zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W tym momencie to tylko Xavi ... byłem przeciwnikiem tego żeby Xavi przychodził latem bo uważałem że musi przyjść dopiero jak będzie hard reset. Potem odszedł Messi i Griez, okazało się że jesteśmy na kompletnym dnie ekonomicznie a piłkarze oduczyli się grać w piłkę.
Stwierdzam że dla kibiców, dla Laporty, i dla klubu to jest czas na Xaviego ... Tylko on może uratować Laportę.
Potrzebna jest nowa historia ... nowa romantyczna opowieść jak kiedyś Roni a po nim Messi coś musi przyciągać kibiców. Bez tego nie będziemy mieli nic ... żaden super doświadczony trener nie zrobi z tych piłkarzy zwycięskiego teamu a kasy na transfery nie mamy... zatrudnienie kogoś dobrego* da nam co najwyżej średnie wyniki i średnie miejsca a to jest tragedia dla Barcelony w tym stanie.
Musi przyjść Xavi i na spokojnie od podstaw budować to co chce... Jedyne sensowne wyjście w tym momencie.
Tak uważam :(
0
@IronSanHybrid Strefa spadkowa. Pamiętam zastanawiali się kto przejmie bramki Messiego ... chyba mamy odpowiedź :P
0
@Emhyr Xavi jest już głównym trenerem w clubie ... wątpię że będzie chciał lecieć w dół no chyba że pod Guardiolą :)
0
Śmiałem się tak głośno że sąsiedzi zadzwonili na policję żeby zgłosić że znowu się naćpałem ...
Dzięki.
0
@Ronmes Nie śmieszkować z Braitha tylko dla tego że na świecie istnieje gorszy od niego ?
No thank u.
4
@Criss18Barca Nie rozumiem ... jeszcze niedawno ludzie pisali że Bartek nie kupował trenerowi tego kogo chciał więc był zły ... to samo o Laporcie że dawał mu ludzi nie tych co chciał. Teraz robi odwrotnie i też źle ...
Tak tak wiem że to pewnie nie ty pisałeś ale w jaki sposób zadowolić wszystkich ? zdradź ten sekret.
3
Tam słyszałem że KUMAN na konferencji wyliczał wiek i nazwiska młodych zawodników którzy kończyli mecz z Bayernem .... których wpuścił na przegrany mecz tylko po to żeby móc ich wyliczać na konferencji :P
Zaczynam myśleć że ten ziomek jest o wiele lepszy w graniu roli trenera niż faktycznie w byciu trenerem ...
1
@GeneralXavi Dla tego że to jest jedyny moment żeby podpisać sensowny kontrakt z chłopakiem.
Jeżeli nie będzie grał to co grał to dostaje i tak sensowną kasę bez wielkiej przesady.
A jeżeli zagra tak samo dobrze to mamy podpisanego ziomka na kilka ładnych lat.
Nie przedłużając z nim teraz kontraktu stawiamy 50na50 na to że fati będzie słaby :)
Bo jeżeli nie daj boże okaże się że jest dobry to Fati nie podpisze kontraktu na takich warunkach jak teraz a co bardziej prawdopodobne zostawi tą ruinę i poszuka coś lepszego ... i odejdzie za grosze bo kontrakt się kończy.
Chyba jednak dobry ruch zważywszy na to że w razie nie podpisania kontraktu teraz ... liczymy na to że albo Fati będzie słaby albo podpisze kontrakt z " miłości do klubu" w co wierzą tylko naiwniaki :)
0
@patrykzmc2000 Życie żyjesz tylko raz, łatwo jest krytykować czyjeś wybory życiowe siedząc w domku na dupie. Nie chciał grać w przeciętnym klubie za małą kasę to poszedł do innego przeciętnego klubu za większą kasę. Tym bardziej jest to liga niemiecka i podejrzewam że rozwinie się tam bardziej i szybciej niż u nas pod okiem Holendra z nędznymi treningami.
Do tego sytuacja w środku klubu o której nie mamy pojęcia ...
A co do Ansu to też bym raczej nie patrzył pod kątem " miłości do klubu" na decyzję składa się wiele czynników. A to że miał przed chwilą kontuzję i nie wiadomo w jakiej formie wróci też nie pomaga w myśleniu o jakimś topowym teamie.
Tym bardziej że jak okaże się że jest koksem takim jaki był to bez problemu po pandemii znajdą kasę na niego praktycznie wszystkie top kluby.
Ja raczej nie bałem się że Ansu teraz odejdzie ... uważam że może odejść po sezonie czy 2 jak się okaże że Barca będzie tylko się staczać.
