zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VanBest Zabawne że pelikan wspomina o łykaniu hmmm a ci powiem nawet śmiechłem. Gratuluję !
6
@marcin000019 Nie rozumiem po co ten sarkazm ... bardzo dobry zawodnik. Widzę że niektórym to już na głowę pada ... byle wyśmiać.
1
@fortunate_son Nadal spoko zawodnik ^^
0
@Ziettol Wystarczy że wyciągną wnioski jeeezzz
0
ileż to my meczy będziemy zachwalać odwagę Ansu :) i kiedy zaczniemy chwalić za zagrania :P
0
@Coutinho007 To akurat jest nie ważne kto tam będzie grał ... równie dobrze może nikt nie grać ... byle miejsce dla broniącego Antka było ... nie może się taki zawodnik marnować !
8
Tiki-taka
"Junior Firpo nie podoba się Ernesto Valverde na treningach. Szkoleniowiec chciałby, by obrońca grał odważniej i więcej atakował, tak jak to robił w Betisie. Tymczasem podczas ćwiczeń Firpo niemal nie ryzykuje. [Marca]"
No i ma rację !! na lewej stronie mają grać obrońcy jak Alba ... z ciągiem na bramkę i słabą obroną ! Nie po to kupowali obrońcę Griezmanna za 120 mln żeby go teraz nie wykorzystywać w obronie ...
A jak taki Firpo zacznie bronić jak bronić lewy obrońca powinien ... to nagle zabraknie miejsca w obronie dla Griezmanna a do tego Valvede dopuścić nie może !
Brawa dla trenera umie dobrze wykorzystać piłkarzy !
8
Zawodnicy Slavii umierają a my nie wyglądamy wcale lepiej na ich tle Oo
1
@dzbanke W europie nie ma słabych zespołów... to był ciężki wyjazd cieszmy się z punktu ... oh w8
0
@Cvzx Męczyliśmy się ... ale oni też ... wynik nie sprawiedliwy... spodziewałem się takiej gry przeciwnika... zabrakło intensywności... trzeba patrzeć w przyszłość... nadal liczymy się w walce o LM ... brakowało Suareza... graliśmy dobrze zabrakło niewiele .
0
@Esteban_ Przeciwnik chciał wygrać ... cierpieliśmy.
0
@BarcaInfo ciekawe co powiedział do Alexisa na końcu ... la concha tłumaczy mi jako muszla ale chyba nie o muszlę chodziło :P
9
@LuisSalvano "Valverde jest gwarancją m.in. jednego trofeum na sezon."
Real Madryt i Atletico Madryt to gwarancje Barcelony na przynajmniej jedno trofeum
1
"Przegraliśmy mecz i tyle. Trzeba go przenalizować."
"Postawa drużyny zawsze jest dobra, ale rywale grają i czasami są skuteczni"
Dobrze że tylko czasem bo mogło by być z nami słabo :)
To nie człowiek to wieszcz ... te cytaty to czystej wody przepowiednia na cały sezon !!! Notujcie i sprawdzajcie czy wejdzie :)
Lubię wywiady z Valverde można ciekawych rzeczy się dowiedzieć ... np że rywale też czasem grają :)
2
@DonAndresFCB Nie niszcz kolegi tak ...
0
@Jacob94 mama Niebo* :)
Jeżeli twierdzisz że jest chociaż jedna żyjąca osoba która kiedykolwiek stwierdziła że Valverde może w teorii ... hipotetycznie kazać im nie biegać i grać nie dokładnie tak jak to zasugerowałeś to chyba nie mamy o czym rozmawiać ... powiem ci tylko że rolą trenera nie jest przyjście do zespołu takiego jak Barcelona i robienie z niego Juventusu czy Atletico ... jego zadaniem jest zbudowanie takiej taktyki która pozwoli piłkarzom których ma na granie na najwyższym poziomie ... nasz trener stawia przed nimi zadania do których oni się po prostu nie nadają...
