0

@LuisSalvano Nie, bo wtedy i tak nikogo nie będzie interesowało twoje zdanie :) A przynajmniej członków grupy hejtowania twojej osoby :)

0

@TheNekro94 Dobrze że kogoś interesuje co ty uważasz :P
@LuisSalvano A swoją drogą ... nikogo nie interesuje co byś tam wolał :)
Radzę się zapoznać z pojęciem wejścia na podmęczonego rywala :) śmiem wątpić że pół zdrowy Messi zdziała coś więcej z świeżymi zawodnikami Atle :)

1

@adi89rg Wraz z narodzinami.

1

"Poniżej przyjrzymy się ośmiu opcjom na tę pozycję, a szacunkowa górna granica kwoty transferu to 40 milionów euro. "

Czy ostatnio nie mówiło się o tym że nas nie stać na Depaya za 5mln ?

1

@pawello10 wszystko dzięki kwarantannie.

1

@AdiKingu96 Ja jestem fanem Liptona i skoczył o 1.2zł
Nie jestem zadowolony ...

0

@marcin62 Nic dziwnego większość tu ma bardzo małe pojęcie o piłce. W trakcie sezonu z Suarezem on był z meczu na mecz, a czasem i z połowy na połowę albo grubasem kopiącym się po czole albo super bogiem jak mu raz na 15 setek coś siadło :)
Olewać i nie zwracać uwagi.

1

@fantom102 dzieki

1

Gdzie można zobaczyć powtórkę meczu z Eibarem np ? jest jakaś sensowna stronka ?

0

Już wystarczająco pośmialiśmy się z tego "newsa" za pierwszym razem. Wystarczy bo zara pĘcnĘ i zemrę na śmierć.

0

@YoungMan 9tka na miarę Barcy to kto ? mamy już jedną 9tkę na miarę aktualnej Barcelony ... nie trafił wczoraj w bramkę z karnego.

1

@Janiama Przewidywałem że na boisku pojawi się 22 graczy i będą grać w piłkę... no i niestety to się sprawdziło. Obawiam się że w kolejnym meczu też może pojawić się tyle samo zawodników ... zapamiętajcie moje słowa bo po meczu na pewno wam o tym przypomnę.

0

@Bruttal Faktycznie, a to mogła być właśnie ta zapowiadana ważna informacja ... teraz wiemy, faktycznie dobry ten dziennikarz bez niego nie poznalibyśmy wszystkie tajemnice Messiego.

2

"Wiem że nic nie wiem"
Messi 2020/2021

Super wywiad, dużo się dowiedziałem o tym gdzie przez te wszystkie lata jadał, mieszkał, i grał Messi. Dowiedziałem się też z kim sypia i ogląda seriale. Generalnie spoko.

0

@juliacicha Tylko bardzo proszę bez spoilerów w tytule przynajmniej przez 1szy dzień :) żeby była jakaś intryga.

7

@socha Przenieśli na środę bo muszą stworzyć prototyp specjalnej trumny która ograniczy przedostawanie się wirusa do gleby. Boją się że przedostanie się do jądra ziemi i zarazi cały glob. Specjaliści ze stanów już lecą żeby przedstawić nam swoje projekty.

9

@BarcaInfo Wbijam w Pepa. Jak na La rambli mówią że ma biegać to ma biegać koniec tematu. Jemu się po prostu nie chce. Jak by chciał to by biegał. A i jeszcze jak by był dobrym kapitanem to gryzł by przeciwników po kostkach i lał w mordę jak ktoś obrazi kogoś z kolegów. A no i jeszcze warował by pod bramą klubu i osobiście witał wszystkich kolegów każdego dnia przed treningami żeby czuli się doceniani. A no i jeszcze powinien strzelać po 2/3 gole w meczu ... od tego jest kapitanem. A no i najważniejsze to to że powinien też przestać grać ... znaczy powinien strzelić ze 2 bramki i od razu tak w 15 min meczu najlepiej zejść bo strasznie ogranicza młodych. Więc ten no słaby z niego kapitan i tak naprawdę kapitanem powinien być Ter Stegen on te wszystkie gwiazdeczki pokroju Roberto, Dembele, Coutinho de Jonga Busiego i Langleta zaraz ustawi do pionu i zaczną grać, biegać i być super zawodnikami. Tak uważam!
A Pep się nie zna

1

@Tomo1989 No jeżeli to jest Tiki Taka to ja jestem Krysztiano

1

@Kapitan_SW Dokładnie to samo miałem powiedzieć chyba im siadła 1sza jako tako składna akcja od kilku lat :P to się jarają hahahah

1

@MysticCat Myślę że jeżeli nic kryminalnego ich nie spotka to spokojnie to zrobią. Nie widzę kto potencjalnie jest w stanie im zagrozić.

