zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC @Jakchcesz @trolownik
Ziomek przychodzi za darmo, obniża zarobki do kosmicznie małych. Kiedy jest mu źle i chce odejść nie puszczamy go i trzymamy na ławie bo lepiej mieć niż nie mieć.
Mes ke un klab ... więzienie ... hahhahaha
To tylko tak na wypadek jakby te plotki o tym że chce odejść były prawdą :)
2
@michal26 Ceny na gaz lecą w górę, spory niedobór gazu do zapasu na zimę w całej Europie, Stany zostały udupione przez NS2 i tracą ogromną kasę... Putin grozi że zakręci całkowicie gaz i puści go do Chin :)
Europa potrzebuje konfliktu który zakończy się inwazją państw NATO na ziemię Rosyjską w celu odbicia terenów z surowcami ...
Proste i logiczne zakończenie XXI wieku
0
@urbipl Wywnioskować to co wywnioskował pan Dariusz z posta na twiterku może tylko upośledzony człowiek albo przeciwnik polityczny :)
0
@aleksandrowielki "Do połowy stycznia Rosjanie grozili wojną"
To jest odcinek który całkowicie dyskredytuje cie jako jakiegokolwiek sensownego rozmówcę w tej sprawie. Oczywiście resztę wypowiedzi też przeczytałem i nic poza powielaniem zwykłych fake newsów nie zobaczyłem ... co było z resztą oczywiste po słowach które zacytowałem. Polecam dalej opierać się na informacjach Daily mail i the Sun którzy nazywają terenami przygranicznymi miejscowość 500 km od granicy z Ukrainą ( i to w linii prostej w rzeczywistości koło 600km ) i wydają posterunki separatystów UKRAINSKICH które stoją tam od wielu lat jako nowe " punkty zbioru wojsk rosyjskich".
Na koniec powiem ci tylko że od samego początku rząd ukraiński nie rozumiał o czym mowa ... od pierwszego dnia kiedy w gazetach Angielskich pojawiły się informacje o gromadzeniu wojsk Ukraińska strona dementowała te doniesienia a wręcz prosiła o zaprzestanie rozprzestrzeniania tego typu informacji ... bo są po prostu nie prawdziwe.
Sytuacja zmieniła się w tedy kiedy zaczęły się problemy wewnętrzne i topniejące poparcie partii i prezydenta wtedy podjęto decyzję że będzie się podmigiwać zachodowi i USA w ich wojnie medialnej szkoda tylko że odbije się to na i tak zubożałych do granic możliwości zwykłych obywatelach.
Opowiadam dziwne rzeczy bo mam dostęp do troszkę większego zakresu informacji niż przeciętny Polak ... i śledzę to wszystko od dłuższego czasu.
Nie mówię w żadnym wypadku że Rosja jest dobra ... chodzi mi tylko o tę całą sytuację z wojną która jest po prostu wymysłem i dobrze zorganizowaną kampanią medialną przeciwko Rosji.
Krótko mówiąc proszę się nie bać żadnego najazdu/ podboju/ przejęcia Ukrainy nie będzie i być nie może.
1
@aleksandrowielki Nie do końca rozumiem co się dzieje. Jaki blef Putina ? o co chodzi. Anglicy wymyślili jakąś nie istniejącą inwazję na podstawie posta z twittera Europa i stany to rozkręciły podsycając jakimiś kompletnie fejkowymi informacjami z kosmosu. Rosja cały czas mówi o co wam chodzi nikt się nie szykuje nikogo atakować ... A teraz jeszcze porażka Rosjan bo Biden nie robiąc nic okazuje się że zrobił coś :)
Ah faktycznie ... wycofali wszystkich kogo mogli :)
Co trzeba mieć w głowie żeby wypisywać takie głupoty ... łykacie wszystko już nie jak pelikany a jak Sasha ... zawodowo.
@edit ...
Iście pokerowe zagranie Bidena polega na tym że USA przegrało z kretesem dobro państwa wraz z ukończeniem budowy NS2 bo to bezpośrednio uderza w ich kraj. A to co się dzieje teraz to bezmyślna i prostacka próba zrobić z Rosji wroga nr 1 EU i wywrzeć presję na Niemcach którzy z NS2 robią interes życia dla dobra ekonomicznego swojego kraju ...
1
@AmigoBlancos Kiedyś w rywalizacji Reali i Barcelony wszyscy spierali się kto jest lepszy ... teraz wykłócają się o to kto jest gorszy.
A kiedy na to drugie pytanie trudno dać jednoznaczną odpowiedź to wiedz że coś poszło źle ...
