0

@Hopner15 Gdzie były te mądre wypowiedzi jak mi cenę na kolę podnosili pod hasłem dbania o zdrowe odżywianie obywateli. Pluję na nich wszystkich dopóki mi nie wrócą normalną cenę na Napoje. Gówniaki.

4

Ja to chyba jestem jakiś głupi. Bo kompletnie nie rozumiem dyskusji o Koemanie.

Przychodzi trener do BARCELONY!!!!!! Wielkiego jak tu wszyscy mawiają klubu. Ma jakiś tam swój plan na grę. Prosi o transfery za 15/20 mln i ich nie dostaje :) w zamian dostaje grupę 7 młodych zawodników z których 2 grało raz na ruski rok w 1szym zespole a pozostali to wyciągnięte z Barcy B żółtodzioby. Do tego moralnie zniszczony i obrażony na cały świat Messi który chce odejść i w sumie może wygrywać a może i nie wygrywać, zamknięty w sobie Griezmann który został tylko dla tego że myślał że Messi odchodzi, Coutinho który planował chyba grać w miejscu Messiego kiedy ten odejdzie :), połamany Dembele świeżo po półrocznej kontuzji. Ah no i zapomniałem zbawienie naszej pomocy ... transfer za 60 mln Pjanić :)

Co się dzieje? Gramy tak sobie... Messi tragedia, obrona kompletny cyrk. Pomoc nie biega ... nikt się nie wraca... nikomu się nie chce. Stoją i patrzą na siebie , najgorsze średniaki wchodzą w nas jak w masło. Na szczęście odpala Fati i trzyma nas przy życiu.
Dalej lepiej...
Fati się łamie, Coutinho zaczyna grać padakę ( chyba ma jakiś kompleks Messiego który robi to co on tylko lepiej), Coutinho się łamie. Zaczyna grać kolejny młodzik Pedri ... zaczyna odpalać o kurde jak fajnie kolejny młody. Łamie się cała obrona zaczyna grać 2 kolejnych młodych. Lenglet dostarcza średnio 1/2 bramki dla przeciwnika na mecz.
Alba kontuzja... zaczynają się machinacje z Destami i Firpo kogo na którą stronę. Łamie się Dest... Mingueza gra bocznego. W międzyczasie jedyna nadzieja trenera w pomocy de Jong gra KU*WA WSZĘDZIE ... NO KU*WA WSZĘDZIE! Bo to brakuje obrońcy a to brakuje ofensywnego więc musi być podwieszony pod napastnikiem.

W międzyczasie. Dembele gra gówno ... przeplatane petardami w okienka i bramkami z ucieczek przed obrońcami... Griezmann marnuje po 4/5 sytuacji na mecz w tym setki z 5 metrów na pustą bramkę. Busquets słabo czuje się w ustawieniu i gra to co zawsze tylko wolniej. W międzyczasie człowiek który miał nam wejść do pomocy i pomagać Pjanić gra żenadę i w niczym nie pomaga( wylatuje). Wszystko wskazuje na to że będziemy mieli problem żeby wskoczyć do top 3 w lidze.

Aż tu nagle wszystko się mienia ... dosłownie z tygodnia na tydzień... Zawodnikom zaczyna się chcieć coraz bardziej... intensywność rośnie, już nie stoją i nie patrzą się jak przeciwnik ich jeździ a coś tam czasem nawet wrócą do tej obrony. Messi nagle uśmiechnięty cieszy się z każdego gola kolegów jak dziecko. Nowi ludzie zaczynają dawać coraz więcej. Coraz mocniej Pedri, coraz mocniej Mingueza. Dalej kontuzje dalej nie jest super ale jakoś to idzie...
Trafiamy w LM na PSG w pierwszym meczu Mbappe nas masakruje. Ale dziwnym trafem piłkarze nie są załamani ... budujemy się na 2mecz z Sevilla ... masakrujemy ich w lidze i jeszcze bardziej w pucharze. Podchodzimy do rewanżu z PSG gramy Baaardzo dobrą grę w pierwszej połowie ale skuteczność ( tak jak w całym sezonie ) znowu jest słaba. Mogliśmy ten mecz wygrać ... może nie awansować ale na pewno nie był to mecz na remis gdyby w pierwszej wpadła 1/2 byłoby inaczej.

Teraz gramy całkiem przyjemną dla oka piłkę z dużą dawką młodych zawodników. Przegrywamy z mocnymi drużynami jak PSG czy Real pewnie dla tego że jak sama nazwa wskazuje są one mocne ? :) PSG rozwala Bayern a real Liverpool.
Patrząc na to jak spora część tu mówi o tym jaki to Barcelona ma skład do wygrywania wszystkiego no to Bayern i Live też mają takie same składy i niema co umniejszać PSG i Realowi że wygrali bo kontuzje... wygrali ... są lepsi.

