zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Ruskie kanały propagandowe po tobie płaczą.
0
@Deeespacito Niemożliwe, zdradzane są nawet te ładne kobiety ? Ło boże powiedzcie światu. To jest odkrycie tysiąclecia :)
0
Pique ... jak zrujnować sobie nieskazitelny obraz w kilka miesięcy ... challenge accepted
2
@DonMatteo901 1. Normalne dziewczynki, ale widać że ten sport nie ma podjazdu do takiej siatkówki jeżeli chodzi o budowanie sylwetki :)
2. Bardziej mnie śmieszy fakt że dziewczyny z reprezentacji kraju ? czy tam jakaś zawodowej duńskiej drużyny ... nie wiem. Pierwsze o czym myślą po wygranej to zrobienie grupowej rozbieranej sweet foci :)
0
@Emhyr Większość piłkarzy podpisywała rosnące kontrakty, więc z każdym kolejnym rokiem wszyscy zarabiają więcej. Z tego co czasem czytałem tak właśnie wynika :)
A do tego ci piłkarze co mieli w zeszłym sezonie obniżkę też chyba w kolejnych muszą mieć tą kasę zwracaną w postaci nadpłaty za kolejne lata :) więc to się będzie tylko gromadzić dopóki wszyscy nie podpiszą nowych normalnych kontraktów
0
@Jestjakjest No, god please NO! xD
0
@arasz1819 No ja szczerze mam nadzieję że to tylko wysryw bo nie wyobrażam sobie jak by to miało dalej wyglądać z Pique i Gavim w jednej ekipie :)
0
@arasz1819 No ale ja nie mam nic do tego czy ty wierzysz czy nie, wcale się nie czepiam. Tylko ciekawe że musisz też zwrócić uwagę na "naiwnych ludzi" którzy komentują to w inny sposób niż ty byś chciał.
Może plota, może fake, może zwykłe kłamstwo. A może takie samo jak z odejściem Neymara ^^ też się tu śmiali z ludzi, wyzywali :) jak to było ? łykacie jak pelikany ? xD
1
Ohh ciekawy artykuł na Onecie, nie sądziłem że spotkam w Polsce coś tak odbiegającego od wszechobecnej hura optymistycznej propagandy :)
Przynajmniej w zarysach opowiada o aktualnej sytuacji na Ukrainie. Dla wszystkich kto chociaż troszkę się interesuje tematem i nie dowierza w te opowieści o nieporadnych ruskich których rozwalają na prawo i lewo.
Dowództwo się zmieniło, ewidentnie leśne dziadki które nigdy nie wylazły zza biurka ( albo spod biurka putina) już nie kierują operacją. Dowództwo przejęli ludzie którzy znają się na tym co robią, i chociaż brakuje im sprzętu ( 2 armia świata LMAO) to ludzi i starego sprzętu mają wystarczająco żeby miażdżyć obronę Ukrainy. Powoli ale systematycznie.
Z drugiej strony mały Napoleonek Zielenski na fali pomocy Stanów i Europy poczuł się pewnie i jako strona wyszli z procesu negocjacyjnego całkowicie. Teraz uskutecznia super nieprawdopodobną taktykę kontrofensyw pod publiczkę gdzie zmusza dowództwo WSU ( pomimo ich sprzeciwu) do samobójczych misji dziwnych kontrofensyw tracąc przy tym chore ilości żołnierzy.
Sporo Polaków martwi się że te wszystkie kobiety które przyjechały do Polski wezmą kasę ... wszystkie zapomogi a potem wrócą do siebie... wątpię :) bo większość z nich może już niedługo nie mieć do kogo wracać :)
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pelzajacy-marsz-rosjan-dziesiatkuje-ukraincow-zaczyna-sie-od-gwizdka/1z673wb,79cfc278
Ah zapomniałem ztagować :) @michal26
Chciałem żebyś podzielił się opinią na temat art. i czy maj jakieś nowe inf ze swoich źródeł na temat sytuacji. Bo myślę że takie w miarę solidne powinny już lekko zmieniać retorykę i bić na alarm, bo sytuacja robi się nie ciekawa.