7
@Kgorecki2500 Boże jak to łatwo w dzisiejszych czasach pocieszyć gawiedź :P. Wyszedł starszy pan którego zmuszają do postania przed kamerami w przerwie między jego 10 godzinnymi drzemkami. Ledwo przeczytał z karteczki co mu jego sztab napisał i już jest fajnie :) super sprawa. Jakie zapewnienie ? gdyby Kaczyński wyszedł i powiedział "Polska dla Polaków" też byś tak zacieszał ? xD
Naiwność poziom hard.
Ty wgle zdajesz sprawę co to znaczy zaatakować państwo NATO ? i jak wyglądałaby "wojna" między takimi wielkimi graczami jak NATO i załóżmy Rosja czy Chiny ? xD myślisz że pobiegną żołnierzyki zdobywać Warszawę ? xD
Ehh.
W jednym masz rację trzeba się cieszyć że Biden jest prezydentem ... jest szansa że Stany upadną tak nisko że przestaną dyktować Europie jak mają działać w polityce zewnętrznej ...
1
@marian_konopka Nawet jakbym ci wydał na tacy wszystko co odbywa się od wielu miesięcy na polu politycznym w relacjach różnych państw z ciągiem przyczynowo skutkowym to i tak byś pisał swoje farmazony o zagłębianiu się w historię. Tak nigdzie nie dojdziemy. Więc się po prostu poddaję miłego najazdu życzę :)
5
@JANEK777 Widzę że kolega obeznany dam plusik bo tu raczej prawda jest mało popularna jeżeli chodzi o stosunki z Rosją :)
0
@heniusss " Mam wrażenie, że wszyscy myślą że kontrolujemy Rosję, a tak na prawdę to my gramy w gre Włodka. Niestety nie widzę w żadnym z krajów zachodu równie mocnego autorytetu jako głowy państwa. "
Masz rację ... i masz rację. Przede wszystkim taką propagandą karmią nas gazety ... za każdym razem głowy państw Europejskich czy USA stawiają Putina na miejsce a tak nie jest ...
I tak ... na dany moment w żadnym z państw europejskich nie ma mocnego przywódcy który może zmienić sytuację ... poza tym każdy w takim konflikcie szuka jakiejś wygody w polityce wewnętrznej gdzie większość ma problemy :)
1
@heniusss Przyjacielu mój najdroższy żeby korzystać z tego co wymieniłeś wcale nie trzeba Ukrainy podbijać ... oni spokojnie wszystko wysprzedają zagranicznym inwestorom bez problemu. I ziemię i lasy i złoża i wszystko co tylko można sprzedać ... Ukraina to kopalnia taniego surowca dla Europy już od 2014r. To samo Rosja która pomimo trwającej "wojny" (kappa) jak to nazywa rząd Ukraiński handluje sobie w najlepsze z AGRESOREM i jeszcze błaga Europę żeby zmusiła Rosję do wysyłania gazu rurą bo kasy brakuje hahahah.
Jedyna rzecz która naprawdę jest potrzebna Rosji od Ukrainy to powrót do normalnych stosunków i nie wchodzenie do NATO tak jak było ustalone wiele lat temu ... żeby rakiety NATO nie stały na granicy z czasem dolotu na Kreml w 15s.
Ukraina czerpała wiele korzyści z tego że była neutralna wiele lat ... kupowała baardzo tani gaz i dostawali kredyty na prawie zerowy procent ...
Teraz Ukraina ma skrajnie Prawicowe wręcz nacjonalistyczne rządy które nie miały takie być ... bo naród ukraiński wybrał Prezydenta który miał zakończyć wojnę .... a dalej jest to samo ... popadanie w coraz głębszą biedę i zwalanie wszystkiego na Rosję ...
0
@barcelonaLM To są ruscy im nie można wierzyć ^^
5
Dla wszystkich którzy trzymają rękę na pulsie* hehe, w sprawie Ukraińskiej ... robię przepowiednię :)
Żadnego ataku Rosji nie będzie... oczywiście. Natomiast zaraz po dacie nieuniknionego ataku zostanie ogłoszony wielki sukces negocjacyjny Stanów i NATO i wielka porażka Putina który przestraszył się odwetu i dla tego nie zaatakował Ukrainy.
Możliwa także kandydatura prezydenta Bidena do pokojowego Nobla za niedopuszczenie do krwawego konfliktu na terenie Ukrainy obstawiam że pan Erdogan też tam będzie gdzieś się kręcił :)
5
@barcelonaLM Podobno na ostatnich ćwiczeniach NATO była gra ... jak zazwyczaj w której kilka państw broni jakiś teren a kolejne kilka ten teren podbija.
