0

@QuaReL MU też będzie miało potęgę... ciekawe czy trener dobrze to wykorzysta :)

0

@Emhyr Co takiego się stało że nagle masz jakieś wrażenie że Barcelona jest wielka? xD
Ah no tak zapomniałem że wygrana w lidze z beniaminkiem w "ładnym stylu" robi z nas faworytów do wygrania LM ... czemu jakieś randomowe mecze presezonowe nie mogły by zrobić z nas "wielkiej Barcelony"

Zazdroszczę rzeczywistości w której żyjesz :) jak zwolni się miejsce na serwerze to dodaj! :)

0

@Kapitan hawk Bo pewnie myślami już jest w PSG i wita się z Neymarem :)

5

@Deviler Lepsze pytanie to ile meczy w następnym sezonie będzie w stanie w ogóle wygrać Real w lidze :)

3

@Abominacja
"Nie jesteśmy jakimś PSG, żeby odbierać piłkarzowi możliwość grania tylko dlatego, że nie możemy się z nim dogadać w sprawie kontraktu."

Złote słowa. Wyszkolimy go, damy mu doświadczenie gry w pierwszym zespole ... może nawet w LM. Żeby za rok poszedł do PSG za darmo i tam grał i pewnie jeszcze strzelał brameczki Barcelonie. Bo przecież rozwój młodych to jest podstawa :)
Jeżeli lubisz kiedy twój klub biorą od tyłu wszyscy kto tylko może to zaproś Bartka on lubi stawiać Barcelonę w pozycję kolankowo-łokciową.

0

@FC1899Barca Jeżeli Fati/Depay/ Messi są w formie ... miejsca dla niego nie będzie.
Jeżeli któryś z dwójki Depay Fati będzie słabszy to Griez może spokojnie zająć ich miejsce ... wątpię że przegra rywalizacje z Aguero

0

@tbas Taki młody a już Ramos :)

1

@Pawel13sz Mi się wydaje że oni raczej poddali się po tym jak zobaczyli te błagania o sprowadzenie Cou na La Rambli ... a nie jakiś tam Messi

0

@Kluivert_P od kiedy można skamować na tej stronie ?

1

@AntekGriezmann Jak można grać 3ką napastników z nie biegającym Messim na skrzydle ... bez sensu niech już na stałe zajmie pozycje pod napastnikami i tam siedzi ...
chętnie bym zobaczył Depay + Aguero albo Depay + Griezmann oczywiście jak Fati będzie zdrowy i w formie to tylko Fati + Depay ... to mogło by być ciekawe :)

2

Można być pro wszystko, można być anty wszystko... ale tylko największy idiota przewróci koryto zwane Chinami...

1

@RobsonPL Odmłodził się o jakieś 10 lat

0

@Szpenser Mówi jak jest prawie jak Moriusz Mox Kolanko

50

@amanter Jak można pisać takie głupoty to ja nie rozumiem ...

0

@amanter Wygląda na malutką na zdjęciu a ma prawie 1.80m
Spora baba :)

0

@JohnnyBarca Specjalnie wszedłem żeby przeczytać co powiedział. Bo wcześniej mówił że nie ma żadnego ulubionego klubu.
I powiedział dobrze ... on mówi o spełnianiu marzeń grając na najwyższym poziomie ... a nie granie w Barcelonie to spełnienie jego marzeń :)

0

@elo1600
"Nie porównałem. Pytałem czy ludzie, którzy nie zamierzają się rozmnażać, są też jak to ująłeś "mniej wartościowi" od przyjętego przez ciebie kanonu człowieka"

A teraz uruchom mózg, przeczytaj mój komentarz. I odpowiedz sobie sam na pytanie czy ludzie których wymieniłeś ... w kontekście o którym mówię w moim 1szym poście są tak samo "wartościowi" dla społeczeństwa jak ludzie homoseksualni. Wierzę że dasz radę !!!

"od przyjętego przez ciebie kanonu człowieka"
Brak mi słów :) posłuchaj swojego kolegi @Persyfl który nie chce ewidentnie być twoim kolegą :(
I przestań wmawiać mi że mówiłem coś o wartości człowieka... rozmawiamy o wartości związków / orientacji seksualnej w określonym kontekście.

Twoja wypowiedź - "Co do afiszowania się orientacją, to osoby hetero robią to nadmiernie często. Wystarczy wiosną iść nad rzekę czy do parku. Taka propaganda nawet trafia na opakowanie chleba"
Cholera szkoda że twoi rodzice poddali się tej "propagandzie" :( co nie ? smutek.


1

@Persyfl Nie ma żadnego ale.
Twój kolega @elo1600 właśnie porównał celibat do homoseksualizmu. Rozmawiaj z nim :)
Bardzo duże podobieństwo do ruchu BLM malujecie sobie wiatraki żeby z nimi walczyć.
Chyba faktycznie nie ma sensu dalej kontynuować. Powodzenia w walce.