1
@Emhyr Brzmi nieźle, podobnie do Trincao, szkoda że nas nie stać.
0
@arasz1819 Rozumiem że całkowicie z dupy wyciągnęli randomową osobę i akurat padło na matkę Gaviego o której istnieniu wcześniej nikt poza Gavim nawet nie wiedział :)
Komora losująca jest pusta ... następuje zwolnienie blokady.
Rozumiem że można nie wierzyć ale naśmiewać się z kogoś kto wierzy ? xD Pewnie też potem wystosujesz jakieś przeprosiny jak to okaże się prawdą.
Mam nadzieję :)
0
@Tomix_83 Ja obstawiam lewego i Alonso na lato.
0
@Herato
1. Benzyna
2. Salah
3. Mane albo Courtois
0
@Kondziubarca W jaki sposób oni zarabiają na występach przed meczem ? Artyści im płacą za możliwość wystąpić ?
1
@michal26 Zabierz mnie do swojej realności. Tam jest fajnie, chce tam być. Tylko proszę trzymaj te smoki z dala ode mnie bo mam uczulenie :(
0
@danio1899 A pan to wie w jakiej formie w zeszłym roku był Gnabry ? czy tak po nazwisku ? jak Coutinho ?
0
@Jestjakjest A, bo ja pomyślałem że szukamy zamianę Dembele do reprezentowania nas na konsoli w szpitalu ... sorry
0
@Jestjakjest Neymar
0
@Derean Perez :
- W lipcu zjadłem z Laportą kolację w jego domu, a on zgadzał się na porozumienie z CVC. Nie wiem, czy stąd wzięły się informacje o przedłużeniu umowy z Messim. Później Laporta zadzwonił do mnie i zapytał, czy możemy przyspieszyć temat, bo Leo zaczął się denerwować. Odpowiedziałem, że gdy tylko temat CVC wypłynie, Florentino postara się go zniszczyć. On odpowiedział: „nie, nie, ja mam osobowość”. Za tym wszystkim stoi Florentino, nie mam co do tego wątpliwości.
Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/javier-tebas-w-lipcu-joan-laporta-zgadzal-sie-na-porozumienie-z-cvc-za-tym-wszystkim-stoi-florentino-perez/174785-n
1
Laporta w pierwszych dniach swojej kadencji miał decyzję do podjęcia.
Mógł zgodzić się na podpisanie umowy z CvC i podpisać kontrakt z Messim tak jak z resztą i planował. Ale za namową Pereza i z tego co "się mówi" w prasie Pique zrezygnował z umowy i tym samym Messiego na rzecz super fajnego projektu SuperLigi i wielkich pieniędzy z nią związanych.
Wybrał co wybrał i wylądował bez SuperLigi bez Messiego ale za to z CvC :) co by nie mówić ale qmplowanie się z Perezikiem nie popłaca :)
0
@Emhyr Tebas:
- W lipcu zjadłem z Laportą kolację w jego domu, a on zgadzał się na porozumienie z CVC. Nie wiem, czy stąd wzięły się informacje o przedłużeniu umowy z Messim. Później Laporta zadzwonił do mnie i zapytał, czy możemy przyspieszyć temat, bo Leo zaczął się denerwować. Odpowiedziałem, że gdy tylko temat CVC wypłynie, Florentino postara się go zniszczyć. On odpowiedział: „nie, nie, ja mam osobowość”. Za tym wszystkim stoi Florentino, nie mam co do tego wątpliwości. Moim zdaniem dzięki 15% pieniędzy od CVC można było podpisać kontrakt z Messim. Laporta podpisał za to umowy z Depayem, Aguero… Gdyby ich nie pozyskał, Messi mógłby zostać - przyznał szef La Liga (tłum. za fcbarca.com).
- Porozumienie z CVC jest dużym problemem dla klubów Superligi. Florentino nie chce, by liga się rozwijała, bo wtedy Superliga upadnie. Hiszpańska piłka nie jest w ruinie poza Barçą, ale i jej sytuacja jest bardzo przesadzona. Ma lepsze wyniki finansowe niż wszystkie francuskie kluby. Barcelona dużo zarabia, teraz ma mały kryzys instytucjonalny, to niedobrze, jeśli chce zdobywać sponsorów. Nie mogę jeszcze oceniać pracy Laporty. Piłka jest teraz zupełnie inna niż za jego pierwszej kadencji, działa bardziej jak firma, a finanse są bardziej rygorystyczne - dodał.
