1

@bartoszekkk Ty to jesteś !

1

Jak ja zazdroszczę Realowi że potrafi wyłapać takie perełki jak Vinicius ...

11

@Hiacynk Coś czuję że Otamendi będzie jednym z lepszych zawodników Realu w tym meczu ... obym się mylił

0

O transfer Mertensa do Barcelony właśnie został odwołany :)

0

@FC1899Barca Bo 21 to jest czas prime. Tak naprawdę transmisja a co za tym idzie reklamy zaczynają się od 20:15 czy tam 20:30. To jest idealny czas na oglądanie meczu w 80% ludzi w Europie ... większość około 19 wraca do domu je kolację itp . Zdecydowanie bardziej opłaca im się puścić 2 mecze w tym samym czasie i mieć full obstawioną oglądalność na obydwu niż mieć średnią oglądalność o 19 i dobrą na 1 meczu o 21 pewnie też sprzedają czas reklamowy za większą kasę o 21 niż o 19.

Co nie zmienia faktu że słabo że nie możemy oglądać 2 mecze dziennie :( ale niestety kasa musi się zgadzać.

0

@kuz Dziwny ton wypowiedzi... tak jakbyś próbował umniejszyć im to że od początku roku rozjeżdżają EPL jak chcą ...

0

@Wichurek LM albo raczej UEFA jako organizator odpowiada za zdrowie piłkarzy ... gdyby ktoś się zaraził podczas podróży do Neapolu aka podczas eventu* to wszystko jest na nich nie wygrzebaliby się z takiego gówna ... na pewno srają w gacie i piłkarze tam sobie wycieczek robić ne będą :)
Jeżeli sytuacja jest rzeczywiście choć troszkę poważna ... w co wątpię :)

1

@Pewex znowu kontuzja ?

0

@4drian0 Bardzo bym nie chciał ... człowiek szyty pod niszczenie w lidzie Angielskiej ze swoją szybkością warunkami i strzałem ... idealny pod 50+ bramek w EPL w jakimś Live albo innym top zespole

0

Obstawiam że Mbappe bo będzie grał w Realu a Haaland pewnie wyląduje w EPL

1

@MESSIah16 Messi.... heheszki

1

Sportowe Fair Play w lidze Hiszpańskiej wygląda następująco.

Bogaty zespół tracąc zawodnika na dłuższy okres ma pozwolenie od ligi że może sobie poza okienkiem sprowadzić zawodnika z innego zespołu grającego w lidze. Wszystko ładnie pięknie tylko ta sama liga ma odgórnie narzucony obowiązek wpisywania klauzuli odejścia w kontrakt piłkarza. Obydwa te przepisy powodują to że biedne zespoły są dymane mało że podczas okienka to jeszcze i w trakcie sezonu kiedy taka Barcelona może przyjść i zapłacić klauzulę każdego grajka z przeciętniaka ligowego :)
I oto Leganes traci dobrego grajka który mógł się przyczynić do utrzymania się w lidze a Barcelona zyskuje kolejnego zawodnika który będzie wygrzewał krzesełka a potem poleci na wypożyczenia może nawet do Leganes jak się utrzymają :)

18 mln których nikt nam nie zwróci :(

1

@Pilka_jest_okragla czekamy żeby potem go tyrać jak będzie marnował sytuacje i partolił akcje ? xD Hmm

2

@Avatarr Radzę zacząć oglądać mecze a nie pisać głupoty nie mające nic wspólnego z rzeczywistością :) Żeby wygryźć to trzeba jeszcze grać ... a graniem w kratkę nikogo się nie wygryzie :)

0

@Visca! el! barca! Wow, chyba jakiś błąd Matrixa Oo

0

Podoba mi się jak Griezmann zamyka wszystkich ... Hejterów bramkami a cwaniaczków którzy zamykają hejterów po każdej bramce Griezmanna kosmicznymi failami xD

Zamykacz przodowy xD

1

@kkbarca Meh Napoli xD z kim z kim ale weryfikacja z Napoli ? xD śmiechłem ... jak Napoli nas zweryfikuje* to można śmiało gasić światło.

1

@deyna2018 Badają różne "zespoły" chorób, zaleca się obydwie :)

0

" Lionel Scaloni: Messi czuje się tak samo swobodnie w drużynie narodowej jak w zespole Barçy"

La Rambla wybucha za 3 2 1 ...

0

@szkutnik91 Wyraźnie widać że patrzył się na piłkę ... w życiu bym nie gwizdał!

0

@FC1899Barca na zawsze też się zdziwiłem bo zazwyczaj rozdają takie sobie gierki a tu gra za około 100kę ... pewnie dla tego że wyszła ta ulepszona edycja i nikt już podstawki nie kupi :)

2

@koksik2700 dobry temat zwłaszcza że w następnym tyg. na Epic Store będą dawać za darmo :)

0

Komentarz usunięty

0

@sebasek99 Masz rację ... chyba kibice Barcelony muszą przestać się burzyć gdy ktoś opowiada że Messi nie poradzi sobie w lidze Angielskiej bo na dobrą sprawę to jest tylko opinia do tego równie prawdopodobna co nieprawdopodobna i żadne statystyki czy przykłady w tym wypadku nic nie znaczą bo przecież jedyny sposób żeby się dowiedzieć czy to prawda czy nie to przejście Messiego do MC :)

0

Hmm ciekawe...
Często na tej stronie przewija się stwierdzenie "uszanuj zdanie innych" Najczęściej w dyskusji na temat tego który zawodnik jest lepszy, która taktyka jest lepsza.
Najczęściej spotyka się takie stwierdzenia w rozmowie w której jakiś użytkownik wchodzi i zaczyna od jakiegoś dzikiego ( mniej lub bardziej) stwierdzenia że na przykład ziemia jest płaska. Grupa ludzi przychodzi tłumaczyć mu że jednak tak nie jest i wypadałoby się troszkę zastanowić co on za głupoty opowiada. Po czym użytkownik im odpowiada z zadowoloną miną że przecież to jest jego opinia, jego zdanie i każdy musi go uszanować.
Otóż ja się pytam ... gdzie jest granica tolerowania głupoty ludzkiej ... zwłaszcza na forum publicznym gdzie ludzie wypisują najróżniejsze bzdety broniąc się potem prostym stwierdzeniem "ale to jest tylko moje zdanie" które za razem zdejmuje z niego całkowicie odpowiedzialność za głupotę jego wypowiedzi i stawia cię w pozycji buca który stara się narzucić niewinnemu człowiekowi swoje zdanie....

0

@BarcaInfo To ten który podawał jak Messi zanim Messi zaczął podawać jak Messi ? xD

0

@NismoFCB Miałem ci napisać dłuższą wypowiedź tłumacząc ci czemu twoje myślenie jest błędne ... ale potem przeczytałem twoją wypowiedź jeszcze raz i zdałem sobie sprawę że ty jesteś na tyle rozgarnięty że twierdzisz że Abidal w wywiadzie który był w całości kłamstwem, kręceniem i próbą wytłumaczenia idiotycznych decyzji zarządu widzisz prawdę ? i rzucasz się na Messiego za to że zareagował ? to ja ci muszę z tego miejsca podziękować za rozmowę bo jakiekolwiek moje próby tłumaczenia ci czegokolwiek byłyby stratą czasu...


0

@filipVeB Siebie

18

@NismoFCB Porównywać rolę Messiego w Barcelonie do Ronaldo, Figo, Ronaldinho w 2k20 ... no cóż mogę się tylko uśmiechnąć :)

0

@Hosh Tryper + tablet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?