zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc Z kontuzją czy dał radę ?
3
@dv7wisnia Ja widzę 1szy raz, warto było wklejać dzięki! @PatrykBarcelona
0
@Pawel13sz Nie błyszczy inteligencją.
8
@Lionel_Messi10 Wygląda jak, wolniejsza i mniej techniczna wersja Dembele. Przynajmniej dla mnie na pierwszy rzut oka. I nie mówię tu o Dembele z BvB a o Dembele z Barcelony.
Do tego, przykład takiego gracza jak Coutinho pokazuje że poziom techniczny który wystarcza na ligę Angielską może nie wystarczać na ligę farmerską ( Hiszpańską) przestrzenie są tu dużo mniejsze bo tempo gry jest mniejsze i przeciwnik zazwyczaj zdąża wrócić się do formacji obronnej.
Przypominam że Coutinho nawet po swoim maksymalnym zjeździe i kompletnej niemocy u nas i średniej grze w lidze niemieckiej po powrocie do siebie znowu prezentuje fajny poziom i kręci* nawet taką obroną MCity :)
Dla mnie osobiście kupowanie go po przedłużeniu Dembele to spory overkill zwłaszcza jeżeli zablokuje to możliwość sprowadzenia jakiegoś topowego pomocnika w miejsce de Jonga...
0
@Kgorecki2500 Polacy pojadą pracować na Ukrainie za 500 zł miesięcznie :) z kosztami przeżycia na poziomie Polski :)
Chyba zawsze o tym marzyliście co ? :) Zapraszam też do założenia działalności gospodarczej którą wam odbiorą albo każą płacić haracze po roku :)
@michal26 a dla pana
przeprosić za Wołyń ... Heheszki
0
@doc Pamiętam jak Xavi został trenerem i był filmik jak wita się z całym składem i chodzi po ośrodku to Lapcio wyciągał co chwilę Puiga z kieszeni jak tamagotchi i pokazywał Xaviemu xD jaki to jego pupilek, wielki talent i przyszłość klubu xD
2
Real i jego czarny lud z Brazylii ...
0
@taris A to nie jest tak że brak dobrych ofert dla Demblele od innych klubów "enabled the club to renew Dembélé at a huge reduction." A nie zainteresowanie Raphinha ? xD
0
@Striker No tak masz rację :) w ten sposób można wszystko wytłumaczyć :)
1
@Striker La Rambla myśli że internet zmienia się z dnia na dzień i niczego nie można odkopać? xD
Przecież jeszcze nie dawno ... za Koemana, pisało się tu o tym żeby dawać więcej szans Puciowi i że biega, stara się, i jedyny gra do przodu. I że jeden z bardziej kreatywnych piłkarzy.
A tu wychodzi na to że znaffcy już od dawna rozgryźli Pucia :)
Pamiętam jeszcze jak pojawiały się jednostki opisujące jego zerowy wkład w obronę i bieganie po boisku bez ładu i składu... i byli wyśmiewani że nie mają bladego pojęcia o piłce hehehhe
1
@Messi1000000 Halina Kiepska nie chce iść do pośredniaka.
3
@koksik2700 Jest jakiś konkretny powód dla którego miałbyś wiedzieć że jakaś dziewczynka na planie filmowym jest albo nie jest czyjąś córką ? I kogo konkretnie córką ona jest ? xD
44
@tbas Gniewne posty na twitterku i zmiana avatara. #cienżkowalczęę
0
@ObiwanKenobi Dzięki że przybliżyłeś mi ten temat, lecę szybko się odszczepić, trzymaj kciuki żebym zdążył zanim umrę.
1
@norbi77 Wieku nie oszukasz, bardzo dobrze wygląda jak na swój wiek... ale domyślam się że sporo osób tutaj będzie w stanie na wyrywki zlinkować setki dziewczynek z instagrama które będą jednak lepiej wyglądać.
Pique nie da skłamać :)
Co nie zmienia faktu że swego czasu top topów razem z Jesicą Albą :)
0
@Joe_Pesci Barca
0
@JarekS Jakoś chyba przez romantyzm piłkarski miałem inny obraz Xaviego i jego teamu ... dlaczegoś myślałem że jak przyjdzie ze swoim teamem to będzie raczej skupiał się na budowaniu zespołu na zasadzie szukania młodych gwiazd z jakichś egzotycznych lig i mało znanych zespołów... będzie ze swoim bratem ? chyba ( ten co tam wymyślił jakiś program co wyszukuje potencjalne talenty) i będziemy budować powoli młody fajny zespół.
A tu w kręgu naszych zainteresowań same stare wygi albo sprawdzone gdzieś albo takie coś jak Lewy czy Bernardo Silva. Takie transfery to i Bartek razem z Koemanem mogli by organizować ...
Zawiodłem się troszkę chociaż zdaję sobie sprawę że nie każdy ma taki sztab jak BvB to jednak liczyłem na jakieś fajne transfery perełek z inicjatywy Xaviego atu jest kurs całkowicie w drugą stronę :(
0
@Mns21 de Jong do Chelsea Alonso i Azpi do nas
1
@Kondziubarca Ważne żeby oglądać stream, dajmy chłopakowi zarobić. On dobry jest, dzień dobry na klatce mówi.
0
@tomek8756 Prawo które tak naprawdę zostało wprowadzone żeby chronić Amerykańskie dziewczynki od tzw "power play" ze strony nauczycieli. I rzeczywiście odwracając role kiedy nauczyciel wchodzi w relacje intymne z uczennicą nawet jeżeli ta jest pełnoletnia( studentka) albo prawie pełnoletnia to troszkę zalatuje to taką relacją w której potencjalnie dziewczynka może "lecieć" na nauczyciela bo on ma "power" i troszkę jej to może "zawrócić w głowie". Pomijając oczywiście zwykłe relacje na zasadzie on mi się podoba ona mi się podoba...
