0

@Transu96 Nie możesz pisać że piszę głupoty a potem powtarzać to co napisałem ... to nie ma sensu.
Pamiętaj też że agresja rodzi agresję i nie prowokuj, spinaczku internetowy :)

A co do twojej wypowiedzi to nie zrozumiałeś o co mi chodziło :) Powiedziałem że po za tym że nie mamy aktualnie żadnego prawego skrzydłowego jeżeli odejdzie Dzban ( co z resztą potwierdziłeś dziękuję) to przyjście Lewego i dobra gra Fatiego sadzi na ławie Ferrana o Aubie i Memphisie nie wspominając bo oni grają prawie za darmo i sprowadzeni za darmo :) Tym bardziej że przyjście Lewego oznacza prawie na pewno odejście Memphisa.


0

Odejście Dembele i ewentualne przyjście Lewego troszkę komplikuje nam sytuację w ataku nie sądzicie ? xD
Dobrze grający Fati i Lewy to jest Ferran out a do tego odejście Dzbanbele stwarza konieczność wykupu Raphinhi albo Traore :)
No ciekawe się zapowiada okienko :)
Ferran zmiennik to brzmi dumnie :) Ze zmiennika w City do zmiennika w Barcelonie ehhh

1

@Emhyr To rozumiem że będzie tak.
Proszę tego napastnika ... Nie, ok to może tego ? Nie ? tego ? Emmm raczej nie?
A kogo ? no słuchaj masz już tam kilku z Barcy B wybieraj ... masz nieograniczone możliwości w końcu jesteśmy Barceloną ...
Powodzenia w LM ... albo 1/4 albo szukaj nowego klubu :)
Pozdro zamknij drzwi za sobą :)

0

@Cule1234 Nie rozumiem co to znaczy zarys nowego projektu, ze strony kogo ? Xavi ma przedstawić plan rozwoju zespołu itp czy zarząd będzie przedstawiał jakie mamy możliwości finansowe plan wzmocnień i kierunek w którym mamy iść ?

0

@Emhyr Nie wjeżdża na Real i Pereza ? Dobra koniec dyskusji hahahahah

1

@Emhyr Problemem jest Super Liga a nie CVC Tebas wiedział że Barca musi to podpisać ... nie ma wyjścia.

0

@Kurkmen Kto to teraz będzie montował i kiedy skończą. Oto jest pytanie

2

A takie głupki jak ja mówiły że piłkarze nie będą chcieli przychodzić do nas bo jedyne co będzie plusem z przyjścia do Barcy to miasto i pogoda... a tu piłkarze nie chcą odchodzić!
Myliłem się przepraszam :)

0

@arasz1819 Spokojnie bracie ja i nie dyskutuję :) Nie jeden już próbował wiemy że się nie da :)
Poza tym, co za różnica czy Kamawindża czy inny Umbabwe jak liga farmerów nikt nie ma podjazdu, gdzie 60letni Modrić z Krosem będą wszystkich zamiatać a finały LM to na samym Benzemie zajadą ...

Bez sensu ten bezmyślny hejt z pozycji kibica klubu w ruinie :) Ale w sumie co się dziwić jak w ostatnim czasie jedynym sukcesem Barcelony jest najmniejszy fail Madrytu :)

3

@arasz1819 Czekaj, dla ciebie Camavinga jest słaby jak na to ile kosztował ? Phaaaaaaahahahahahhahah

1

@MesQueUnClub_87 Że flaga Ukrainy jest odwrotnie, ale to dla tego że tak zwisa że dół to jest góra :)

0

@Lisek Z Neymarem nie było tak że PSG chciało go kupić normalnie ale Barca go nie chciała puścić i odesłali PSG do klauzuli ?

1

@PatrychoO Cały proces to festiwal kłamstwa i podmiany pojęć ze strony wszędzie srającej Amber i jej teamu. Tak bardzo oczywistego zakrzywiania rzeczywistości i kłamstwa nie widziałem dawno. Jeżeli ten proces nie zakończy się całkowitym i bez bezwarunkowym zwycięstwem Deppa to ja już niczemu się nie zdziwię... nawet temu że Rosja za kilka lat okaże się wyzwolicielem i przywódcą narodów Europejskich :)

0

@kewin Użyję słów kibiców Barcelony. Gdyby to działo się właśnie w Barcelonie.
Żaden piłkarz nie będzie ponad klubem. Nie chce podpisywać kontrakt na zasadach proponowanych przez klub wypad z baru. Ma kontrakt jeszcze rok i to klub będzie decydował czy już teraz go sprzeda czy odda za rok za darmo :) A z takim agentem to nawet nie ma o czym rozmawiać :)

0

@Drozdu7 Chodziło mu o to że prędzej pójdą do Arsenalu niż do nas.

0

@Kapitan_SW Z taką ekipą jak ma Pep to i wujek Kuman byłby najlepszy. A tak na dobrą sprawę to nawet był by lepszy bo słabi gracze to było jedyne co ograniczało tego geniusza.