0
@pres Jeszcze chwila i Barcelona też będzie należała do tego grona które "czasem zaskoczy" wielkie zespoły. Bo Fair Play działa tylko tam gdzie może działać a tam gdzie nie może działać ... może i nie działać ^^ if you know what i mean :)
A ten projekt superligi był bardzo "surowy" strasznie debilny i nie dopracowany ... ale to był jedyny sposób na zdobycie kasy i walki z arabskimi klubami. Bez superligi Barcelona będzie najprawdopodobniej sprzedana, jedynym atutem klubu Barcelona będzie niedługo samo miasto Barcelona ... no i może rozpadający się Camp Nou jako zabytek kulturowy.
0
@Bykunn Ma pełne zaufanie że będzie w stanie sam znaleźć drzwi wyjściowe :P
0
@LS A to już 3 ? :( 2 min opóźnienia :(
0
@masq Mamy ogromnego farta że 7 akcji z klepką w naszym polu karnym nie zakończyło się 7mima bramkami z 5 metrów ... dosłownie jedno fartowne dotknięcie obrońcy w polu karnym mniej i było by już dużo.
4
Najstraszniejsze jest to że widać że Nagelsmann ustawił Bayern jak na grę ze średniakiem... Zero forsowania tempa zero walki ... oni grają jak z Beniaminkiem ligi niemieckiej ... na spokojnie ... wiedzą że bramki przyjdą.
Kurtuazja kurtuazją a to w jaki sposób gra z nami Bayern jest straszne ... Nagelsmann już przed meczem wiezdiał że będzie spokojnie ...
@edit
pisałem to jeszcze przed golem :( sadge
0
@jeyx77x Mecz się nie kończy po 45 min :( tak mi się przynajmniej wydaje.
0
@tristan87 Szkoda że pan Tomasz nie wie że Garcia to jest nasz wychowanek i Pep go chwalił, i La Rambla go chwaliła i on jest naszym zbawieniem w obronie. I w ogóle jest super obrońca na lata.
Gdyby pan Tomek czytał la Ramble to by wiedział ... nie czyta to nie wie.
0
@barcelonaLM U nas nie ma sezonów przejściowych ... Są tylko sezony chu****.
Tak mówił prezydent ... nie kłamię tak było :)
0
@karci0 Pikaczu face
0
@Kamiloza91 Bayern pozwala nam na to żeby wstydu nie było. Grają bardzo spokojnie i bardzo zachowawczo. Badają teren i widzą też że zagrożenie od Barcy jest znikome.
Obstawiam że w drugiej dodadzą spokojnie jeszcze jedną i tak się to skończy.
Gdyby to była faza pucharowa już by nas wywozili na taczkach... Całkowita dominacja Bayernu.
3
Nasz zbawca, nasza przyszłość, nasza ostoja obrony.
Odwraca się od piłki :)
Symbolicznie :)
0
Bayern jak na treningu mini gierka w polu karnym przeciwnika :)
0
@Tigeros93 Jeszcze w tym sezonie nie pokazali się z mocnej piłkarskiej strony ^^ teraz po miesięcznej przerwie reprezentacyjnej to się pokażą!
Vamos :P
Tak na serio to byle się kolejni nie połamali bo będzie nędza.
0
@GuerillaAthletic w LM będą mieli bardzo mocne i poukładane zespoły. Na papierze mają galakticos ale Chelsea, MU, Bayern, M City mają też mocne ekipy i chyba lepiej poukładane. Powinno być ciekawie :)
PSG vs MU to będzie generator kasiory :P
0
@Janas11224 Podobne głosy pojawiały się rok temu.
Można kibicować, ale trzeba też czasem używać mózgu i realnie oceniać szanse. Oczywiście że będziemy kibicować ale to nie znaczy że nie można pisać że będzie ciężko :)
0
@Djzordon Pewnie dla tego że Tebas i Perez to przyjaciele :)
0
@clyde Ekstraklasa to nie najniższy poziom rozgrywek ? Hmm dziwne.
2
@Encore Poczekaj aż usłyszysz jak dobrze życzę aktualnym zawodnikom :P
0
@amanter Jakieś noł nejmy kupowane za grosze ... nie ma czego się bać nasi bracia de Jong ich wynioso :)
0
@DaPidejpi Jak to mawiał klasyk ...
A kim ty k**** jesteś xD
0
@amanter To wszystko to misterny plan Laporty żeby zarobić na powrocie Messiego. A potem powie LM i ligi nie wygrałem ale wróciłem Messiego na Camp Nou
XD