0

@LuisSalvano Jedynym wytłumaczeniem na to że dajesz się zbaitować zgrai gimnazjalistów / licealistów z nieudanym podejściem do matury, jest to że podoba ci się to że mówi się o tobie ... nie ważne w jakim kontekście.
Świadczy też o tym to że wiedząc jaki jest stosunek do twoich postów o Neymarze wyżej wymienionych dalej z częstotliwością raz na tydzień piszesz o tym samym bez żadnego sensownego na to powodu :)
Więc cieszę się twoim szczęściem. I życzę powodzenia w "walce z wiatrakami".

0

@Matte34 Barcelona to nie Holandia ... to bardziej Polska z Lewandowskim i resztą przeciętniaków... powodzonka :)

0

@ShawnC Roberto i Umtiti nie odejdą do końca kontraktu. A co do Alenii Todibo i Wague to czasem nie jest przyszłość Barcelony ? Jeszcze niedawno czytałem tu że to są super gracze i potrzebują minut żeby zostać nowymi Messim Xavim Pique Puyolem itp ... ehh jak ten czas szybko leci.
Rozumiem że jak sprzedamy ich wszystkich i zarobimy 50 mln to dołożysz troszkę kaski do nowych transferów ^^ ?

0

@Serek Twoje pytanie to tak naprawdę pytanie.
Czy Obowiązek edukacji powinien zostać zniesiony?

0

Wygląda to tak że Koeman chce pokazać zawodnikom / zarządowi że on tu rządzi. Wszystko fajnie ale (jeżeli to prawda) zlewanie Suareza w ten sposób to jest prawie sabotaż...
Czy on naprawdę nie wie jak wielka jest przyjaźń Suareza i Messiego ... człowieka wokół którego chce budować nową Barcelonę ? Nikt mu nie powiedział ? Kappa
Już nie wspominając o tym że sprzedając wszystkich "dziadków" nie uzbieramy na jedno konkretne nazwisko żeby wzmocnić zespół. To traktując w taki sposób najlepszego kumpla Messiego automatycznie nastawia go przeciwko sobie. Co jest słabe z kilku powodów, bo albo Messi tylko upewni się w przekonaniu że musi odejść i wymusi na zarządzie transfer jeszcze teraz. Albo będzie się męczył jeszcze rok zlewając całkowicie trenera jak robił to z Kike. Do tego nawet jak go teraz sprzedamy to i tak nikt go nie kupi za jakieś sensowne melony bo wirusik :)
Nie wiem co to za durna taktyka ale powodzenia mu życzę z takim podejściem :)
Domyślam się że Griezmann szykowany jest na 9tkę :).

Coś czuję że jak przyjdzie Xavi to będzie musiał grać samymi graczami z Barcy B i walczyć o Ligę Europy :)

6

@Janiama Pierwsze słyszę że ktoś jedzie po Lewym ?
Bardziej denerwuje mnie że wszyscy "szczają w gacie na jego punkcie".
Bo nie widzę powodu żeby to robić tylko dla tego że jest polakiem xD

0

@Tomek_TF idolem Arthura jest Xavi ... i co z tego :) ?

1

@Vebrol chodziło mi o to że kibiców nima na stadionie :) nie ma kto hejtować :)

1

@Vebrol Jacy kibice ? xD

1

@PatrychoO Troszkę niefortunna wypowiedź ale w pełni pasuje do agenta Neymara :P
Prawda taka że jeszcze parę miesięcy temu wszyscy śmiali się z Neymara a teraz wszyscy śmieją się z Barcelony :)

0

@capoN A potem przeleciał żonę brata ? i jej siostrę?
Widziałem takie coś tytuł " Wife and her sister cheats on husband with his brother" na znanym hubie oglądałem.

1

W skrócie.
Wszystko jest źle... ej weźcie mnie na prezydenta ...co ? Będzie fajnie!

0

@RadekACCA Jak się ma to co napisałeś ty do tego co napisałem ja ? Przypominam jak wielki hype był jak przychodził Arthur/Coutinho/ Dembele/ De jong/ Umtiti/ Firpo.
Świetnie rokujący młodzi zawodnicy ... nic tylko budować wielką Barcelonę.

