zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bartomeu człowiek który zatrzymał Messiego w Barcelonie ...
No i to brzmi dumnie! W takich okolicznościach można odchodzić z klubu.
Wygrał Bartek, przegrali wszyscy inni.
0
@IronSanHybrid Policjant tłumaczył mu spokojnie przez 10 min że jeżeli nie zastosuje się do polecenia "wypierdolenia z autobusu" z powodu tego że przewozi w nim dziecięcą hulajnogę to go wyrzuci go z autobusu ze swoim kolegą i będą go łamać i dusić niczym ostatniego śmiecia albo mordercę którego udało się złapać po 10 latach prześladowań.
Płacić 250 zł za 3 miesiące jazdy komunikacją miejska która cały czas się spóźnia, śmierdzi, i nie móc nawet przejechać z je**** hulajnogą bo wielki problem.
Facet pewnie nie zbyt mądry i wygląda na cwaniaczka ale taki cyrk robić ? Wystarczyło go delikatnie wyprowadzić ... i nie robić cyrków.... a kierowca to dobry ziomek ... takich nam potrzeba ... dzieci płaczą a on tam jeszcze coś szczeka hahahahha.
Ehhh
@edit
Złapali kurfa przestępce ... kozaczki ... hahahaha aż śmiechłem mam nadzieję że poleci jakieś oskarżenie o przekroczenie uprawnień.
0
@PuszkinFan Dembele, Coutinho, Semedo, Langlet, Arthur rewolucja już trwa od dawna niewdzięczniki.
0
@IronSanHybrid Nie prawda :) na La Rambli mówili że i bez Messiego mamy ekipę na wygranie wszystkiego ... a może jeszcze lepszą niż z Messim bo się wszyscy nagle odblokują.
0
Jeżeli nie sprzedamy Messiego to naszymi jedynymi transferami w tym okienku będą Dembele, Coutinho Trincao i Pjanic
3
@pienaar podnieść pensję Dembele - naszej nadziei. Na pewno się nie obrazi
0
@Nicko wątpię że można założyć 2 konta YT na ten sam mail więc coś kręcisz :P
2
@norbi77 @YoNoEntiendoNada Przestańcie się kłócić o takie pierdoły.
Każdy rozumny człowiek wie że jak BLM jest trendy to trzeba milkować to ile się da. Każda mała i większa gwiazda szuka fejmu pastwiąc się na ludzkich nieszczęściach. Świat nie oszalał świat już jest taki od dawna tylko dzięki coraz większym możliwościom i zasięgu w internecie widzimy całą podłość i ciśnienie na popularność.
Mało kogo, z tych postujących o śmierci i robiących symbol Wakandy, interesuje śmierć aktora( poza jego znajomymi z planów itp.) większość łapie się na falę hajpa i tyle. 2 pieczenie na jednym ogniu pokazanie jak bardzo jesteś wrażliwy na nieszczęście innych i poparcie BLM przy okazji.
Ja bym zwrócił uwagę na fakt że Rak Jelita grubego ( choroba starych ludzi) zabiła 40latka ... 21wiek ... aż strach się bać.
0
@Bogan On po prostu czasem lubi przekombinować :)
0
@DonMatteo901 40 lat i rak jelita ... tragedia.
0
@LuisSalvano Nikt o tym nie wie poza Suarezem Messim i Neymarem i pewnie jakimś Aguero czy kto tam jest z nimi w grupie.
Dla tego wszyscy się dziwili że Neymar nagle już nie chce do Barcelony.
To tylko moja teoria ofc.
Co nie zmienia faktu że Neymar w Barcelonie to już raczej tylko na wakacjach :P.
0
@cules100pro Masz rację poczekajmy na oficjalke, orędzie Lautaro do kibiców Barcelony :P
0
@ddanioofcb Działa wywalił 2 najwięcej zarabiających ludzi ze składu.
0
Plot twist Messi od dawna wie że odejdzie ... przekazał to Neymarowi i ekipie na ich prywatnym Mesendżerze dla tego Neymar juz nie kwapił się do odejścia z PSG .
A wy tu oskarżacie poczciwego Neymara że kaski mu więcej dali w PSG :P
0
@AdiBarca87 Pep jest bogiem w City ... tam mu dają to czego nie dawał mu zarząd Barcelony ... wolność i swobodę decyzji + pełne poparcie składu... wystarczy że wzmocnią obronę i są nie do pokonania ... każdy o tym wie i właściciele na pewno też.
Pep nigdzie się nie rusza w najbliższym czasie.