więc z założenia ... nie ważne czy założenia taktyczne są dobre czy złe ... nie mają prawa na powodzenie bo piłkarze nie są w stanie wykonać tego czego się od nich oczekuje... nasza obrona nigdy nie będzie w stanie wybronić 1 bramkowej zaliczki z 10tej minuty ... itp :)
Nie będę się w to zagłębiał bo to by oznaczało że coś tam mnie to obchodzi ... a tak nie jest ... sami piłkarze sobie wybrali taki los ... chcą grać pod Valverde niech grają ... ja poczekam :)
2
@Wichurek Mecz był wyrównany z zespołem który kosztuje tyle co mały palec u nogi Messiego gratuluję Busi dobrze się spisaliście ... mieliście tylko troszkę pecha ... następnym razem może się uda.
8
@Janiama Przypominam że to trener ustala zasady to trener może ukarać zawodnika i to trener ustala skład na mecz. Robią tak bo mogą i nikt im nic nie zrobi. Bronisz trenera sugerując że nie potrafi ogarnąć gwiazdeczki ^^ nie zbyt dobra linia obrony :)
4
Powiem tak. Po pierwszym i drugim zwycięstwie w lidzie wszystkim którzy odwołują się do tego jak do jakiegoś osiągnięcia Barcelony i Valdka pisałem... nie ma z czego się cieszyć ligę nam sprezentowali rywale wykorzystując 1 na 10 setek w meczu, a Messi ratuje nam dupsko sam ... żadna w tym zasługa Barcelony jako zespołu ani Valdka jako trenera ... i kiedy skończy się marnowanie okazji to przeciwnicy zaczną nam stwarzać problemy.
Tak się też stało więc nie jestem zaskoczony ... nasza gra nawet przy zmianach personalnych wygląda prawie w każdym meczu tak samo ... jedyną różnicą jest to czy zawodnicy wyjdą z większym zaangażowaniem na dany mecz czy nie ... i czy ktoś osobni będzie miał super dzień czy nie ... dla tego czasem są mecze które napawają optymizmem bo zawodnicy po porażce albo słabszym występie wychodzą zmotywowani i na samej walce i umiejętnościach starają się zrobić...
Dla tego tak jak przez 8/9 sezonów nie opuściłem żadnego meczu Barcelony tak teraz zaczynam odpuszczać mecze które mnie nie interesują z tego czy innego powodu ... bo po prostu są wszystkie takie same ... te same schematy te same zagrania taka sama taktyka. I coraz słabsze zaangażowanie.
Wcześniej było mi szkoda Messiego że się marnuje że ostatnie lata ... ale teraz już nie szkoda ... jeżeli człowiek który jest na tyle odważny że po Copa wychodzi i mówi że sędziowie to Mafia a potem wychodzi i opowiada że ufa bezgranicznie wierzy i chce pracować z Valverde to nie może być dla tego że się boi albo uważa że nie wypada po prostu tak uważa... to niech pracuje ... niech dalej wszyscy pracują ... grzebią kasę i grają padakę. Ja przetrwam ... nie będę miał tak wielkich emocji przez 1 /2 sezony trudno przyjdzie inny trener inny zarząd może z tego wyjdziemy ... kasy mamy od cholery odejdzie kontrakt Messiego i może coś zbudujemy.
Nie zasługują piłkarze którzy godzą się na półśrodki i granie żenady tylko dla tego że trener pozwala na szerzenie się kumplowstwa.
Kupowanie piłkarzy za 400 mln na 1dną pozycję to już całkiem inna śpiewka :) Pozdrawiam tam Griezmanna mam nadzieję że jest zadowolony z gry przy linii niech się cieszy że przynajmniej tam a nie za nią ^^.
Spokojnie bez spiny oglądam kolejną wpadkę Barcelony ... chyba trzeba przestać nazywać to wpadkami bo to w sumie dzień jak co dzień. Raz się wygrywa raz się przegrywa nie ma słabych drużyn w Europie.