1

@RadekACCA Tylko my nie mamy całej ligi karmiącej nas piłkarzami za półdarmo jak to ma Bayern :)

5

0

@MaTt_BarcaFan Bo chcę totalnej zmiany ... odejścia od podawanka na rzecz szybkiej gry, z ewentualnym przyjściem Sancho i szybkich technicznych pomocników. A czuję że z Koemanem będzie wszystko bardzo zbliżone do tego co było.
A Pochettino to ma wielkie trofea :) ??

0

Ciekawe co się zmieniło w sprawie wielkiej chęci prowadzenia repr. Holandii przez pana Koemanna.
Nie jestem zbyt zadowolony z przyjścia tego pana :( Chciałbym zobaczyć co się stanie z Pochettino. Ale widać jak zawsze nie pykło. Smutek, no ale zobaczymy jakie zmiany zaproponuję osobowe i taktyczne.

0

Komentarz usunięty

0

@mekston Przerwa. Pokazywali to na live nawet; ) już wtedy było wiadomo co się zaraz stanie :P

1

@BarcaInfo Tak też podejrzewałem. Nie wiedziałem tylko że istnieje takie stanowisko :) Dzięki :)

0

@zenoowity @BarcaInfo Any help? xD

1

@Danny Gaucho hmm tylko? xD Myślałem że jest kimś ważniejszym często go widzę gadającego z Messim na różnych ujęciach.
Dzięki

0

Witam, pytanie za 100 punktów.
Kim jest ten gestykulujący pan i jaką pełni rolę w klubie :)


7

@pax Zawodnicy Barcelony tracą piłkę... Semedo jest na boisku... tracimy bramkę wina Semedo :)

Fajnie się ogląda pod kątem jednego piłkarza ? żeby potem zakłamywać rzeczywistość. Oceniając to w sposób w który oceniasz ty można przypisać pośrednią winę za stracone bramki Messiemu.
Nie mówię że zagrał wspaniale ... nie mówię że jest najlepszy ... stwierdzam tylko że to jest gracz na poziom Barcelony a nawet wyżej ... powód ? Bo cała reszta jest słaba jak barszcz. Przy każdej bramce każdy obrońca błaźni się jak przedszkolak ... zwłaszcza Langlet dla którego każde podanie za plecy to jest od razu wyjście sam na sam i Pique który idzie na raz jak Boateng.
Opisywać każdą bramkę nie będę ale radzę obejrzeć to jeszcze raz zwracając uwagę na działania wszystkich a nie tylko Semedo.
A i świetne ustalenia trenerskie w których Semedo sam cały mecz gra 1na 1 z najszybszym zawodnikiem Bundesligi i do tego bardzo technicznym. Za Valverde Roberto musiał by siedzieć na nim non stop wspierając Semedo.
Semedo nie był najsłabszym punktem naszej obrony w tym meczu zdecydowanie była to para ŚO.
Chcesz zrobić ocenę Semedo :) a powinieneś zrobić ocenę bez użytecznych ŚO.

0

@damian777 Większych bzdur nie czytałem dawno ... pozdrawiam kolegę i polecam oglądać uważnie mecze i nie pisać na tematy które są ci obce.

Bleeh aż mi się na wymioty zebrało od takiej wypowiedzi ...

1

@BarcaInfo jacy kibice ? 10ciu dziennikarzy ...

23



HAHAHAHAH

0

@semafor Neymar nie odchodzi z PSG nie ma tematu ... bardzo bym go chciał zobaczyć u nas ale tematu nie ma ... jesteśmy dziadami na boisku i w finansach na nic nas nie stać a PSG nie weźmie złom za jednego z 2ki najlepszych graczy w zespole. Kasy im nie trzeba.

11

Jeżeli Bartek poda się do dymisji i ogłosi wybory to Kike będzie zapamiętany przez kibiców jako trener który wyrzucił Bartka z Barcelony ... dozgonna wdzięczności i chwała! :)

0

@Pewex Też tak myślałem przez kilka lat :) byłem nawet zadowolony kiedy przegrywaliśmy z Romą z Live bo myślałem że coś się zmieni... miałem rację, zmieniło się podejście gwiazdek ... czują że mogą wszystko ... cieszą się że mogą luźniej trenować z Valverde, nie podoba im się że komentuje się ich złą postawę na boisku, mają hierarchię według której trener ma ustalać skład.
Nie o to mi chodziło :( ... klub nie do odratowania w tym momencie... klub bez pieniędzy, bez pomysłu, i bez szans na cokolwiek przez kolejne kilka lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?