Wszyscy krzyczą że nie ma sezonów przejściowych w takim klubie jak Barcelona, szkoda tylko że ta wielka Barcelona wydała krocie na zawodników którzy całkowicie ne pasują do grania w Barcelonie. Gorszy Messi ( Coutinho), człowiek który biega i strzela ( Dembele) i Człowiek który potrzebuje 5/6 setek żeby strzelić jedną ( Griezmann) przynajmniej tak było w pierwszej połowie sezonu teraz Grizzi potrzebuje tylko 3 setki żeby strzelić :)
Zabrać te nazwiska i gdyby nie grający cokolwiek Pedri to zostajemy tylko z Messim i powiedzmy de Jongiem w ataku.

Ja się całkowicie zgadzam z tym że Koeman to nie jest wybitny trener, i nie jest to trener na lata dla Barcelony, i że ma tylko jeden plan na mecz i trudno mu się dopasować do wydarzeń na boisku. Ale baardzo ładnie podniósł morale w leżącym na dnie zespole. Wrócił do życia Messiego. I walczy o wszystko o co może. A ludzie stawiają ultimatum że ma odchodzić jak nie wygra ligi ^^ bo przecież wszystko inne ( LM) już przegrał :) z zespołem który pewnie będzie grał w finale :)

A I BTW dla wszystkich którzy piszą że Koeman powiedział że Barcelona nie ma składu walczyć o puchary...
On powiedział że nie ma składu na walkę o wiele pucharów ... w momencie kiedy połowa składu była kontuzjowana a w obronie grał de Jong.


1

@messi564 Równie sensownym tłumaczeniem jest to że sprawdza ceny żeby inwestować ^^ Bo przecież sprawdzać żeby sprzedać to nie może bo za trudno ale żeby bawić się w inwestycję w nieruchomości to już może :) bo pewnie się zna.
Pan to dr. Strange ? że naciąga rzeczywistość jak majtki na głowę :)
@chavez W to już bardziej da się uwierzyć :) Że dwie kobitki siedziały sobie na telefonie i przeglądały gadając ze sobą jakieś oferty na domy w okolicy :)

1

@DonMatteo901 Koeman to gówno trener! Bo pozwolił Pique grać zaraz po kontuzji ... wywalić na zbity pysk.
Tak na La Rambli czytałem :)

3

Wydaje mi się że Griezmann w fifie powinien mieć pasywke która obniża drybling wszystkim kolegom w odległości 10m od niego.

0

@itmustbejoke Respect! Jak to powiedział @LuisSalvano Nie da sobie i kolegom w kaszę dmuchać.
I jeden i drugi spore byki po meczu przybili sobie piątkę i mówili o tym że to sport dla facetów a nie Suarezów :)
Po tym z resztą gra była praktycznie bez fauli szybko sobie wyjaśnili i się uspokoili.

1

@LuisSalvano Wszyscy chcą żeby PSG odpadło bo nienawidzą Neymara a Luis chce żeby odpadło bo kocha Neymara :)

1

Smutne że Mbappe takie gały ładuje na luzie bez jakiegokolwiek wysiłku, widać było że ta piła nie ma prawa nie wpaść. Dembuś by walił na pałę w kosmos :)

1

@kryhaa Casillas, Buffon, Kahn

0

@El dominatore Magister fizyki stosowanej.

0

@Hosh Do Santosu wraca ?

3

@dv7wisnia Z jego fizyką pewnie zaczyna się męczyć koło 80 min a poci się dopiero w saunie s koleżankami

5

Jakim prawem Di Maria tak dobrze gra ... nie rozumiem tego zjawiska

1

@mrboom Masz całkowitą rację, wszyscy by tak myśleli. Wszyscy oprócz tych którzy umieraliby pod respiratorami od tej gorączki/przeziębienia. A powiem ci jeszcze więcej ... ale to w tajemnicy. Gdyby nie było tej szopki to zakażeń nie byłoby po 20k dziennie a po 100k a wiesz o ile więcej by osób wtedy umarło ? Bo albo przechodzisz jak grypę albo przechodzisz na drugi brzeg Styx'u i tutaj już na dwoje babka wróżyła albo wygrałeś albo przegrałeś :)
Bardzo podobnie jest aktualnie na Ukrainie gdzie notują dziennie 400 osób umierających na covid a nagle jest po 200/300 % więcej śmiertelności na wszystkie inne choroby powiązane z układem oddechowym ^^.
Nie robiąc "szopki" skazujesz na śmierć dużo więcej osób niż mamy w aktualnej tendencji.
A jak powiedzieli koledzy wyżej życzyć komukolwiek śmierci nie wypada :)

