważ nasz łączny wkład w jego transfer wynosi NIC :)
A darmo to uczciwa cena :)
1
Standardowe El Clasico.
Barcelona gra walecznie, odważnie, z poświęceniem, nie oszczędza ani siebie ani przeciwnika, walczy do końca i zostawia serducho na boisku.
A Real bezmyślnie fauluje ...
Ciężko się ich ogląda.
0
@dv7wisnia Nie oszukuj że na chwilę wiemy że siedzisz od początku meczu :)
0
@zodiak_10 To jest dopiero niewypał.
3
@BARCA1899Messi Powinni mu odpalać coś ... jako członkowi działu marketingowego. Bo im robi robotę... pokusił bym się o stwierdzenie że lepszą niż ich ludzie od social media :)
7
@Pawel13sz Zabawna ta kultura Hiszpańska, Todo bien ? Gdyby to był Polak ograniczył by się jednym słowem :)
6
@Hubsao Będzie mógł mu teraz na treningach rzucać piłką w mordę bezkarnie ile tylko zechce ... czekam na kompilację
1
@jacobFCB Tak już jest w Ukrainie zachodniej że Polaków się nie lubi. Gdyż ponieważ :) To są jeszcze pozostałości genetyczne po ludziach których Polacy "męczyli". Co potem wylało się w Rzeź Wołyńską o czym pewnie dobrze wiesz :) I do tej pory to wszystko siedzi w "kulturze" zachodniej Ukrainy... zwłaszcza teraz (od 8 lat) kiedy Państwo tak mocno pochwala narrację ultra nacjonalistyczną. Na szczęście, albo i nie ? Kto co woli :) cała reszta Ukrainy nie odczuwa żadnych negatywnych emocji w stosunku do Polaków, głownie dla tego że większość nawet nie wie gdzie Polska leży hehe ... żarcik :) dobry nie ? xD
A do tego cała Ukraina nie lubi mieszkańców zachodniej Ukrainy i wzajemnie :) Więc można by powiedzieć że to są 2 całkiem inne "narody" przynajmniej mentalnie.
0
@gaucho104 Oglądaj mecze i będziesz wszystko wiedział, a nie się mnie pytasz ziomek.
0
@Janiama Hmm a to nie jest tak że grając 3ką obrońców lepiej mieć Kounde a jak gramy 4ką to Dest wygrywa z Azpi ?
0
@P33ck Jak Cucurella pójdzie do MC i okaże się topem to będzie zabawnie xD
2
@doc - Whad did they tell you ?
- Go to sleep Gerard
0
@taris Nigdy go nie złapali :) tak więc nikt nie wie kim był zodiak :) równie dobrze możesz to być ty...
Udowodnij że nie :)
1
@masq Czyli jednak się podjęli? Przegapiłem update. Super. Good luck !
2
@ranger3120 No nie wiem, wydaje mi się przy całym szacunku do Polaka Rodaka Lewaka ale jakby go Memphis trafił sierpem to myślę że OIOM by był grany.
1
Looks good, ciekawe czy dożyję :) xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10 Busi to jest jednak maszyna.
4
@Lionel_Messi10 Kurw, trzeba było się Hiszpańskiego uczyć w szkole a nie jakiegoś Angielskiego. Teraz bym rozumiał co mówi a nie tylko patrzył na machającego rękami faceta na obrazku :(
0
@Rust_Cohle @Barrsa8989 Emm, ja zadałem pytanie ? xD La Rambla nie przestaje mnie zadziwiać :P
W sumie faktycznie można było pomyśleć że sobie szydzę :)
0
To miała być 3cia dźwignia? w sumie jak starczy na zarejestrowanie wszystkich i kupienie przynajmniej jeszcze jednego obrońcy to już raczej nie potrzebujemy 3ciej.
0
@Janiama Balde, Azpi, Kessi na ofensywnym :) chciałeś żeby ekipa Lewego wygrała nie? xD
1
Nie kasujcie tak szybko ludziom posty, nie można nawet kulturalnie wytłumaczyć czemu są w błędzie ... ehhh
1
Czytam komentarze i nie chce oglądać filmiku bo mnie taki hiszpański wstyd ogarnia że siedzę i łapię cringe ...
Ale co się dziwić jak w szkole niemiecki miał :P
@edit
Ale jak oni takie coś mogli wstawić ? Im płacą czy charytatywnie na odwal się robią ? xD
7
@Pawel13sz Będziemy mieli jedną z najdroższych ławek na świecie :) Jeżeli sezon nie wypali będziemy zrujnowani :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Worny Jeżeli wierzyć dziennikarzom, a widzę że wierzysz skoro stwierdzasz to na podstawie informacji podawanych przez media, to Xavi liczy na każdego i chce każdego... nawet tych których klub wypycha :)
1
@Sulimo No trzeba przyznać Polski YT jest jednym z biedniejszych pod względem dobrego contentu.
Na kilkadziesiąt subowanych kanałów ze 2 są Polskie, Historia bez cenzury jest jednym z nich :)
10
@ObiwanKenobi Masz rację, to co się ostatnio dzieję w Hollywoodzie to przekracza wszystkie możliwe granice.
Byłem z żoną na Harrym Poterze i to jak oni latali na miotłach mnie rozwaliło, ja wszystko rozumiem że ktoś może widzieć czy gadać z duchami, latać samochodami czy też walczyć swoimi różdżkami ( nie oceniam) ale w jaki niby sposób oni latają na tych miotłach ? Żona tyle lat łazi z tą miotłą w ręku i jeszcze jej się nie udało, powiedziała że próbowała i nie ma takiej opcji żeby polecieć ...
Próbowali też odtworzyć klimat z współczesności ale gdzie to kto widział żeby dzieci chodziły do szkoły z internatem w jakimś średniowiecznym zamku gdzie po rurach łażą węże? Przecież to zaraz by zamknęli.
W każdym razie jestem zawiedziony, nie polecam.
0
Pytanie za 20tyś złotych z gatunku pytań "egzystencjalnych"
Po ilu meczach w barwach Barcelony Robert Lewandowski będąc "niewidocznym" zostanie sprzedany przez użytkowników La Rambli.
DUM DUM DUUUM
Biorę po 500 zł z konta każdej z drużyn i słucham państwa!