zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Bardziej fake niż boobsy Pameli Anderson a to już wyczyn :)
0
@Herato Jezu jak to pokazuje przepaść między Messim i całą resztą "najlepszych" piłkarzy Barcelony jeżeli człowiek nie jest w stanie wybrać kogoś jednego kto by wyraźnie wyprzedzał całą resztę :)
0
@masq To chyba ta pani którą cała La Rambla zwalniała bo uśmierciła Eriksena o ile się nie mylę :P
0
A mówią że Var zabiera emocje z futbolu :)
4 nieuznane bramki dla Włochów dadzą więcej emocji niż 4 uznane :)
3
@agaFCB Buty wiążą... grupowo
1
@ElKamil @Castro Muszą się trzymać razem żeby wyjść z IQ na 0 :) spoko spoko niech płaczą tylko więcej zabawy :)
0
@QUNJ Lekko to mało powiedziane, a i przestań mi rodzinę prześladować bo aż muszę sprawdzać co tam napisała osoba która ignoruję :)
Wracaj do kręcenia kebsów ekspercie :)
2
@RobiS Eee tam sorki ale lubię się pośmiać z ludzi z ujemnym IQ :)
2
@HighestInTheRoom Nie ty mi będziesz mówił co mam robić :)
2
Płacz codziennie na La Rambli o to że piłkarze zarabiają o wiele więcej niż powinni ...
Płacz o to że zarząd powinien ogarnąć ich pensje ...
Ciesz się że piłkarze nie obniżą swoich pensji żeby umożliwić podpisanie kontraktu z Messim.
Karuzela śmiechu na tej La Rambli
4
@Neymarinho Zacznijmy od tego że taki Laporta jest o wiele większym kibicem Barcelony niż ty kiedykolwiek byłeś i kiedykolwiek będziesz.
I ten kibic :) robi wszystko żeby zatrzymać u nas tego szczającego na kibiców gracza :)
Wielki kibic Neymarinho wymaga żeby Messi jak pies lizał bramy Camp Nou.
Zacznijmy od tego że klub piłkarski to nie konstanta. Ludzi którym Messi zawdzięcza wszystko już dawno w tym klubie nie ma. Messi męczył się w tym śmietniku kilka ostatnich lat ... cały czas będąc tyranym przez ludzi z zarządu i przez takich kibiców jak ty bo nie biega, bo nie zależy mu, bo słaby kapitan.
Człowiek ma do podjęcia ważną decyzję życiową a ten znowu go ciśnie :) Topowy kibic dla takich aż przyjemniej się pewnie gra i zdobywa trofea.
A na koniec powiem ci, bo już nie raz słyszałem te pierdoły, Messi to co zawdzięczał Barcelonie oddał już bardzo dawno .... teraz to Barcelona zawdzięcza Messiemu o wiele o wiele więcej niż kiedykolwiek będzie mogła oddać ...
Dla tego Laporta ma taki stosunek do Messiego i innych którzy wnieśli dużo w budowanie marki Barcelony ... bo to mądry człowiek .... w odróżnieniu od niektórych.
4
@Neymarinho Dokładnie to co napisałeś tylko bez sarkazmu. Na takich kibiców jak ty :) to można i posrać ...
2
Kiedyś to było....
Kiedyś Barcelona była najlepszym klubem piłkarskim na świecie, kiedyś miała najlepszego piłkarza na świecie...
Teraz to nie ma już nic :(
0
@barcowy1899 A kim jest Lewandowski wobec problemów świata ...
1
@JimMorrisonFCB Bo studiowała ( nie wiem czemu napisałem wykłada :P) filologię i umie czytać ze zrozumieniem ^^ polecam
0
@masq Jest problem ze znalezieniem wiarygodnego źródła bo liczba zer była tak duża że nie mieściła się na żadnej kartce papieru więc musieli zapisywać kwoty na rolkach papieru toaletowego który potem został skradziony podczas wybuchu epidemii.
Takie buty :(
16
Rozumiem że to jakiś kolega Pedriego. Rozumiem że można chwalić młodego ale to co on na opowiadał to jakiś nieśmieszny żart :)
1
@AlicjaFCB Z tego co pamiętam to @pax akurat pisał całe felietony o tym czemu Semedo jest najgorszym zawodnikiem Barcelony :)
0
@Pawel13sz Nie bo wtedy musi odejść ktoś z dwójki Pedri / de Jong
0
@Cochise Bo to ostoja romantyzmu w piłce :) Nie wiedziałeś ? :P
7
@Jakchcesz Aktualnie Pedri to jest dobry gracz. Fati sprzed kontuzji to był crack ... człowiek ciągnął sam Barcelonę jak Messi był w dołku Pedri na razie zaprezentował się bardzo dobrze tylko w kilku meczach w reszcie był dobry albo przeciętny ( w Barcelonie).
4
@Cochise Ahh ten romantyzm piłkarski. Chyba UEFA cie tak zainspirowała :)
1
@Pawelsky To Kante wygrał LM a nie Guardiola ją przegrał ? Hmm dobrze wiedzieć dzięki :)
Kogo jak kogo ale nazywanie Kante w kontekście złotej piłki jest co najmniej nie na miejscu :)
1
@masq Ja jestem za. Możliwość posiadania takiego wspaniałego gracza w Fortnite przez 8 lat brzmi dumnie.
A jeszcze będzie praktycznie za darmo.
A Dembele zrobił ruch życia przechodząc do Barcelony zagrał 1 dobry sezon w Niemieckiej gówno lidze i siedzi od 20 roku życia na piłkarskiej emeryturze lootując kasiorę. Boże to jest geniusz.
1
@Kgorecki2500 Adapter dead :)
6
@clyde Bembele zainstalował nową giere :)
0
ĘĘĘĘMBAPĘĘĘĘĘĘĘ
0
@Janas11224 Bardzo optymistyczny ten skład podałeś... zważywszy na fakt że nie stać nas na utrzymanie takich piłkarzy w składzie :)
1
@Encore Nie ma to jak mieć studnie bez dna ... żenada
0
@Walker Weź teraz znajdź niepokalaną dziewicę.
Powodzenia :)