3

@LuisSalvano Juventus to sobie może walczyć Barca może tylko błagać żeby przyszedł za psie pieniądze i na marnych warunkach.

0

całkiem ładnie wygląda ta czapencja :P

1

@MesQueUnClub96 A ja nienawidzę ludzi którzy szkalują C. Ronaldo i co? Raczej obstawiał bym że z twoim IQ nie jest najlepiej skoro myślisz w ten sposób :)

0

@halfnolife Nie po prostu mózg działa.

0

Fajny var nie dający karnego za coś takiego ... pozdrawiam :)

0

Nie ma to jak podpiąć się do czegoś co i tak się stanie i budować na tym całą swoją kampanię.
Mam nadzieję że wybierze dobrego dyrektora sportowego który będzie podejmował wszystkie ważne decyzje. Bo coś czuję że to jest maniak populista.

2

@norbi77 Może to nie być zbyt popularny komentarz. Raczej lubi się tu osoby analizujące błędy trenerów i piłkarzy :)
Szanuję że chciało ci się poświęcić chwilę czasu i rozpisać swoje myśli, ale jeżeli planuje że komuś coś tu wytłumaczysz lub zmienisz czyjeś zdanie to raczej się zawiedziesz :P
Co do wypowiedzi.
1. Spora część osób tutaj oglądających mecz nie jest w stanie poprawnie wywnioskować czy dany piłkarz gra dobry mecz czy raczej nie. A co dopiero analizować jakieś zmiany... taktyczne czy personalne. Bardzo często chociażby spotykam się z opinią że Puig powinien grać na pozycji Busiego czy de Jonga. Często ludzie raczej dopasowują się do trendu i powielają negatywne oceny ubierając je w inne słowa licząc na lajki :)
Koeman często robi słabe zmiany, nie zawsze ale często. Ale powodów jest sporo, od braków kadrowych po słabą formę 70% zespołu. Takiego zjazdu jakości nie mieliśmy dawno. Coraz częściej słyszę też że lepiej było by przejść znowu na 4/3/3, no cóż można tylko śmiechnąć i wyobrazić sobie jak według znafffców z la Rambli miał by wyglądać nasz atak Bez Fatiego, z kontuzjowanym Dembele, z młodą gwiazdą z syndromem Gomesa aka Trincao hmmm a może znaffcy widzą Messiego ganiającego na skrzydle jak młody chart i w środku bramkostrzelny Griezmann.
A jak wyglądać będzie nasza uboga obrona w ustawieniu 4/3/3 to ja już pytań nie mam :) Ludzie dalej żyją w świecie Guardioli który dominował wszystkich po 80/90% posiadania i nie wypuszczał ich z własnego pola karnego. Teraz z pomocą o której mażą w mokrych snach la Ramblowicze: Pedri /de Jong/ Puig , dostawalibyśmy po 5 bramek od średniaków.
Już pisałem nie raz że podoba mi się gra praktycznie w każdym meczu. Po mimo tego że nie mamy aktualnie najlepszych piłkarzy to wygląda to całkiem znośnie i w zdecydowanej większości meczy brakuje po prostu skuteczności. A tu co byś nie zrobił ale jak zawodnik za 120 mln trafia do pustej 3 razy z 10 to nie pomoże raczej nic :)
Jedyną pretensje mam do obrony tak jak zresztą od 3/4 sezonów różni trenerzy różne taktyki a dalej mecz za meczem popełniamy szkolne błędy w ustawieniu, kryciu i decyzjach podejmowanych w polu karnym. Nie wiem co jest powodem ale jest tragedia. Albo kupujemy bocznych obrońców którzy jednak coś potrafią bronić albo kupujemy 2 defensywnych pomocników którzy skupiają się całkowicie na obronie bo ewidentnie nasza obrona sobie nie radzi.

1

"Szwecja: Rekord dobowy zakażeń koronawirusem. Król przyznaje: zawiedliśmy"

Kappa

0

Quick question,
Może mi ktoś wytłumaczyć co oznacza taka złota piłka La Rambli ? czy to po prostu nagroda za bycie najbardziej popularnym userem czy ma ona być związana z jakimś sensownym wkładem w życie la Rambli ? I czy ma ten wkład być związany z piłką czy nie koniecznie. Czy głosujemy po prostu na tego kogo lubimy :)

3

@Majkel34 "Nie jestem jestem zwolennikiem teorii spiskowych"
Jesteś :) nie oszukuj się :)
Jadę motorem 250/h, hamulce przestały działać... wyrąbałem w ścianę. Co z tego że hamulce przestały działać jeżdżąc z taką prędkością i tak kiedyś bym się wyrąbał a i przecież umarłem od uderzenia w ścianę a nie przez nie działające hamulce :)
Super logika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?