1

@tristan87 Ar ju siur ? nigdzie nie widać takiej informacji :)

1

@FC1899Barca Messi go jeszcze porobi :) dopiero się rozkręca :P

0

@Pawel13sz Trzeba zacząć od tego że współczuje Holendrowi który przychodzi do Barcelony która kupuje za 8 mln Braithwaite a pół roku później nie jest w stanie wydać 10 mln na takiego zawodnika jak Depay.
Nie wiem jaki jest powód czy oni na serio szykują się na Haalanda ? przecież to jest praktycznie nie możliwe do zrealizowania.
Ciekawe jakie są alternatywy ... mam nadzieję że to info to prawda bo teraz się okaże jakie zaufanie i szacunek ma tak naprawdę do trenera Laporta. Jeżeli wezmą Aguero to ja umywam ręce.

0

@Rewolucja123 Od początku było wiadomo że de Jong gra dobrze kiedy obok siebie ma drugiego defensywnego pomocnika skupionego na destrukcji to go uwalnia i daje więcej pola do popisu. My takiego nie mamy mamy za to Busiego który jest słaby w wieeeelu aspektach gry zwłaszcza defensywnie ale potrafi jednym dwoma podaniami wygrać grę albo przynajmniej dać szansę Messiemu na wygranie gry. Więc wypadałoby żeby taki ktoś jednak był na boisku. Dla tego mieliśmy problem, w nowym ustawieniu ten problem troszkę się niweluje co nie zmienia faktu że dopiero po przyjściu Wijnalduma zobaczylibyśmy prawdziwego de Jonga.

0

@Kettger @Rewolucja123 Nie rozumiem co to za głupia dyskusja z podawaniem wybiórczych argumentów które niby mają potwierdzić jakąś waszą teorię ... często używana zagrywka z resztą na tej stronie.
Co to za dziwne pretensje do trenera który objął najgorszą ( personalnie) Barcelonę od wielu wielu lat. Do tego trapioną kontuzjami wielu kluczowych zawodników.
Jaka liga mistrzów ... puknijcie się w głowę. Jaka liga ? tylko i wyłącznie dla tego mamy szansę że liga Hiszpańska w tym momencie to dno i wodorosty na czele z Atletico i Realem będącymi na poziomie angielskich średniaków.
Jak można "zwalniać trenera" w momencie kiedy 70% przegranych / zremisowanych meczy było przez błędy personalne czy to w obronie zwłaszcza sabotażysty Lengleta ( który podobno zagrał tylko parę słabych meczy) czy to w ataku kiedy marnujemy po kilka setek na mecz.
Ach no tak faktycznie to że Lenglet ma nasrane w bani czy to że Griezman nie trafia w piłkę 5 metrów od pustej bramki czy to że Messi nie trafia karnego to jest wszystko wina trenera.
Jasne on odpowiada za to żeby wszyscy byli w formie i zawsze grali na 100% no ale bez przesady może jednak warto troszkę pomyśleć.
Daleki jestem od tego żeby przypisywać zasługę "budowania" czy "odkrywania" młodych zawodników przez trenera, bo w większości przypadków jedyna jego zasługa to zaufanie takiemu młodemu a nie jakieś tam mityczne budowanie zawodnika. Nie mniej jednak mamy kilku młodych którzy grają i grają całkiem ok ... gdyby nie kontuzja Fatiego i Araujo to grali by zapewne cały czas a dodać do tego kontuzje Cou ( nie wiadomo w jakiej by był formie) nie wiadomo jak wyglądałby nasz sezon. A do tego to jak holender zmienił podejście Messiego do gry jest godne podziwu. Z człowieka który był myślami już MC albo PSG on nagle cieszy się jak dziecko z każdej strzelonej bramki kolegów. A jak na końcu Messi zostanie po tym jak Laporta ogłosi że Koeman będzie prowadził Barcę w następnym roku to chyba będzie największy komplement jaki można dostać.

Żeby była jasność nie uważam że Koeman jest super trenerem na lata dla Barcelony, uważam nawet że ma zbyt dużo wad żeby prowadzić nas przez wiele lat ( robienie zmian mu nie wychodzi ... ) ale zasługuje na normalny sezon z normalnym prezydentem z zdrowymi zawodnikami i konsultowanymi z nim transferami. Chociażby za to jak ładnie w tych trudnych czasach zespoił zespół i walczy o to o co w miarę możliwości personalnych może walczyć.

