zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@neeed "To nie dramat to Koeman"
Chciałeś powiedzieć że to wszyscy trenerzy od 5ciu lat ...
3
To Wszystko to wina trenera!
Przyjdzie zara jaki normalny trener i zrobi z nich Mbapów i innych Nejmorów.
Wont z Komanem i Wont z Messim bo tylko tych naszych nowych Mbapów ogranicza !!!
2
@FC1899Barca Nie muszą :) sami z siebie robimy jaja od wielu lat
0
@Davvd Sorry ale będą większe emocje niż te mecze Barcelony
2
@GeneralXavi Powinien mu Perez pomnik stawiać :) Plują w łysego a on robi swoje :) z milionem kontuzji on walczy i pewnie wygrywa Ligę i sensownie prezentuje się w LM.
0
Całkiem mocny team na La Rambli powiadają :) Wina Holendra że nie potrafi im wymyślić taktyczki :)
Odbija im się wszystkim piłka jak od Rasiaka w najlepsze lata jego kariery.
Faktycznie całkiem spoko ta kadra
0
@DonAndrzejos se queda
0
@FC1899Barca w każdym innym meczu... zdecydowanie nie w meczu o mistrzostwo. Zwłaszcza Dembele który potrzebuje przestrzeni żeby cokolwiek zrobić.
0
@Marjando 2 młodych na atle ? no już widzę tą gówno burze po przegranej ...
10
@333tricampeones333 bo jest słaby
0
@Pablit No będzie taki jeden Memphis tylko zaczyna się na A i rymuje się z Bababero
2
@norbi77 Szok, niedowierzanie, użytkownicy la Rambli nie umieją liczyć :)
jak to się sta łosie
7
@AmigoBlancos Największy błąd Zidana to wywalenie ziomka od przygotowania fizycznego :)
6
@GregSTG Ta, zrobił imprezę dla całego składu w kluczowym momencie sezonu żeby im przekazać że odchodzi :) ma to sens ^^
4
@PatrychoO Powtarzała sobie po protu hasło do bunkra żeby nie zapomnieć :)
2
Dobry filmik o Pique w meczu z Valencją :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@l0Messini @Rewolucja123 ok dzieki
0
Oglądałem obszerny skrót meczu PSG z MC bo nie mogłem oglądać meczu :(
Wyglądało tak jakby PSG jeździło po MC przez conajmniej 60/70 min meczu a City miało parę okazji i 2 wpadły na farcie. Czy tak to było ?
0
@Patrykl145 Całe życie ?
0
@th@les Krótko mówiąc, muszą coś zrobić albo Barca trafi do takiego dołka z którego nie wylezie przez kilka ładnych lat.
UEFA nic nie pomaga tylko wysysa i kasy brakuje. Jeszcze chwilę i balonik pęknie :) i to nie tylko Barceloński a i Madrydski o klubach Włoskich to nie wspominam bo tam nawet stadionu zbudować nie mogą :)
1
@arasz1819 @VenoM nie wchodzę tu żeby się kłócić. Tak tylko piszę swoje zdanie.
3
Zważywszy na fakt że UEFA rezygnuje z Finansowego Fair Play całkowicie. I Zważywszy na to że kibice w ostatnich kilku dniach oficjalnie oświadczyli swoim ukochanym zespołom że w dupie mają skąd oni będą brać kasę ... można się spodziewać że coraz więcej zespołów będą przejmować Araby, i inwestorzy z USA :) ciekawe ile pociągnie Barcelona I Real bez arabskiego albo chińskiego właściciela ... kiedy banki przestaną dawać im wielomilionowe pożyczki na zakup i pensje zawodników żeby mogli konkurować z takim PSG czy MCity jeżeli chodzi o kupno zawodników ... co ja się oszukuje, najprawdopodobniej już nigdy nie będą w stanie z takimi potęgami konkurować, ciekawe czy będą w stanie walczyć z Angielskimi średniakami ... sprzedanymi Arabom :)
Moim zdaniem Barca powinna zrobić całkowity reset ... sprzedać wszystkich oddać ten 900mln dług i spokojnie grać zawodnikami rezerw :) to samo Real. Ciekawe jak długo będą utrzymywać się na topie popularności :)
Jak to kibice wywiesili że Barcelona to nie "firma" ale Halanda to kupcie :)
0
@Bobo25 Konsekwencje za to że podnieśli rękę na święte zarobki UEFA. I słusznie ... trzeba pokazać klubom że są niczym wobec tak wspaniałej i wielkiej organizacji jak UEFA.
0
@LuisSalvano 3 piłkarzy za darmo i potencjalnie jeden z najdroższych piłkarzy na świecie :) faktycznie pewnie wlezą w jeszcze większe długi żeby skompletować 7 napastników ... brakuje osób do grzania krzesełek na trybunach ?
Realnie myślisz że ktoś z grona Coutinho, Dembele, Griezmann odejdzie ? Śmiem wątpić :)
0
@aldewir Oo lol
0
@barcelonaLM On nie miał odchodzić w tym roku ? Wybory chyba mają nie ?
2
@blaugrana1980 Żegnaj wszystko ... myślę że to był jedyny ratunek dla Barcelony żeby nie wpaść w kilkuletnią przepaść ... teraz już nic nas nie uratuje :) sprzedać wszystkich i budować skład od zera z 90 % wychowanków. No i życzę Messiemu wygrania LM z jakimś City czy tam innym PSG
0
@koziar Gównianie do tego podeszli ... nikomu się nie podoba takie ninja newsy ... nikt nie wiedział ... piłkarze, trenerzy... wiadome było że będą bunty itp.
Troszkę to wyglądało tak jakby grupa właścicieli niewolników nakazała im przejść z jednego pola pracować na inne pole ... obiecując im troszkę więcej do jedzenia. Dziwne zachowanie. Szkoda bo pomysł dobry ... dopracować, zmienić i można grać ... ale teraz UEFA jeszcze mocniejsza po tym wyjdzie ...
Pewnie jeszcze wszystkie Hiszpańskie zespoły po dupie dostaną :) może im ograniczą ilość slotów w LM do jednego hehehe
0
Ciekawe czy Perez znowu ustawi Var w LM pod Real.