0

@QUNJ Powiem szczerze że nawet nie czytałem xD widzę że skończyłeś już zmianę w burgerowni i postanowiłeś zapodać jakiś dłuższy wysryw :)
Możesz dalej pouczać ludzi w wolnym czasie od przewracania burgerów ;) jesteś wolny.

0

@QUNJ Już wolałbym nieudolnie próbować być ekspertem w dziedzinie piłki nożnej na portalu o "owym futbolu"
Niż w przerwie od ciężkiej pracy w Maku wysrywać bezsensowne komentarze próbując przekonać randomowego ziomka z portalu o "owym futbolu" że znasz się na "owym futbolu" bardziej niż on.
Ty to jesteś ^^ znaffca :)

0

@QUNJ No już, przestań się tak głośno śmiać i wracaj do zawijania Burgerów klienci czekają.

0

@Colon Po pierwsze, super zawodnik :)
Po drugie ... bez przesady, poczyścił, przeczytał, wyjaśnił itp :P
Messiego teraz co drugi byle zawodnik Hueski, Levante czy innego Getafe wyjaśnia po 10 razy za mecz :) A to uważam jest większa zasługa niż "wyjaśnienie" takiego Ronaldo ( nigdy jakimś wielkim dryblerem nie był )
Normalna sytuacja boiskowa :) pewnie nie jeden taki pojedynek wygrał i przegrał w tym meczu :)

0

@Pilka_jest_okragla Messi, Aguero, Fati, Griezmann, Dembele, Depay, Pedri, De Jong, Moriba, Busi, Cou.
Jaki Puig o czym my mówimy :)

4

@JarekS Dalej widzę ludzie nie rozumieją w jakiej dupie jest Barcelona. Obniżenie pensji i "zachowanie" tych wspaniałych piłkarzy to już będzie wielki sukces.
A jak nie uda się obniżyć pensji to w ogóle nie wiem co my będziemy robić z tymi długami... Wszyscy z kontraktami po rok czy dwa będą siedzieć i ciągnąć kasę do oporu a my będziemy przez kilka następnych lat grać dzieciakami z szkółki.

1

@hazo428 Będziesz będziesz :) dalej nie mamy żadnego solidnego CDMa i raczej nie zanosi się na to że jak nie wypali Wijnaldum to kupimy kogoś innego :) a więc mało co się zmieni dalej słabo w środku.

0

@Patrykl145 spokojnie to tylko kolega koledze załatwia robotę. Do tego będzie tylko jakąś tam sekretarką. Niech ma ... i zawsze to jakiś PR w Catalonii go lubią :)

1

@szkutnik91 Jeżeli Laporta chociaż na sekundę zastanawia się nad sprowadzeniem kogokolwiek nowego na pozycję bramkarza pomimo tego że mamy Stegena i Inakiego a są inne pozycje które trzeba na 100% wzmocnić.
No to ja nie mam pytań ...

1

Komentarz usunięty

0

@ObiektywnyKibic121 Piłeś, nie pisz! Proste.

0

@wyjasniecie Żeby wprowadzić troszkę kontekstu... wiem że propagandę łatwo i przyjemnie się łyka ale czasem trzeba troszkę się zagłębić :)

Pan na zdjęciu to były admin ( jeden z ) kanału NEXTA w telegramie. Który za drobną opłatę od określonych osób koordynował protesty przeciwko prezydentowi Białorusi. W pewnym momencie panowie się posprzeczali o to kto jaką część donacji będzie zabierał i się rozeszli :) Ten oto pan kilka lat temu kiedy wojna Ukraińsko-Ukraińska się zaczynała dołączył do pułku AZOW ( można sobie wygooglować) gdzie zabija Ukraińskich "separatystów" a i nie wykluczone że i ludność cywilną. To pierwsze jest potwierdzone jego własnymi słowami, to drugie jest bardzo prawdopodobne zważywszy na taktykę którą w tamtym czasie używała strona "pro ukraińska" .
W Białorusi karanym jest do 15 lat pozbawienia wolności za to że jako obywatel Białorusi uczestniczysz w jakimkolwiek konflikcie zbrojnym poza granicami państwa :) Bardzo dużo białoruskich ochotników którzy walczyli w konflikcie Ukraińskim ( czy to z jednej czy drugiej strony) odsiadują teraz wyroki. Z resztą w tym kilku kolegów tego pana z pułku AZOW też już siedzi :)
Także ten no Solidarność z Wolnymi Białorusinami.

