zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Albo po prostu potrzebuje ustawienia z 2ma napastnikami gdzie ten drugi to będzie typowa 9tka.
Jedno z dwóch ... ale twoja racja może być lepsiejzsa :)
0
@Kgorecki2500 @adi7adi8 Fajnie jest oglądać ludzi z bardzo ograniczoną wiedzą na temat tego o czym piszą/ mówią :)
Szybkie porównanie żeby się długo nie rozpisywać bo nie ma poco, wątpię że macie ochotę na zagłębianie się w temat.
Otóż " Prowokacje Kijowa" to tak jakby teraz Hiszpania postanowiła wszystkie zapędy Katalonii do jakiejkolwiek niezależności stłumić siłowo z licznymi ofiarami wśród "cywili" tylko że na terenie Katalonii mieszka 40% Polaków.
Zapamiętajcie raz i na zawsze, propaganda jest w każdym kraju, w Rosji, W USA, w Niemczech, i w Polsce. W niektórych krajach jest bardziej bezczelna w niektórych mniej.
Zwłaszcza teraz kiedy wszyscy pogrążają się coraz mocnej w kryzys energetyczny.
3
@Pilka_jest_okragla No, trudno. Całę szczęście że mamy Roberto i Alvesa.
0
@Rewolucja123 Oszukujesz ...
0
@Kgorecki2500 Co z tego że gra słabo skoro wszyscy inni grają gorzej ? Wywalić Pique dla zasady ? Żeby grał ktoś kto gra gorzej ? Nic na nim nie zarobisz bo on chce tu kończyć karierę i nie da się sprzedać ... a nawet jeśli to kasa pokroju kasy za jakiegoś młodzika z Barcy B ... nikogo za tą kasę nie kupisz i nie obniżysz płace bo gra za darmo.
A i tak Pique to był jeden z jaśniejszych punktów na tym wczorajszym gównie ... jeżeli już mamy mówić o jakichś ... więc nie wiem o co chodzi.
0
@Rewolucja123 To ja już nie rozumiem :( Widzi go na treningu i robi z niego napastnika który ma sam grać po całości prawej strony. A potem po meczu przeciwko Daviesowi i Sane on go skreśla ? xD
Bayern powinien częściej z nami grać ... regularnie nam kasuje prawych obrońców. Podoba mi się ta tendencja :)
Mi to w sumie lotto, im więcej emocji w meczu tym lepiej, a jak gramy z 80% drużyn w lidze jak równy z równym to tylko lepiej. Przyjdzie Alves będzie lepiej.
Kappa
0
@Barca1992 Pique gra za paczkę czipsów. Roberto nie gra wcale, Ter Stegena sprzedamy za grosze za które nikogo nie kupimy.
Dawaj odstrzelimy Pique i będziemy grać Araujo Minguesa, a jak Araujo odejdzie to Garcia + Minguesa
Dzięku kur** za radę miszczu. Że też na to nikt nie wpadł żeby ich odstrzelić ... głupi ludzie chyba na świecie tylko ty mundry
2
Dest został skreślony ... jako prawy napastnik Barcelony.
Po kilku meczach Xavi stwierdził że Dest nie jest napastnikiem i nie może sam kryć całej prawej strony.
I to jest prawdziwy trener.
To co teraz już może Dest zagrać normalnie ? z normalnym skrzydłowym obok siebie ?
0
@barcelonaLM To nie on czasem cały czas ciśnie po Barcelonie ? xD poza tym Lenglet to nasz drugi najlepszy obrońca i raczej martwił bym się jak by go zatrzymać :P
0
@FC1899Barca Ja np Zwalniałem Kumana bo : widziałem że piłkarze mają już dość, widziałem że holender ma dość, widziałem jakie są relacje, widziałem jak z każdym meczem cofamy się w rozwoju.
Chciałem też zatrudnienia Xaviego bo : chce mieć trenera dla którego siadam przed ekranem i jaram się meczem... kibicuję i cieszę się z każdej udanej akcji ( z kumanem tak nie było), chciałem fajnej romantycznej historii z Xavim wracającym i budującym nowy projekt, wiedziałem że z tymi piłkarzami nic poważnego nie ugramy... pisałem wielokrotnie że kuman to nie jest super trener ale ma racje piłkarzy mamy średnich akurat na Ligę Europy, nie jestem wariatem z la Rambli który uważa że wychowankowie to jest moc ... i najlepiej nikogo nie kupować tylko dać grać młodym i będą wygrywać :)
Wszystko logiczne Laporta postawił na Pereza i Super ligę i zapewne przegra. A bez Super ligi ciężko będzie dźwignąć Barce z kolan. A tym bardziej jaka Barcelona w Superlidze ? xD żeby dostała od wszystkich baty po 3/5 :0 ? i być ostatnim zespołem w tabeli ? Nie brzmi zbyt fajnie ....