0

@Bykunn Od początku było tak że miał zostać albo jeden albo drugi ... inną opcją do niedawna był Dembele + kilku pomniejszych out ale ta opcja odpadła więc wracamy do punktu że albo jeden albo drugi.

0

@elo1600 Są dokładnie na takim samym poziomie jak ludzie ze związków homoseksualnych.
I proszę cie nie używaj problemów zdrowotnych w dyskusji na temat preferencji seksualnych. Bo to troszkę nie ładnie. Prawie jakbyś porównywał te 2 rzeczy.
Do tego nigdy nie powiedziałem że ktoś jest gorszym sortem... sprzeciwiam się umiejscawianiu 2 typów związku na tym samym poziomie. Nie jestem przeciwko takim związkom każdy człowiek może robić co chce ... np żyć w celibacie.


Ludzie bezpłodni, to ludzie z nieszczęśliwym życiem ( w większości) często starając się wyleczyć całe życie. Chyba jednak niefortunny przykład.

@edit
"Jakim prawem stwierdzasz, że nie są?"
"I decydujesz o tym... Ty? "
Myślę że możemy sobie odpuścić nie odpowiadanie na Argumentum ad Personam :)

0

@elo1600 Związek Eltona z jego żoną to związek homoseksualny ? dobry komik z ciebie :) przestań już mi przyznawać rację że związki homoseksualne nie są samowystarczalne.
Śmiechłem hahahha

Co to znaczy "decydujesz o tym ty?" jeżeli chciałeś mnie rozśmieszyć to brawo udało ci się :)

I btw tak to ja zdecydowałem że związki hetero są podstawą naszego życia, ewolucji, i rozmnażania które doprowadziło do tego wszystkiego co masz teraz :)
Wychodzi na to że żyjesz dzięki mnie.
Nie ma za co ziom.

2

@elo1600 Poczytałem sobie troszkę tą dyskusję i zauważyłem pewną tendencję.
Generalnie nic do ludzi z inną orientacją seksualną nie mam, nie interesuje mnie co robią, mogą walczyć o swoje prawa ... nie jestem ani za ani przeciw bo mnie to nie dotyczy.
Ale zauważyłem że z jakiegoś bardzo dziwnego powodu stawiasz hetero i homo sex. osoby na tym samym poziomie i stwierdzasz że skoro np hetero mogą się " obnosić to i homo też powinni" ( to akurat też mam gdzieś), do tego stwierdzasz że ciekawe co by było gdyby nagle zakazać hetero seksualnych ślubów :)

Kolego drogi od pierwszego człowieka na ziemi całe nasze życie kręci się wokół związków heteroseksualnych. To jest "domyślny" typ związku na ziemi. Wszyscy żyjemy dla tego że twoja mama i twój ojciec zrobili ciebie a moi mnie ... i to wcale nie palcem..........
Jakim prawem stwierdzasz że te dwa rodzaje "upodobań seksualnych" są równe?

Możecie otrzymać różne prawa, możecie otwarcie okazywać swoje uczucia, możecie brać ślub, adoptować dzieci... ale nigdy w życiu nie będziecie tak samo "wartościowi" dla cywilizacji jak związki heteroseksualne.
Więc powstrzymaj się proszę od pisania głupot w stylu skoro wy możecie to i my też bo to są pierdoły.

1

Lol jak to się mawia na la Rambli ... wierzycie tym pismakom ?
Łykacie jak pelikany ...
Oczywiście że Barcelona będzie dopłacać czemu miała by nie dopłacać? Możecie spać spokojnie.

0

@SkilledHydra16 Tak naprawdę to do końca życia... tyle właśnie zajmie Barcelonie wypłacenie sumy którą on będzie miał w kontrakcie :)

Heheszki

0

@taris Ja mam, cały czas pokazują jak Messi strzela tą samą bramkę ... w kółko jedno i to samo ...
A do tego na środku ekranu napisane że muszę coś wykupić żeby oglądać ...
Nie polecam!

1

@pawelke3n Kurdę chyba mieli rację świat rzeczywiście jest przeciwko nim ...
#KlękamZawiązujęButyiIdęDalej

1

@fart Liczę że nie będziemy grali 3ką napastników bo to będzie krach :(

3

@Janiama Przypominam że bez zgody piłkarza nie będzie żadnej wymiany. Jeżeli chce zostać nie musi się zgadzać i może nawet nie obniżać pensji ... jeżeli dojdzie to do skutku znaczy że wszystkim to odpowiada czyż nie ?
Po za tym z tego co czytałem to pisali że Griezmann właśnie przychylnie się patrzy na możliwość powrotu ...

7

@masq Do ludzi baardzo trudno dociera, albo nie dociera wcale po co jest robiona ta wymiana :) Trzeba się cieszyć że dają Saula mogło być i za friko z dopłatą za pensje :P

2

@Mr8lack Chwała mu za to że w wieku 48 lat może samodzielnie wyjść z domu :)
Jak to mawiał Perez
"Wielki piłkarz, jeszcze większy idiota"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?