0
@cules100pro To że Lautaro odmówił to nie jest żaden argument rozumiem? No oki. Raczej bym się skłaniał do tego że to co napisał kolega @mkord to jest gdybanie bez poparcia.
@dominik127pl Nie porównuj ligi Angielskiej i Hiszpańskiej w danym momencie. Piłkarze mażą żeby grać w Angielskiej Premier League nawet w gównianych zespołach. U nas raczej ludzie zgadzają się na ligę żeby grać w Realu i Barcelonie.
0
@vangoor Będzie żałował że odchodzi do najlepszej, najbardziej medialnej ligi świata ? Do zespołu z topu z dobrym trenerem i super paką zawodników ? z szansami mniej więcej 300 razy większymi od Barcelony na wygranie LM ?
Pewnie masz rację za rok albo 2 będzie błagał żeby go wykupili ... zatęskni za grą z wirtuozami oddawania piłki na Messiego.
7
Leci wiadomość że Lautaro nie chce już przychodzić do Barcy ze względu na to że Messi chce odejść. Niezależnie od tego czy jest to fake czy nie.
Spora grupa osób zaciesza i jest szczęśliwa bo przecież poco nam Lautaro on słaby jest :)
Nie myśląc o tym że skoro taki przeciętniak z tak przeciętnego klubu jak Inter nie chce grać w Barcelonie bez Messiego ... to czy piłkarze topowi w ogóle spojrzą w kierunku Barcelony po odejściu Messiego.
Moim zdaniem będzie bardzo ciężko sprowadzić topowych zawodników nie mówiąc już o jakimś Mbappe, Neymarze czy De Bruyne.
Nagle spora grupa kibiców która przyszła w czasach Pepa obudzi się w rzeczywistości kiedy większość będzie po prostu odmawiać albo żądać kolosalnych zarobków.
W końcu staniemy na równi z innymi zespołami w których kibice czekają na głośne transfery a nie tylko płaczą o grę młodzikami :)
Ehh piękne czasy nadchodzą ... ciężkie ale piękne :)
2
@BarcaInfo O to ten co miał u nas grać. Uff oszukał przeznaczenie.
0
@LuisSalvano Podobnie jak przed odejściem Neymara ... pelikany looool
1
@kuz Parę godzin temu jakiś dzieciak pisał tu że Puyol to by powiedział Messiemu co myśli o jego potencjalnym odejściu i zostawieniu Barcelony.
Powiedział :)
0
@AlexMQUC Już po ciebie jadą
0
@jeyx77x "przynajmniej do czasu nowego zarządu"
Heheszki
0
@Ghostface kappa współczesną :)
0
@OskaRM Wystarczy że przewiniesz i zobaczysz około 300 postów o tym kto co myśli ... nawet nie trzeba się wysilać bo o niczym innym nikt teraz nie pisze.
1
@norbi77 Jakby Cruyff widział ówczesną Barcelonę to parsknął by śmiechem słysząc ten cytat :)
@edit
Nie mam na myśli sportowo :)
0
@Danny Gaucho Messiego tu niema tylko dla tego że nie ma jego pozycji ... w innym wypadku na pewno by był :)
0
@Danny Gaucho Nie będzie powodem... będzie jednym z decydujących czynników. Powodem jest to że kadra Barcelony jest bardzo słabo skompletowana. Bardzo dużo zawodników gra tą samą pozycję która nawet nie istnieje w barcelońskim ustawieniu wszystko dzięki wspaniałym decyzjom zarządu w ostatnich kilku latach. W warunkach zerowej kasy na transfery i marnej kilkuletniej perspektywy dla Barcelony, Messi musiałby uwierzyć że Koeman jest magikiem który zlepi coś z niczego ... wątpię że w to uwierzy.
Są 2 powody dla których Messi może chcieć zostać ... przywiązanie rodziny do Barcelony (szkoła, znajomi itp) i Poczucie wdzięczności Barcelonie za to że jak był mały to uwierzyli w niego i dali mu szansę.
Mam nadzieję że wygra to ze zdrowym rozsądkiem i chęcią zdobywania trofeów.
1
@ShawnC To jest życzenie ? Przewidywanie? Rozkaz?
Nie do końca rozumiem xD.
Messi odejdzie tam gdzie będzie chciał ... i jak będzie chciał, ma Barcelonę w szachu i może żądać co chce. A jak nie to za rok odchodzi za darmo :) Taka sytuacja :)
1
Jestem ciekaw ruchu Messiego... czekam z niecierpliwością. Chyba bardziej niż na powrót Neymara :P