Dla tych kto nie bardzo chce googlować.
Pułk AZOW to neo-nazistowska organizacja wojenna utworzona głównie z ludzi w wyrokami za rozboje, napady i rabunki. Której głównym celem jest czyszczenie świata od ludzi którzy im się nie podobają :) Stworzona z ludzi którzy chcą sobie po strzelać i przy tym zarobić :)

"Dowódca batalionu Biłecki twierdzi, iż oprócz walki z separatystami jego misją jest prowadzenie „krucjaty” białej rasy przeciwko „semickim podludziom”

1

@marcin62 Nie powstanie. Perez spartolił szansę. Kibice stanęli po stronie Mafii nie dziwię że że wypowiada się w takim tonie. Aktualnie są królami piłkarskiego świata. Robią co chcą wprowadzają zmiany jakie chcą żaden klub im nie podskoczy... jeszcze przez wiele wiele lat.
Brawo :) wystarczyło rzucić hasło że superliga zabije futbol i hołota pobiegła protestować :)

1

@macio_944 Nie przesadzaj zaraz zrobimy zrzutkę po kilka milionów i kupimy wszystkich.

0

@Image Profil trenera, a nie osiągnięcia.
Vicodin

0

@Derean Chyba nie o to mi chodziło :)

4

@A_Gomesinho_21 Oby do Realu. Ja chce oglądać ligę Hiszpańską a nie te wysrywy co oglądam już 3ci sezon.
Bez wielkiego Realu nie ma wielkiej Barcelony !

0

@Pioter Chyba jeden z lepszych hipotetycznych wariantów :) Tylko troszkę trzeba by zmienić zespół pod niego. A tak to mogło by być ciekawie.

10

@neeed A Kuman to co mały ? tam ze 100 kilo będzie

0

@patrykzmc2000 Bezpośrednia zamiana Busiego ? Jeżeli tak to szkoda :( będzie mi go brakowało. Jeżeli nie, to gdzie on będzie grał ?

0

O zbawca naszej obrony przychodzi :) ... który pewnie nie będzie grał bo Araujo i Pique będą grali :)

0

@Nihas Nie patrząc na fakt tego gdzie grał i jaki klub trenował. Uważam że ma bardzo podobny profil trenerski do Valverde.
No i chyba już bym wolał Valverde.
Tym bardziej jest to trener który wymaga transferów pod siebie... u nas raczej o to ciężko zważywszy na brak kasy. My potrzebujemy kogoś kto będzie grał tym co ma i zbytnio się nie wychylał po jakieś super transfery :)

1

Niech Messi prowadzi Barcelonę i tak podobno to on ustalał skład za Valverde i Setiena.

1

@Arn3th Nie, to był komentarz do kolegi @EdinsonCavani ale you know shit happens

0

@RonaldoR9 No masz szczęście bo już miałem pisać że to nie możliwe, jakby co :)

1

@Criss18Barca Spokojnie nic się nie dzieje. Święta rzeka Ganges wymyje wirusa raz dwa. Nie ma co panikować. Zaraz wrzucą ciała do rzeki potem się wykąpią i troszkę podpiją świętej wody i zaraz przejdzie pfff.

1

@Kettger Tego się spodziewałem. Mam ogromną nadzieję że taki człowiek jak Laporta znajdzie słowa które zmuszą wczasowiczów do odejścia. Chociaż szanse są nikłe imho.

0

@Kondziubarca Łatwo trolować i się śmiać kiedy nie starasz się ogarnąć w jak ogromnej ruinie zostawił ten klub Bartek wspólnie z wirusem. Myślę że w "kilku sezonach" okres przejściowy się nie zamknie :) jeżeli ci wszyscy którzy są podpisani zaczną "odsiadywać" swoje kontrakty :)

5

@Arn3th A bo Flick zanim stał się 1szym trenerem Bayernu to był wybitnym znanym na cały świat trenerem :)

Chyba jednak zły przykład

Poza tym łatwo dopasowywać sobie rzeczywistość w zależności od czasu i potrzeby nie ?
Przypomina mi się taki jeden "wynalazek" którego teraz wszyscy ubóstwiają :) A konkurował on wtedy z wielkim Mou jeżeli się nie mylę :) Ciekawe co by się stało gdyby stery objął wtedy Mou a nie Pep :)

3

@clyde Bardzo płytka dyskusja na temat tego co kto uważa za zło większe a co za zło mniejsze... bez zagłębiania się w fakty i bez specjalnego przemyślenia tematu.
Równie dobrze można się zastanawiać czy osoba która "nieumyślnie" spowodowała śmierć powinna podlegać temu samemu wymiarowi kary co osoba która umyślnie spowodowała śmierć.
A i skoro decydujemy się na karę śmierci dla osób które popełniły "przestępstwo na tle seksualnym" wobec dzieci to rozumiem że wszyscy mordercy też takiej karze podlegają? Bo chyba morderstwo nie jest u ciebie łagodniej oceniane niż "pedofilia" w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu.
Fajnie by było gdybyś chociaż sprecyzowała co to znaczy przestępstwo seksualne i kto miałby je komu udowadniać bo nie wiem czy wiesz ale większość takich przestępstw nie kończy się " penetracją" więc trudno o próbki DNA a słowa dzieci ( w kilku przynajmniej, znanych mi przypadkach) nie zawsze okazują się być prawdą :)

Ale generalnie popieram cie :) powiem więcej kulka w łeb każdemu kto wychodzi za ramki prawa, zaczynając od złodziei. Żeby uchronić przyszłe ofiary przed napadem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?