1

@Rewolucja123 Ja czuję że Varane ( jeżeli ktoś ma to zrobić) pogrzebie Real w tym sezonie w lidze i w LM tak na odchodne przed okienkiem.
Jeżeli Zidane dojdzie do finału albo jeszcze nie daj boże zabierze MC/Bayernowi puchar z tak gówniackim/połamanym Realem no to ja nie wiem ... niech mu pomnik perez stawia przed końcem swojej prezydentury.
Podejrzewam że Barca może ligę oddać ... możemy nawet wygrać z realem ale czuję że pewnie się potkniemy o jakieś gówniaki. Chociaż warto zobaczy jaki będzie nastrój i forma po przerwie chociaż w tym 1szym meczu i będzie można myśleć co dalej :)

0

@Coutinho007 i jedni i drudzy grają to tak jakby przy każdym podaniu zamykali oczy i zaczynali się modlić.

0

Boże poziom ligi Hiszpańskiej to jest żart :( top drużyny potykają się o własne nogi co 20s smutne

0

@daniel32778 To nie symulator. Coutinho i Griezmann nie odejdą do końca kontraktu.

3

@FutbolToMagia Jeszcze nie widziałem tematu na który się wypowiedziałeś chociaż sensownie. Takich bredni jak ty wypisujesz to dawno nie czytałem nawet na tym portalu.
Panie " Nie wierzę w badania naukowe wierzę w naukę"

0

@barcelonaLM Dalej nie wytłumaczyłeś mi czym się różni twój twardy lockdown od tego co wymieniłem... i jak chcesz wprowadzać łagodne restrykcje nie niszcząc gospodarki... i dalej krążysz wokół tematu rzucając ogólnikami na zasadzie życie ludzkie jest ważne ale gospodarka też bo bez gospodarki nie ma życia ...

"jasno napisałem, że obostrzenia są potrzebne, ale wszystko rozbija się o ich ilość i sensowność"
Dla mnie też wszystko się rozbija o sensowność w tym wypadku twojej wypowiedzi. Mam głęboko gdzieś twoje poglądy polityczne, oceniam tylko twoją krytykę która jest krytyką dla krytyki bo sam nie do końca wiesz co byś chciał. Jak mi wytłumaczysz jak chcesz utrzymać "obostrzenia" jednocześnie nie niszcząc gospodarki, a do tego nie wprowadzając jakiegoś mitycznego "całkowitego lockdownu" który nie wiem co według ciebie miałby w sobie mieć. To możemy pogadać bardziej rzeczowo. Bo na razie to hasła wyborcze czytam.

0

@maroon Przesadzona reakcja rządu powoduje wzrost zachorowań i zakorkowanie się służby zdrowia ? Do poziomu tego że na karetkę w warszawie trzeba czekać po 40 min ? Powtarzasz informację o odwoływaniu zabiegów, a to rozumiem że odwołują bo tak im się zachciało ? nie dla tego że brakuje lekarzy, pielęgniarek bo wszystkie siły rzucone na 20+ tyś dziennie pacjentów covidowych ? Pamiętam jak jeszcze niedawno popularnym było siać teorię spiskowe że wirusa to niema i że nikt ze znajomych przecież tego nie miał... teraz jak już prawie każdy ma w rodzinie czy wśród znajomych covid to raczej nie wypada. To teraz bajki o tym że to przez przesadzoną reakcję rządu odwołują zabiegi a nie przez ilość chorych.
Tylko się z was śmiać :)

0

@barcelonaLM Wolałbym długo się nie pochylać nad tym tematem bo nie zamierzam nikomu zdania zmieniać na żaden temat.

