0

@l0Messini Ty genialny pomysł. Dawaj będziemy mówić o wszystkich przypadkach " podejrzanych" ale wtedy trzeba też mówić o każdym przypadku bez żadnych powikłań.
Dawaj będą programy o ludziach którzy się zaszczepili i nic im nie jest. Po imieniu po kolei kilka tysięcy dziennie. Ich historię choroby współistniejące itp ... bo to jest ważne w kontekście bezpieczeństwa szczepionki.
Ach no tak zapomniałem :) co was to obchodzi przecież to nie współgra z teorią spiskową :)

Chciałem ci przypomnieć że zwykłe proszki poczynając od aspiryny a kończąc na antybiotykach mają skutki uboczne mniej lub bardziej niebezpieczne.
Każda operacja/zabieg wiążą się z pewnym ryzykiem. Jeżeli srał byś w majty za każdym razem kiedy pijesz proszki czy idziesz na zabieg to byś się raczej nie wyleczył :)

Już nie mówiąc o tym że to raczej domysły niż konkrety jeżeli chodzi o to że "szczepionka zabija" więc ja bym raczej zluzował porty.

Do niczego nie namawiam, ale nie ma co straszyć ludzi głupotami ... bez sensu

1

@deyna2018 z połączenia 2 słów "zez" i "łomować"

3

@CatalanDream Nie uważam że w jakikolwiek sposób taka akcja może wpływać na rozsądnie myślących ludzi. Niech robią co chcą. Klub musi generować hype na wszystkie możliwe sposoby... na tym zarabiają.

1

@Messibestplayerintheworld Barcelona potwierdza

0

@Cobra303 Prawda ? też mi się podoba

0

Jakie to smutne że obydwie "gwiazdy" Barcelony tylko przeszkadzają :P

1

@ŁukaszNidzica Nic dziwnego, od kilku lat gra w pierwszym składzie Barcelony. Można powiedzieć że nasza legenda zaraz za Messim

2

Czy tam była teraz Benzyna ? xD

0

@lucca87 Polacy zawsze będą gloryfikować polskich "bohaterów" tak jak Hiszpanie swoich a Ruscy swoich. Co w tym dziwnego? Mało kto z ludzi związanych z futbolem spoza granic Polski będzie Lewego chociaż blisko CR7 i Leo stawiać.
Normalne.
Tym bardziej że Lewy jest w ścisłym topie graczy na świecie na dany moment.
To w cale nie znaczy też że jesteśmy nagle w gronie zespołów liczących się w walce o puchar :P

1

@NaFazieHitman Ewidentnie nie w humorze pan CR.
Po tylu latach w topowych zespołach powinien wiedzieć że na takich eventach nic nie stoi na stole bez powodu :)

"Oficjalnym sponsorem mistrzostw została Coca Cola Euro 2021 odbędzie się więc z wszechobecnym logiem tej marki, zarówno na stadionach, jak i w materiałach marketingowych."

Ciekawe czy dostanie za takie coś po czapie :P

0

Sprzedać Depay'a kupić Issaka

0

@Lisek jak ma machać łapskami to przynajmniej jako kapitan :P

0

@barcelonaLM Jesteśmy wszyscy obywatelami Europy :) cieszmy się że nasi rodacy czarni Francuzi wygrywają MŚ i Euro.
heheszki

1

"Od dziś można oczekiwać oficjalnego ogłoszenia transferu."
Ciekawe czy jeszcze w tym życiu.

0

@PlsNotAtletico Widzę że kolega za głupi na tak wykwintny sarkazm, spoko nie gniewam się, jestem przyzwyczajony.
@edit
No mam nadzieję że to moderator usunął ten pościk a nie ty :) niema czego się wstydzić :)

44

Ależ u nas Depay będzie piły na Halanda grał to głowa mała.

0

@IronSanHybrid Tam związki mają podpisane kontrakty ... wielomilionowe kary.
Biznes to biznes a taki "wypadek" jeszcze więcej osób przyciąga do oglądania. Nie oszukujmy się :) nikogo zdrowie piłkarzy nie obchodzi. Oni niedługo będą grać mecze co 2 dni a MŚ i ME będą co roku.