Nie pamiętam jakie państwa były z Polską a jakie przeciw ale podobno straciliśmy teren w 72h i podobno to była rekordowo szybka porażka :P
Podobno... dla tego że info z 3ciej ręki :)
1
@NaFazieHitman "Zelensky declared February 16 - the day of Russia's attack"
Leżę i nie wstaję ... ataku nie będzie a dzień zostanie :) święto co roku powinni nazwać
"the day of Attack that never happened "
LMAO so hard
2
@Rewolucja123 Bo Koeman planował że Luuk będzie ratował drużynę Xaviego a nie jego ... strateg :)
0
@Mow_mi_Douglas Ale to wystarczy oglądać mecz przyjacielu i nie będzie cie to irytować bo będziesz wiedział za co i po co :)
Polecam.
A tak na serio to zazwyczaj po słabym meczu jadą większość a nie jednego :)
0
@Peszko07 Jak się nie do końca znasz na sytuacji wewnętrznej i zewnętrznej Ukrainy, wszystkich ruchach Rosji ... nie masz rzetelnych informacji na temat tego o czym mówisz to nie próbuj robić głupka z kogoś bo możesz sam w efekcie końcowym wyjść na głupka :)
Nie mam ci za złe tego żę nie jesteś w temacie i powielasz propagandę bo obywatele państw Europejskich są karmieni tym czym są i wcale się nie dziwię że jest jak jest :)
Po prostu w mojej odpowiedzi powiedziałem że twój scenariusz i mój mają dokładnie taką samą szansę stać się rzeczywistością.
Pozdrawiam i proszę się nie bać :)
0
@barcelonaLM Bo Ukraina pomimo tego że cała polityka wewnętrzna jest bazowana na nienawiści Rosji wie ... że im dłużej USA i Europa brnie w to fake info i oczywistą propagandę tym gorzej dla Ukrainy która i tak jest na granicy upadku. Ale USA ma wszystko gdzieś ... najważniejsze jest to żeby wywrzeć presję na Niemcach żeby zrezygnowali z Nord Stream 2 ( realnie mówiąc raczej ograniczyli "pobór" ) bo się to po prostu Amerykanom nie opłaca ...
Paskudna, bezwzględna polityka USA i polityka wewnętrzna partii rządzącej ( okradającej państwo w masztabach których nigdy nikt nie widział) w Ukrainie doprowadzi do tego że ludzie zaczną na Ukrainie umierać z głodu ...
0
@Peszko07 A potem przylecą smoki z Daenerys i zniszczą Ukrainę i polecą gromić Europe a potem Polska znowu będzie ostatnim bastionem ... wszystko się zgadza. Trzeba zaczynać uczyć się jak trafić włócznią w oko latającego smoka bo nie damy radę :(
1
@LaRoja Jest ewidentnie pupilkiem Laporty a ten mu zawsze jakiś kontrakcik odpisze ...
7
Alves na chwilkę zapomniał że nie gra już w Brazylii i mamy tu VAR a potem jeszcze machał z niedowierzaniem jakim cudem go złapali :) co za ziomek xD nie do podrobienia
0
Alves pozuje do zdjęcia na okładkę ... skurwiensyn
A ty co robiłeś w swoje 38 lat ? xD
4
@tomek8756 Idioci się śmieją z tych co chcą się zaszczepić 3cią 4tą i jak można to i 5tą dawką.
Idioci się śmieją z "fejk" śmierci kovidowych bo to ściemniane cyferki
Idioci przestają się śmiać jak na covida umiera członek rodziny ( zdrowy nie chorujący na nic od lat) ... i tego samego dnia biegną się szczepić całą rodziną.
Przypadek z życia ... nie jeden i nie dwa.
0
@NaFazieHitman Jeżeli myślisz że jest jakikolwiek polityk, albo partia polityczna która nie nagina rzeczywistości by wystawić siebie w lepszym a oponenta w gorszym świetle i zawsze mówi prawdę ... to nie powinieneś głosować w wyborach nie spełniasz kryterium wiekowego.
Dobrze że tak mówi btw ... bo tak jest ... i lepiej żeby większość państw "oszołomów" anty rosyjskich troszkę przyhamowali bo jak Putin rozpocznie zimną wojnę to w europie będzie baaardzo zimno ^^
Chyba że Europa gotowa jest iść podbijać Rosję to wtedy spoczko.
15
@Deviler Na którym z kont ?
3
@SkilledHydra16 Mało kto tu rozumie tak subtelny humor... musisz zazwyczaj tłumaczyć sens żartu żeby ci nie powiedzieli
"marny trolling" albo "wstawaj zesrałeś się"
Jest jak jest :(
0
@Szklaner Chyba myślisz o jakimś innym Diego ? xD Ten to chyba bardziej by się bił z Traore jak by mu coś nie pasowało ... a nie uciekał od kogokolwiek.
0
@Rust_Cohle zesrałem się ?
0
@matirix20 Jeszcze Dest gra ... ile to lat temu było :)