0

@priest9999 @chavez @Aneurysm Hmmm no dobra, dzięki, następnym razem będę wiedział :(

0

Czy życzenie śmierci od Covid komuś kto "nie wierzy w tego wirusa" to coś złego ? Czy to nie jest tak troszkę jak życzenie komuś żeby poszedł do piekła kiedy ten ktoś jest ateistą?

1

@Nano22 Sędziowanie nie było słabe, spełniało wszystkie standardy Hiszpańskiego sędziowania. Tebas approves!

0

@tristan87 Jeżeli patrzeć na kwoty zakupu/formę sprzed lat. To mamy całkiem sensowną ekipę. Ale jeżeli patrzeć na formę piłkarzy, nawet nie z tego sezonu, a z kilku ostatnich. To po odjęciu z tego składu Messiego ( który też jest bez formy ) to mamy skład jak dobry europejski średniak z ogromną ilością młodzieży. Która z resztą musi od razu grać pierwsze skrzypce ... jak Fati, Dest, Araujo, czy Pedri.

0

@BarcaInfo Jedyny człowiek który mógłby sam uratować nas przed blamażem w rewanżowym meczu z Liverpoolem ...

3

@marcin000019 Ciekawe czy kupią w tym okienku Neymara czy Mbappe

1

Komentarz usunięty

0

@pax Idealny przykład jak problematyczne jest wytłumaczenie czegoś człowiekowi z ujemnym IQ nie warto próbować.

0

@ShawnC Nie przesadzałbym z tym dużo gorszym :) W prime oczywiście Suarez był lepszy ale teraz kiedy i jeden i drugi mają swoje lata myślę że jednak Aguero zdecydowanie więcej daje ... jeżeli gra ^^.
A co do Haalanda to jest to baaaardzo mało prawdopodobne w tym roku ... jeżeli zostanie w BvB co jest też baaaardzo mało prawdopodobne bez LM, to może za rok. Teraz Barca musi sprzedać za dobrą kasę słabych zawodników ... którzy do tego nie chcą odchodzić.
#MałoRealne

8

Widzę że wszystkie wyniki w konkursie @BarcaInfo już zostały zajęte :) powodzenia wszystkim :)
Swoją drogą chyba lepiej byłoby wylosować spośród osób podających poprawny wynik. Nie każdy siedzi 24h na la Rambli ^^

0

@LuisSalvano Mam na myśli to żebyś mi wytłumaczył co to znaczy być kibicem na pół gwizdka, może i ja jestem i muszę się udać w kierunku wyjścia skoro taka persona jak ty tak ładnie prosi :)

2

@LuisSalvano "Adios kibice na pół gwizda!" co to znaczy ?

0

@Granto Żeby komentować trzeba mieć chociaż małe pojęcie o tym jak wygląda życie sportowca na poziomie zawodnika 1szego składu Barcelony. Czy MC tak jak Garcia. Trzeba mieć chociaż blade pojęcie o tym ile kilometrów ten człowiek przebiega w ciągu tygodnia i jakie obciążenia ma na nogi.

Wiem że na tym forum trzeba wszystko rozpisywać i tłumaczyć łopatologicznie ale chyba nie chce mi się tego robić :)
yo

8

@Zip "Okaze sie ilu chce grac dla Barcy, bo Barca,
A nie ze kosmiczne kontrakty kurla tylko tym bartomeu sciagal tu pilkarzy"

Najgłupsze co słyszałem od lat :) gratuluję. Pisać o jakiejś mitycznej miłości dla do klubu i granie za półdarmo :) Albo jesteście aż tak bardzo młodzi i odrealnieni albo trolujecie. To jest praca jak każda inna ... do tego wymaga ogromnego wysiłku fizycznego od którego przeciętny obywatel umarł by w tydzień :)

Może niech dopłaca skoro tak kocha ten klub a Messi i Pique to powinni w ogóle wpłacać na konto Barcy po 50 mln rocznie skoro niby tak kochają ten klub... i tak dużo zarabiają.

3

@10SzymonBarca10 "Jorge Mendes, ręka, która kołysze kołyskę ... Barça."

Kogo obchodzi co on tam kołysze ?

0

@Ghotti Ah no 20 min temu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?