0

@Bartek22 Na La Rambli każdy co sekundę piszę swoje spostrzeżenia na temat tego co się dzieje. Bez przesady ...

0

@Bartek22 A co to już nie można na form dzielić się wrażeniami ? Ziomek ogląda i komentuje może i wujek mu powiedział co myśli ... to napisał.
Jiiizzzz byle się przypierdolić... szkoda gadać

0

@Bartek22 Bo napisał to co części oglądających przed telewizorami też przeszło przez myśl ?
Ty masz jakieś problemy z głową ?

0

@mextexperu od somsiada

0

@Kettger Czołowy piłkarz USA, powołany do Brazylii ( już nie mówię o tym że dopiero doszedł do nas) to są jakieś zasługi ? Emerson się załapał bo 70 letni Alves ma problemy i nie może grać :).
Ter Stegen uznawany przez 90 % la Rambli za średniego co najwyżej po ostatnim sezonie. A jeżeli Busquets i Pedri stanowi o sile reprezentacji to rozumiem że raczej mam na nich nie stawiać :P ?

0

Hmm Depay się oddala, zwłaszcza że na Euro może być jedną z gwiazd.
Może być tak że Aguero Garcia i Emerson to nasze jedyne wzmocnienia na kolejny sezon.
Pomijając fakt że Aguero może się połamać ... czy to wystarczy żeby wymagać od Trenera wygrania ligi albo LM ?

3

Pewnie w pierwszym nie zagrają ale przynajmniej złapią troszkę doświadczenia. Super.

0

@BarcaInfo Smutne :(

0

@patry295 "Boże jak ja bym chciał" To już zawiera w sobie moje pobożne życzenie przedłużenia kontraktu Dembelando na kolejne kilka lat.
Ofkors. :)

5

Boże jak ja bym chciał żeby Laporta w jakiś sposób opylił Griezmanna, Roberto, Białego i wypożyczył Puiga.
Dzbanbele niech zostanie na wypadek jakbyśmy chcieli grać na 3 napastników :)

0

@QUNJ Nie możesz kończyć dyskusji dopiero ją zaczynając?
Chyba że działasz tak w życiu? Plujesz na kogoś i uciekasz żeby cie czasem nie pobili :) ?
W końcu napisałeś coś sensownego ( przynajmniej zbliżonego) i mogę coś ci odpisać.
Otóż pnkt 1 "nigdy jakimś wielkim dryblerem nie był" rozumiem że to zdanie równa się dla ciebie stwierdzeniu że Ronaldo był słaby w dryblowaniu :) rozumiem. Tłumaczę dla mało pojętnych ;) Ronaldo nigdy w dryblowaniu nie osiągnął poziomu Messiego, Neymara czy Roniego, cała jego paletra dryblowania zamyka się w przekładance nad piłką z następującą po tym ucieczką od rywala. Naturalnie nie był pokroju Griezmanna ... był dobrym dryblerem. Ale to nie znaczy że przeczytanie jego dryblingu wymaga jakiegoś super wyczucia jak w przypadku Roniego czy Messiego czy w reszcie Neymara.
A co do Messiego to polecam zacząć oglądać mecze a nie powtórki to może zobaczysz że bardzo często Messi traci piłkę w pojedynkach 1na1 i wcale nie na jakiejś wysokiej prędkości :)

Do całej reszty wypocin odnosić się nie będę bo nie jestem tu po to żeby się wzajemnie obrażać z jakimś zerem siedzącym z drugiej strony monitora który przenosi swoje życiowe porażki na dyskusję na forum.
Kończymy ? czy jedziemy dalej ?

0

@QUNJ
- "Zaśmiane mocno z tej nielogicznej nieprawdy."
- "No tak typowy ujemniaczek bez argumentów :D"
- "Hipokryta"
Nie muszę nic pisać sam siebie ciśniesz w każdej kolejnej wypowiedzi. Kontynuuj.


1

A podali w którym roku ? chociaż orientacyjnie.
Bo to wiadomo, ten czy tamten to nie wielka różnica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?