zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest Valverde ... kasa ponad wszystko. Spotka się z Bartkiem dowie się że ma całkowite poparcie i dalej będzie udawał że trenuje Barcelonę spoko spoko
1
@itmustbejoke Graliśmy w półfinale ... inne zespoły mogą o tym tym tylko pomarzyć ! pamiętaj !
2
@zodiak_10 Valverde gwarancją półfinału! Valverde do 2040 !
0
@bixmix Ciesz się póki możesz :) jego wspaniałością bo jak zacznie strzelać bramki Barcelonie w koszulce Realu to pewnie narracja się zmieni :)
A tak, spoko grajek nie najgorszy.
2
Przecież nic się nie stało ... wynik do przewidzenia ... ciężki wyjazd do Barcelony przeciwnik z czołówki tabeli ... jak się ją odwróci + przeciwnicy wyszli żeby wygrać a dla naszego trenera to jest przeszkoda trudna do pokonania ... więc co w tym dziwnego ... na spokojnie lecimy po mistrza licząc na umiejętność gubienia punktów naszych kolegów z Madrytu i git ... jak się Real znowu zbłaźni to mamy kolejny rok z rzędu mistrza i potwierdzenie że Valdek jest gwarancją mistrzostwa.
Łatwo.
1
@Katalończyk 99 Hmm ja nawet nie wiem czemu akurat 31 grudnia i 1 stycznia można puszczać fajerwerki ... hmm może ktoś ma urodziny ? Nie wiem naprawdę nie wiem.
A tak na serio to powinni zrobić widełki od 23:55 do 00:05 żeby wielmożnego pana w swoim dworku nie denerwować ... a to wylezą takie chłopy i walą pod oknami że spać nie można ... a okazja żadna ... debile ...
Niech policja zamiast jeździć na wezwania do przemocy rodzinnej/przemocy na ulicach, na wezwania do strzelających petardami o 00:15 bo królewicz zasnąć nie może.
Smutne jak w krajach miodem i mlekiem płynących jak Polska już niema innych problemów tylko ludzie strzelający fajerwerki w nieodpowiednim czasie :)
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego ... oh w8 przecież to żadna okazja.
2
@Odesseiron Wychowanek przeca ... super grajek... dobrze podawoł ... w szatni z Pepem siedzioł ... pasuje !
0
@Tasde Opowiadasz tak jakby to oni mieli teraz problem a nie Barca :P Jeżeli on zacznie grać w Juve ( jeżeli ) i będziemy chcieli go kupić to jego cena nie będzie 70 mln a 120 mln + wątpię że po Juve będzie chciał iść do Barcy idąc twoim tokiem myślenia ... będzie chciał iść za kasą to pójdzie do Premier League tam i kasa lepsza i renoma większa niż jakaś Hiszpańska liga ...
1
@FafitFCB Mocne słowa :) Wielka Barcelona :P W porównaniu z Ajaxem ok ale na skalę światową ? Hmm
Wielka Barcelona to ta odnosząca sukcesy ? Dominująca całą Europę ? Bawiąca się z Realem ? Nadal jesteśmy wielką Barceloną ? Hmmm Aaa masz na myśli Barcelona z największymi kontraktami piłkarzy !? tu się zgodzę :) jak ktoś chce zarobić to do Barcelonki za parę ładnych mln siedzieć na trybunach.
To je jesteś kibicem Barcelony i dla ciebie zawsze będzie wielka i najlepsza to jedno... ale mieć wyrzuty do piłkarzy że nie biegną podpisywać kontrakty i nie błagają o to żeby ich Barcelona kupiła to drugie ...
Barcelona "wielka" była za Pepa ( wspaniały czas który przeminął) równie dobrze można wielkim nazywać Real,Milan,Inter,MU,Arsenal, Juventus. Tak samo wielkie kluby z wspaniałą historią.
Już się nie będę rozpisywał dlaczego ze względów sportowych lepiej było dla niego wybrać Juve... chociaż chciałem go u nas.