Powiem tylko że populistyczny bełkot który napisałeś w swoim pierwszym komentarzu jest troszkę bezsensowny bo chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko.
Piszesz że potrzebne są ograniczenia ale nie chcesz lockdownu czyli co ? Ah no tak zapomniałem że ograniczenia to dla was maseczki bo ograniczają swobody obywatelskie...
Nie ... prawdziwe ograniczenia to zamknięcie wszystkich miejsc rekreacji... puby, kina, bary, siłownie, baseny, dyskoteki, galerie itp. A to i jest właśnie niszczenie gospodarki. Jak chcesz zachować ograniczenia i nie niszczyć gospodarki?
A jeżeli mamy nie niszczyć gospodarkę i pozwolić ludziom chodzić i robić co chcąto myślisz że w miesiąc czy 2 nie dobijemy do 50+ tyś zachorowań? Ty wiesz co się stanie ze służbą zdrowia ? Zdechnie całkowicie. Nie będzie jej. Będą ludzie umierać w domach na zawały bo karetki zajęte, bo szpitale zajęte. Myślisz że teraz jest wesoło w przychodniach ? heh.
Nie wyjeżdżać do chorych na kovid też nie wyjdzie :) bo karetka wyjechać zawsze musi.
Także tego no fajny z ciebie krytyk władzy :)

1

@barcelonaLM Odpowiedź jest prosta. Jeżeli to ma być twoja rodzina która będzie poświęcona w walce z wirusem to jestem za... jeżeli moja to już nie bardzo ... pozdrawiam!

0

@clyde Pierwszy trener którego szanują i wierzą w jego wizję od czasu Enrique. Valverde lubili ... ale napewno go nie szanowali jak trenera, o dziadku to nie ma co się nawet wypowiadać. Gdyby Araujo i Fati grali cały sezon to myślę że bylibyśmy w tym momencie zdecydowanie w lepszym miejscu.
Z drobnymi korektami w składzie i mniejszą ilością kontuzji w następnym sezonie można liczyć na sporo :)

1

@RobiS no chyba jednak nie ... zwykłe lepsze

0

@marcin000019 zadzwoń powiedz jak wygląda sytuacja ... na infolinii ci raczej nie pomogą ... może zrestartują łącze ewentualnie ale jak nie pomoże to niech przekażą do techników oni ogarniają to może coś wykminią.

0

@marcin000019 orange ? jak tak to zobacz czy cie nie wpięli na siłę na ipv6 :) ja ostatnio też miałem dziwne lagi wszędzie chociaż speedtest pokazywał normalnie. Wlazłem w ustawienia routera i okazało się że przy loginie mam dopisek /ipv6 :P skasowałem i net się naprawił :P

0

@Rysiu Ty to jesteś!

1

Nadzieje i pewność siebie tak wielka jak przed meczem z Bayernem ... heheszki

1

Nie chce nawet wiedzieć jakie rekordy czystych kont biłby Ter Stegen grając w zespole który nie dopuszcza do 10-12 setek w meczu....

0

@DonAndrzejos Neymar ?

1

@Xavyol Zdawałem rok temu i z tego co mi powiedzieli instruktorzy ( miałem jazdy z kilkoma) to na egzaminie musisz* zerknąć w tylną szybę chociaż raz. Dla mnie było to istotne bo ja raczej robiłem łuk patrząc tylko w lusterka wiec mi powiedzieli żeby zerknąć raz czy dwa w tylną szybę dla spokoju. Ale jak ty robisz patrząc w większości w tylną szybę to chyba nie będzie problemu :)

3

@FafitFCB Jak się to ma do motta la Rambli : Sprzedać póki coś wart ??

0

Muszą strzelić jeszcze ze 2 bo Elche coś ukąsi na 100% i znowu będzie płacz

3

Aż Messiego zatkało że Biały może takie coś odwalić :P

2

Ja tam się nie dziwię.
Chłopaki są po PSG i przed x2 Sevilla i PSG
Nawet najbardziej wytrwałe gwiazdy porno potrzebują odpocząć po ciężkim s*ksie an*lnym
A tu kolejne 3 sceny się zbliżają ... nie zazdroszczę.

1

@D10SLEO Całkiem solidna manipulacja faktami. Respekt! .

1

@Michal03 HAHAHAH dobre dobre :P

0

@MontelQ Nieprawda ... to że ja opowiadam koledze co tam robię z jego matką wieczorami, to nie znaczy że jakiś francuski terrorysta możę grozić mi qmplowi śmiercią :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?