- Wymieniliśmy kilka wiadomości, ale nie widzieliśmy się. Moje relacje z nim są zupełnie inne od tych z Florentino, z Perezem sprawa jest bardziej skomplikowana. On bardzo się myli w kwestii tego, czym wg niego powinna być LaLiga - zakończył Tebas.
Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/javier-tebas-w-lipcu-joan-laporta-zgadzal-sie-na-porozumienie-z-cvc-za-tym-wszystkim-stoi-florentino-perez/174785-n
0
@kuz Trzeba będzie znowu z walizkami pieniędzy po chleb chodzić ehhh
1
@Kondziubarca Kiedyś myślałem że projekt sportowy liczy się dla piłkarzy, byłem głupi. Wystarczy ładne miasto i dobry klimat. I można grać :)
0
@patrykzmc2000 Może uda się przeprosić i zawołać z powrotem Kumana on z taką ekipą wygra wszystko nawet MŚ !
1
@Momals11 Powiedzmy sobie szczerze.
- Mats nie jest najlepszym bramkarzem na świecie.
- Popełnia czasem błędy.
- Nie wnosi nic ponad stan w mecze ... przynajmniej nie we wszystkich bo czasem się zdarzają dobre obrony które powinny być golem.
Ale
- Jest jednym z najlepiej grających nogami bramkarzy.
- Ma przed sobą (w większości meczy) jedną z najgorszych, albo najbardziej nieporadnych, obronę ze wszystkich klubów nawet nie topu a i średniego topu.
- Większość strzałów które wpadają są oddawane z pozycji gdzie tylko błąd strzelającego albo fart ratują bramkarza.
- Nie znajdziemy sensownej zamiany dla niego za małe pieniądze.
- Mamy tyle pozycji do obsadzenia które są ważniejsze że troszkę wstyd nawet proponować jakiś upgrade na bramkę.
Jeżeli mówicie że Ter Stegen to nie bramkarz na Barcelonę to najpierw spójrzcie w jakim miejscu jest aktualnie Barcelona, potem popatrzcie jak gramy w obronie a potem zadajcie pytanie czy koniecznie musimy wymieniać Bramkarza :)
Ehh pamiętam czas po ME jak spora część la Rambli modliła się o to żeby za wszelką cenę sprowadzić Donnarumme hahaha boże jak to się dobrze zestarzało hahahhaha
3
@PatrychoO Dziewczynka miała tatusia który ją bił, ewidentnie wyrobiła sobie kompleks i szukała sobie w Johnnym takiego tatusia który będzie ją trzymał za mordę i czas od czasu dawał czadu. Okazało się że on jest "pipą" i jej nie leje tak jak ona tego by chciała. Zaczęła szukać wrażeń z innymi a jak i to jej się znudziło postanowiła zawinąć manatki i wydoić męża do końca przy okazji niszcząc jego karierę. Tylko dla tego że nie odpowiadał jej chorym wymaganiom.
Koeficjent hot/crazy wychodzi poza skalę :)
0
kto to jest wygląda jakby miała 1.30m xD
0
@BaroPodertos Przepraszam serdecznie, zapomniałem że poziom inteligencji tu jest raczej nie wysoki.
SARKAZM !!!! HEHE ZABAWNE NIE, TO JEST SARKAAAAAZM !!!!
mam wytłumaczyć żarcik czy poradzisz sobie ?
0
@DonAndrzejos Prawda, sam tenis nie oglądam ale z tego co tu czytam od 2 lat to zawodniczka jednego turnieju :)
0
@Mizander Chętnie bym zobaczył 3-5-2 z Fatim i Lewym podwieszonym pod nimi Ferranem :) mogło by być ciekawie. Mógł by robić miejsce/odciągać obrońców i nie musiał by odpowiadać za strzelanie.