Chcę tylko powiedzieć że trzeba troszkę zmienić nastawienie ... i przestać hejtować wszystkich piłkarzy którzy nie wybierają Barcelonę z tego czy innego powodu... aktualnie plusem przejścia do Barcy jest gra z Messim i wspaniałe miasto ... minusów jest dużo więcej :(
1
@Rewolucja123 Już nie pamiętam kiedy ostatnio Barcelona z kimś się bawiła ... ciekawa teoria :)
AAA chyba że się przejęzyczyłeś ? Chciałeś powiedzieć cierpieć ! o ta, cierpieć ostatnio to my umiemy :)
1
@VanBarca Czytałem ten komentarz głosem dzidziusia. Pasuje jak ulał !! Polecam :)
3
@BarcaInfo Hmm gdzie Pedro do Neymara :P
Rozumiem twój punkt widzenia, rozumiem że wychowanek, rozumiem że był częścią najlepszej Barcelony w historii ale gdzie Pedrito do Neymara :P
Czy dawał więcej zespołowi ? Hmm patrząc na to ile wygraliśmy z nim w składzie może i tak ... ( nie będę sprawdzał :P ) ale to ile nam dawał Neymar kiedy nasza pomoc była w tragicznym stanie jest nieporównywalne z tym co robił Pedro. Rozumiem też argument bycia ważniejszym w finałach ... problem Neymara polegał na tym że najpierw trzeba było do finału dojść :)
Neymar był jednym z 3ki koni pociągowych które ciągnęły Barcelonę zaczynając od jego 2giego sezonu w Barcelonie. A Pedro był dobrym graczem w najlepszym zespole w historii klubu i jednym z najlepszych w historii futbolu.
Z całym szacunkiem dla Pedro którego bardzo lubię i szanuję ( tak jak z resztą wszyscy kibice ) ale jeżeli chodzi o indywidualny wpływ na grę zespołu to i blisko nie stoi koło Neymara. - Moim zdaniem
Moja 11 byłaby :
Ter Stegen; Alves, Piqué, Puyol, Alba; Xavi, Busquets, Iniesta; Messi,Neymar ... i tu mam problem bo bardzo lubiłem Ville i nie lubię Suareza to i tak muszę dać Suareza bo sportowo jednak jest półkę wyżej :(
0
@Eoren Ciekawe jak u mnie będzie wyglądać :P
@edit
Not bad not bad
0
Jak to ktoś kiedyś powiedział ...
Nawet Valverde nie jest w stanie zatrzymać Messiego ... i tylko dlatego dalej trenuje ten klub
1
@SeeleyBooth No ta kartka to śmieszna była :P
3
@Messiah10 Podniesiona ręka na poziomie głowy blokująca strzał zmierzający w światło bramki.
Nie chciałbym żebyś kiedykolwiek cokolwiek sędziował :)
4
Roberto,Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Aleñá, Vidal, Messi Suarez Griezmann - całkiem spoko skład wszystko super.
Może mi ktoś ze znafffców z la Rambli wytłumaczyć co takiego spoko jest w tym składzie ? że jest lepszy od tego co zazwyczaj gramy ?
Czym on się różni od składu z de Jongiem albo Langletem albo Semedo ? Albo Arthurem ?
W trakcie meczu krzyczycie że pomoc tragiczna że nie ma kto rozgrywać ... faktycznie w meczu z Realem to było widać że jak Messi nie siedzi w środku pola i nie rozgrywa to jest kompletne zero w pomocy.
I co się dzieje przed następnym meczem ?
Vidal w składzie Alena w składzie i jest spoko skład wreszcie zagrał super ustawieniem ( tak jest przed każdym meczem w którym grają nie podstawowi ... spoiler większość kończy się przegraną albo remisem po mizernej grze )
Wracając do pytania ... na jakiej podstawie stwierdzacie że skład jest spoko ? Wprowadzenie bezradnego w ofensywie Vidala ? jeźdźca bez głowy ? który potrafi uderzyć ale kreowanie to dla niego owad z Afryki. Czy może dlatego że w końcu gra Alena którego wystawiają na pokaz przed okienkiem żeby go lepiej sprzedać/wypożyczyć ?
Nie rozumiem czemu nastroje tak bardzo się zmieniają po zobaczeniu wychowanka w zespole ... graliśmy, gramy,i będziemy grać to samo nie zależnie od tego czy tam będzie Alena, de Jong, Arthur 1 kreatywny pomocnik to za mało ... Busquets nie te lata żeby kreować i bronić + coraz coraz częstsze błędy.