Tylko że z drugiej strony tak jak w tej sytuacji nie istnieje nic takiego jak "power play" ze strony dziewczynki ( nauczycielki) w stosunku do ucznia. Bo facet raczej nie leci na to że ktoś ma nad nim jakąś władzę i to go kręci :) Tu raczej jest jest proste, ładna dupa, podoba się, jazda...
Tu moim zdaniem powinien być podwójny standard bo dochodzi do sytuacji w której prawo stara się udupić nauczycielkę po mimo tego że wszyscy łącznie z rodziną są za ich związkiem. Absurd ...
Chociaż ... chociaż, są też przypadki w których młody chłopak jest ewidentnie ofiarą i czasem nawet jest "zmuszany" czy to "szantażowany" więc chyba tak jednoznaczne to wszystko nie jest.
W tym przypadku po raz kolejny młody idiota się przekonał że nie warto opowiadać o swoich podbojach miłosnych swoim koleżkom bo może okazać się że będą na tyle zazdrośni że was podp*****
1
@tobiasson92 Mądry człowiek jesteś, mało tu takich. Większość tylko bezmyślnie powiela propagandę jednej ze stron.
2
@Pawel13sz Jestem w stanie uwierzyć w te słowa. Na tym polega polityka transferowa Barcelony od lat.
0
@against_modern_football A jeżeli chodzi o to że powinien się powstrzymać od tego typu komentarzy. To przykro mi ale nigdy się to nie stanie dopóki nacjonaliści będą u władzy to Bandera będzie bohaterem narodowym. I nie ważne ile kto będzie pomagał. A tym bardziej że jeszcze nie wiecie komu pomagacie :) ale spokojnie wszystko w swoim czasie :) niedługo się dowiecie :) Jak w top 100 najbogatszych ludzi na świecie zobaczycie kilka nowych Słowiańskich nazwisk :)
0
@against_modern_football Nie zrozumiałeś mnie.
Ja nikogo nie bronie, stwierdzam tylko fakty jako osoba śledząca sytuację polityczną i geopolityczną w regionie od wielu lat :)
Wszyscy aktualni politycy Ukraińscy dzielą się na 3 grupy : Idioci, Złodzieje, I Kur**.
Dlatego też proszę się nie dziwić takim wypowiedziom, gwarantuję że te pan jest bardzo dobrze znany ze swoich bezczelnych i głupich wypowiedzi nie mających zazwyczaj nic wspólnego z rzeczywistością. Od wielu lat powinien być wywalony na zbity pysk tak jak i wielu innych Ukraińskich ambasadorów z wielu innych państw którzy gadają głupoty a nawet wrzucają fotki na fejsa z symboliką nazistowską albo zigując :) - akurat tu przykłady nie ambasadorów ale są tacy politycy będący za razem członkami w różnych zachodnich organizacjach którzy się nie wstydzą takie rzeczy robić :)
Ale kolektywny Zachód musiał takie coś tolerować i przymykać oko na Ukraińskie bezprawie przez wiele lat i będzie dalej to robił bo celem ostatecznym jest osłabienie Rosji a Ukraina i mięso armatnie aka Ukraińcy sami z uśmiechem na twarzy się oferują na taką rolę bo dla nich najważniejsze jest żeby Rosja miała gorzej ^^.
I znowuż mówię tu w 90% o zachodniej Ukrainie gdzie i zarodził się ten ultra nacjonalistyczny nurt przeplatający się z nazistowskim ... patrz AZOW.
Oczywiście że oficjalnie Polska nie chce żadnych terenów od nikogo zabierać :P Przynajmniej nie ubiega się o to ^^ ale chyba nie bez powodu mówię do każdego Ukraińca oddaj Lwów nie ? xD
Tak tylko powiedziałem w ramach ciekawostki bo sporo Polaków ma "tęsknotę" za "utraconymi" terenami. A zabawne jest to że ta właśnie mieszkają ludzie którzy czczą Banderę :) w odróżnieniu od całej reszty normalnej Ukrainy którzy mają to gdzieś :)
1
@Mixtape Odpowiedź jest prosta. Od kilku sekund do całego życia. Po wrzuceniu cię na środek jeziora masz 2 wyjścia albo się nauczysz albo nie.
0
@Kz1234 Pewnie mało wie bo się spóźniał na lekcje, myślał że są na inną godzinę.
2
@LucasW123 Dla mnie TOP to jest kupienie Hallanda za 60/Mane za 30/ Adeyemi za 30. Ciężko przebić takie biznesy ...
Chciałbym zobaczyć tych ludzi którzy ogarniają te transakcje :P
Lewy za 50/60 mln to raczej nie TOP, maksymalnie ujdzie w tłoku xD
0
@Kondziubarca Oczywiście że nie podjął bo to nie on podejmuje decyzję, i oczywiście że nie wie bo jego agent poinformuje go dopiero jak już sam sobie podejmie decyzję i powie Dembele gdzie ten będzie grał ...
0
@Mixtape Kto to jest ? xD Ktoś dobry ?
2
@ElTomas Andrij Jarosławowycz Melnyk (ukr. Андрій Ярославович Мельник, ur. 7 września 1975 we Lwowie) – ukraiński dyplomata.
To nie są wszyscy Ukraińcy. To jest zachodnia Ukraina. Tereny które Polska tak bardzo chce sobie przywrócić :) I przy okazji tereny kultywujące Ukraiński nacjonalizm i kult Bandery jako bohatera. Zabawne nie ? haha
Cała reszta Ukrainy w dupie ma tego Banderę :) to tylko zachodnie wariaty których z resztą nienawidzi cała reszta Ukrainy :)