Ciężkie czasy nadeszły :)
2
@JimMorrisonFCB Nawet Messi znikał w meczach w których cały zespół grał piach... a Araujo ma być takim super kozakiem że ma grać jak bóg kiedy reszta kolegów gra błoto ? Ok DUD
0
@mientusek1407 Odpowiedź jest Bardzo prosta zależy gdzie znajdziemy się pod koniec sezonu i jeżeli nie łapiemy się do LM to ile "najlepszych" odejdzie.
Podejrzewam że może być minus Dembele, Araujo, i ktoś ze środka bo Busquets, Gavi, de Jong, Pedri nie będą grać na raz ... Depay też może chcieć uciekać bo ewidentnie mu się nie klei w Barcelonie ... Letnie okienko może być bardzo ciekawe i tak naprawdę może położyć Barcelonę na łopatki na wiele lat ...
Tu mówili że Cabral jest średniakiem i nie powinien tu trafić ... żeby czasem nie było tak że zawodnicy pokroju Cabrala nie chcieli do nas iść :)
0
@Pilka_jest_okragla To Messi zawdzięcza wszytko Barcelonie, powinien grać za darmo, dziad + powinien grać tak żeby nie ograniczać młodych ... a tego nie potrafił.
Proste.
Pamiętaj Barcelona Była ... Jest ... i Będzie po Messim ...........
Bardzo przeciętna ^^
0
@MarioVeB! Bym ci powiedział kogo i po czym klepie ale się obrazisz ^^
1
Ferran Torres ... średni zawodnik, do średniego klubu, za Barcelońskie pieniądze.
Wszystko się zgadza!
4
@Pawel13sz Cieszmy się nim póki jest z nami :)
0
@Kurkmen Będąc Barceloną nie masz prawa ustawiać się w obronie, bo obrona to coś czego w Barcelonie nie było od lat. To jest konsekwencja nauczania w szkółce i rodzaj dobieranych trenerów między innymi. Skutek jest taki że Barca może tylko iść na "wymianę ciosów" ale nie z Bayernem z Bayernem musimy zrobić to co wdraża powoli Xavi... wysoki presing i przytrzymanie piłki na połowie rywala, i to w okolicy ich pola karnego. Ciężko będzie bo technicznie mamy aktualnie słabą ofensywę. Liczę że mecz będzie się toczył bliżej środka pola i Dembele będzie miał sporo szans na szybkości coś zrobić może mu wpadnie. A i Araujo musi z de Jongiem zjeść Sane i Daviesa wtedy mamy szansę :)
1
@busquets5 Bardzo fajny skład na szybki awans do Ligi Europy ^^
0
SPRZEDAĆ DEMBELE SZYBKOOOO
TO nie jest zawodnik na miarę Barcelony!!!!!
0
Alba zabawny jak zawsze
0
@trolownik No to przykro mi bardzo że jest na tyle źle że musi grać Puć :(
0
Nie widziałem 1szej połowy ale jestem ciekaw ile Lapcio zapłacił Xaviemu za to żeby wpuścił Pucia :)
1
@zorf Jest tam na pół roku, latem przychodzi nowy trener a "Niemiec" zostaje dyrektorem sportowym.
2
@Pawel13sz Dzięki, teraz musisz odkupić ode mnie te czipsy i piwo które kupiłem na jutro...
0
@escarabajo Nie będzie słaby ... będzie niewystarczająco dobry.
0
@escarabajo Jakoś nie widzę żeby na LR pisali tak o Cou, Dembele, Griezmannie po tym jak nie wypalili :) A fapanie na te transfery było ogromne. Nawet pamiętam teksty że Bartek będzie debilem jak nie sprowadzi Dembele czy Cou... po czym jechano po Bartku że ich sprowadził ... a to głupek jeden ! xD
Nigdzie nie napisałem żeby go nie kupować, napisałem tylko moje zdanie ... że nie będzie dawał tego czego oczekują od niego kibice... i zostanie zgnębiony tak jak niedługo będzie gnębiony Depay.
0
@jeyx77x O to tak jak Garcia heh
0
@escarabajo O to tak jak Griezmann heh.
0
@Grubson06 Chcę wierzyć że Xavi gówna by nie kupował ... ale dlaczegoś widzę go jak drugiego Cou który zostanie sprowadzony do parteru przez kibiców jeszcze po pierwszych pół roku gry w klubie ...
0
@Sulimo Czy jak ja nie lubię brokuły, klafiory, śledzie, ogórki kiszone, zupy warzywne, mięso gotowane to mam powiedzieć że to nie jedzenia a śmieci i wszyscy którzy to jedzą też?
ok dud tak zróbmy.