Przeczuwam kolejny nudny mecz z taką pomocą... chyba że Alaves to kompletne dno i wodorosty i rozjadą ich nie spinając się na klasie.
0
@ViscaBarca123 Rozpowszechniona praktyka dawania minut zawodnikowi przed okienkiem na podbicie ceny i pokazanie go potencjalnym kupcom. Pewnie leci na wypożyczenie. Szkoda ale i tak dla niego raczej miejsca nie ma :(
2
@czosnekfcb lepiej tak niż wyzywać matki siostry i żony jak to robi 90% piłkarzy w czasie meczu.
Śmieszna sytuacja i tyle + miał rację nawet Pique miał z tego bekę ostatnio xD
0
@Mr8lack AHAHHA no nie wierze ... xD
Czytam cały wieczór komentarze o serialu xD w różnych językach od ludzi z różnych kręgów i wszyscy którzy pozytywnie wypowiadają się o serialu oglądali do 3go odcinka hahaha przypadek ? xD nie sądzie :P
Tak na serio to mam nadzieję na 8h dobrego oglądanka :P
0
@karci0 W łeb powinien dostać za takie coś ...
1
@Hushovt Wypowiadać się na temat transferu piłkarza którego się nie zna a po jego sprowadzeniu tyranie klubu za to że go sprowadził :P
Next level my friend.
Pełno tu takich mądrych piszą głupoty za głupotami licząc że ich nikt nie sprawdzi.
Chciałeś wypunktować głupotę zarządu a przy okazji wypunktowałeś sam siebie.
Like dla kolegi @Veb1233 za to że mu się chciało :P
0
Ansu daje awans BvB ... czas na jakieś prezenciki od Niemców ... może jakaś BMka :P
0
@karlu105 jak telefon ? bo chcę sobie kupić :)
0
@BarcaInfo Mam takie przeczucie że Messi Bartkowi Neymara nie odpuści i kolejne negocjacje przedłużenia kontraktu będą zaczynać się od słów " I want Neymar " :)
Skrzydłowy Barcelony to nie miejsce dla jeźdźców bez głowy jak Dembele ... jego zalety nie zaćmiewają jego ogromnych braków w rozegraniu i myśleniu na boisku. A Griezman się po prostu marnuje odgrywając rolę obrońcy bardziej niż napastnika :(
3
Wniosek jest prosty i logiczny.
Żadna przyjaźń żadne koleżeństwo nie jest warte tyle co prowadzenie reprezentacji na Mistrzostwach Europy ... zwłaszcza takiej która jest w gronie faworytów do wygranej ...
Moreno zgłosił się do bycia "placeholderem" dla Enrique i potraktowali go jak "placeholder" i to nie tylko związek ale i jego "niby kumpel" Enrique.
Ciekawe na jakiej zasadzie miał kontrakt podpisany mam nadzieję że dostał solidną kasę za zerwanie kontraktu. Nauczka jest prosta nigdy nie stawiaj się w pozycji kolanowo-łokciowej bo zawsze znajdzie się ktoś żeby cie wydymać.
Mam nadzieję że Moreno znajdzie sobie dobry zespół.
0
Ale zajeeeee....
0
@Eleri Eeee no nie wiem ... prawda jest taka że liga Angielska zawsze była ciekawsza ... i bardziej prestiżowa niż Hiszpańska ... niema co ukrywać. To że mamy (mieliśmy) 2 gigantów którzy dominowali europejskie puchary w pewnych okresach nie znaczy że nasza liga jest jakaś super niesamowita :P
Problem jest teraz taki że w lidze Ang. jest za dużo kasy ... i nawet takie giganty jak RM i Barcelona za rok, dwa czy pięć całkowicie wymiękną jak będą musieli wykupić napastnika za 300 mln xD
Do tego dochodzą najlepsi trenerzy świata lecący na dobre kontrakty i dobre projekty sportowe i mamy budowanie najlepszej ligi na świecie wygranie której jest równie prestiżowe ... jeżeli nie bardziej ... niż wygranie LM :)
Brawo dla nich.
7
Tak jak powiedział Bartek, Valverde przygotowuje zespół do ery po Messim. Willian godnie zastąpi Messiego i poprowadzi Barcelonę po jego odejściu!
Solidny zakup na lata !
Mes que un club!
0
@filipVeB Nie