1
@Jacob94 "Ale na prawdę, Ci z was którzy myślą że to Valverde każe im nie biegać po boisku i grać pasywnie i niedokładnie, powinni sobie przypiąć łatkę idioty. "
No to ja nie wiem jak ja mam takie coś komentować ;) poziom rozumowania 7latka :)
- Mamo mamo a słońce w nocy nie świeci bo mu się nie chce ?
- Nie, dla tego że Mama niebo mu zabrania !
Pozdrawiam kolego u made my day. Nie pisz proszę już swoich głębokich przemyśleń bo umrę ze śmiechu i pójdziesz siedzieć za nieumyślne :) pozdrawiam
3
@sewciu50 piłka na poziomie klaty zawodników żaden jej nie trafia... troszkę zaskakujące dla bramkarza ... nawet nie troszkę i tak dobry refleks miał że ją odbił nie jeden by wpuścił bezpośrednio
1
Takie gry lubię pierwsze 15 min oglądam a potem zobaczę w skrócie czy udało się obronić 1:0 czy nie :P
0
@Phatro Bo taki mecz jak ten ... czyli tak naprawdę każdy... możemy przegrać ... czasy w których my się oszczędzamy na słabeuszach minęły :) teraz z każdym walczymy o punkty jak równy z równym więc potrzebujemy najlepszych.
0
@Janiama Jezu dawno tu nic nie pisałem :P i też odpowiem ci krótko a nie tak jak lubię :P
Jestem kibicem ( niby) chociaż daleko mi do ciebie. Na boisku jest zawodnik który wywołuje u mnie naprzemiennie śmiech i złość w każdym meczu w którym gra (Suarez)
Moja reakcja na sytuację którą opisałeś.
Jeżeli strzelił ładnie to przyklasnę powiem ale zaje***, jeżeli strzeli zwykłą dobitkę albo jakimś fartem to dobrze że przynajmniej coś wpada :) szczęście nas nie opuszcza :)
Co w żadnym wypadku nie zmieni mojego zdania że Suarez jest najgorszym z topowych napastników i daje nam bardzo mało w porównaniu z tym co mogą dać nam inni napastnicy - gdyby nie to że jest qmplem Messiego myślę że zarząd już dawno kupiłby kogoś na jego miejsce zamiast kupować zawodników za 300+ mln na jedyną pozostałą pozycję w ataku ...
Ale cóż dopóki nie przyjdzie trener z jądrami to grać będzie ... więc nic innego mi nie pozostaje jak oglądać( albo nie oglądać) i kibicować takim piłkarzom jak de Jong/Arthur/Fati oglądam żeby zobaczyć na czym będzie stała Barcelona jak już nadejdzie wyczekiwana zmiana władzy.
1
@Kamilos84 hahah
Zabawna historia... wczoraj kolega pytał na kogo stawiać.
To ja mu odpowiadam że teraz dla Barcy każdy wyjazd to trudny wyjazd a w Europie nie ma słabych drużyn. Więc stawiaj na remis albo Slavie proste :P
PS. Mam nadzieję że nie postawił bo pozostał nam jeszcze nasz ostatni atut pan Fart ...
0
@Katalończyk 99 Jak ma grać młody chłopak jak na jego pozycji walczy ze sobą 2 piłkarzy wartych po 120 mln :) Bez szans na to żeby coś zagrał. A na drugiej stronie gra Messi ...
8
@Koors Napisał przecież że w Empiku stolica Nibylandii
2
@Veysel Wygram to Lotto... kiedy jak nie teraz ! :)
0
@Borneo twoje wyliczenia mają się nijak do tego jaką wartość ustali sobie za Griezmanna PSG ... mogą uznać że on kosztuje max 50 mln i tyle ...
Nawet jak odgórnie narzucą im cenę za Neymara 170 mln ... to będą chcieli gotówkę a jak nie to pewnie 100mln + Griezmanna + Dembele + Rakiticia + Semedo + Todibo :P a kto im zabroni ?
Jedyna opcja dla Barcelony żeby wyciągnąć Neymara to gotówka :)
0
@Borneo Wszystko fajnie pięknie ale to jest Griezmann + 100 mln = Neymar ... przynajmniej dla PSG :)