2

@Wojtas1080pl Messi wracaj, już wszystko jest okej, tak tylko żartowaliśmy że to złodziejska umowa i jest niekorzystna dla klubu i nigdy jej nie podpiszemy.
Eee słyszysz ... ? Nie słyszysz :(

0

Oglądałem powtórkę MCity vs Aston Villa. Dobrze tam grał taki jeden pomocnik Kouczinjo może by zarząd się zainteresował ?

0

Barcelona w lidze Angielskiej byłaby w top 5 ?

1

@kuz No klasa niesamowita że potrafili się powstrzymać i nie polecieć w ślimaka.

1

@arasz1819 Masz rację to jest kpina żeby na forum gdzie są kibice Barcelony którzy są największymi specjalistami jeżeli chodzi o piłkę w końcu to kibice Barcelony dyskutowało się o tak banalnie jasnej i prostej rzeczy. Masz też rację że wszyscy którzy znają się na piłce czyli tak naprawdę my i ci którzy zgadzają się z nami nie dyskutowali nawet z ludźmi którzy się na piłce nie znają ... czyli całą resztą.
Boże jak ja się z tobą zgadzam

0

@Yoshimitsu22 Mówi się ciągle a nie nadal ...

0

@Zorrocule Aaaa że w tym sensie, no to bardzo możliwe i oby tak było jeżeli odejdzie.
Tylko to że Xavi odnalazł mózg to całkiem inny temat. Bo rzeczywiście jego zagrania, przynajmniej czasami, wyglądają jakby poprzedzone były jakąś myślą czym wcześniej Dembele raczej nie grzeszył.

0

@Zorrocule Czy ty sam rozumiesz co napisałeś czy oczekujesz że my ci wytłumaczymy ? xD
"prostu trzeba stworzyć pozory żeby wyciągnąć kaskę z PSG :)"

Całe szczęście że Barcelona poinformowała przeciwników o tym misternym planie to się ładnie podkładają :) Oni to mają łeb :)

0

@IronSanHybrid Roszczeniowi Ukraińcy głównie z zachodniej Ukrainy. Pozostałości po mentalności szlachty zaściankowej, to są pany i paniusie które raczej ładnie wyglądają niż coś robią... Oni z resztą nie zbyt lubią się z resztą Ukrainy.
Ale nie narzekaj już tak, większość to kobity właśnie z terenów zachodnich więc przynajmniej ładnie wyglądają. A do tego przyjeżdża kilka pokoleń na raz więc zaraz z niżu demograficznego zrobi się boom i będziemy wszyscy zadowoleni.

A tak na serio to mnóstwo uchodźców już znajdują pracę w sklepach czy innych mało profitnych zawodach i jakoś pracują nie narzekają.

A tak znowu mniej serio to tam w Warszawie Ukrainiec Ukrainkę nożem na balkonie zamordował. To lepiej ich wszystkich wywalić bo to naród morderców :)

0

@Cule1234 Hmm ale to już po przyjściu Haalanda czy jak ? bo czegoś nie rozumiem.

1

@Objectivo Yeeeess! Sit ON IT!!!!!

1

@AdamaTraore Ja jestem za ... zatrudniasz Ukrainkę żeby ci posprzątała a tu jeszcze wpada jej mąż żeby pomóc ... no nic tylko się cieszyć!
Może w końcu ktoś wyniesie tę połamane meble z piwnicy ... alleluja

0

Raiola nie żyje ? Jeszcze wczoraj czytałem że to jakieś fejki ... i że zdementowali a tu artykuł na onecie Oo

0

@Persyfl Cała nasza dyskusja polega na tym że ja ci mówię o pierniku a ty mi starasz się wytłumaczyć dlaczego wiatrak nie działa.
Nie jesteś głupim człowiekiem i dobrze wiesz o co mi chodzi ale za wszelką cenę starasz się mi wytłumaczyć wszystko tylko nie to co jest tematem dyskusji.
Podziwiam że na każde moje zdanie o jednym jesteś w stanie odpowiedzieć całkowicie o czymś innym.
Nie uwierzysz, wszystko co napisałeś ma miejsce o wszystkim wiem i współczuję ofiarom gwałtu czy przemocy domowej, czy kobietom w krajach gdzie mają mniej praw niż zwierzęta domowe. Ale co to ma wspólnego z tymi kobietami które robią to co opisałem ja to chyba nawet ty nie wiesz :)
No ale nie ważne, wydaje mi się że fajnie by się z tobą prowadziło dyskusję na żywo gdy można od razu hamować twoje odstępstwa od tematu ale ni jak nie w formie pisemnej na forum :P
Tu zdecydowanie bardziej wolę warzywa jak kolega poniżej którzy na podstawie sobie tylko wiadomych wypowiedzi wyciąga komiczne wnioski :P


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?